Sadece "bugün" isteyen herkese fal açıyorum

Arkadaşlar fal bakımı sadece bugün içindi, saat bayağı ilerledi daha bakmam gereken 6 sayfa var, 12ye kadar ancak bitirebilirim.
bu yazımdan sonra yazan olursa açılım yapamıycam kusura bakmayın.

baktırmak isteyen olursa bu sayfamda kahve falıma yorum yapanlara başka zaman da iskambil açıyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/burclar-tarot-astroloji/553403-fal-topigim-olsun.html

arkadaşlar bunu 17. sayfada yazmıştım görmeyenler olmuş olabilir. bana neden bakmadın denmesin sonra. artık fal açmıyorum burda.

ben de merak etmiştim neden kendine değil arkadaşına baktırmak istediğini :)

sevglin seni sarıp sarmalamış, sen özlem iyidir diyip arada uzak kalmayı tercih ediyorsun. senden yana bir sorun görünüyor. fazlasıyla kafana takılan bir sorun. galip çıkan sevginiz :)

değer verdiğim biri ama sevgilim değil, bu yüzden sormakta kararsız kaldım.. :) o olmasını istiyor fakat dediğiniz gibi benim tarafımdan sorun var, kararsızlık..
bir sorayım dedim, teşekkür ederim iyi bayramlar dilerim :)

Son düzenleme:
seninle alakalı bir zaman kartı çıktı evliliğinizde küçük sorunlar görünüyor belki bu sorunlara verdiğin zamandır. kalp kartlarınız bir arada çıkmış ama eşinin kalbi sana daha yakın. sen biraz daha mesafelisin. aile kartı çıkmış hanginizin ailesi bilemiyorum ama özlenmiş olan bir aile bu.

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: Teşekkür ederim.Eşim ailesini hep çok özler uzaktalar.
Valla ben peşini bırakmam artık senin :KK55::KK4: Zaman evet aşk evet 10 üzerinden 10

Keşke genel olarak bakabilseniz.
Benim gıcık bebeğim bir gün gelicekmi :emir_bebek:
Ama bakamadığınızı söylemişsiniz tekrar teşekkürler :KK16:

arkadaşlar arasında kave içip fincanı kapatıp baktıklarımı saymazsak ilk defa fal baktırcaktım gene olmadı ağlıcammm :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: Teşekkür ederim.Eşim ailesini hep çok özler uzaktalar.
Valla ben peşini bırakmam artık senin :KK55::KK4: Zaman evet aşk evet 10 üzerinden 10

kahve falıma yorum yaptığın sürece açarım iskambilini :) diğer topikte tabi ki.

hepinize bakabilmek isterdim ama tam anlamıyla pilim bitti. burdan artık yorum yazmıycam. görüşmek üzere arkadaşlar :)

canım senin yakınında olan bir bayan var açık tenli, bu kişiye dikkat etmelisin. pek hoşlanmadım ondan. eşinden sana gelen bir teklif var. hoşuna gidecek bir şey. evliliğinize çok karışan var sanırım. çok fazla gereksiz kart çıktı. aileden de karışanlar var aile dışından da. kumral tenli bir erkek var bu kişiyle bir sorun yaşayabilirsiniz.

tesekurler dıkkat edıcem evet evlılıgımıze cok karısan var ne yazıkkı ınsallh eşimden guzle bır teklıf olur

Ayrılma sebebimiz aldatma gibi birşey değil çok daha farklı. Yorumunu tam anlayamadım canım, aranızda iki bayan derken ayırma anlamında mı, nasıl birileri anlayamadım. Belki biri onun annesi, biri de benim annem olabilir...çünkü annem onu istemiyordu.onun ailesinin bana bakışını ise tam bilemiyorum

Canım bu cevabımı görmedin sanırım ama ben bu cevabı yazdığım dakikadan sonra sana falını baktırdığım bu ilişkim artık tamamen bitti,,,,bu yüzden mi bakmak istememiştin bilmiyorum ama merak ettim nedenini

Canım bu cevabımı görmedin sanırım ama ben bu cevabı yazdığım dakikadan sonra sana falını baktırdığım bu ilişkim artık tamamen bitti,,,,bu yüzden mi bakmak istememiştin bilmiyorum ama merak ettim nedenini

ciddi konularda insanları etkileyebilecek şeyler yazmak istemiyorum. yazdığını gördüm ama falını hatırlamıyorum ki çok fazla fal açtım unuttum.
umarım benim yorumumla alakalı değildir ilişkinin bitmesi eğer öyleyse gerçekten üzülürüm. hayırlısı olsun canım senin için

kahve falıma yorum yaptığın sürece açarım iskambilini :) diğer topikte tabi ki.

hepinize bakabilmek isterdim ama tam anlamıyla pilim bitti. burdan artık yorum yazmıycam. görüşmek üzere arkadaşlar :)

canım emeğine yüreğine sağlık :KK16:
benimki çıkmadı ama ne demişler fala inanma falsız kalma :KK1:
değerli vaktini harcayıp baktığın için teşekkür ederim

erkek seni özlemiş, sen de onu özlemişsin. barışacak mısınız bilemiyorum ama kartlarınız ayrı yerlerde çıkmış. aranızda da sorun kartı çıkmış. çok büyük bir sorun değil aslında. aşmayı başarabilirsiniz. ikiniz de özlemişsiniz sadece bu var umut verici olan kartlar.

onu bilmemde ben cok ozledim...hayirlisi ne diyim..cok cok sagol cnm Allah gonlune gore versin...cok tsk ederimm:)

evliliğinize aileniz mi karışıyor, senin veya eşinin. bu konuda bir konuşmanız olabilir. sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz. eşin seni çok seviyor ama aile tutumları seni ondan uzaklaştırıyor gibi.

CNım çok teşekkür ederim..
Aynen dediğin gibi oluyor daha kısa ve öz anlatılamazdı herhalde:KK1:
:KK54:

teşekkür ederim söyledilerin çok doğru canım evettt bıldın 100 puan:):KK34:

Merhaba :-) ben esmerim oda esmer ama o bana gore daha esmer :-) simdiden tesekkur ederim

kusura bakma arkadaşım, başka nickle karıştırmışım sanırım baktım geriye gerçekten açmamışım sana fal. cevap verdiğim halde görmeyenler olmuştu, senin ismini de bikaç kere gördüm zannettim.

beraber değilsiniz sanırım şu an, kartlarınız ayrı yerlerde çıktı. sen içten içe özlem duyuyorsun. o da sana bir teklifle gelmeye hazırlanıyor. erkekten yana evlilik ve aile kartları çıktı. belki ailesi artık evlenmesini istiyordur. sana gelen teklif de evlilik teklifi olabilir.

X