Sağlıklı Beslen, İp atla, Hızlı kilo ver; Deneyimlerimiz

Gruplara bakarken gördüm. 4.gruptaymışsın.Bende sabah aç karnına spor yapmaya başlayayım. Beslenmende çok güzel. Bu gidişle gruptan mezun olursun canım. 👍
Evet canım yeni sayılırım grupta çok güzel bir ortam motive oluyor insan herkez çok iyi
Başla kesinlikle ekstra faydasını görürsün
Inşallah olurum ya 2 gündür çok yoruldugumdan sanırım iştahım baya açık doymak bilmiyorum şuan bile çok açım
Ama kilo almam diye düşünüyorum okadar spora herhalde birde yediğim şeyler ağır değil hep yağsız şekersiz şeyler umuyorum almam

Evet canım yeni sayılırım grupta çok güzel bir ortam motive oluyor insan herkez çok iyi
Başla kesinlikle ekstra faydasını görürsün
Inşallah olurum ya 2 gündür çok yoruldugumdan sanırım iştahım baya açık doymak bilmiyorum şuan bile çok açım
Ama kilo almam diye düşünüyorum okadar spora herhalde birde yediğim şeyler ağır değil hep yağsız şekersiz şeyler umuyorum almam
Tarçınlı yoğurt yemeyi deneyebilirsin. İştahını azaltmaya yardımcı olabilir. Eskiden bende gruptaydım. Tek tek yazmak, okumak, cevap vermek için zaman ayırmak lazım. Telefondan girdiğim için de bana zor geliyor.

Tarçınlı yoğurt yemeyi deneyebilirsin. İştahını azaltmaya yardımcı olabilir. Eskiden bende gruptaydım. Tek tek yazmak, okumak, cevap vermek için zaman ayırmak lazım. Telefondan girdiğim için de bana zor geliyor.
Şuan bisi yemiyim yoksa daha çok yerim bende bir olay var 1 kere yersem duramıyorum doyana kadar yiyorum onun için bu saat kötü sabahı bekleyeyim :KK70:
Bende telefondan giriyorum ama yetışıyorum yazıyorum hoşuma gidiyor psikolojik olarakda iyi geliyor ama tabiki sende çocuk var zor olur oyuzden istemeyebilirsin normal burasida yeter sohbetimiz cok guzel masallah 🤗

Bu sabah tartılmadım ve 55.1 kg dan 53.5, kg inmişim. 💃1.600 gram giden. Kas oranım artmış, yağ oranım azalmış.Kaldı 3.5 kg👏
Süper harikasın abla böyle aynen devam tebrik ederim ♥️🤗😍 yolumuz kısa sabiredelim
Dün çok halsizdim.
100 kere ip atlama
200 karın ve bacak hareketleri yapabildim.
Olsun bos gecirmekten iyidir supersin dinlen toparlaninca devam edersin 🤗

Sağol canım. Sen neler yapıyorsun?
Ben pazar gününden beri arkadaşımdaydım dün geldim geç saatte bugün gelebildim foruma ancak pazar günüm kötü geçti diyet yapamadım ama dün toparladım bugün iyi gidiyor spora devam 🤗☺️

Spor
Sabah 9.10
Jullian level 1 27 dakika
Leslie 1 mill 15 dakika
1100 ip atlama + 500 ipsiz atlama
100 mekik
300 bacak karın egzersizi
60 sağ kol dambil kaldırma
60 sol kol dambil kaldırma

Akşam 17.30 salonda
35 dakika eliptik bisiklet
20 dakika eliptik bisiklet (salonda elektirik kesilince tekrar eliptige kaldım :KK70: )
20 dakika dikey bisiklet
30 dakika ağırlık çalışması
5100 adim

21.10
Burfess hareket 1 : 50 adet
Burfess hareket 2 : 50 adet

Iyi akşamlar kızlar napiyorsunuz kimsecikler yok buara nerelerdesiniz

Sıcak beni çarptı. Tansiyonum düşüyor, ritim yükseliyor. Kendimi toplamak için uğraşıyorum. Arada kaçamak olur. Onları yerken suçluluk hissetmeden, bana sadece enerji veriyor diye düşünerek yiyebilirsin. Sporun yine harika maşallah. 💃👏

Sıcak beni çarptı. Tansiyonum düşüyor, ritim yükseliyor. Kendimi toplamak için uğraşıyorum. Arada kaçamak olur. Onları yerken suçluluk hissetmeden, bana sadece enerji veriyor diye düşünerek yiyebilirsin. Sporun yine harika maşallah. 💃👏
Ah bu sıcaklar oturduğumuz yerden bizi yoruyor terletiyor çok zor ya bütün gün sınır küpü gibiyim sıcaktan
Geçmiş olsun canım dikkat et kendine cok yorma kendini dinlen toparlan
Evet canım yiyip pişman oluyorum üzülüyorum ama en iyisi pişmanlık duymamak ve önüme bakmak tekrarını uzun bir süre yapmamak bazen gerçekten enerjim kalmıyor ve tatlı bisi yemeden kendime gelemiyorum ruh gibi oluyorum ozaman yemek durumunda kalıyorum kan sekerim çok düşüyor
Çok sağol ablam 🤗😍♥️

Ah bu sıcaklar oturduğumuz yerden bizi yoruyor terletiyor çok zor ya bütün gün sınır küpü gibiyim sıcaktan
Geçmiş olsun canım dikkat et kendine cok yorma kendini dinlen toparlan
Evet canım yiyip pişman oluyorum üzülüyorum ama en iyisi pişmanlık duymamak ve önüme bakmak tekrarını uzun bir süre yapmamak bazen gerçekten enerjim kalmıyor ve tatlı bisi yemeden kendime gelemiyorum ruh gibi oluyorum ozaman yemek durumunda kalıyorum kan sekerim çok düşüyor
Çok sağol ablam 🤗😍
Baya spor yapıyorsun. Protein ağırlıklı beslenmen lazım. Sağlıklı çok güzel tarifler var. Onlardan yapmayı denesen. Kakao, hurma, ceviz yada fındıklı toplar yapıyordum ve çok güzel oluyordu. Lorlu kurabiye çok lezzetli. Hem kendine işkencede etmezsin.

Bu arada teşekkür ediyorum. Bugün sadece yemek yaptım başkada bir şey yapmadım. Yarın enerjik ve güzel, mucizevi bir güne uyanmam için neler mümkün?

Baya spor yapıyorsun. Protein ağırlıklı beslenmen lazım. Sağlıklı çok güzel tarifler var. Onlardan yapmayı denesen. Kakao, hurma, ceviz yada fındıklı toplar yapıyordum ve çok güzel oluyordu. Lorlu kurabiye çok lezzetli. Hem kendine işkencede etmezsin.
Proteine dikkat etmeye çalışıyorum dün baya protein ağırlıklı beslendim ama yetmiyor karbonhidrata bolca ihtiyaç duyuyorum alt bölge çok çalıştığım için ekstra vucut seker istiyor dun yemedim sadece hurma meyve yedim boyle idare ediyorum cok sukur insallah bozmayacağım
Protein tozu var evde onunla 1 kere protein bar yapmıştım hurmalı çok güzel olmuştu belki yine yaparım tarif araştırıyorum deniyorum birde diyet sütlaç vardı onuda yapıyorum arada süt ve pirinç ile içine tatlandirici katiyorum kek tarifleri kurabiye bir çok şey var hafta sonu denemeler yapabilirim

Bu arada teşekkür ediyorum. Bugün sadece yemek yaptım başkada bir şey yapmadım. Yarın enerjik ve güzel, mucizevi bir güne uyanmam için neler mümkün?
Ricaederim 🤗 bol süt iç yoğurt ye özellikle ılık süt çok iyi geliyor vücuda bence birazda kakao koyabilirsin içine ben çok seviyorum sütü hemde yağ yakmaya yardımcı özelliği var sabah guzel bir kahvaltı yap kabuklu fistik ye güzel enerji veriyor ve protein orani yüksek bir kuruyemiş

Proteine dikkat etmeye çalışıyorum dün baya protein ağırlıklı beslendim ama yetmiyor karbonhidrata bolca ihtiyaç duyuyorum alt bölge çok çalıştığım için ekstra vucut seker istiyor dun yemedim sadece hurma meyve yedim boyle idare ediyorum cok sukur insallah bozmayacağım
Protein tozu var evde onunla 1 kere protein bar yapmıştım hurmalı çok güzel olmuştu belki yine yaparım tarif araştırıyorum deniyorum birde diyet sütlaç vardı onuda yapıyorum arada süt ve pirinç ile içine tatlandirici katiyorum kek tarifleri kurabiye bir çok şey var hafta sonu denemeler yapabilirim
Sen bu konuda baya tecrübelisin. Bilinçlisin. Hedefin tam olarak nedir?

Ricaederim 🤗 bol süt iç yoğurt ye özellikle ılık süt çok iyi geliyor vücuda bence birazda kakao koyabilirsin içine ben çok seviyorum sütü hemde yağ yakmaya yardımcı özelliği var sabah guzel bir kahvaltı yap kabuklu fistik ye güzel enerji veriyor ve protein orani yüksek bir kuruyemiş
Bazı sporcularda sütü önermiyor. Sütteki laktoz bana dokunuyordu. Çok nadir filtre kahve ile içerim. Deneyeyim bakalım. Ne güzel böyle bilgilerini paylaşmaya devam edersen çok güzel olacak.

Bugün kendime geldim şükür. Kahvaltıdan sonra baktım fenalık geliyor banyoya girdim şükür tansiyonum düşmedi.
Sabah nohut unu, peynir, yumurta, dereotunu karıştırıp çok az yağda kaşık kaşık koyarak pisirdim. Çok güzel oldu ve uzun süre acıkmadım.
Akşamda çorba ve yoğurtlu kabak, havuç sote yedim. Arada çekirdek az da fıstık yedim.

4 km eliptik
4 dakika tabata ve kol hareketleri yaptım.

X