Sağlıklı Beslen, İp atla, Hızlı kilo ver; Deneyimlerimiz

Elmasyuzuk Elmasyuzuk nasılsın? Grupta baktım yine masallahın var. Ben ketojenik beslenmeye başladım. Bu sabah 51.9 kg gördüm. 10 sene önce bu rakamı görmüştüm. Yağ oranım %25 oldu şükürler olsun. % 20 olana kadar bu şekilde beslenmeye devam edeceğim.if ile ketoyu beraber yapıyorum.

Elmasyuzuk Elmasyuzuk nasılsın? Grupta baktım yine masallahın var. Ben ketojenik beslenmeye başladım. Bu sabah 51.9 kg gördüm. 10 sene önce bu rakamı görmüştüm. Yağ oranım %25 oldu şükürler olsun. % 20 olana kadar bu şekilde beslenmeye devam edeceğim.if ile ketoyu beraber yapıyorum.
Iyi gibiyim canım arkadasim uzgun canim ona sikkin sen nasilsin gozukmuyorsun nezamandir merak ettim ozledim ❤sagol canim
Sende harika gidiyorsun maşallah vallahi az kaldı az pes etmek yok aynen devam ❤🤗
Keto çok duydum ama beni tok tutmaz enerjisiz kalırım diye sıkı diyetlere girmiyorum kafama göreyim ama seni tebrik ederim ❤

Spor
Sabah 9.30
Jullian level 1 27 dakika
Leslie 3 mill 45 dakika
1000 ip atlama
50 mekik
300 bacak karin egzersizi
Burpess hareket 1: 15 adet
Burpess hareket 2: 15 adet
60 sağ kol dambil kaldırma
60 sol kol dambil kaldırma

Akşam 18.50 salonda
40 dakika eliptik bisiklet (hizli tempo)
20 dakika koşu bandı (15 yükseklik 7 ile 7.8 arası yürüyüş)
20 dakika dikey bisiklet (hızlı tempo)
25 dakika ağırlık çalışması (alt bölge ve karin bel ağırlıklı setler biraz kol göğüs ve sırtta var)
5120 adim

Akşam yemeği sonrası
Burpess hareket 1: 15 adet
Burpess hareket 2: 15 adet
200 ip atlama
50 mekik
160 bacak karın egzersizi
ne kadar çok spor yapıyorsun maşallah. Kac haftada kaç kilo verdin ve bu sporu haftada gün yapıyorsun

Merhaba kızlar. Nasılsınız?
Tatildi bayramdı.. Kilo alarak geri döndüm. Bugün başlıyorum yeni baştan..

Ben 10 gundur ip atlıyorum. 10 gundür kaç kilo verdim bilmiyorum tartım yoktu. Bugün tartıldım 77.00'ım. Ve bugün 1250 ip atladım. Bakalim ne kadar gidecek..

X