Sarpa Saran Evliliğim

Bu yengeç erkeklerine neden böyle kötü yorumlar yapıyonuz ? Bir yengeç oğlan anası olarak üzülüyorum bir miktar 😪
Benimde esim yengec cok tatlidir aslinda 😍🤗 bende su gruplarini ailelerine düşkün olur diye biliyorum. Esim duygusaldir evet. Bazen hayatın bin bir türlü hali var senden önce bana bisey olursa doğacak oğlumuz icin vs diye soze baslarim icim rahat etsin diye, bir bakarim ki ağlıyor . Deme oyle der bi taraftan. Kötü yönü zor zamanda insan sogukkanlilik bekleyebiliyor bende teraziyim ondan daha güçlü durmaya calisirim bi de teskin ederim ama o merhametine de kiyamam😍

Yay kizlarina bayılırım, tam özgür keçiler 🐐
Sınıfındaki arkadaşlarından bahsediyorduk bugün, kankalık bana göre değil anne, hep aynı kişiyle gezmek, oynamak sıkıcı ben her tenefüs farklı bir arkadaşımla dışarı çıkıyorum, bazen tek dolaşıyorum kendimle de iyi arkadaşım hatta en iyi arkadaşım kendim olabilirim dedi 😀 tam bir yay burcu.

Benimde esim yengec cok tatlidir aslinda 😍🤗 bende su gruplarini ailelerine düşkün olur diye biliyorum. Esim duygusaldir evet. Bazen hayatın bin bir türlü hali var senden önce bana bisey olursa doğacak oğlumuz icin vs diye soze baslarim icim rahat etsin diye, bir bakarim ki ağlıyor . Deme oyle der bi taraftan. Kötü yönü zor zamanda insan sogukkanlilik bekleyebiliyor bende teraziyim ondan daha güçlü durmaya calisirim bi de teskin ederim ama o merhametine de kiyamam😍
Bence de çok merhametliler🥰

Bir ömür boyu mutluluklar ❤️❤️

Henüz dört yaşında ama ettiği iltifatlar müthiş, nerde bir çiçek görse koparı getirir, hasta olsam üzülür hemen ağlamaklı olur, , sürekli temas halinde olmayı sever, tam bir sevgi, ilgi pıtrcığı 😀 böyle devam ederse taht konusu kesin 😃
yay burcu kızımında bunlarla alakası yok, arada kardeşinin gazına geliyor ama çabuk geçiyor etkisi 😀 kendi dünyasına dönüyor yine.

Oğlunuz eşim kızınız ben işte😅 yalnız benim eşimde çok düşkün değildir. Annesinin favorisi abisi çünkü 😅

Ne güzel maşallah ya. Daim olsun. Sizde umarım bir gün bir probis vardı terapi falan derken kurtardılar evliliklerini dersiniz. Gerçi konuda buna inanan sayısı bir parmağın elini geçmez ama olsun🙈

Seninle bu konularda tarzımız benziyor galiba. Bunlar tam benim söyleyeceğim laflar çünkü
Tipik Anadolu kurnazı değil mi ya, çengelköy salatalığına benzeyen, anca o kadar fonksiyonu olan oğullarına fellik fellik öğretmen kız arayan tiplerden, şansa bak oğulları kendi bulmuş. Kadın hem çalışsın para getirsin, hem miss gibi ev temizleyip 3 tencere yemek koysun, taktıkları 1 bileziğin hakkı olarak kendilerinin nazını tribini çeksin, adamın altına araba da çekmiş ohhh. Oğulları işe gidip gelse hayırlı koca, dövmüyor sövmüyor daha ne istiyon. Ne güzel hayat di mi?

Tipik Anadolu kurnazı değil mi ya, çengelköy salatalığına benzeyen, anca o kadar fonksiyonu olan oğullarına fellik fellik öğretmen kız arayan tiplerden, şansa bak oğulları kendi bulmuş. Kadın hem çalışsın para getirsin, hem miss gibi ev temizleyip 3 tencere yemek koysun, taktıkları 1 bileziğin hakkı olarak kendilerinin nazını tribini çeksin, adamın altına araba da çekmiş ohhh. Oğulları işe gidip gelse hayırlı koca, dövmüyor sövmüyor daha ne istiyon. Ne güzel hayat di mi?
Bana göre iki seçenek var. Ben evin bütün yükünü çekeceksem eşim ya bana yardım edecek işbölümü yapacağız ya da benden fazla kazanacak ki temizlikçi çağırmaya ya da en az yarım gün çocuk bakımına birini almaya bütçe ayırabileyim. Yoksa böyle hem kel hem fodul adamla ömür geçmez. Probis üzülmesin etkilenmesin diye de az yazdım, kötü söz kullanmadım yani yoksa adama çok sinirliyim sanki benim akrabammış gibi.

Terapi sürecine girdiğinden beri paylaştığımız şekilde işlerimizi yapmaya başladık diye yazmıştım yeniden yazayım
Ne güzel maşallah ya. Daim olsun. Sizde umarım bir gün bir probis vardı terapi falan derken kurtardılar evliliklerini dersiniz. Gerçi konuda buna inanan sayısı bir parmağın elini geçmez ama olsun🙈

Valla ben ne durumda olduğunuzu tam çözemiyorum.Çok karışık yazıyorsunuz.Parça parçamı diyeyim.Durumlar sürekli değiştiği için bir öyle bir böylemi diyeyim.Sanki birşeyler tam yazılmıyor gibi.

Bir akşamları cenaze evi gibi diyorsunuz.Bir terapi iyi geliyor diyorsunuz.Bir eşimde aynı kafada oda temizliğimi beğenmezdi diyorsunuz bir eşiniz sanki onlara gitmemiş sanki hiç onun fikri değilmiş gibi ailesini suçluyorsunuz bilemedim.

Kafanız çok karışık rasyonel bakamıyorsunuz gibi geliyor.

Son düzenleme:
Valla ben ne durumda olduğunuzu tam çözemiyorum.Çok karışık yazıyorsunuz.Parça parçamı diyeyim.Durumlar sürekli değiştiği için bir öyle bir böylemi diyeyim.Sanki birşeyler tam yazılmıyor gibi.

Bir akşamları cenaze evi gibi diyorsunuz.Bir terapi iyi geliyor diyorsunuz.Bir eşimde aynı kafada oda temizliğimi beğenmezdi diyorsunuz bir eşiniz sanki onlara gitmemiş sanki hiç onun fikri değilmiş gibi ailesini suçluyorsunuz bilemedim.

Kafanız çok karışık rasyonel bakamıyorsunuz gibi geliyor.

Bence siz her yorumumu okumuyorsunuz okumak zorunda değilsiniz ama parça parça gelişi bu yüzden birde diğer konumada sonradan dahil oldunuz haliyle çok hakim değilsiniz şuan yeni yazan birçok kişi baştan beri takip edenler. Bir çok konuda size öyle geldiğini düşünüyorum.

Bence siz her yorumumu okumuyorsunuz okumak zorunda değilsiniz ama parça parça gelişi bu yüzden birde diğer konumada sonradan dahil oldunuz haliyle çok hakim değilsiniz şuan yeni yazan birçok kişi baştan beri takip edenler. Bir çok konuda size öyle geldiğini düşünüyorum.
her yorumunuzu okuyorum aslında gayette konuya hakimim

Yeni konu geldiği için karışıklık oldu bence. Eski konuda herkes noktası virgülüne hakim. Eski konu daha net bir konu bir de. Konu belli, çözüm yolları belli, adımlar, kararlar belli. Bu konu ise çok dallı budaklı bir konu.

Insallah probisin senin icin bunu cok isterim 🌷 terapist seninde iletisim sorunlarin olduğundan bahsetmis bir süre denemek icinde kalmasindan iyidir bence.

Amacım konuyu hortlatmak değildi ama biraz öyle olucak şu an yazınca ...

Nasıl olduğunu merak ettim . Umarım iyisindir ve iyiye gidiyordur birşeyler ...

X