Şekersiz 21 gün--- 17 Mayıs - 06 Haziran

İyi aksamlar. Bu topigi daha canli tutmak istiyodum ama olamadi.yarin ayin 6si maalesef surduremedigim icin resmen ayni yerde sayiyorum işte..

Biz ailecek ishal olduk, acile gittik. Doktor rota dedi. Kendimi cok kötü hissediyorum. İshal aşırı yok ama halsizim ve mide bulantisina benzer birşeyler oluyor
Cok gecmis olsun cnm. Bende girmeyeyim yapamam dedim ama galiba gruplara katilacagim. Disiplinli devam etmezsem kilolu yasamaya mahkum olacagim gibi me geliyor. Biraz göz atip bana uygun olan takima girmeyi planliyorum. Muz, patates, pirinc lapasi yemeye calisin cnm. Iyi gelir ishalinize.

Yok canim ordan aldigimizi sanmam ama bu hafta cok sık hastaneye gittik. Ne kadar dikkat etsekte buluyor işte. Bazen böyle hep ust uste oluyor ve cok bunaliyorum gercekten :KK43:

Olabilir canim yorulmamak kolay mi cocuklarla zaten ayri yorgunluk ,ins. Hafif gecer erkenden jastaneyede gitmissiniz serum filan takilsaydi belki iyi gelirdi

Tuh canim aklimada geldi eslemden sonra vizdede var diyince ,disarda yediginiz yerden mi aldiniz acaba cok gecmis olsun kizlar nasil ?sen toparlan sonra daha duzgun daha disiplinli tekrar baslariz canim dukan ve isvec diyetine bakiyorum bende sanırım isvece basliycam bitince en azindan atak haftasini yapicam
Benim de biseyler yapmaya ihtiyacim var cnm. Böyle olmuyor iki ileri bi geri. Sen hangi takimdasin. Memnundun dimi simdilik.

Yok canim ordan aldigimizi sanmam ama bu hafta cok sık hastaneye gittik. Ne kadar dikkat etsekte buluyor işte. Bazen böyle hep ust uste oluyor ve cok bunaliyorum gercekten :KK43:
Insallah biran evvel iyilesirsiniz cnm. Cocuklarin hastaligina bi de sizinki eklenmis iyice yipranmissindir. Allah yardimcin olsun cnm.

Cok gecmis olsun cnm. Bende girmeyeyim yapamam dedim ama galiba gruplara katilacagim. Disiplinli devam etmezsem kilolu yasamaya mahkum olacagim gibi me geliyor. Biraz göz atip bana uygun olan takima girmeyi planliyorum. Muz, patates, pirinc lapasi yemeye calisin cnm. Iyi gelir ishalinize.

Eger olumsuzluklardan etkilenmezsen adim olarak buyuk artilar getiriyor c anim puan almak icin ekstra spor yapiyorsun ,hic okumadan 4.gruba yazmistim su an ordayim baya aktifler bende dahil olmaya calisiyorum mutlaka sana uygun grupta vardir eminim istedigin kiloya kavusucaksin💪

Eger olumsuzluklardan etkilenmezsen adim olarak buyuk artilar getiriyor c anim puan almak icin ekstra spor yapiyorsun ,hic okumadan 4.gruba yazmistim su an ordayim baya aktifler bende dahil olmaya calisiyorum mutlaka sana uygun grupta vardir eminim istedigin kiloya kavusucaksin💪
Bakayim cnm bende. Spor yapmaya calisiyorm öyle olursa daha da azimli olurum. Diyetime de özen gösterirsem tam olur😇

Teşekkürler, İnşallah iyi gelir. Hastalık durumlarinda mecburen motivasyon düşüyor hic birseye yetemiyorumki maalesef. Hakkinda hayirli olsun yine de buraya da yaz

Bakayim cnm bende. Spor yapmaya calisiyorm öyle olursa daha da azimli olurum. Diyetime de özen gösterirsem tam olur😇

Insallah canim ,sekersizin tamamlanmasina 2gun kaldi yine makarna pilav yemiycem bu ay sonuna kadar arada birkac catal cok zordakalırsam, dukan guzel eksi getiriyormus ama benim icin fazla yumurtali geldi .
Isvece goz atiyorum simdilik

Insallah canim ,sekersizin tamamlanmasina 2gun kaldi yine makarna pilav yemiycem bu ay sonuna kadar arada birkac catal cok zordakalırsam, dukan guzel eksi getiriyormus ama benim icin fazla yumurtali geldi .
İsveç diyetini çok oneren var. Galiba et cok yeniliyormuş aslinda tam benlik 🤭 diyetteyken canim cok et istiyor

Bu arada 21 gün hiç kaçamaksız gecirebildin mi canim? Son menulerin gayet guzeldi ama baslari hatirlayamiyorum

Dukan yapmistim ben daha önce cidden cok etkili cnm. Isvecte verilen kilolarin büyül kisminin geri alindigini okudum genelde. O kdr eziyete deger mi bilemiyorm cnm.

İsveç diyetini çok oneren var. Galiba et cok yeniliyormuş aslinda tam benlik 🤭 diyetteyken canim cok et istiyor
Bu tabiki internet listesi ama su sekilde gordum canim ,eger basliycak olursam yapanlarin menulerini filan okurum cok ette agir gelir bana 🙊cok cins huylarim var yemekte 🙄

Eklentiler

• Screenshot_20210605-214224_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210605-214224_Samsung Internet.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20210605-214231_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210605-214231_Samsung Internet.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 16
Dukan yapmistim ben daha önce cidden cok etkili cnm. Isvecte verilen kilolarin büyül kisminin geri alindigini okudum genelde. O kdr eziyete deger mi bilemiyorm cnm.

Aa gerckten mi acaba birakip normal beslenmeye donenlerde mi oluyor ? Dukan yapan tanidigim vardi nerdeyse 30 40 kilo vermisti ama en son gordugumde 20kilo almisti devam ettiremedi koruma suresi cok uzun dukanin verdiğin kiloya gore kora yapman gerekn gun artiyor ben o kadar iradeli degilim 😬

Bu arada 21 gün hiç kaçamaksız gecirebildin mi canim? Son menulerin gayet guzeldi ama baslari hatirlayamiyorum

Ilk 21gunum daha az kacamakliydi ,bunda baslrda oldu ramazndan cikinca . Makarna hic yemedim onu iyi biliyorum en son ramazanda yemistim bu hafta grupta olunca biraz daha sıktım bakalim pazrTesi nolucak

Cok mutlu olurum. Çünkü yolumuz uzun oldugu icin motivasyona cok ihtiyacimiz oluyor. Birbirimize destekle başarabiliriz ancak

Beni en cok motive eden senin verdigin kilolar ve azmin oldu canim ,eger buraya katilmasaydim hala 65den dusememis olurdum gecn yazdan beri ayni kilodaydim ,sana cok tesekkur ederim ❤

İyi aksamlar. Bu topigi daha canli tutmak istiyodum ama olamadi.yarin ayin 6si maalesef surduremedigim icin resmen ayni yerde sayiyorum işte..

Biz ailecek ishal olduk, acile gittik. Doktor rota dedi. Kendimi cok kötü hissediyorum. İshal aşırı yok ama halsizim ve mide bulantisina benzer birşeyler oluyor
Çok geçmiş olsun canım. Kuru kahvede iyi geliyordu sanki. Muz patates vs yeyin. Bide ben bikere olduğumda doktor enterogermina vermişti çok iyi gelmişti.
Ben buradayım canım bugün hiç iyi beslenmedim ama hiç yazmıyım motivasyonunuz düşmesin. Suda pek içemedim. Burada daha aktif olmaya çalışıcam 🤗

X