Sessiz ayrılık

Sizi sevgilisi olarak görmemiş gibi geldi bana ayrıca sevgililer gününde.
Patronla nasıl zaman geçirilir zaten bütün hafta birliktesin işkolik falan değil bu villada iş için mi toplandılar sanki.
Olan olmuş biten bitmiş boşver. Olacak olan şimdiye kadar olurdu bu saatten sonra bir şey olmazdı aranızda

Sevgililer gününde ikimiz napcaz sıkılırız diyen bi adamla ilişkiniz varmıydı sanki?

Bana kalırsa hiç birşey yapma ve intikam almaya çalışsan bile emin ol geçmişi değiştirmeyecek hatta daha kötü olacaksın belki bağlanacaksın. En güzeli yokmuş gibi davranmak ve bunlar hiç yaşanmamış gibi

Ablacim bu ilişki değildiki zaten. Olmazda olsun boyle ilişki. Hala barişmak pişman etme peşindesin. Bitdi yaz bitir omur geçermi bunla? Hoş sen daha gununu geçiremiyorsunki bu adamla. Kendini birşey saniyor birak gitsin sevmeyin boyle hödükleri ya

Bu kişinin size karşı hiçbir hissi yok konu sahibi. Seven kişi, hep birlikte olmak istiyor, hep arıyor, değer veriyor, kaybetmekten korkuyor. Ve gerçekten seven biri çıkınca karşınıza göreceksiniz ki, hiç şüpheniz olmayacak sevgisine dair. Kafanızda bir acaba oluşuyorsa bile, sevmiyordur.

İnsani rahat biraksaniz?
2-3 ay gorusup konustunuz diye millete rahatsizlik vermek, peşinde dolaşmak zorunda misiniz? İntikammiş, hirsmiş neyin hirsi bu yani? İlla aldatma ve siddetli kavga olmak zorunda mi bir ilişkinin bitmesi icin. Zaten size karsi yogun duygulari yokmuş belli ki bitmiş tamamen. Devam etmek zorunda miydi?

Salın şu insanlari cidden. Kadin olsun erkek olsun en sevmedigim şeydir ayrildigin, konusmak istemedigin insanin rahatsiz etmesi. Kendinizi daha fazla itici gostermekten başka bir işe yaramiyor.

Evet ilişkimiz tamamen ortam amaçlı ymış anladım. Ben de yoğun değildim hiç üstüne de gitmedim zaten rahat bıraktım ben bitiremiyodm eve gelip düşünürdüm hep öyle bitmesi iyi oldu rahatsız ettiğim filan yok sildim her yerden. Sevgi aşk vs hiç değildi zaten biliyorum. Teşekkürler yorumlar için.

Ben geç anladım bunu diyelim. Çünkü ailesi vs biliyordu arayıp sorardı kıskanırdı arkadaşlarım ile tanışmak isterdi sevdiğini söyler geleceğe yönelik planlar yapardı. Ben de sevgiliyiz sanmışım.

Erkekler de dengesizleşti ya son zamanlarda. Gerçekten ilgin yoksa ilişkiye başlama hadi başladın ailene anlatıp geleceğe yönelik plan yapıp insanda farklı bir izlenim bırakma. Dengesiz erkeklerden nefret ediyorum

Siz sevgili olduğunuza emin miydiniz ? Arkadaş flört falan olmayın

Ne işkolik adam ya oğlak Burcu mu

Adam sizi istemiyor, takmıyor, aramaya bile üşeniyor. Siz birlikte değilsiniz ki ayrılasınız da. Size değer vermeyen biri için neden bu çaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…