Severek boşanmak?..Bu adam ne istiyor!..

Haksız olduğunu biliyor üste çıkmak için sizi bastırmaya çalışıyor tepkili davranarak. Biraz ağırdan alın ilgisiz durun ona karşı. Gerekirse sizde sabaha karşı 4 te 5 te yapın Whatsapp son görülmenizi. Ertesi gün öğlene kadar girmeyin o merak etsin sizin kimle konuştuğunuzu. Onun gibi davranırsanız belki dank eder eşinize.
Engelledik birbirimizi. Onun iftirasıyla uğraşamam doğrusu :/

Hem normal olmuyor diyorsunuz hem de daha ileride yaşandıysa bundan bahsediyordur diyorsunuz. İnsanlar evlenip ayrılıyor bekar insanlarla evleniyor ama baştan her şeyi bilen kişi bunu eline geçirilmiş koz olarak kullanmıyor. Yani eşimden önce kimse hayatımda olmasaydı daha önce bu sefer de başka bir şey bulurdu eminim! Kendi öz ablası bile böyle söylemişti.
Kendi konuna en mantıklı yorumu yine kendin yapmışsın

Bence sizin ilişki terapistine gitmeniz gerekiyor sevgi varsa şiddet yoksa ilişki kurtarılabilir diye düşünüyorum ancak bu geçmiş konusunun bir daha açılmayacağını garanti etmesi gerekiyor eşinizin

Engelledik birbirimizi. Onun iftirasıyla uğraşamam doğrusu :/

Bence birkaç gün kafanızı dinleyin , zaten anlattıklarınıza göre eşiniz bayağı gelgit düşüncede biri. Birkaç gün geçip sizden ses çıkmayınca o pişman olup size ulaşmaya çalışır. Sizde ona göre bir yol çizersiniz.

Bence birkaç gün kafanızı dinleyin , zaten anlattıklarınıza göre eşiniz bayağı gelgit düşüncede biri. Birkaç gün geçip sizden ses çıkmayınca o pişman olup size ulaşmaya çalışır. Sizde ona göre bir yol çizersiniz.
Yarın kızımızın ilk yaş gününü birlikte kutlayacaktık. Bana güzel bir iki cümle edip gönlümü alabilirdin beni çok üzdün demiş. Mesaj döşeyesim var ama tutuyorum kendimi. Yoksa hiç tutmamalı mıyım bilemedim doğrusu.. :/

Yarın kızımızın ilk yaş gününü birlikte kutlayacaktık. Bana güzel bir iki cümle edip gönlümü alabilirdin beni çok üzdün demiş. Mesaj döşeyesim var ama tutuyorum kendimi. Yoksa hiç tutmamalı mıyım bilemedim doğrusu.. :/

Bu erkekler neden bu kadar odun olmak zorunda acaba. Burda üzülen o değil sizsiniz , sabahın köründe whatsapp a giren ve gerekçesini tam söyleyemeyen de o . Üzülen sizsiniz ama bunda bile üste çıkmaya çalışıyor. Konuştuğunuzda düzeleceğini bilsek mesaj atın derim de daha da sinirlerinizi bozabilir. Siz annesiyseniz çocuğunuzun o da babası. Hep kadınların alttan alması bekleniyor , o da düşünüyorsa kızını yarın o cok büyük üzüntüsünü içine gömüp sizle doğumgünü kutlamaya gelir. Beklemede kalın bence hatta kızınızla ailenizle güzel bir organizasyon yapın o üzülsün yanlarında olamadım diye. Ben kızımın yanındaydım sen nerdesin egon yüzünden ne hale getirdin bizi dersiniz.

Şu anda oturdum ağlıyorum hüngür hüngür.. Canımdan bezdim bu konular yüzünden. Kendisini hesaba çektim çünkü yalan söyledi bana daha önce. Çevrimiçi görünce başkasıyla konuşuyor sandım. Ama o oluşturdu tüm bu kanıları bende. Şimdi ise suçlanan yine ben oldum... Kadınla yalan söyleyip buluşmasını kaldıramazken bugün daha beterlerini saydı. Yaşamaktan bıkar mı insan? Bıktım!..

Yahu desene hadi ben senden önce yaptim naptimsa sen ben varken elin evli karilariyla bulusup beni rezil ediosun namussuz diye. Cocugunu bile düşünmeden hem de adi herif ne hakla aliosun benim gecmisimi sen agzina desene. Iktidarsiz midir nedir diline vurmuş.

Bu erkekler neden bu kadar odun olmak zorunda acaba. Burda üzülen o değil sizsiniz , sabahın köründe whatsapp a giren ve gerekçesini tam söyleyemeyen de o . Üzülen sizsiniz ama bunda bile üste çıkmaya çalışıyor. Konuştuğunuzda düzeleceğini bilsek mesaj atın derim de daha da sinirlerinizi bozabilir. Siz annesiyseniz çocuğunuzun o da babası. Hep kadınların alttan alması bekleniyor , o da düşünüyorsa kızını yarın o cok büyük üzüntüsünü içine gömüp sizle doğumgünü kutlamaya gelir. Beklemede kalın bence hatta kızınızla ailenizle güzel bir organizasyon yapın o üzülsün yanlarında olamadım diye. Ben kızımın yanındaydım sen nerdesin egon yüzünden ne hale getirdin bizi dersiniz.
Yazdım uzunca bir mesaj içimdekileri ama verdiği cevap sen neler ettin kızının babasına oldu! Buyrun buradan yakın. Hiç önemsemiyor ki benim kırgınlığımı. Hala ben diyor utanmadan...

Kendisi bilgisayar kurdudur, tutup araştırmış o zamanlar facebook hesabım vardı, oradaki tüm silnen konuşmaları bile geri çıkartmış vs. Sonra sordu ve anlattım dürüstçe her şeyi. Kapatacağına söz verdi hep ama tutmadı sözünü.
Adaan ağır ruh hastası yalnız baya baya manyak.
Allah aşkına sizi sevse ne sevmese ne ?
Bence ölene kadar bu konuları aşamayacak hatta boşansanız bile size rahat vereceğini sanmıyorum çünkü adam hasta.
Sorun siz değilsiniz bizzat kendi kafasının ici.
Aslında her şey ortadaymış ancak böyle bi adamdan çocuk yaparak hata etmişsiniz bana göre.
Her şey de sevgi değildir bu arada sevgi her şeyi halletmez.

Şu anda oturdum ağlıyorum hüngür hüngür.. Canımdan bezdim bu konular yüzünden. Kendisini hesaba çektim çünkü yalan söyledi bana daha önce. Çevrimiçi görünce başkasıyla konuşuyor sandım. Ama o oluşturdu tüm bu kanıları bende. Şimdi ise suçlanan yine ben oldum... Kadınla yalan söyleyip buluşmasını kaldıramazken bugün daha beterlerini saydı. Yaşamaktan bıkar mı insan? Bıktım!..
Ya Allah aşkına bı cesaretini eline al...git bu evli kadının kocasına.... karın eşimle görüşüyor de... O kadının kocasi ile sen aynı durumdasın su anda....

Kendisi bilgisayar kurdudur, tutup araştırmış o zamanlar facebook hesabım vardı, oradaki tüm silnen konuşmaları bile geri çıkartmış vs. Sonra sordu ve anlattım dürüstçe her şeyi. Kapatacağına söz verdi hep ama tutmadı sözünü.

Ha niye araştırıyorsun ki , amaç ne? Yüzüne yüzüne vurmak içinmi, neden peki ? Madem vuracaksın neden evlendi o zaman seninle
Sorular çok....

Kusura bakmayın ama sen çok affediyorsun o da kuduruyor
ya iyice hizaya gelmeli ya da bu ilişki bitmeli... bencee..

Ha niye araştırıyorsun ki , amaç ne? Yüzüne yüzüne vurmak içinmi, neden peki ? Madem vuracaksın neden evlendi o zaman seninle
Sorular çok....

Kusura bakmayın ama sen çok affediyorsun o da kuduruyor
ya iyice hizaya gelmeli ya da bu ilişki bitmeli... bencee..
Öyle gerçekten de... Bugün kızımın ilk doğum günü, içim buruk. Neler hayal etmiştim ama neler oldu. Bana şu an hiçbir şey yok gibi normal msj atmış gece. Aklınca söylediği ağır hakaretleri yutmalıyım çünkü ben de suçluyum onu kışkırttım hesap sormalarımla! Yani hesap sormak dediği de; sabaha karşı WhatsApp’ta ne işin var oldu... Dava açacağım ama düşünmek bile istemiyorum neler olacağını. Çaresiz yorgun hissediyorum kendimi. Dün bütün gün ağladım, yerlerdeydim adeta ama elbet geçer diyorum bir yandan. Öyle öfkeliyim ki, ağzıma geleni sayasım var!.. Hoş anlayan nerede...

Öyle gerçekten de... Bugün kızımın ilk doğum günü, içim buruk. Neler hayal etmiştim ama neler oldu. Bana şu an hiçbir şey yok gibi normal msj atmış gece. Aklınca söylediği ağır hakaretleri yutmalıyım çünkü ben de suçluyum onu kışkırttım hesap sormalarımla! Yani hesap sormak dediği de; sabaha karşı WhatsApp’ta ne işin var oldu... Dava açacağım ama düşünmek bile istemiyorum neler olacağını. Çaresiz yorgun hissediyorum kendimi. Dün bütün gün ağladım, yerlerdeydim adeta ama elbet geçer diyorum bir yandan. Öyle öfkeliyim ki, ağzıma geleni sayasım var!.. Hoş anlayan nerede...
Sabahın köründe neden online mış tabiki de soracaksın. Sen dava açsan da belliki işe fazlasıyla yokuşa sürecek. Kendini ezdirme , söylediklerini yutma. Gözünü korkut biraz. Eğer seni kaybetmek istemiyorsa bir daha bu hatalara düşmez. Eğer yine aynı şeyleri yaparsa zaten boşanma davası açarak en doğru kararı vermiş olacaksın. Neler olacak diye düşünüp korkutma kendini. Hayırlısı neyse o olsun diye bol bol dua et. Çocuğuna ver kendini düşünme herşey zaten olacağına varır.

Doğru evet aile kurmak ve bitirmek öyle kolay olmuyor, ama kos koca adamsın çocuğun karın var, bu ne tavırlar yani, değermi bu adama hiç bisey değmez valla
Senin ağlaman bile değmez onun gibisine, adam diye ortalıkta dolaşıyor bide, ay sinirlendim vallaha ya :skandal:
Karar senin yine de, ama bi yerde dur demek lazım, ya kocan durmalı yada evlilik yoksa hep böyle devam eder :KK67:

Bu arada doğum günü kutlu olsun kızının, çok güzel bi bahtı kaderi yaşamı hayatı olsun, bütün güzellikler onunla olsun, benim de kızım var, Allah bütün çocukları korusun

Sabahın köründe neden online mış tabiki de soracaksın. Sen dava açsan da belliki işe fazlasıyla yokuşa sürecek. Kendini ezdirme , söylediklerini yutma. Gözünü korkut biraz. Eğer seni kaybetmek istemiyorsa bir daha bu hatalara düşmez. Eğer yine aynı şeyleri yaparsa zaten boşanma davası açarak en doğru kararı vermiş olacaksın. Neler olacak diye düşünüp korkutma kendini. Hayırlısı neyse o olsun diye bol bol dua et. Çocuğuna ver kendini düşünme herşey zaten olacağına varır.
Öyle yapmaya çalışıyorum. Çocuğumu düşünüyorum ama bir yandan da düşünüp duruyorum. Bu adam nasıl anlar ki ciddiyetimi diyorum bana başka çare bırakmıyor! Ya kendine çeki düzen verir ya da bitsin diyorum. Böyle yıpratıyor evliliğimizi çünkü. Bir yandan da öfkeyle hareket edip kendine gaz verir ve düzeleceğine iyice batırırsa diyorum. Ama düşün düşün nereye kadar sonuçta ben ona yalanlar söylemedim, ben hakaretler etmedim. En acılı halimde bile saygısızlık etmedim. Bağırıp çağırdım ama ona ağza alınmayacak sözler söylemedim. Sinirliyken bile insan dilini tutabilmeli zor olsa da. Ki ben gerçekten çok sinirliydim kadınla buluştuğunu öğrendiğimde. Yani yatakta basmadım diye onlar iyi niyetli ben kötü niyetli olacağım neredeyse! Sinirlerim bozuluyor...

X