Sevgili/Nişanlı tarafından aldatılıp affedenler

Affetme olayını nasıl başarıyorlar çok merak ediyorum. Affedenin kendine saygısı yoktur. Omurgasızlık net
Şöyle affediyorlar. Sevgilisinin bir başkasını tercih etmesini hazmedemiyorlar. Bir nevi kıskançlık gibi bir durum.
aslında affetmiyorlar. "Bak bende kaldı sana gitmedi çünkü beni seviyor " imajı çiziyorlar

Şöyle affediyorlar. Sevgilisinin bir başkasını tercih etmesini hazmedemiyorlar. Bir nevi kıskançlık gibi bir durum.
aslında affetmiyorlar. "Bak bende kaldı sana gitmedi çünkü beni seviyor " imajı çiziyorlar
Bence affetme motivasyonları “e ben adamla sevişmiyorum, adamın ihtiyaçları var errrkeg sonuçta, bu ihtiyacını başkasında gideriyor. O yüzden aldatma sayılmaz” şeklinde.

Bence affetme motivasyonları “e ben adamla sevişmiyorum, adamın ihtiyaçları var errrkeg sonuçta, bu ihtiyacını başkasında gideriyor. O yüzden aldatma sayılmaz” şeklinde.
Böyle yapan kadın tonla sayabilirim sana. Evlenince de aldatılıyorlar, hayatlarının şokunu yaşıyorlar.

"Onu çok seviyorum, onun sevdiğine de eminim, ama sinirlenince dövüyor, gözü hiçbir şey görmüyor, halbuki özünde iyi biri:KK43:"

bu cümleden önce "aslında çok iyi biri ve bana hep çok iyi davranır" da vardır muhakkak ama di mi??

"sevmediği kişiyi aldatıyormuş" vardı dün.
bence o en tepe noktasıydı, o mertebeye ulaşmak zaman alır tabi.
valla ben üni okuyan ailesi gayet iyi bir arkadaşımdan da zamanında bu cümleleri duyduğum için konuların çoğunun fake olmadığını düşünüyorum daha da üzülüyorum

bu cümleden önce "aslında çok iyi biri ve bana hep çok iyi davranır" da vardır muhakkak ama di mi??

"sevmediği kişiyi aldatıyormuş" vardı dün.
bence o en tepe noktasıydı, o mertebeye ulaşmak zaman alır tabi.
valla ben üni okuyan ailesi gayet iyi bir arkadaşımdan da zamanında bu cümleleri duyduğum için konuların çoğunun fake olmadığını düşünüyorum daha da üzülüyorum
Konu sahibi sevgilisiyle kahvaltıya gitti biz burda boş boş konuşuyoruz bence.

X