Sevgilim bana kastî olarak kötü ve ilgisiz davranıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

misslaunig

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mart 2020
6
-5
29
Merhabalar. Benim 2,5 senelik bir iliskim oldu. İlk cinsel deneyimimi de bu kişiyle yaşadım. İlişki içinde de bana kiyafetlerime karışıyordu. Arkadaşlarımla dışarı çıksam ben görmeden nereye gidersen git ne yaparsan yap ne giyersen giy diyordu. Ben kıyafeti çok ciddiye almıyordum ara ara şort da giyiyordum bak gördün mü bir şey olmuyor diyordum biraz aşmış gibiydik ama yine de dikkat etmeye çalışıyordum sevdiğim için. Ama kapanmam için de baya ısrar ediyordu. Ben kapanmaya çok sıcak bakan biri değilim ve neden ısrarla istediğini anlamiyordum ama etek şort değil de pantolon giymeye özen gösteriyordum. İlk beraberligimi bu kişiyle yaşadım. Ama daha sonra tam bu yüzden bana kastî olarak nasılsa benimsin bana muhtacsin deyip kastî olarak kotu ve kastî olarak ilgi göstermeyecek şekilde davranmaya başladı. Çok psikolojim bozuk ve pişman oldum yaşadığım şeyden dolayı. Sen bana muhtacsin ben erkeğim nasılsa benimsin ister severim ister döverim der gibi çok korkunç davranıyordu. Ben de bana hep ilk beraber olduğun kişiyle evlen gibi bu zihniyette buyutuldugum için ya da evlilik gibi konular bunların hepsi zihnimde ciddi ve mükemmel olması gerektiği şeklinde gördüğüm için kendimi su an bu beraberliği bitirmekte suçlu hissediyorum. Fakat gerçekten kadın cinayetlerinin ne şekilde olabileceğini anlamış oldum. Biri nasılsa benim diyerek kotu kalp kırıcı davranıyor kastî olarak kötü davranıp kastî olarak ilgisiz bırakıyor ve benden sonra seni kimse almaz benimle oldun istedigimi yaparım gibi davranıyor. Ondan bu hareketlerinden dolayı soğudum. Gururumu kırdı ve hala daha o davranışından sonra dönüp gelip devam etmek istedi. Bense en son kuzenimden fikir alarak nasıl cozebilirim dedim ve üzerimde toplumun baskısı olacağını bilmeme rağmen ona annem zaten yaşananları biliyor o öğrenecek bu öğrenecek umrumda olmaz beni rahat birakmazsan seni surundururum dedim. Bu olay psikolojimi bozdu sosyalleşmek istemiyorum pişmanlıktan bu cikmazdan dolayı ölmek istiyorum. Hala daha ilk beraber olduğum kisiyle olmalıyım gibi düşünüyorum ama bu hatası geri dönülemez ve ben sorumluluk altında kalıp ben çekiyorum. Perişan haldeyim ve kendimi taniyamiyorum. Bana gelgitlerim olduğunu söylüyor. Ben intikam olarak ondan sonra yani bana bu davranışı yaptıktan sonra onunla gorusmeyip kapıları telefonları acmayip başka kişilerle görüştüm yakinlastim o da beni takip ettiği için biliyor ve böyle bir cezaya gerek yoktu dedi. Sonra döndü yazık dedi. Ben de ona karşı fobi oluştu. Ayrıca küçükken yaşadığım başka bir durumdan dolayı kendime güvenim iyice bitti. Erkeklere karşı fobim oluştu. Herkesi direk başımdan atıyorum kotu davranıyorum insanlara kendimi açıklamak zorunda kalırım anlaşmazlık olur yanlış anlasilirim diye ve herkese kotu davranıyorum istemsizce çünkü kimseye güvenmiyorum. Bana gelgitlerin var deyip depresyon sende kronikleşmiş seni de ilaçla destekleyeceğiz falan diyor. Çok zayıflamışsin kilo al diyor. Beni psikopatca sevdiğini söylüyordu. Bana ses kaydı yolladı ve ses kaydında bana sen ilgi isteyen bir kızsın ve o ilgiyi sana hiçbir zaman göstereceğimi sanmıyorum dedi. Kendisi de kardeşinin ona bulduğu kız arkadaşlarıyla görüşüp bizim beraber gittimiz yerlere gitti. Bana senden sonra hep kizlar benim peşimden kostu diyor kardeşinin ona arkadaşlarını ayarladığıni söylüyor bana evlenmek için mi yazdın diyor ama benim hayatıma biri girdiği için bana yazık diyor işte isimlerini söyle diyor birden çok özledim deyip gecenin köründe arıyor. Bu kişiyi hayatımdan çıkardım ama kopmakta zorlanıyorum ayrıca en son ona beni rahat birakmazsan o öğrenecek bu öğrenecek umrumda olmaz seni surundururum dedim ve numaramı sildi ama degerlerimi yıktım ve bir başkasıyla nasıl olurum bilmiyorum. İnsanlar dışarıdan sadece güzel bir kız görüyor ama içim kirlendi sanki. Beraber oldum evlenmedim diye kendimi suçluyorum. Erkeklere karşı güvenim kalmadi 2 defa beni dinlemeden ruhuma saldırı oldu biri küçükken yaşadığım bir şey diğeri de bu olay ve erkekler beni dinlemeden bana bir şey yapacak diye de korkuyorum. Bu olaylar 2016 senesinde yaşandı ama unutamıyorum. Beni dinlemeden üstüme yurunmesi birden kastî olarak üstüme gelinmesinin de şokunu yaşıyorum. Sizce ayrılmam iyi olmuş mudur? Gelgitlerimi nasıl yenebilirim nasıl unutabilirim? Hem unutamıyorum hem de bu davranışlar depresyona girmeme sebep oldu hatta akıl sagligimi yaşama isteğimi kaybettim bazen ölmek istiyorum. Sizce ne şekilde dusunmeliyim nasıl sinirlarimi olusturup bu olayları nasıl unutabilirim? Kendi düşen ağlamaz da diyebilirsiniz ama onu hayatımdan çıkardım ama mutlu olamıyorum sanırım onay ihtiyacı hissediyorum. Ondan sonra başkasıyla da beraber oldum ama delirecektim neredeyse ve o kişiler için de suçlu hissediyorum ayrıca. Unutmakta zorlanıyorum. Sizce ne yapmalıyım? Nasıl unutabilirim nasıl iyi hissedebilirim? Enerjim modum düşük galiba gerçekten gelgitlerim var. Kendimi taniyamiyorum. Onunla olmazsam hayat devam etmeyecekmis gibi geliyor her şeyden korkuyorum. Onu terkettim hayatımdan çıkardım ama kafamdaki şey çok farklıydı şahsıma hakaret edilmesi ve ilgisiz bırakılmak bunu üstlenmek biraz ağır geldi. Ben ona bu şekilde sert çıkmadan önce beni birden özledim diye arayıp hayatımı sorguluyordu. Kadinlara o sevgilin o kocan denip susmak öğretiliyor herkes başına bela almamak için susuyor madem yapmışsın o zaman devam et diyor. Zaten bu tarz adamlar müdahale eden kişilere de kötü davraniyor o kadın benim gibi düşünerek. Ama bana ilişki yürütecek kapasitem yok da dedi. Kontrol etmeye çalışıyor hayatıma karışmaya çalışıyor. Sonra dönüp evlenmek istiyorum çocuk istiyorum diyor. Ama hala bu yaptığı davranışı ve içimdeki korkuyu atlatamadim.onu hayatımdan cikardim. O kadar çok karmaşa yaşadım bu süreçte bilinçsizce o kadar hamle yaptım ki o kadar da savruldum ki kendime gelemiyorum. Evet evlenmeden yaşamış olabilirim ama seven insan stabil olarak ilgi gostermez mi? Ne olursa olsun. Benim omuzlarimda travma olarak kaldı. Tek bildiğim onu bir şekilde hayatımdan çıkardım. Biraz takıntılı biri birden bu kız benim deyip geri dönebilir. Hem mutsuzum hem de korkuyorum. Derdimi paylaşmak istedim. İnsanlar yaşamak istemissin yasamissin kimseye hesap vermek zorunda değilsin diyor ama iyi insanları bile fark edecek farkındalığım isteğim yok. Bu kişiyi hayatımdan çıkardım. Okuluma hayatıma odaklanmaya çalışıyorum. Sizce bu karar dogru mudur? İlerisi daha mı sorun olurdu? Hep ben erkeğim istersem sever istersem döverim rahatlığında ama bazen iyi de oluyor. Buna dayanamadım için ayrıldım ve annem de destekliyor sağolsun buraya yazmam için de destekledi çok şanslıyım ama bu korkuları bu yoğun karmaşık duyguları hep zihnimde yaşıyorum. Akıl verirseniz nasıl ne gibi yöntemlerle atlatabilecegime dair çok sevinirim. Dertleşmek için akıl almak için yazdim. Okuduysaniz şimdiden teşekkür ederim.

Sonlara dogru tam okuyamadim gercekten ayni seyleri tekrar etmissiniz hep.
Öncelikle sakin olun ve o kisiden kurtulun bisey yasadiniz diye boyle sacma sapan bi insanla evlenmek zorunda degilsiniz uzak durun ondan.
Okuyormussunuz sanirim onu bitirin calismaya baslayin bu surectede psikolojik destek alin, baska bir seye veya insana ihtiyaciniz yok.
Guzel bir psikolojik destek ve calisma hayatindan sonra dusunun evliligi okurken daha ne evlilik dusunuyorsunuz hic anlayamadim daha yasiniz kac?

Ne okudum ben öyle ya:uykucu:

biriyle cinsellik yaşadım diye onun hakaret dövme sovmelerine katlanmak zorunda değilsin

Evli kaç çocuklu kadınlar katlanmıyor boşanıyor da sen daha sevgiliyken sana bunları yapan adama hala doğru mu kararım diye sorguluyorsun

Cinselliği de eğer sorumluluğunu alabileceksen yasa. Artık birlikte oldum ya o ya hiç kafası sağlıklı değil. Cinselliği kendin için yasa yasayacaksanda sırf sevgilin istiyor diye yaşama

Nasıl atlatırsın kısmına da gelecek olursak zamanla atlatırsın
İsinle oyalan
Okulunla oyalan
Arkadaşlarınla oyalan

Valla yarısını anca okudum ama konu belli.
Yaw bu adamı daha atamamışın başından ,başkaları ile görüşmek ne ya.
Seni arada özledim diye arıyomuş ya , o seni özlemek değil canım , başka bişeyi özlediği için arıyor....
Ayrıca nedemek ilk beraber oldugun kişi ile evlenmek kalmadı öyle durumlar artık ama nasılsa biriyle yattım deyip kendini erkeklere kullandırma.

Kardes sen ciddi misin şaka mısın ya. Adam keko adam dediğim için uzgunum. Tamam eyvallah bir gaflete düşmüşsün kalk artık toparlanma vakti. O vakıtler yok artık guclu ol kadınsın bir bireysin bir meta değilsin bir köle değilsin bir eşya değilsin. Yoksa bu keko seni daha çok maymun eder kendine.. ne buldun da unutamıyorum dıyosun anlamıyorum valla kölesi mi olcaksın sana bişey olmaz merak etme onsuz hatta huzurlu bir hayat seni bekler asıl. Sinirlendim yer yer daraldım hatta yanında olsam bi sallarım seni silkelerim. Asabımı bozdun.
Birde elinizde tutmak için birlikte olursanız kızlar onlar sizi avuc ıcıne alır benden demesi. Birseyler yasıyorsanız kendi istegınızle olmustur o kımse sıze zorla bısey yapmaz bu sebeble kendınızı sahiplenin onurunuzu önce dusunun. Kararlarınızın arkasında durun destekleyin kendınızı eger yok pişman olcaksanız yapmayın yani kötulukle beslenenlere prim vermeyin böyle.

Bazi erkekler evlenmeden birliktelik konusundan sonra o kıza farklı gözle bakıyorlar.Kaç zamandır da bu tür konularda yanlış anlasildigimi düşünüyorum.Çünkü bir yerden sonra konuyu dini boyutuna getiriyorum.Bu konuda genç kizlarimiz olsun bazı yetişkinler olsun anlatmak istedigim tek birşey var evlenmeden önce birliktelikten sonra o erkeğin gözünde farklı olarak kalıyorsun malesef.Degerlerinizi bilin degerlerimizi bilelim..Dini boyuta tasimayacagim bu konudaki detayli anlatimlar yüzünden uyarı aldığımdan dolayı..Değerlerimiz derken de olayı cinsel birliktelik yüzünden değerlerimizi yok hale getiriyoruza ulastirmiyorum.Her açıdan kadın değerli bir varlıktır demeye çalışıyorum.Kıymetini bilmeyen erkek de kendisini erkekten saymasin zaten.

Ne güzel seni anlayışla karşılayıp dinleyen bir annen var şanslısın da..Bitmesi gereken bir ilişkiyi bitirmisiin hiç canını sıkma.Tekrar tekrar anlatmışsın evet psikolojini çok yipratmis bu kişi. Beni dinlersen geri dön çağrılarına olumlu yanıt verme ve okulunu bitir güzel kardeşim.
Sen ve tüm kızlarımız,tüm kadınlar her şeyin en iyisine layığız ve üstesinden gelemeyecegimiz bir engel yoktur Allah'ın izniyle.Kadını degersizlestiren bir neden de zaten; kendini erkek olarak nitelendiren akıl sağlığı yerinde olmayan bazı karakter yoksunu olanlar ki kadınların da akıl sağlığıyla oynuyorlar kendi psikolojilerine ayar tutturamadikları icin.

Son düzenleme:
Bazi erkekler evlenmeden birliktelik konusundan sonra o kıza farklı gözle bakıyorlar.Kaç zamandır da bu tür konularda yanlış anlasildigimi düşünüyorum.Çünkü bir yerden sonra konuyu dini boyutuna getiriyorum.Bu konuda genç kizlarimiz olsun bazı yetişkinler olsun anlatmak istedigim tek birşey var evlenmeden önce birliktelikten sonra o erkeğin gözünde farklı olarak kalıyorsun malesef.Degerlerinizi bilin degerlerimizi bilelim..Dini boyuta tasimayacagim bu konudaki detayli anlatimlar yüzünden uyarı aldığımdan dolayı..

Ne güzel seni anlayışla karşılayıp dinleyen bir annen var şanslısın da..Bitmesi gereken bir ilişkiyi bitirmisiin hiç canını sıkma.Tekrar tekrar anlatmışsın evet psikolojini çok yipratmis bu kişi. Beni dinlersen gerin dön çağrılarına olumlu yanıt verme ve okulunu bitir güzel kardeşim.
Sen ve tüm kızlarımız,tüm kadınlar her şeyin en iyisine layığız ve üstesinden gelemeyecegimiz bir engel yoktur Allah'ın izniyle.Kadını degersizlestiren bir neden de zaten; kendini erkek olarak nitelendiren akıl sağlığı yerinde olmayan bazı karakter yoksunu olanlar ki kadınların da akıl sağlığıyla oynuyorlar kendi psikolojilerine ayar tutturamadikları icin.
Aynen valla burda birisine evlenmeden birliktelik yaşama diye bişey yazarsan linç yersin.. ben yinede dayanamayıp yazicam ah be kızım hadi sevdin hadi gözün kör oldu hiç mi düşünmüyorsun ileriyi..yani ne denir ki artık önüne bakıcaksın sende yaptığınin hata olduğunu anlamışsın..insanları iyice tanımadan hayatına alma ilk önce mesleğini eline al sonra koca bulunur zaten o kolay iş

Çok doğru bir karar vermişsin bir narsisten ayrilmissin benim gördüğüm bu , kafanda belirlediğin değerlerin var ve sen bunları cignedini bu yüzden kirlendigini düşünüyorsun ...bak evlenseydin çok acı cekecektin dayak hakaret her türlü igrencligi sana yapacaktı ve sonra elinde bir bebekle bosanacaktin inan bana....ve yaşın ilerledikçe anlayacaksın kirlenmedin sadece buyudun olgunlastin hatalarından ders al unutma insanoğlu gunahkardir tövbe et yoluna bak ...günahsız olsaydık eğer melek olurduk değil mi...düşünme bunu artık... Kimsenin senin yargilamasina izin verme kendini açıklama sadece tövbe edip Allah'a yönel....ve deki bir sonraki iliskinde ben insanım hatalarım oldu elbette ama tovbe ettim yeni bir sayfa açtım ve geçmişini kurcalamaya kalkarsa direk ayrilirsin ondan doğru sana saygılı insanı bulana kadar ...içini ferah tut bu berbat psikolojinle dahi doğru karar vermişsin bravo sana .. artık güçlü olma zamanı bir psikopattan kurtulduğuna sevin hayatına odaklan

2016 yılından beri bunu aşamadıysan ben psikiyatr ve ilaç tedavisi öneririm. Hatta imkanın varsa her hafta git ve hemen ilaca başla. En azından bu süreçte beyindeki bazı hormonları düzenler ve seni rahatlatır, saçma şeyler yapmaktan alıkoyar ve bir süre sonra bu kadar etkilenmemeye başlarsın, o süreç içinde de terapi alacağın için iyi yönde ilerlersin, ilacı bıraktığın zaman ise terapi ile gelişme kaydedeceğin için de zaten iyileşmiş olursun.
Evlenmeden birlikte olmak dünyanın sonu değil, aksine çok daha sağlıklı ve doğru bir şey. Sen ilk birlikte olduğum kişi ile evlenmeliyim takıntını o kişiye o kadar yansıtmış ve onun eline koz vermişsin ki, bu nasılsa bu Kızın zayıf noktası diyip seni parmağında oynatmış. Olay tamamen bu.
Okurken içim daraldı gerçekten, bunca sene kendine yazık etmişsin bence, iliski kötüdür biter ayrılırsın tamam ama sen zihninde kocaman bir girdap yaratmışsın, sanırım çok küçük yasta mı yasadın da o etkiledi senı anlayamadım.

İlk beraberliğin hayal kırıklığı olmuş düzgün biri olsaydı ilerde güzel hatırlayabilirdin. Sen kendini eziklersen o daha çok üstüne gelir böyle. Ayrıca şu zihniyetin içine tüküreyim afedersiniz ama hem her haltı ye. Hem de kızı kapatmaya çalış. Madem çok Müslüman önce kendini düzeltsin.

Merhabalar. Benim 2,5 senelik bir iliskim oldu. İlk cinsel deneyimimi de bu kişiyle yaşadım. İlişki içinde de bana kiyafetlerime karışıyordu. Arkadaşlarımla dışarı çıksam ben görmeden nereye gidersen git ne yaparsan yap ne giyersen giy diyordu. Ben kıyafeti çok ciddiye almıyordum ara ara şort da giyiyordum bak gördün mü bir şey olmuyor diyordum biraz aşmış gibiydik ama yine de dikkat etmeye çalışıyordum sevdiğim için. Ama kapanmam için de baya ısrar ediyordu. Ben kapanmaya çok sıcak bakan biri değilim ve neden ısrarla istediğini anlamiyordum ama etek şort değil de pantolon giymeye özen gösteriyordum. İlk beraberligimi bu kişiyle yaşadım. Ama daha sonra tam bu yüzden bana kastî olarak nasılsa benimsin bana muhtacsin deyip kastî olarak kotu ve kastî olarak ilgi göstermeyecek şekilde davranmaya başladı. Çok psikolojim bozuk ve pişman oldum yaşadığım şeyden dolayı. Sen bana muhtacsin ben erkeğim nasılsa benimsin ister severim ister döverim der gibi çok korkunç davranıyordu. Ben de bana hep ilk beraber olduğun kişiyle evlen gibi bu zihniyette buyutuldugum için ya da evlilik gibi konular bunların hepsi zihnimde ciddi ve mükemmel olması gerektiği şeklinde gördüğüm için kendimi su an bu beraberliği bitirmekte suçlu hissediyorum. Fakat gerçekten kadın cinayetlerinin ne şekilde olabileceğini anlamış oldum. Biri nasılsa benim diyerek kotu kalp kırıcı davranıyor kastî olarak kötü davranıp kastî olarak ilgisiz bırakıyor ve benden sonra seni kimse almaz benimle oldun istedigimi yaparım gibi davranıyor. Ondan bu hareketlerinden dolayı soğudum. Gururumu kırdı ve hala daha o davranışından sonra dönüp gelip devam etmek istedi. Bense en son kuzenimden fikir alarak nasıl cozebilirim dedim ve üzerimde toplumun baskısı olacağını bilmeme rağmen ona annem zaten yaşananları biliyor o öğrenecek bu öğrenecek umrumda olmaz beni rahat birakmazsan seni surundururum dedim. Bu olay psikolojimi bozdu sosyalleşmek istemiyorum pişmanlıktan bu cikmazdan dolayı ölmek istiyorum. Hala daha ilk beraber olduğum kisiyle olmalıyım gibi düşünüyorum ama bu hatası geri dönülemez ve ben sorumluluk altında kalıp ben çekiyorum. Perişan haldeyim ve kendimi taniyamiyorum. Bana gelgitlerim olduğunu söylüyor. Ben intikam olarak ondan sonra yani bana bu davranışı yaptıktan sonra onunla gorusmeyip kapıları telefonları acmayip başka kişilerle görüştüm yakinlastim o da beni takip ettiği için biliyor ve böyle bir cezaya gerek yoktu dedi. Sonra döndü yazık dedi. Ben de ona karşı fobi oluştu. Ayrıca küçükken yaşadığım başka bir durumdan dolayı kendime güvenim iyice bitti. Erkeklere karşı fobim oluştu. Herkesi direk başımdan atıyorum kotu davranıyorum insanlara kendimi açıklamak zorunda kalırım anlaşmazlık olur yanlış anlasilirim diye ve herkese kotu davranıyorum istemsizce çünkü kimseye güvenmiyorum. Bana gelgitlerin var deyip depresyon sende kronikleşmiş seni de ilaçla destekleyeceğiz falan diyor. Çok zayıflamışsin kilo al diyor. Beni psikopatca sevdiğini söylüyordu. Bana ses kaydı yolladı ve ses kaydında bana sen ilgi isteyen bir kızsın ve o ilgiyi sana hiçbir zaman göstereceğimi sanmıyorum dedi. Kendisi de kardeşinin ona bulduğu kız arkadaşlarıyla görüşüp bizim beraber gittimiz yerlere gitti. Bana senden sonra hep kizlar benim peşimden kostu diyor kardeşinin ona arkadaşlarını ayarladığıni söylüyor bana evlenmek için mi yazdın diyor ama benim hayatıma biri girdiği için bana yazık diyor işte isimlerini söyle diyor birden çok özledim deyip gecenin köründe arıyor. Bu kişiyi hayatımdan çıkardım ama kopmakta zorlanıyorum ayrıca en son ona beni rahat birakmazsan o öğrenecek bu öğrenecek umrumda olmaz seni surundururum dedim ve numaramı sildi ama degerlerimi yıktım ve bir başkasıyla nasıl olurum bilmiyorum. İnsanlar dışarıdan sadece güzel bir kız görüyor ama içim kirlendi sanki. Beraber oldum evlenmedim diye kendimi suçluyorum. Erkeklere karşı güvenim kalmadi 2 defa beni dinlemeden ruhuma saldırı oldu biri küçükken yaşadığım bir şey diğeri de bu olay ve erkekler beni dinlemeden bana bir şey yapacak diye de korkuyorum. Bu olaylar 2016 senesinde yaşandı ama unutamıyorum. Beni dinlemeden üstüme yurunmesi birden kastî olarak üstüme gelinmesinin de şokunu yaşıyorum. Sizce ayrılmam iyi olmuş mudur? Gelgitlerimi nasıl yenebilirim nasıl unutabilirim? Hem unutamıyorum hem de bu davranışlar depresyona girmeme sebep oldu hatta akıl sagligimi yaşama isteğimi kaybettim bazen ölmek istiyorum. Sizce ne şekilde dusunmeliyim nasıl sinirlarimi olusturup bu olayları nasıl unutabilirim? Kendi düşen ağlamaz da diyebilirsiniz ama onu hayatımdan çıkardım ama mutlu olamıyorum sanırım onay ihtiyacı hissediyorum. Ondan sonra başkasıyla da beraber oldum ama delirecektim neredeyse ve o kişiler için de suçlu hissediyorum ayrıca. Unutmakta zorlanıyorum. Sizce ne yapmalıyım? Nasıl unutabilirim nasıl iyi hissedebilirim? Enerjim modum düşük galiba gerçekten gelgitlerim var. Kendimi taniyamiyorum. Onunla olmazsam hayat devam etmeyecekmis gibi geliyor her şeyden korkuyorum. Onu terkettim hayatımdan çıkardım ama kafamdaki şey çok farklıydı şahsıma hakaret edilmesi ve ilgisiz bırakılmak bunu üstlenmek biraz ağır geldi. Ben ona bu şekilde sert çıkmadan önce beni birden özledim diye arayıp hayatımı sorguluyordu. Kadinlara o sevgilin o kocan denip susmak öğretiliyor herkes başına bela almamak için susuyor madem yapmışsın o zaman devam et diyor. Zaten bu tarz adamlar müdahale eden kişilere de kötü davraniyor o kadın benim gibi düşünerek. Ama bana ilişki yürütecek kapasitem yok da dedi. Kontrol etmeye çalışıyor hayatıma karışmaya çalışıyor. Sonra dönüp evlenmek istiyorum çocuk istiyorum diyor. Ama hala bu yaptığı davranışı ve içimdeki korkuyu atlatamadim.onu hayatımdan cikardim. O kadar çok karmaşa yaşadım bu süreçte bilinçsizce o kadar hamle yaptım ki o kadar da savruldum ki kendime gelemiyorum. Evet evlenmeden yaşamış olabilirim ama seven insan stabil olarak ilgi gostermez mi? Ne olursa olsun. Benim omuzlarimda travma olarak kaldı. Tek bildiğim onu bir şekilde hayatımdan çıkardım. Biraz takıntılı biri birden bu kız benim deyip geri dönebilir. Hem mutsuzum hem de korkuyorum. Derdimi paylaşmak istedim. İnsanlar yaşamak istemissin yasamissin kimseye hesap vermek zorunda değilsin diyor ama iyi insanları bile fark edecek farkındalığım isteğim yok. Bu kişiyi hayatımdan çıkardım. Okuluma hayatıma odaklanmaya çalışıyorum. Sizce bu karar dogru mudur? İlerisi daha mı sorun olurdu? Hep ben erkeğim istersem sever istersem döverim rahatlığında ama bazen iyi de oluyor. Buna dayanamadım için ayrıldım ve annem de destekliyor sağolsun buraya yazmam için de destekledi çok şanslıyım ama bu korkuları bu yoğun karmaşık duyguları hep zihnimde yaşıyorum. Akıl verirseniz nasıl ne gibi yöntemlerle atlatabilecegime dair çok sevinirim. Dertleşmek için akıl almak için yazdim. Okuduysaniz şimdiden teşekkür ederim.
Erkeklerden uzak dur. Bu yöntemi deneyip atlatamayan yoktur. Bir daha da altından kalkamayacagin şeylere girişme. Ve evet hayatından çıkararak iyi yapmissn

Adam bir konuda haklıymış o da gelgitleriniz var doğru.
Kendinizle çelişiyorsunuz.
Hayat görüşünüzle yaşam tarzınız çeliştiği için muhtemelen böyle içinden çıkılmaz sorgulara düşüyorsunuz.
Bir uzmandan yardım alın, biraz daha okuyup araştırın ama bu süreçte nasıl olsa artık biriyle beraber oldum diye başkalarıyla beraberlik yaşamayın.
Önce nasıl hissetmeniz gerektiğinde stabil olun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X