sevgilimden ayrlmal mym? ne olur akl verin.

• Konu Sahibi gamsizhayat

canım biz tanıştığımızda bir şirkette çalışıyordu. sonra kendi işini kurma aşamasında ve sonrasında yoğunlaştı.
evet ben de hep diyorum ona insan sevgilisinin yanındayken huzuru bulur, rahatlar...
yok canım iş adamlığıyla işim olmaz. benim yanımda olmayan işadamını ben ne yapayım. hediye dediğim de, zaten iki kere görüştük. ikinci gelişinde doğum günüm sebebiyle gelmişti. mütevazı bir doğum günü hediyesi yani.
teşekkür ederim açık açık yazdığınız için. eğer üçüncü kişiler saçmalıyorsun diyorlarsa gerçekten saçmalıyorum demektir. ve bunlar beni kendime getirecek. kekleme zaten yok da, saf olduğum söylenebilir...

acik adresini bilmen sart degil bulundugu semtin ikamet ettigi yani semtin adini bilin turkcell size numarasiini veriyor.
ordan kontrol etmeye basla bence.
tahkikat yapmadan etmeden nasil bu kadar guvenebiliyorsunuz.

benim bilmediğim başka bir numarasının olması çok da fazla bir şeyi açıklamaz aslında. hatayı baştan yaptım. baştan işin ucunu sıkı tutacaktım, gönlümü kaptırmadan... bu da bana ders oldu...

ben de şaşırıyorum kendime valla... ne kadar açmışım aşka... işte aşk gözümü kör edince o kararı da aldım... ay inanamıyorum kendime yani, insan bilgisayar başında evlenme kararı alır mıymış hiç!!!
vallahi kızlar vakit ayırıp okudunuz, kafa yordunuz, yorumladınız... böyle saçma bişey olur muymuş diyp es geçmediniz. Allah razı olsun hepinizden... çok yardımcı oldunuz... :1hug:

Son zamanların hitiyle sözlerime başlıyorum:Gideni yollaaaasositososito
ve aynı hitin bir başka sözüyle bitiriyorum:Sallaaaaaa :1closedeyes:
Sana da reelde başını döndürecek,nefesini açacak,gözünü parlatacak müthiş bir aşk diliyorum :teselli:

kaydirigubbakcemile5
ben ortada ayrılınacak bi sevgili göremiyorum ki

kaydirigubbakcemile5canım evli olmadığından nasıl bu kdar emin olabiliyorsun?yanında çalışan sekreterine mi tembih edemiyecek allah aşkınaa biri beni arar sorarsa annemin hasta olduğunu söle bikaç yalan bilgi salla fln die.çokkkkkkk rahat yapar o da gider kimle tatill yapıosa 9-10gün bi güzel tatilini yapar ya da her napıosa onu yapar.artık sevgilisi mi vardır kaırısı mı vardır bilemiyeceğim.ben bu adamın boş olduğuna inanmıyorum.sana netten 2 seviyorum gibi cümlelerin yetceğini düşünen insan zaten seni önemsemiyodur.iş adamı diosun şirketi var diosun kusura bakma bi çıkıp yanına mı gelemio.biz öğrenci olduğumuz halde bulup buluşturup yaz tatillerindee bi şekilde kaçakta olsa sevgilimizin yanına gidiyoruz ya da o geliyor.yol yakınkenn kop canımm benden sölemesiisengözlerimebaksanabsenin için ufacıkk bir fedakarlığı göze almayan insanla evlenmeyii düşünüyorsun ay hadi onu da gçetim kendinii yiyip bitiriyorsunnn lmaz:yazıkk geçen zamanınaa kendini yıprattığınaa yazıkkklmaz:

tatlım,bence bu adam ya ewli yada senden başka bi sewgülüsü daha war hayatında.ya insan sewgilisini bırakıp kafa dinlemeye nasıl gider,hadi gitti de ordan arayamadı mı?anne olayı klasik bi hikaye bence.nette konuşmaya wakti wardı da şimdi seninle 5 dk konuşmaya mı wakti yok allah aşkına.bence netten bulunan birisinden hayır gelmez,yol yakınken ayrılmalısın canım.hele de böyle şüpheli dawranışları da warsa...

saol canım gece gece iyi geldi bu dilek:1hug: ayrıca da ben de evliliğinde çooook mutluluklar diliyorum. aşkınız hiç bitmesinnnn

Son düzenleyen: Moderatör:

hem de nasıl canım. sana da çok teşekkür ederim :1hug:

çok doğru çok doğru çok doğru!
kızlar siz siz olun netten sevgili yapmayın. hiçbir şey paylaşamıyorsun ki... yani en basitinden böyle bir durumda mesela, yakasına yapışıp nedeeen diyemiyorsun.
doğru düzgün bişey yaşayamadığın için adamı doğru düzgün tanıyıp tahlil edemiyorsun. sonra da vereceğin hangi kararın doğru hangisinin yanlış olacağını seçemiyorsun.

canım 2 kez gördüğün kişiye netden tanımakla da güvenme sakın,arkadaşların dediği gibi evli olup olmadığına bile emin olamayız..ayrıca 9 gün çok uzun bir süre...yani yemek yemeye afedersin WC ye gitmeye,duş almaya vakit buluyor da seni 2 dk arayamıyor mu yada 2 satır mesaj yazamıyor mu..çok saçma bence...güvenme inanma ve ayrıl derim ben...sonu iyi gözükmüyor...hakkında hayırlısı olsun inşallah

Aynen tuvalete de mi gitmiyo bu adam, canı istesin yeterki..
Evlidir, hayatında biri vardır, yada netten sevgili yapmayı alışkanlık edinmiştir vs.
Ama seni kesinlikle mutlu edemez. Evlenince değişiyor nasıl olsa dediğin adamlar bile sevgiliyken pervanedir. Sen baştan üzüntüyü kabul etme. Önüne bak..

ben de daha önce bunu ona söyledim biliyo musunuz? günde kaç kere wcye gidiyosun, sabah kalkıyosun duş alıyosun, günde kaç kere yemek yiyosun, insanlarla sıradan konuşmalar yapıyosun ama 2 dk ayırıp beni arayamıyor musun diye. susuyor.
ne kadar doğru söylemişsin, sonradan ilgisizleşen erkekler en azından sevgiliyken pervane oluyorlar diye...

ve kızlar ayrıldım. hayırlısı olur inşallah bana da ona da...
ve hepinize tekrar çok teşekkür ediyorum. bana yeni bakış açıları kazandırarak yardımcı oldunuz cesaret verdiniz. inşallah sizin de ilişkileriniz hep rüyalarınızdaki kadar güzel olur...:1hug:

Nasil ayrilmak istedigini dedin...

Umarim bundan sonra seni cok mutlu edicek ve senin sevgini hak edicek biri cikar karsina canim!

evet nasıl ayrıldın ne dedin o ne dedi ay meraklı melahat gibi oldum valla zemuszemusama tatlım benimde başımdan çok benzer bi hikaye geçti bizde netten tanıştık, ilk başlarda çok iyi gitse de sevgilimi ne olduğumuz belli olmayan bi ilişki yaşadık yıllarca o da hep yoğun olduğunu sölüyodu işinin hep ilk planda olduğunu sölüyodu toplantılar vs. iş no bile bilmiyodum,burda terfi nedeniyle bulunuyodu ailesi başka şehirdeydi geleceğe dair hiçbirşey olmaz aramızda diyordu halbuki sebepde yokdu yani, yaşımız uygundu sosyal konumumuz herşeyimiz çok uygundu olmaması için bir sebepde yoktu ama evli olup olmadığı bir muamma olarak kaldı yıllarca arkadaşlarla aramızda merak konusu olmaktan öteye gidemedi tam bir gizem olarak kaldı

canımcım en doğru karar bence ....inşallah doğru insanı bulur ve bir ömür geçirirsin tabi huzurla..........

geçmiş olsun canım,inşallah iyi insanlar çıkar karşına bundan sonra

valla guzelim bana gore sen tanıştığın zmnlar boşluktaymışsın. ki internetten biriyle tanişmak istmen bile birine ihtiyacın olduğunu gosteriyor.sen sadece birine bağlanmayı guzel sozler işitmeyi istemişsin.anlayacağin kafandaki hayale aşık olmuşsun.Aşkın kendisi sana guzel gelmiş.o yuzden evliliği düşünüyorsun evlilik fikri guzel geliyor.

bu da benim naçizane fikrimdir.Seni kırdıysam kusura bakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…