Sevgilimin annesi

Annesinin kızı ara aileler ne zaman tanışacak söylemini o an sizi arayarak mı söyledi yoksa o saldırıyı annesine karşı savuşturabildi şimdi de size yolunu yapmak için bak annemde öğrendi baskısı mı yapıyor? Eğer annesini savuşturamayıp aradıysa üzgünüm ama Boşanmalısın bu adamdan.
Bugün kimseye boşan dememiştim iyi geldi..
Siftahı benden bereketi allahtan

41 yaşında adam anasının lafı ile iş yapıyorsa topuklarınız poponuza vura vura kaçın derim.

eğer evliliğe daha var diyorsanız da ağırdan alın biraz. Adam düşünmüştür yani, yaş Kemale ermiş, zaten birlikte yaşıyoruz, anam da mürvetimi görsün 🤣
Yani geleneksel olan sadece kv olmayabilir.

Geleneksel bir kadin dediginiz için biraz geleneksel teyze tanismişligim var yorum yapayim.
Normal sartlarda geleneksek yapıdaki teyzeler boyle bir birlikteligi asla onaylamaz, birlikte yaşayan kizi, ogullariyla asla kostura kostura evlendirmeye calişmaz aksine tum gucuyle karsi cikarlar. 😬😬 O yuzden temkinli olmakta fayda var.

Ya da sevgilinizin yaşi baya buyuktur o yuzden kadin hizlica evlendirmeye calisiyordur. Aksi bu teyzeler icin mumkun degil.

Ben her iki durumda da gitmeyi bikac kere gozden gecirirdim.

Geleneksel bir kadin dediginiz için biraz geleneksel teyze tanismişligim var yorum yapayim.
Normal sartlarda geleneksek yapıdaki teyzeler boyle bir birlikteligi asla onaylamaz, birlikte yaşayan kizi, ogullariyla asla kostura kostura evlendirmeye calişmaz aksine tum gucuyle karsi cikarlar. 😬😬 O yuzden temkinli olmakta fayda var.

Ya da sevgilinizin yaşi baya buyuktur o yuzden kadin hizlica evlendirmeye calisiyordur. Aksi bu teyzeler icin mumkun degil.

41 mis

ay ben simdi uzun uzun bu birlikte yasama isinden, kendi sevgilimin annesinden cektiklerimden ve kadinin dengesizliginden bahsedicektim. :olamaz:

ama yasin 41 oldugunu gorunce is degisti. bir an once paketlemek istiyor herhalde adami. geleneksel bir kadin diyorsun belki o yuzden belki de cidden bir tik daha samimi olup evlilik surecini hizlandirmak icin cagiriyor ama ben hic sevmedim bu teklifi. gelmiyorum dedikten sonra israr etmesi manasiz olur. direkt gelmiyorum su an tanismak istemiyorum de bence. gayet acik yani.

Ben olsam gitmezdim.

Sen gorusmek istemiyorsun bunu acikca dile getirmissin ama erkek arkadasin buna saygi duymuyor.. Annesine Hayir anne olmaz, suan tanismaniz icin henuz erken diyemiyor. Annesinin hisimla odaya kapanmasi da ayri bir garip.

Dusununce rahatsiz edici geliyor yani... Sinirlarini simdiden cizmeye baslayip, emrivaki yapmalarina izin vermesen iyi olur gibi geldi bana.
Insan bi sorar ya oglum kiz arkadasin benimle tanismak istermi diye. Sormayi birak, teyze tum plani yapmis... Ailelerin nezaman tanisacagini konusacakmis :KK53:

Ay bu ne, kaç yaşında kadın 41 yaşındaki oğlunun hayatında biri olduğunu öğrenince nasıl "haniimm benim baltami getir" cevikliginde aileyle tanışma planı yapabilir? Ne alaka yani belki sevmiycek sizi. Bu iş bana da erkek arkadaşınızın isguzarligi gibi geldi, bence yemeğe gitmeyin erkek arkadaşınıza da açık açık tanışmak istemediğinizi net bir dille söyleyin. Ben size güveniyorum 😀

edemiyor.annemin kapım açık demesine ragmen

Benim demek istediğim, iç çamaşırı görmüşse (heleki bide seksiyse :KK53:) seviştiğini düşünerek oğluna konduramamıştır. Evlenmeden sevişmesi, oğlunu hala küçük çocuk gibi görmesi. Ben konuyu okurken böyle düşündüm. Oğluna yedirememiş bu yüzden tribe girmiştir bana anormal gelmedi.
Bildiğimiz anne modeli 😂

Kız haftanın 8 günü mü var 🤭🤭😄😄

Adam 41 yaşındaymış. Bence annesi kızmamış aksine çok sevinmiştir. Artık tek taş ile gelirler size

Annesinin kızı ara aileler ne zaman tanışacak söylemini o an sizi arayarak mı söyledi yoksa o saldırıyı annesine karşı savuşturabildi şimdi de size yolunu yapmak için bak annemde öğrendi baskısı mı yapıyor? Eğer annesini savuşturamayıp aradıysa üzgünüm ama Boşanmalısın bu adamdan.
Bugün kimseye boşan dememiştim iyi geldi..
Siftahı benden bereketi allahtan

41 yaşında adam anasının lafı ile iş yapıyorsa topuklarınız poponuza vura vura kaçın derim.

eğer evliliğe daha var diyorsanız da ağırdan alın biraz. Adam düşünmüştür yani, yaş Kemale ermiş, zaten birlikte yaşıyoruz, anam da mürvetimi görsün 🤣
Yani geleneksel olan sadece kv olmayabilir.

Yaşını sorun ettiğini sanmıyorum ayrıca bence çok büyük bir yaş da değil. Erkekler 30 dan sonra olgunlaşıyorlar. Benimki tam olmuş halinde 😁
ay ben simdi uzun uzun bu birlikte yasama isinden, kendi sevgilimin annesinden cektiklerimden ve kadinin dengesizliginden bahsedicektim. :olamaz:

ama yasin 41 oldugunu gorunce is degisti. bir an once paketlemek istiyor herhalde adami. geleneksel bir kadin diyorsun belki o yuzden belki de cidden bir tik daha samimi olup evlilik surecini hizlandirmak icin cagiriyor ama ben hic sevmedim bu teklifi. gelmiyorum dedikten sonra israr etmesi manasiz olur. direkt gelmiyorum su an tanismak istemiyorum de bence. gayet acik yani.
Paketleyecek bir durum yok aslında. Sevgilimin abisi var o da bekar. Yani öyle yaşı geçti evlensinler ailesi değil ama sevgiliyle tanışıp görüşüp yüz göz olmama gelenekselliği var.
Ayyy sevaptiiiiir kiiiiz tanidiver nolcek avdhzvxhdhb :KK53:
Yalniz ozel esyayi unutmanizi da kasitli birakilmis gibi dusunmustur o teyze bak demedi demeyin. Yani aslinda sizin onun ogluyla evlenmek icin entrikalar duzenlediginizi falan dusunuyor olabilir :confused:
Kasıtlı bırakacak olsam tampon bırakmazdım 😐 O kadar komplike düşünmemiştir bence annesi.
Ben olsam gitmezdim.

Sen gorusmek istemiyorsun bunu acikca dile getirmissin ama erkek arkadasin buna saygi duymuyor.. Annesine Hayir anne olmaz, suan tanismaniz icin henuz erken diyemiyor. Annesinin hisimla odaya kapanmasi da ayri bir garip.

Dusununce rahatsiz edici geliyor yani... Sinirlarini simdiden cizmeye baslayip, emrivaki yapmalarina izin vermesen iyi olur gibi geldi bana.
Insan bi sorar ya oglum kiz arkadasin benimle tanismak istermi diye. Sormayi birak, teyze tum plani yapmis... Ailelerin nezaman tanisacagini konusacakmis :KK53:

Açilın ben geleneksel teyzeyim

Gitme guzum, gitme yavrım... niyeti iyi değil, boş bulunursan anali oğullu 6 ayda yakacaklar kınanı, benden söylemesi

Ya bu evlenmek isteyenlere evlenmek istemeyenler, evlenmek istemeyenlere de evlenmek isteyenler denk geliyor ya, hayat çok garip.

Erkek arkadaşım benden önceki sevgilisiyle 6 sene yaşamışlar ama o zaman annesi ne demiş bilmiyorum yani haberi var mı yok mu diye.
Yani böyle annem bizi biliyor evlenmeliyiz kafasında biri değil. Başından beri istiyordu ama ben istemiyorum diye o da saygı duyup konuyu açmayacağını söylemişti.
Ne değişti bilmiyorum.

kadın evlenmeyı kabul eder ve ısterse o zaman erkegın aılesı ıle tanısma ve gorusme gerceklesır yanı bu dişi kişisinin ıstemesıyle olacak bırsey
sızde erkek tarafı buna dikte edıyor kayınvalı aday adayının lafıyla emır komuta zıncırı olusturmayacagınızı dusunuyorum .
bır lafıyla hızaya getırecek yonlendırecek guya
bakalım sız ıstıyormusunuz kadında kı oz guvene bakın sankı anası gelsın benı ıstesın aılemı kabul etsın dıye kendınızı begendırmeye calısıyormussunuz gıbı afra tafralarda kadın

ben kaynana aday adayına sasırmadım genınde var onun
asıl sevgılı yerını bılmelı tum kayınvalıdelerden her seyı beklerım onemlı olan erkegın yerı ve rolu
sızın dusuncenızı bıle bıle ısrar etmesı bu demek oluyor kı ılerde kayınvalıde ıstedıgı her seyı oglu aracılıgıyla yaptıracak

sımdı sınırınızı belırleme zamanı sımdı nasıl baslarsa oyle gıdecek bunu bılın ona gore karar verın hakkınızda hayırlısı

Paketleyecek bir durum yok aslında. Sevgilimin abisi var o da bekar. Yani öyle yaşı geçti evlensinler ailesi değil ama sevgiliyle tanışıp görüşüp yüz göz olmama gelenekselliği var.

ama kendin yazmissin, sevgilin “annem seninle tanismak istiyor, ailenle ne zaman tanisacagimizi konusacakmis” diyormus. simdi bu dediklerinle celisiyor ama.

hem yasi gecti evlensin demezler, hem seninle yuz goz olmak istemezler hem de ailenle tanismak isterler anlami cikiyor. :d o zaman ailesinin bu kafa yapisindan eminsen sevgilin evlilik istiyor da annesini one suruyor olabilir mi? ben baska turlu bir mantiga oturtamadim. sadece eger istemiyorsan gitmemelisin bu hatir gonul isi degil yani.

Annesinin tepkisine bakınca, adam hamile kaldı zanneder insan ya. Kendisini odaya kapatınca yatağa kapanıp ağlamış mı? Hahaha 😄
Ne demiş oğluna? "Senin namusuna halal geldi oğul bundan gayrı gelsin istesinler" mi demiş ne demiş?

41 yaşında. Anasının kuzusu olsa, bilirdiniz siz mutlaka ve aklı başında her kadın gibi çekmezdiniz bence.
Demek ki adamın parmağı var işin içinde.
Belki de komplo kurdu, tamponları koydu anasının gözünün önüne.
Her şeyi beklerim bu erkek milletinden 😄😄
Yılanlar.

Eşimle 7.-8. yılımızdı, eşimin annesi defalarca tanışmak istediğini söyledi. Nişanımıza az bir zaman kala tanıştık. Onda da ben onun iş yerine 15 dk, o da benim iş yerime 15 dk ziyarette bulundu. Akabinde ailemle görüştüler.

X