sevgilimin kız arkadaşı canımı çok yakıyor...

Keyfiyetten değildi vala beni yurttan atmışlardı bi keresinde :KK53:

Ne seni kandırmak gibi bir amacım var ne de herhangi bir başkasını. Bir sevgilinin gerektirdiği hiçbirşey yaşanmadı aramızda, ama kardeşliğin gerektirdiği herşeyi yaşadık. Dediğim gibi kimseden de gizli saklımız olmadı ki, kendi midenle ilgili problemini başkalarına yansıtman hiç hoş olmamış.

Ben beni kandırma demedim ki kendinizi kandırıyosunuz bence.Deneyimlerim bana gösterdi ki bi erkekle kadın bu kadar yakın arkadaş olamaz, bak kaç kere yanlış anlaşılmışsınız bu durumda ben miyim anormal olan, yanlış düşünen.Kendi midemden problemim var haklısın ama neden biliyomusun insanların bukadar laçka davranması ve herşeyi normal basit şeylermiş gibi karşılaması midemi bulandırıyo.Hiç mi sınırlarımız olmasın hayatta.Benim var arkadaşım başkasını bilmem.

Ben beni kandırma demedim ki kendinizi kandırıyosunuz bence.Deneyimlerim bana gösterdi ki bi erkekle kadın bu kadar yakın arkadaş olamaz, bak kaç kere yanlış anlaşılmışsınız bu durumda ben miyim anormal olan, yanlış düşünen.Kendi midemden problemim var haklısın ama neden biliyomusun insanların bukadar laçka davranması ve herşeyi normal basit şeylermiş gibi karşılaması midemi bulandırıyo.Hiç mi sınırlarımız olmasın hayatta.Benim var arkadaşım başkasını bilmem.

Ben de inanmam kadın-erkek arkadaşlığına.
Birinden biri muhakkak hoşlanıyor..
Ve acıyı sevgilileri çekiyor.

Bak, inan ki seni anlıyorum. Senin yerinde olsaydım bu kadar sakin kalır mıydım onu bile bilmiyorum. Çünkü kolay kolay güvenenemezsin kimseye. Benim istediğim sana masum olduğuna inandığım bir örnek göstermekti. Ha böylesi olduğu gibi, bunun tam tersi de var. Kanka ayağına yatıp başka amaçlar güden ve bulduğu fırsatları değerlendiren art niyetliler de var. Ama keşke beni günah keçisi olarak görmeseydin. Ben yanlış anlaşılmaya alışmıştım zaten :KK50:

Bak, inan ki seni anlıyorum. Senin yerinde olsaydım bu kadar sakin kalır mıydım onu bile bilmiyorum. Çünkü kolay kolay güvenenemezsin kimseye. Benim istediğim sana masum olduğuna inandığım bir örnek göstermekti. Ha böylesi olduğu gibi, bunun tam tersi de var. Kanka ayağına yatıp başka amaçlar güden ve bulduğu fırsatları değerlendiren art niyetliler de var. Ama keşke beni günah keçisi olarak görmeseydin. Ben yanlış anlaşılmaya alışmıştım zaten :KK50:

Kendini günah keçisi gibi görme, ama sakın kardeşim dediğin insanın sevgilisine "bizi kimse ayıramaz" tarzı laflar etme,buraya yazmışsın ya hani bizi kimse ayıramaz diye, sakın gidip bunu sevgilisine söyleme.Bi sevgilin olduğunu düşün kızın teki gelcek böyle beylik laflar etcek hoşuna gider miydi?Benim derdim de bu ya zaten, o kız bana bu lafı söyledi ve ondan gerçekten nefret ediyorum rüyalarıma giriyo, bi dolu da ahımı aldı.Sen madem gerçekten art niyetsizsin ve sadece arkadaşsınız geri planda kalmalısın bence.Yazık arkadaşın da bırak bi sevgili yapsın kendine, istemeden engel olma..

Kendini günah keçisi gibi görme, ama sakın kardeşim dediğin insanın sevgilisine "bizi kimse ayıramaz" tarzı laflar etme,buraya yazmışsın ya hani bizi kimse ayıramaz diye, sakın gidip bunu sevgilisine söyleme.Bi sevgilin olduğunu düşün kızın teki gelcek böyle beylik laflar etcek hoşuna gider miydi?Benim derdim de bu ya zaten, o kız bana bu lafı söyledi ve ondan gerçekten nefret ediyorum rüyalarıma giriyo, bi dolu da ahımı aldı.Sen madem gerçekten art niyetsizsin ve sadece arkadaşsınız geri planda kalmalısın bence.Yazık arkadaşın da bırak bi sevgili yapsın kendine, istemeden engel olma..

Merak etme ben haddimi bilirim, öyle gidip kimsenin kalbini fütürsuzca kırmam. Aşka saygım her zaman sonsuz :KK42:

canım tesadüfen okudum bütün yazdıklarını o kızın saçlarını yolmak geldi içimden çünkü ben inamıyorum ben hiç bir zaman görmedim o kadar sıkı fıkı kız erkek arkadaşlıgını sonuçta kadın bu bu kadar arada sınır yoksa erkek arkadaşının yanında çok rahat davranıyor demektir erkek nefsi ağır olacak ama kadın olsun nefes alsın yeter diyor yani birde kızın yazdığı şiire bak resmen mesaj yolluyor her yol acık diye kaşar kız hralde bütün erkeklerle bu kadar samimiyse ay çok gıcık oldum bir erkekle bir kadın arkadaş olur ama bu kadar olmaz

canımyaa.bu konunu biliyorum.bu avea ve sarhoş taklidini çok üretici bulmuştum hatta.bence çok zeki,çok sevgi dolu,çok fedakar bir kızsın.bunu anlamamak mümkün değil.dişi küzey gibisin.:KK1: bende zamanında çok psikoloğa ve psikiyatra gittim.en az 10 kere gitmek gerekiyorsada git.bunu kendin için yapacaksın.intihardan bahsediyorsun.ayrıca 10 kereyi de almayacak.hem bak sevgilinde bir kızgınlıkla söylemiş sana o kötü lafalrı.artı saklıyacağı bir şey yok ki şifresinide değiştirmememiş.ayrıca o kızlada görüşmemiş.hadi diyelim sana göre olacak en kötüsü oldu.sevgilinle ayrıldınız ve o kıza gerçekten aşıkmış.sende oyuna alet olmuşsun.bu şekilde olsa bile geçiyor.kendi adıma neler yaşadım.insanlar neler yaşıyor.müge anlıyı ya da bu yeni başlayan seap ezginin programına bir bak istersen.bunu asla acını küçümsemek için söylemiyorum asla yapmam bu tarz bir saygısızlığı.yalnız dr una git.inan işe yarayacak ve sana çok yardımcı olacak.

Çok teşekkür ederim canım ben de forumda takipçinim.Haklısın millet nelerle uğraşıyo ben takmışım kafama bu olayları.Allah daha beter şeyler vermesin.Psikoloğumu da sevmedim beni tatmin etmedi, yok şema yöntemiyle tedavi edicem yok bilmem ne yöntemi kullancam dedi durdu, anlatmak istediğim daha bidolu şey varken süre bitti.Rahatlayamadım, gidip anneme dökülünce daha iyi hissettim kendimi, psikoloğa verceğim parayı annem haketti valla ne diyim:KK50:

o kızın sevgiline karşı bi ilgisi var belli ki canım. ama çok uzun zamandır birliktesiniz. sağlıklı bi ilişkide bilmiyorum bu noktadan sonra bunların sorun olmaması gerekir. senin çok rahatsız olduğunu söylemen bile yetmeli sevgiline o kızla arasına mesafe koymak için. Ki sende durum rahatsız olmayı da geçmiş artık psikolojik olarak yıpranmışsın:KK20:

ilk etapta psikolog tatmin etmeyebilir ama bence gitmeyi bırakmayın, biraz emek istiyor maalesef.. ilaç verdiyse onu da kullanın

mesajların hepsini okudum.. ama bence kendinizi sakın suçlamayın yanlış mı düşünüyorum diye, kıskanmakta çok haklısınız.. fakat zorda olsa sevgilinize kızgın olduğun ve haklı olduğun zamanlar kendini tutup ağırdan satmak lazım. ne kadar zor da olsa:KK43: Allah yardımcın olsun..

Valla ben o kızda hiç bi suç görmedim.
Ona bu yüzü veren sevgilinde kabahat.
Ben şuna inanıyorum ki bi erkek karşısındaki kızın ona ne gözle baktığını muhakkak anlar.
Burda okuyan herkes anladı da sevgilin mi anlamadı yani
Bence o da anlamış hatta bu durum hoşuna bile gidiyor
Ama senden de vazgeçmek istemiyor
Yoksa sen rahatsız olduğun halde böyle bir arkadaşlığı sürdürmez
Aynısını sen yapsan kendisi ne tepki verir, merak ediyorum !!!

o kızın sevgiline karşı bi ilgisi var belli ki canım. ama çok uzun zamandır birliktesiniz. sağlıklı bi ilişkide bilmiyorum bu noktadan sonra bunların sorun olmaması gerekir. senin çok rahatsız olduğunu söylemen bile yetmeli sevgiline o kızla arasına mesafe koymak için. Ki sende durum rahatsız olmayı da geçmiş artık psikolojik olarak yıpranmışsın:KK20:

aynen öyle çok yıprandım sevgilime de söylüyorum çok yıprandığımı hiçbişeyin düzelmediğini.Çok öfkeleniyo, gel kapımın önünde yat bari beni takip etmek için diyo.Konu kendi kendine kapandı ama aramızdaki soğukluk devam ediyo_O da bukadar yıprandığımı görünce alttan almaya başladı normalde daha çok öfkelenirdi ona güvenmediğim için.Şimdi halletcez düzelcez diyip duruyo yanıma gelse bi adam gibi konuşabilsek uzaktan dert anlatılmıyo_O kadar şey yaşadım burda bi atlayıp gelmedi, bunlara da canım sıkılıyo.Böyle her saçma sapan kavgada çıkıp çıkıp gelemezmiş.of of.

Ayrılsam da ben de cümle alem de toptan rahatlasak:nazar: bi de becerebilsem ayrılmayı..

Allah'ımm okurken ben mi yazdım acaba bunu dedimm:KK50:
Tek farkları bizimkiler daha bu yıl tanıştılar ama maşallah yıllardır beraber gibiler:KK43: Düşündükçe sinirlerim bozuluyor, kız bütün arkadaşlarını örgütlemiş. diyelim ki o gün kız okula gelmiyor ama sürekli çocuğu arkadaşlarına kontrol ettiriyor, o olmasa bile onun arkadaşlarından fırsat bulup telefonda konuşamıyoruz:KK47:
Hatta işi o kadar abarttılar ki bigün biz yine telefonda konuşurken birisi çıkıp Abdullah seni Çiğdem'e söyliyicem dedi:KK53: Ne hakla şikayet ediliyor anlayamıyorum. Bunların arasında ne var ki telefonla benimle konuştuğu için böyle bi cümle kuruyorlar:KK43: Aylardır içimi yiyor bu durum... Üniversiteye hazırlanmasam kalkar giderim oraya. İnşallah bu yıl iyi bi yer tuttururum da, o zaman anlarlar telefonla konuşturmamayı!

Valla ben o kızda hiç bi suç görmedim.
Ona bu yüzü veren sevgilinde kabahat.
Ben şuna inanıyorum ki bi erkek karşısındaki kızın ona ne gözle baktığını muhakkak anlar.
Burda okuyan herkes anladı da sevgilin mi anlamadı yani
Bence o da anlamış hatta bu durum hoşuna bile gidiyor
Ama senden de vazgeçmek istemiyor
Yoksa sen rahatsız olduğun halde böyle bir arkadaşlığı sürdürmez
Aynısını sen yapsan kendisi ne tepki verir, merak ediyorum !!!

Ah ah şu yazılanları olduğu gibi sevgilime okutmak istiyorum belki beni anlar.Ama okumaması gereken şeyler yazdım oyüzden okutamam, bi de oturup burda konu açıp onun için kafa patlattığımı görse iyice biyerleri havaya kalkar.

Biliyorum sevgilim de suçlu, ama ciddi kavgalar edip altta kalmamak için bana somut deliller lazım, onu apaçık suçlayamıyorum inkar edip duruyo çünkü.Ne dicek ki evet o kızdan hoşlanıyorum diyecek hali yok.Dua ediyorum hep bişeyler dönüyosa karşıma çıkar Allah'ım diye..

aynen öyle çok yıprandım sevgilime de söylüyorum çok yıprandığımı hiçbişeyin düzelmediğini.Çok öfkeleniyo, gel kapımın önünde yat bari beni takip etmek için diyo.Konu kendi kendine kapandı ama aramızdaki soğukluk devam ediyo_O da bukadar yıprandığımı görünce alttan almaya başladı normalde daha çok öfkelenirdi ona güvenmediğim için.Şimdi halletcez düzelcez diyip duruyo yanıma gelse bi adam gibi konuşabilsek uzaktan dert anlatılmıyo_O kadar şey yaşadım burda bi atlayıp gelmedi, bunlara da canım sıkılıyo.Böyle her saçma sapan kavgada çıkıp çıkıp gelemezmiş.of of.

Ayrılsam da ben de cümle alem de toptan rahatlasak:nazar: bi de becerebilsem ayrılmayı..

bu kızlara ne demeli bilmiyorum! tabi gerçekten iyi arkadaş olanları konunun dışında tutuyorum. bence de bi kızla erkek samimi olabilir ama bu kadarı fazla. benim de sevgilimi seneler sonra bulan ilkokuldan bi kız vardı. netten görüşüyolardı. başta tamam dedim arkadaşındır. sonra bi baktım ki kız benimkine sarmaya başlamış yok sevgiline selam söyleme kıskanmasın falan muhabbetleri!!! farkettim ki iş ciddi bastım yaygarayı. ama sana şunu söyleyeyim erkekler bazı konularda gerçekten saf kadınlar gibi düşünemiyolar. arkadaşlık şuydu buydu kendilerini fazla kaptırıp görmezden gelebiliyolar bazı şeyleri. belki gerçekten sevgilin tarafından bu tarz hisler yoktur. o yüzden onu sıkıştırma bu konuda ki senden uzaklaşmasın. ama o kızla olan durumlarını da gözden kaçırma. kendini sık sık göster derim ama ayrı şehirlerde o da çok zor nasıl olur ki? :KK50: bu arada sevgilin sana hiç ileriye dönük bişeylerden bahsediyo mu nişan falan gibi? sayfaların hepsini okuyamadım o yüzden soruyorum kusura bakma:44::44:

bu kızlara ne demeli bilmiyorum! tabi gerçekten iyi arkadaş olanları konunun dışında tutuyorum. bence de bi kızla erkek samimi olabilir ama bu kadarı fazla. benim de sevgilimi seneler sonra bulan ilkokuldan bi kız vardı. netten görüşüyolardı. başta tamam dedim arkadaşındır. sonra bi baktım ki kız benimkine sarmaya başlamış yok sevgiline selam söyleme kıskanmasın falan muhabbetleri!!! farkettim ki iş ciddi bastım yaygarayı. ama sana şunu söyleyeyim erkekler bazı konularda gerçekten saf kadınlar gibi düşünemiyolar. arkadaşlık şuydu buydu kendilerini fazla kaptırıp görmezden gelebiliyolar bazı şeyleri. belki gerçekten sevgilin tarafından bu tarz hisler yoktur. o yüzden onu sıkıştırma bu konuda ki senden uzaklaşmasın. ama o kızla olan durumlarını da gözden kaçırma. kendini sık sık göster derim ama ayrı şehirlerde o da çok zor nasıl olur ki? :KK50: bu arada sevgilin sana hiç ileriye dönük bişeylerden bahsediyo mu nişan falan gibi? sayfaların hepsini okuyamadım o yüzden soruyorum kusura bakma:44::44:

şuan nişan durumu falan yok,en az 2-3 sene daha düşünmüyoruz.

Bence her şey dozunda olmalı.. Kadın erkek ilişkileri.. Neler duyuyoruz ya. Bu yüzden mesafe korunmalı. Bir ilişki içindeyse o zaman ona göre davranacak. Benim de erkek arkadaşımın bir sürü kız arkadaşı var; ama çzgiyi asla aşmıyorlar. Ben desen ona keza. Benim de bir ton erkek arkadaşım var ama her şey dozunda.. Komşuluk vs. de böyle olmalı (ilerisi için konuşuyorum) Hem bu yüzden ayrılmış olmanız tuhaf değil mi ?

şuan nişan durumu falan yok,en az 2-3 sene daha düşünmüyoruz.

ilişkiler uzadıkça sorunlarda çözümler de zorlaşıyor galiba. benim de 7 yıldır devam eden bi ilşkim var biz de ayrı şehirlerdeyiz senin gibi. bizim de çok olmuştur çok basit konulardan tartışıp ettiğimiz. belki de senin canının ne kadar yandığının farkında değildir sevgilin. çünkü ister istemez arada bi kopukluk oluyo mesafe olunca. birçok şeyi insan kendi kendine dert edip üzülüyo. bence sevgiline bir şekilde bu kızın niyetinin çok masum olmadığını göstermelisin. ya da zamanla o kendi zaten görecektir. umarım bi an önce çözümlenir bu sorun. birbirinizi sevdikten sonra aşılmycak hiçbirşey yok:KK4:

herkes nelerle uğraşıyorken şımarıklık yapma demedim.aşk acısı ölüm acısıyla aynı etkiyi oluşturuyormuş.yani basit bir şey değil.sadece o programlarda insanların acılarına çözüm bulunuyor.olıumsuzlukların yanında güzelliklerde var.zaten serap hanımın programı adından belli.müge anlıda da o suçlular bulunduğunduğunda çok hoşuma gidiyor.demek istediğim buydu.aşk acısı çekerken nasıl hallere düşmüşümdür.okuldayken yurtta raha ağlıyamıyorum,yatsam yatamıyorum,kalksam kalkamıyorum diye otele gidiyordum.rahat ağlamak ve zırlamak için.zaten acımıda bastırmam yastıklara vura vura ağlarım.

ya allah aşkına kızlar gelin kendimizi kandırmayalım, doğruyu söyleyelim. yok efendim arada çok mesafe varımış da ondan ne halde olduğunu tam anlayamamışmış; aman efendim kızlar söz konusu olunca erkekler saftirik oluyormuş da belki de ondan farkında değilmişmiş. ölme eşşeğim ölme.

yahu kızcağız telefonda sinir krizleri geçirip ciyak ciyak ötmüş, nereye anlamıyo kardeşim? tamam erkekler öküzdür ama bu kadar da değildir. hele kendilerine iş atan bi hatun sözkonusu olduğunda en aptalı bile einstein kesilir. sadece size farketmemiş gibi yansıtırlar. bu kızcağızın ne halde olduğunu gayet iyi anladı ve öbür hatunun da kendisine meylettiğinin gayet de farkında. bir eli yağda bir eli balda olsun istiyor.

bir dakikalığına erkek arkadaşının gerçekten bu kadar saftirik olduğunu kabul edelim: kızın niyetini anlamadı, senin olayları büyüttüğünü düşünüyor. durum böyle bile olsa karşısında -sevdiği- bir insan var. kendisi haklı da olsa, kızın iyi niyetine de inansa; senin çektiğin acıyı gördüğü zaman bu işi bırakması gerekirdi. 'bu arkadaşlık masum ama benim sevdiğime çok zarar veriyor, ben bunu azaltayım azıcık' demeliydi.

sen bırak kardeşim bu adamı, çağır gelsin 'ben senle mutlu değilim, beraber olmak istemiyorum.' de bırak at. yaramaz bu. olmamış. ham. 'sen o kızla şöyle yaptın, böyle yaptın, ıspatlayabilirim.' muhabbetine girme, uğraşma. bırak kimle beraber oluyorsa da olsun. isterse gitsin o kızın koynuna girsin, isterse cehennemin dibine girsin; düşünme bunları. sen kafayı düzeltmeye bak.

ya allah aşkına kızlar gelin kendimizi kandırmayalım, doğruyu söyleyelim. yok efendim arada çok mesafe varımış da ondan ne halde olduğunu tam anlayamamışmış; aman efendim kızlar söz konusu olunca erkekler saftirik oluyormuş da belki de ondan farkında değilmişmiş. ölme eşşeğim ölme.

yahu kızcağız telefonda sinir krizleri geçirip ciyak ciyak ötmüş, nereye anlamıyo kardeşim? tamam erkekler öküzdür ama bu kadar da değildir. hele kendilerine iş atan bi hatun sözkonusu olduğunda en aptalı bile einstein kesilir. sadece size farketmemiş gibi yansıtırlar. bu kızcağızın ne halde olduğunu gayet iyi anladı ve öbür hatunun da kendisine meylettiğinin gayet de farkında. bir eli yağda bir eli balda olsun istiyor.

bir dakikalığına erkek arkadaşının gerçekten bu kadar saftirik olduğunu kabul edelim: kızın niyetini anlamadı, senin olayları büyüttüğünü düşünüyor. durum böyle bile olsa karşısında -sevdiği- bir insan var. kendisi haklı da olsa, kızın iyi niyetine de inansa; senin çektiğin acıyı gördüğü zaman bu işi bırakması gerekirdi. 'bu arkadaşlık masum ama benim sevdiğime çok zarar veriyor, ben bunu azaltayım azıcık' demeliydi.

sen bırak kardeşim bu adamı, çağır gelsin 'ben senle mutlu değilim, beraber olmak istemiyorum.' de bırak at. yaramaz bu. olmamış. ham. 'sen o kızla şöyle yaptın, böyle yaptın, ıspatlayabilirim.' muhabbetine girme, uğraşma. bırak kimle beraber oluyorsa da olsun. isterse gitsin o kızın koynuna girsin, isterse cehennemin dibine girsin; düşünme bunları. sen kafayı düzeltmeye bak.[/QU

öyle kavga edesim var ki elim ayağım titriyo yine öfkeden bu böyle olmıcak ben bi kavga edip rahatlayım

X