sevgilimin kız arkadaşı canımı çok yakıyor...

yazını okudukça kendimi gördüm resmen. sadece mekan ve zaman farklı.
7 yıllık ilişki ve liseden kız arkadaş. konular hep aynı..
aynı süreçten ben de geçtim. hiç bir şey yiyemedim 16 kilo verdim. hastalandım, hastanede yattım. vs daha çok uzatabilirm.
şimdi hiçbir kelime senin acını tarif edemeyecek ama bunu atlatmak senin elinde. zamanla her şeyi unutuyorsun.
şimdi 'hayır, unutulmaz' diyeceksin ama karşına seni çok seven, önüne dünyaları seren biri elbet çıkacak.
inan ki, o zamanlar deliler gibi aşık olduğumu zannetiğim o insanı şimdi senin yazını okuyunca hatırladım.
kendini toparlamaya çalış. bulunduğun zamanın, çevrenin tadını çıkar. birdaha o yıllara geri dönülmüyor.
geriye baktığında, okul yıllarını düşündüğünde güzel anıların olsun.
ayrıca 2.5 yıllık evliyim ve eşimi çookk seviyorum :) :nazar:

kendimi ne kadar berbat hissettiğimi anlatmaya kelimeler yetmedi yazamadım.Kaç gündür ağlıyorum hiçbişey yiyemiyorum, yarına psikologtan randevu alcaktım ama öğrendimki çok pahalıymış gidemiyorum.Oturup intihar etmiş ölü bedenleri izledim onları öyle ruhsuz görünce intiharı aklımdan silmeye karar verdim, yapamıyorum güçlü olamıyorum.Geceleri uyuyamayıp sabah yatıyorum gün ışığını göremeden kalkıyorum.Allah bana cezamı verdi vazgeçemem dediğim insandan vazgeçmek zorundayım, zaman su gibi akıp geçse de unutsam herşeyi.

ben o insandan önce kendime olan saygımı kaybettim.Ayrılmadık hala ama köpek gibi sürünüyorum yanlış olduğunu bile bile.Bana küfür ettikten sonra telefonumu kapattım merakedip arkadaşımı aradı, arkadaşım telefonda sormuş sen eygns'le bi gelecek düşünüyomusun bana söyle kızı ona göre teselli etcem demiş, o da onu çok sevdiğimi söyle yeter kendisi de biliyo zaten demiş.Ben bu lafı duyunca hemen yumuşadım telefonumu açtım, aradı açmadım bisüre, sonra açtım sanıyorumki güzel bişeyler söylicek, merakettim iyimisin dedi.İyiyim sanane dedim,alttan alcağını sanıyorum ya rahat rahat konuşuyorum, ettiği laf için zorla özürdilettim hala hatasını kabul etmiyodu.Çok sinirlenmiş, ben değerliymişim ama kendi değerimi düşürüyomuşum gereksiz şeyler yapıyomuşum tek amacım ona acı çektirmekmiş.buraya gel kal bi hafta kim kimin neyi gör dedi.Bende gelcem dedim gözü korksun diye.

olay okadar uzunki anlatsam okur musunuz bilmem, ben yine de kendi içimi dökmek istediğim için yazıcam.Daha önce o kızın ona attığı tüm mesajları bana atmasını istemiştim.Bi mesajında kız şunu yazmış:"Banyoya gircektim tam birazdan gelsen olur mu?" İşte bu mesaj kavgayı büyüttükçe büyüttü.Sevgilim bana diyoki kız yalvarıyo resmen gelin diye tek başıma gitmiyorum on kişi varız diyo.Halbuki mesajdan sevgilimin o kıza gitmek istediği ve tek başına gideceği de belli.Bunu sevgilime de söyledim zaten en son bunu sorduğum için bana "s.iktir git bana güvenmiyosan umrumda değilsin neye inanmak istiyosan ona inan" demişti.

benden özürdilediği gün tekrar sordum "sen bu kıza tek başına gitmek istemişsin kızın sana gel diye yalvardığı da yok dedim, bu soruma dürüstçe cevap ver bu konu burda kapansın" dedim.Cevap aynen şu: öğlen kız bunlara okulda "akşam bana gelin yemek hazırlıcam" demiş.10 kişi gitmişler, kendisi de daha erken gitmiş tek başına.Ve bu öyle büyük bi yalandı ki çünkü o gün cumartesiydi ve okul yoktu kızla mesajlaştıklarında saat 14.00 yani öğlendi.Ben de o gün cumartesiydi dedim sevgilime..Ben pinokyomuyum sen benimle dalga mı geçiyosun dedi.Bende ısrar ettim hem öğlendi hem cumartesiydi dedim," ne biliyim ben hatırlamıyorum bile ne gün nerdeydim bilmiyorum unuttum sen benim nerde olduğumu benden daha iyi biliyosun" dedi, battıkça battı.Ben de" bukadar yalan söyleyebildiğine göre beni gerçekten kaybetmek istemiyosun vicdanın rahatsa sorun yok" dedim.

O kadar yorulmuştum ki kafamı toplayamıyodum artık bu konu kapansın herşeyi unutalım istiyodum.Acilen kendimi oyalıcak bişeyler bulmalıydım, çünkü ayrılık çanları bizim için çalıyodu.Bi barda garsonluğa başladım, beni kıskansın diye de sevgilime söyledim.Bana çok soğuk davrandı bunu söyleyince sen bilirsin falan dedi.Telefonumu kapatmıştım işteyken,eve gelince açtım sanıyorumki meraktan çatladı bidolu mesaj attı, ama aramamış bile, ilk iş günümdü bi de bar ve gece çalışıyorum düşünün yani.Ben tabi fırtına gibi estim gürledim erkek dediğin merak eder korur kollar kıskanır dedim.Ben öyle biri olamam gerektiğinde korurum tabi ama kendin karar verdin kendini koruyabilirsin dedi.Aramamışsın hiç dedim aradım diyo yalancı halbuki bana arayanıbil mesajı geliyo, yalancılık dizboyu ve kabak tadı vermeye başladı.

aramızda başka sorunlar da var bunları ona da anlattım, beni çok yalnız bırakıyo,aramıyo, ilgilenmiyo, burda napıyorum nediyorum hiçbişeyimi sormuyo, kıskanmıyo.Bizi görenler aranızdaki ilişki çok resmi sevgili gibi değilsiniz diyo.Millet elinde telefonla dolaşır sevgilisiyle konuşur, benim hiç böyle lükslerim olmadı.Her kavgada ilk adımı atan barışmaya çalışan ben oldum.Düşünün 6 yıldır sevgiliyiz güya.Biliyorum söylemeyin sevmiyo beni!!! Ama diyorum neden sevmiyosa 6 yıldır benimle ve buraya geldiğinde çok iyi anlaşıyoruz kendini bana yakın hissettiğini bilyorum.Amacı sevmediği halde süründürmek mi..

köpeğe döndüm resmen vazgeçemiyorum bi türlü, o da bunu biliyo ve durumu kullanıyo.Ben zırıl zırıl ağlarken" uykum var sen de yum gözlerini güzel şeyler düşün" dedi bitirdi konuşmayı. istiyorumki evini basıyım hatta o evde yokken çilingirle kapıyı açtırıp evine giriyim araştırıyım ne varsa.Bulabileceğim kanıtlar bana ayrılmak için güç verebilir.Şuan çok muallak durumdayız ve ben bu durumdan nefret ediyorum.Aslında kanıta da ihtiyaç yok sevmediği ortada, ama dili öyle söylemiyo seviyorum diyo bitirelim dedim kolay mı bukadar dedi.Yapcam galiba kızlar bunu da yapcam basıcam evini çocuğun, bi arkadaşım yaptı ve sevgilisinin başka kızlarla çok pis fotoğraflarını buldu, ben de yapıcam kendim için bu köpekliğe son vermek için..

beni sevmiyor aldatiyor diye kendine eziyet etme
aramiyor sormuyor baska kizlar elinde telefonla dolasiyor diyede kiyas yapma herkesin tarzi baska seni aramamasi sevmiyor demek deil
elinde telefonla gezen kizlarin sevgilileri 20 yasinda
biraz rahat birak kendini boylece onuda
bakalim nolucak
ortam durulsun git yanina guzel guzel konus ne istiyormus neden ilgisizmis seni sevmiyormuymus derdi neymis durust olmasini iste
aldattiysa aldattim desin gercegi ne yap ne et ogren
eger konusmadan sevgisiz oldugunu cikarirsan hosca kal de
eger sevdigini hissedersen ki sen bunu anlarsin fazla kurcalamadan dewam et yok aradi yok aramadi
bir soz var kimileri geyige cevirdi ama cok dogru bir soz
sevdigini serbest birak donerse senindir donmezse hic senin olmamistir

bu sana yapılan cok büyük bir saygısızlıktır bence. o kızı bana wericen ben parcalıyacam işte orda. o hadsiz kim ki sana sewgiline nasıl dawranman gerektiğini anlatıyor. bu cesareti kimden alıyor dıyecem ama kimden aldıgı belli. bence sen cok sabırlısın. sewgilini yakalamak istiyorsan o kızı yine buluşmaya cagıracaksın bir bir öttüreceksin. agzını arıyacaksın snra sewgiline gidip yapman gerekenleri tahmın edebılıyorsunuzdur diye düşünüyorum. tabı benim görüşümdür bu . sizi bilemem. ama o kız benım gibi birilerine denk gelmezki işte. hadiini bildirip bidaha kımseye yanasamamayı ogretırdım.

benimde sevgilimin kankası vardı bende kızı tanıyordum hatta bana çok iyi davranıyordu..
neyse ben sevgilimle 1 sene arkadaştım o bir sene içinde kız iyice sevgilime yapıştı ama bende birşey diyemiyorum çünkü o da arkadaşı bende karışmadım yanii.. ama bu arada tabi bana birşeyler hissetmeye başladı sevgilim ve benle daha çok ilgilenmeye başladı.. bu kızda delirdi işte nasıl kıskandı anlatamam :KK1: biz buluşuyoruz nerdesiniz diyo bizde söylüyoruz salak gibi, hop bi bakıyoruz bu kafeye gelmiş bizi yalnız bırakmadı hiç sonra yerimizi söylememeye başladık benim telefon numaramı istedi canımlı cicimli mesajlar atıyor ve ısrarla benle buluşmak çabasında bende buluşmadım hem başıma gelecekleri anladım hemde gerek yoktu onla uğraşıp canımı sıkmaya..
neyse böyle böyle 1 seneye yakın zaman geçti ve bu kız baktı bende kankasından hoşlanıyorum yılbaşında bi yeri ayarlamış ortak arkadaşlar bulmuş ben memleketimdeydim oda sevgilimi almış oraya götürmüş ben bişey demedim hala arkadaştık çünkü ama sonra resimlere bi bakim dedim bu kız koşa koşa resimleri yüklemiş çünkü.. sevgilimle ikisinin fotoğrafı ve sevgilimin üstüne şu masa yazısını tutmuş resimde :"rezerve" anamm ben şok oldum yorumlara baktım "oooo" falan yazmış millet, bu kızda "öyle işte yani gerekli mercilere duyrulur" demiş önce sinir oldum ama şimdi gülüyorum :KK1:
neyse bu olaydan 2 ay sonra da biz çıkmaya başladık zaten kız peşini bıraktı mı hayır hatta işleri abarttı.. bende sevgilime dedim bu böyle olmicak şu kıza git böle böle de o da aynen dediğimi yaptı ve kız bi tepki verdi ki sanki onlar sevgililerdi ben onları ayıran 2. kadın olmuşum gibi.. yok hakkımı helal etmiyorumda bilmem ne.. bana canımlı mesaj atarkende sevgilime o kız iyi bi kız değil uzak dur yoksa senle küserim falan diyomuş meğerse.. neyse yine kurtulamadık.. sürekli mesaj atıyo.. artık aşık olduğunu belli etti şiirler mirler yazıyo.. bende kendimden o kıza mesaj attım sevgilime mesaj atmanı istemiyorum diye o da kiiimmm ben miii hiç öyle bişey yok dedi ama o mesajları atarken ben hep sevgilimin yanındaydım onu tahmin edemedi yine mesajlara devam etti hatta sevgilimi azarlamaya kalktı niye söylüyosun o kıza mesaj attığımı diye en son gidip dövecektim o ara sustu neyse ki :KK47:
böle canım senin konuyu okuyunca bunlar aklıma geliverdi bi anda yazmış bulundum işte niye yazdım bende anlamadım :KK1:
ama bence rahatsız olduğun sana ters gelen şeyler varsa sevgilinle paylaş.. bi kızla bi erkek arkadaş olabilir ammaaa sen bizim aramıza giremezsin diyemez.. sen onun hayatına girdiğinde o kızda olabilir sevgilinin hayatında ama yerini bilecek.. bence sen ona bi haddini bildir ki yerini bilsin.. :KK4:
the end :KK42:

benimde sevgilimin kankası vardı bende kızı tanıyordum hatta bana çok iyi davranıyordu..
neyse ben sevgilimle 1 sene arkadaştım o bir sene içinde kız iyice sevgilime yapıştı ama bende birşey diyemiyorum çünkü o da arkadaşı bende karışmadım yanii.. ama bu arada tabi bana birşeyler hissetmeye başladı sevgilim ve benle daha çok ilgilenmeye başladı.. bu kızda delirdi işte nasıl kıskandı anlatamam :KK1: biz buluşuyoruz nerdesiniz diyo bizde söylüyoruz salak gibi, hop bi bakıyoruz bu kafeye gelmiş bizi yalnız bırakmadı hiç sonra yerimizi söylememeye başladık benim telefon numaramı istedi canımlı cicimli mesajlar atıyor ve ısrarla benle buluşmak çabasında bende buluşmadım hem başıma gelecekleri anladım hemde gerek yoktu onla uğraşıp canımı sıkmaya..
neyse böyle böyle 1 seneye yakın zaman geçti ve bu kız baktı bende kankasından hoşlanıyorum yılbaşında bi yeri ayarlamış ortak arkadaşlar bulmuş ben memleketimdeydim oda sevgilimi almış oraya götürmüş ben bişey demedim hala arkadaştık çünkü ama sonra resimlere bi bakim dedim bu kız koşa koşa resimleri yüklemiş çünkü.. sevgilimle ikisinin fotoğrafı ve sevgilimin üstüne şu masa yazısını tutmuş resimde :"rezerve" anamm ben şok oldum yorumlara baktım "oooo" falan yazmış millet, bu kızda "öyle işte yani gerekli mercilere duyrulur" demiş önce sinir oldum ama şimdi gülüyorum :KK1:
neyse bu olaydan 2 ay sonra da biz çıkmaya başladık zaten kız peşini bıraktı mı hayır hatta işleri abarttı.. bende sevgilime dedim bu böyle olmicak şu kıza git böle böle de o da aynen dediğimi yaptı ve kız bi tepki verdi ki sanki onlar sevgililerdi ben onları ayıran 2. kadın olmuşum gibi.. yok hakkımı helal etmiyorumda bilmem ne.. bana canımlı mesaj atarkende sevgilime o kız iyi bi kız değil uzak dur yoksa senle küserim falan diyomuş meğerse.. neyse yine kurtulamadık.. sürekli mesaj atıyo.. artık aşık olduğunu belli etti şiirler mirler yazıyo.. bende kendimden o kıza mesaj attım sevgilime mesaj atmanı istemiyorum diye o da kiiimmm ben miii hiç öyle bişey yok dedi ama o mesajları atarken ben hep sevgilimin yanındaydım onu tahmin edemedi yine mesajlara devam etti hatta sevgilimi azarlamaya kalktı niye söylüyosun o kıza mesaj attığımı diye en son gidip dövecektim o ara sustu neyse ki :KK47:
böle canım senin konuyu okuyunca bunlar aklıma geliverdi bi anda yazmış bulundum işte niye yazdım bende anlamadım :KK1:
ama bence rahatsız olduğun sana ters gelen şeyler varsa sevgilinle paylaş.. bi kızla bi erkek arkadaş olabilir ammaaa sen bizim aramıza giremezsin diyemez.. sen onun hayatına girdiğinde o kızda olabilir sevgilinin hayatında ama yerini bilecek.. bence sen ona bi haddini bildir ki yerini bilsin.. :KK4:
the end :KK42:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Universite yillari bidaha gelmez tadini cikartmaya bea. Sevgilinde oyle yapiyor o universite yillarina donup baktiginda neseli eglenceli gunler hatirlayacak sen ise kiskanclik ve izdirapli gunler. Boyle olmasini istemiyorsan bu gunlerinin degerini bil ve neseli gunler gecirmeye bak aktivitelere katil gezilere kuluplere katil yeni cevre edin. Sende arkadaslarinla mutlu ol. Herseyi oluruna birak zorla guzellik olmaz. Tamam seni seviyor olabilir ama su olanlar yuzunden saygi kalmamis gorunuyor hele yalanlar hic tahammul edilemez. Eger barda calismak sirf ona gicikligina yaptigin ve karakterine uymayan birseyse bardan ayril. Part time baska bir iste calisman sana daha iyi gelebilur boyle sorunlari atlatmanin en iyi yolu cok yogun calismaktir. Umarim basariyla okulunu bitirirsin ve seni seven olgun bir erkekle mutlu olursun canim.

Universite yillari bidaha gelmez tadini cikartmaya bea. Sevgilinde oyle yapiyor o universite yillarina donup baktiginda neseli eglenceli gunler hatirlayacak sen ise kiskanclik ve izdirapli gunler. Boyle olmasini istemiyorsan bu gunlerinin degerini bil ve neseli gunler gecirmeye bak aktivitelere katil gezilere kuluplere katil yeni cevre edin. Sende arkadaslarinla mutlu ol. Herseyi oluruna birak zorla guzellik olmaz. Tamam seni seviyor olabilir ama su olanlar yuzunden saygi kalmamis gorunuyor hele yalanlar hic tahammul edilemez. Eger barda calismak sirf ona gicikligina yaptigin ve karakterine uymayan birseyse bardan ayril. Part time baska bir iste calisman sana daha iyi gelebilur boyle sorunlari atlatmanin en iyi yolu cok yogun calismaktir. Umarim basariyla okulunu bitirirsin ve seni seven olgun bir erkekle mutlu olursun canim.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

seni de anlıyorum, sevgilini de anlıyorum ama sevgilinin biraz daha fedakarlık yapması gerektiğini düşünüyorum.. benim dostluk kavramımda cinsiyetin önemi yoktur. sevgilinin o kızla gerçek dost olduğuna inanabilirim.. bu tezimi çürütüp dostuz diyip dostuna yan gözle bakan insanlar da yok değil midir vardır.. benim de dostum dediğim 3 insan var hayatta 2 si erkek biri kız.. aynı anadan doğmasak da kardeşlerim onlar benim, canlarım.. ben de birine aşık olduğum zaman ilk önce dostum dediğim insanlarla taniştirdim, dostlarım aşık olduğum insanın da dostu oldular sağ olsunlar.. sevgilimi baş tacı etti özellikle o iki kardeşim.. şuan gayet mutluyuz, beni 3 ariyolarsa sevgilimi 5 ararlar, bağirlarina bastılar.. yalnızken evimde geldiler kaldılar, sevgilim kıskanmayı bırak içi rahat etti onlar yanımda diye.. ama eğer ki dostum dediğim bu insanlar sevgilime geçip " aramıza kımse giremez, burcuya baskı yapma sevmez o öyle şeyleri" tavrında ukalaca konuşsalardı sevgilim onlarla arama mesafe koymamı isteyecekti haklı olarak.. yani bu durumda ben bu kıza çok kızdım.. yapıcı olabilirdi, bi kadın olarak senin kıskanmanı dopal karşilayıp senin içini rahatlatabilirdi, hatta senin de dostun olabilirdi.. sana yakın davranabilirdi, seni kazanmaya çalişirdi ve bunu aslında senin için değil "dostunun mutluluğu" için yapabilirdi.. siz şimdi ayrılsanız mutlu mu olacak... şimdi benim bu kardeşim dediğim insanların hayatına ne kızlar girdi çıktı, hepsi de kıskanç kızlardi ama inan bi tanesi bile beni kıskanmadı.. hem de sevgilileriyle o kadar samimi olmama rağmen.. çünkü ben dostumun yanındaki insana her daim değer verdim, başıma tac ettim, aradım sordum ilgilendim, her daim yapici oldum, hepsi sevdi beni bi tanesi de demedi ki burcuyla çok samimisin kızla erkek dost olmaz mesafe koy.. çünkü ben onlara aramızdaki kardeşliği hissettirdim, ve kardeşim dediğim insanın sevdiğine çok değer verip sahiplendim. biri nişanlandı ve kız benden bahsederken görümcem der, insanlara öyle tanıtır. senin durumuna bişey diyemiyorum. o kadar haklısın ki.. sadece susmanı önereblirim, senin daha fazla yapabileceğin birsey yok.. bırak sevgilin halletsin artık.. hallederse ne ala, halledemezse seni kaybedecek öyle görünüyor.. ve çoook merak ediyorum bu kızın da bir gün bir sevgilisi olacak, o zaman işte ilahi adalet devreye girecek..

psikolğa gitmeyi düşünmüşsünde pahalı diye gidememişsin ya.devlet hastanesine git.sözleşme hakkı gibi bir durum vardı.memurlara onu kullan.en basitinden git aile hekimine sana sakinleştirici versin.en son öyle yaptım ben.iyi geldi.hata birde rica ettim uykumuda rahat almam için bir ilaç verdi.hatta şurup istedim hap içemiyorum diye.aile hekiminde bu tarz bir ialç yazabilir.ne o intihar,ölü bedenler falan filan.hiç bir şey insan hayatından önemli değildir.heleki böyle bir sebep.bu kızı niye büyütüyorsun.bu tarz insanalara cevap vermeyeceksin.bağırıp çağırdığında bile rahatsız olmazlar ses getirdim.demek ki yaptıklarım işe yarıyor.demek ki gerçekten biz beraber olabiliriz diye düşünür.o olaylara senin açından bakmıyor.intihar olayını falan demiyorum bile yok böyle bir düşünce.yalnız diyelim ki sevgilini bıraktın.zaten şimdiden kötüsün.resmen ayrıldığında iyice kötüleşeceksin.o hala sevgilinin arkadaşı olarak kalacak ve son derece masumana bir halde sevgilini avutacak.tekrardan hayatta döndürecek.yani kızın yerinde olsam şimdi düşünüyorumde ilk başta duygularımı belli etmem ona haklı olduğunu göstermemek için.nasıl olsa bu zamana kadar anlamamış.belki bu teselli süresinde gerçekten etkilenmiş gibi yaparım.sende fark etmeden gözümü açmış gibi olursun.güya her şey şakayla başlamış gibi bir hava veririm.yavaştan yavaştan şöyle derim mesala ya aslında fene değilmişsin şöyle bir baktımda .o da bak sen falan deyip şaka yolu gözümün içine bakar.belki arkadaş arasında da konuşur.sevgilinin başka arkadaşlarıda onları yakıştırır.sende böyel bunalım takıldığınla ve üniversite zamanını heba ettiğinle kalırsın.sevgilinde seni seviyorsa ve sadece bu kız yüzünden ayrılacaksan sevgiline birde kırmızı kurdele tak.hediye olarak veriyorsun ya.

Üniversite yıllarıma döndüm bunları okurken. Benim de üniversitenin ilk yılında başlayan bir dostluğum olmuştu. Hala devam ediyor bizim dostluğumuz 9 yıl olmuş şimdi saydım. Paramız olmadığı zamanlar aynı yemeği beraber yedik, gün geldi başımız açıkta kaldı sırt sırta verdik, tek yatakta uyuduk. Yeri geldi içtik içtik, birbirimize sarılıp ağladık. Zaten aynı sınıftaydık.. ve her zaman destekçisiydik birbirimizin. Kimse bizim arkadaş olabileceğimize inanmadı, herkes kesin bişey vardır bunların aralarında dedi. Şaka gibi; bizi üniversite sonuna kadar sevgili zanneden sınıf arkadaşlarımız bile varmış. Ama inanın da hiç bir kötü niyetimiz olmadı birbirimize karşı. Kaç tane kız arkadaşı benim yüzümden terketmiştir zavallıyı kim bilir. Bilirim ki benim yerim ayrıdır, sevdiceğinin yeri apayrıdır. Asla kendimi kıyaslamadım. Benim de erkek arkadaşlarımdan onu kıskanıp giden yok mu? tabiki var. Aynı şekilde onların da kendilerini kıyaslamamaları gerekirdi, neticede kendileri kaybettiler. Şu aralar ikimiz de en berbat günlerimizdeyiz, artık aynı şehirlerde bile değiliz ama sürekli telefonda konuşuyoruz. Bizi sabahın 4ünde konuşurken gören duyan yine sevgili zanneder ama değiliz işte.

Şu bir gerçek ki birbirimizi sevgililerimizle ilk fırsatını bulduğumuz anda tanıştırdık, onlardan hiçbir şeyi saklamadık. Zaten durum ofsayt, sürekli şüphe çekiyoruz. Sırf bu yüzden bunun üstüne de birer tane şüpheli durumu biz eklemedik, gayet dürüst olduk sevgililerimize. Ha kıskanan boş yere kıskandı, biz birbirimize bir kere bile olsa kötü gözle bakmadık, ve hiç kimse de bizim dostluğumuzu bitiremeyecek. Saygılar..

Üniversite yıllarıma döndüm bunları okurken. Benim de üniversitenin ilk yılında başlayan bir dostluğum olmuştu. Hala devam ediyor bizim dostluğumuz 9 yıl olmuş şimdi saydım. Paramız olmadığı zamanlar aynı yemeği beraber yedik, gün geldi başımız açıkta kaldı sırt sırta verdik, tek yatakta uyuduk. Yeri geldi içtik içtik, birbirimize sarılıp ağladık. Zaten aynı sınıftaydık.. ve her zaman destekçisiydik birbirimizin. Kimse bizim arkadaş olabileceğimize inanmadı, herkes kesin bişey vardır bunların aralarında dedi. Şaka gibi; bizi üniversite sonuna kadar sevgili zanneden sınıf arkadaşlarımız bile varmış. Ama inanın da hiç bir kötü niyetimiz olmadı birbirimize karşı. Kaç tane kız arkadaşı benim yüzümden terketmiştir zavallıyı kim bilir. Bilirim ki benim yerim ayrıdır, sevdiceğinin yeri apayrıdır. Asla kendimi kıyaslamadım. Benim de erkek arkadaşlarımdan onu kıskanıp giden yok mu? tabiki var. Aynı şekilde onların da kendilerini kıyaslamamaları gerekirdi, neticede kendileri kaybettiler. Şu aralar ikimiz de en berbat günlerimizdeyiz, artık aynı şehirlerde bile değiliz ama sürekli telefonda konuşuyoruz. Bizi sabahın 4ünde konuşurken gören duyan yine sevgili zanneder ama değiliz işte.

Şu bir gerçek ki birbirimizi sevgililerimizle ilk fırsatını bulduğumuz anda tanıştırdık, onlardan hiçbir şeyi saklamadık. Zaten durum ofsayt, sürekli şüphe çekiyoruz. Sırf bu yüzden bunun üstüne de birer tane şüpheli durumu biz eklemedik, gayet dürüst olduk sevgililerimize. Ha kıskanan boş yere kıskandı, biz birbirimize bir kere bile olsa kötü gözle bakmadık, ve hiç kimse de bizim dostluğumuzu bitiremeyecek. Saygılar..

tek yatakta yatmak dışında gayet masum.şimdi sadece arkadaş olsam batmaz ama sevgili olunca bu durum batar.

kendimi ne kadar berbat hissettiğimi anlatmaya kelimeler yetmedi yazamadım.Kaç gündür ağlıyorum hiçbişey yiyemiyorum, yarına psikologtan randevu alcaktım ama öğrendimki çok pahalıymış gidemiyorum.Oturup intihar etmiş ölü bedenleri izledim onları öyle ruhsuz görünce intiharı aklımdan silmeye karar verdim, yapamıyorum güçlü olamıyorum.Geceleri uyuyamayıp sabah yatıyorum gün ışığını göremeden kalkıyorum.Allah bana cezamı verdi vazgeçemem dediğim insandan vazgeçmek zorundayım, zaman su gibi akıp geçse de unutsam herşeyi.

ben o insandan önce kendime olan saygımı kaybettim.Ayrılmadık hala ama köpek gibi sürünüyorum yanlış olduğunu bile bile.Bana küfür ettikten sonra telefonumu kapattım merakedip arkadaşımı aradı, arkadaşım telefonda sormuş sen eygns'le bi gelecek düşünüyomusun bana söyle kızı ona göre teselli etcem demiş, o da onu çok sevdiğimi söyle yeter kendisi de biliyo zaten demiş.Ben bu lafı duyunca hemen yumuşadım telefonumu açtım, aradı açmadım bisüre, sonra açtım sanıyorumki güzel bişeyler söylicek, merakettim iyimisin dedi.İyiyim sanane dedim,alttan alcağını sanıyorum ya rahat rahat konuşuyorum, ettiği laf için zorla özürdilettim hala hatasını kabul etmiyodu.Çok sinirlenmiş, ben değerliymişim ama kendi değerimi düşürüyomuşum gereksiz şeyler yapıyomuşum tek amacım ona acı çektirmekmiş.buraya gel kal bi hafta kim kimin neyi gör dedi.Bende gelcem dedim gözü korksun diye.

olay okadar uzunki anlatsam okur musunuz bilmem, ben yine de kendi içimi dökmek istediğim için yazıcam.Daha önce o kızın ona attığı tüm mesajları bana atmasını istemiştim.Bi mesajında kız şunu yazmış:"Banyoya gircektim tam birazdan gelsen olur mu?" İşte bu mesaj kavgayı büyüttükçe büyüttü.Sevgilim bana diyoki kız yalvarıyo resmen gelin diye tek başıma gitmiyorum on kişi varız diyo.Halbuki mesajdan sevgilimin o kıza gitmek istediği ve tek başına gideceği de belli.Bunu sevgilime de söyledim zaten en son bunu sorduğum için bana "s.iktir git bana güvenmiyosan umrumda değilsin neye inanmak istiyosan ona inan" demişti.

benden özürdilediği gün tekrar sordum "sen bu kıza tek başına gitmek istemişsin kızın sana gel diye yalvardığı da yok dedim, bu soruma dürüstçe cevap ver bu konu burda kapansın" dedim.Cevap aynen şu: öğlen kız bunlara okulda "akşam bana gelin yemek hazırlıcam" demiş.10 kişi gitmişler, kendisi de daha erken gitmiş tek başına.Ve bu öyle büyük bi yalandı ki çünkü o gün cumartesiydi ve okul yoktu kızla mesajlaştıklarında saat 14.00 yani öğlendi.Ben de o gün cumartesiydi dedim sevgilime..Ben pinokyomuyum sen benimle dalga mı geçiyosun dedi.Bende ısrar ettim hem öğlendi hem cumartesiydi dedim," ne biliyim ben hatırlamıyorum bile ne gün nerdeydim bilmiyorum unuttum sen benim nerde olduğumu benden daha iyi biliyosun" dedi, battıkça battı.Ben de" bukadar yalan söyleyebildiğine göre beni gerçekten kaybetmek istemiyosun vicdanın rahatsa sorun yok" dedim.

O kadar yorulmuştum ki kafamı toplayamıyodum artık bu konu kapansın herşeyi unutalım istiyodum.Acilen kendimi oyalıcak bişeyler bulmalıydım, çünkü ayrılık çanları bizim için çalıyodu.Bi barda garsonluğa başladım, beni kıskansın diye de sevgilime söyledim.Bana çok soğuk davrandı bunu söyleyince sen bilirsin falan dedi.Telefonumu kapatmıştım işteyken,eve gelince açtım sanıyorumki meraktan çatladı bidolu mesaj attı, ama aramamış bile, ilk iş günümdü bi de bar ve gece çalışıyorum düşünün yani.Ben tabi fırtına gibi estim gürledim erkek dediğin merak eder korur kollar kıskanır dedim.Ben öyle biri olamam gerektiğinde korurum tabi ama kendin karar verdin kendini koruyabilirsin dedi.Aramamışsın hiç dedim aradım diyo yalancı halbuki bana arayanıbil mesajı geliyo, yalancılık dizboyu ve kabak tadı vermeye başladı.

aramızda başka sorunlar da var bunları ona da anlattım, beni çok yalnız bırakıyo,aramıyo, ilgilenmiyo, burda napıyorum nediyorum hiçbişeyimi sormuyo, kıskanmıyo.Bizi görenler aranızdaki ilişki çok resmi sevgili gibi değilsiniz diyo.Millet elinde telefonla dolaşır sevgilisiyle konuşur, benim hiç böyle lükslerim olmadı.Her kavgada ilk adımı atan barışmaya çalışan ben oldum.Düşünün 6 yıldır sevgiliyiz güya.Biliyorum söylemeyin sevmiyo beni!!! Ama diyorum neden sevmiyosa 6 yıldır benimle ve buraya geldiğinde çok iyi anlaşıyoruz kendini bana yakın hissettiğini bilyorum.Amacı sevmediği halde süründürmek mi..

köpeğe döndüm resmen vazgeçemiyorum bi türlü, o da bunu biliyo ve durumu kullanıyo.Ben zırıl zırıl ağlarken" uykum var sen de yum gözlerini güzel şeyler düşün" dedi bitirdi konuşmayı. istiyorumki evini basıyım hatta o evde yokken çilingirle kapıyı açtırıp evine giriyim araştırıyım ne varsa.Bulabileceğim kanıtlar bana ayrılmak için güç verebilir.Şuan çok muallak durumdayız ve ben bu durumdan nefret ediyorum.Aslında kanıta da ihtiyaç yok sevmediği ortada, ama dili öyle söylemiyo seviyorum diyo bitirelim dedim kolay mı bukadar dedi.Yapcam galiba kızlar bunu da yapcam basıcam evini çocuğun, bi arkadaşım yaptı ve sevgilisinin başka kızlarla çok pis fotoğraflarını buldu, ben de yapıcam kendim için bu köpekliğe son vermek için..

Merakedenler için yazıyorum.Bunu yazdığım gece telefonda sevgilimle uzun uzun mesajlaştık, mesajlaşırken uyuya kaldı ben bi iki şey daha yazdım cevap vermiceğini bile bile.Sonra sabah da sitemli bi günaydın mesajı attım.İşte kızlar hata burda, sen zaten sevgiline kırılmış kızmışsın ne diye 40 kere arıyosun, aramamalıydım.Öğlen oldu bu hala cevap atmadı ne günaydın ne başka bişey,hala uyuyo heralde dedim.Sonra dayanamadım aveanın sitesine girdim kimlerle görüştüğüne baktım.Bi de ne görüyüm bana bi günaydın bile yazmazken kıza mesaj atmış!!!

O an ne hissettiklerimi anlatamam zaten bu konu beni baya bi yıpratmıştı yemeden içmeden kesilmiştim tam kapancak derken yeniden sinir krizi geçirdim.Yerlere yatıyorum ağlıyorum heryeri yumrukluyorum.Onu aradım o sırada resmen çığlık atıyorum, bıktım artık yeter bana bunu yapamazsın, ben böyle miydim ne hale geldim diye bağrıyorum.O an anladı aveasına girip görüşmelerini kontrol ettiğimi,"bunu normal zamanda yapsan kafanda parçalardım telefonu kırar atarım hattı" dedi."Bu böyle olmıcak beni seviyosan psikoloğa git" dedi.

Ben kapadım telefonu ama elim ayağım titriyo ağlıyorum,sonra aradım psikoloğu psikoloğa gittim, yolboyu ağlıyorum zaten bi de gittim doktorun önünde ağladım.Ne işe yaradı derseniz hiç bi halta yaramadı en az 10 kere gitceksiniz ki fayda etcek.Ağır depresyon tanısı koydu psikiyatrise yönlendirdi.İlaç falan yazdılar,ama kullanmıyorum.Bi de sık sık intiharı düşündüğüm için ailene haber vercem diye tutturdu.Ben de psikologtan çıktığım gibi annemi aradım ağladım ağladım, buluştuk herşeyi anlattım ki annem sevgilimin olduğunu bile bilmiyodu.Ne varsa aileden var gerisi yalan gerçekten.Rahatlattı beni annem,şimdi başka bi iş buldum ve derslerime yoğunlaştım.

Sevgilimi soracak olursanız, bu olaylardan sonra beni arama kafa dinlicem dedim.Bikaç gün görüşmedik, sonra aradı.Maddi durumumu toparlayıp gelcem yanına dedi.Hala avea şifresini değiştirmediği için günde bikez girip bakıyorum, o kızla bu olaylardan beri görüşmüyo, bilmiyorum belki aynı evde kaldıkları içindir,ama arayınca arkadan erkek sesleri falan geliyo.Galiba ona inanmak istiyorum, hayatımda bi geçiş dönemi yaşıyorum pek çok şey değişiyo hayatımda, bunları yaşarken bi de ayrılık acısı çekmeye katlanamayabilirim.Oyüzden üstünü kapattık tekrar açılana kadar.Açılmaz umarım.Kızın bi 6 ay sonra okulu bitcek,sevgilim ve arkadaşları uzattıkları için daha var onların.Bi de öğrendim ki kızın bikaç ay öncesine kadar sevgilisi varmış ve bunu aldatmış, oh olsun demek geçiyo içimden ama ne malum benim başıma da gelmiceği.Şimdilik durum bu kızlar..

Boş versene biz aşık olmayalım birbirimize..
Konserlere gidelim, maça gidip küfür edelim, uçurtma uçuralım, kumsalda uzanıp deli gibi içelim..
Gecede yıldızlara bakabiliriz..
Bisikletle gezerken yagmur yagsın, sırıl sıklam olalım..
Bisikletin zinciri atsın, sen yine ellerini kirlet yaparken ben sileyim..
Bana kek yap..
Balık tutalım, sonra tekrar denize atalım.
Boş ver aşık olmayalım biz bebeğim.
Aşk korkutucu, aşk yorucu, aşk zarar verir..
Beraber eğlenelim en iyisi, ama hep ve tek benimle uyu ..

Bu şiir size nasıl da uymuş, bu şiiri benim öfkemin sebebi olan kız face'inde paylaşmıştı.Aynı mantık işte, her türlü haltı yiceksiniz ama sevgili olmıcaksınız, çünkü sevgili olmanın sorumluluklarından uzaksınız.Sevgili olmak emek ister kahır çekmeyi gerektirir, bi de her kavgada iş ayrılığa gelir.Ama arkadaşsan sadece güler eğlenirsin, kızarsan küser barışırsın.Merak ediyorum siz insan değil misiniz hiç mi duygularınız yok.Herşeyi paylaşcaksınız ama adı sevgili olmak olmıcak.Adlara takılmak saçma, sen he sevgilisin he arkadaş durum ortada,ne yaşandığı ortada.Kendinizi de başkalarını da kandırmayın, kimse midesizleşmedi bukadar!!!

Artık sözlerimin tükendiği yerdeyim, bunaldıkça bunaldım.Burda aldatılanların yazdıklarını okuyunca sanki ben aldatılmışım gibi duygulara kapılıyorum.Hep diken üstünde hep muallakta her an aldatılmayı bekleyerek, geçmiyo günler.Ben de çok dua ettim aldatılıyosam bişekilde göster bana Allah'ım diye.Artık kimseye bişey anlatmıyorum, herkes salaksın sen ayrıl haketmiyo seni diyo.Kendimi salak gibi hissediyorum, aramıyo sormuyo hiç bişekilde ilgisi kalmadı aramızda uçurumlar oluştu aşamıyoruz.Biz bittik artık uzatmayalım diyorum,herşeyi halletcez düzelcek meraketme diyo.Sanki bana acıdığı için teselli verir gibi.Normal olmaktan çıktım arayış içindeyim boşluktayım, canım hiçbişey yapmak istemiyo.Yanlış biçok şey var hayatımızda hepimizin..Herşeyden önemlisi bi erkeğe bukadar bağlanmak yanlış, hayata bunun için gelmedik ki.Bunları beynim söylüyo da ya kalbim..Artık nolcaksa olsun istiyorum bıktım güvensiz ilişki sürdürmekten, ilgisizlikten, adam gibi sevilmemekten!!

canımyaa.bu konunu biliyorum.bu avea ve sarhoş taklidini çok üretici bulmuştum hatta.bence çok zeki,çok sevgi dolu,çok fedakar bir kızsın.bunu anlamamak mümkün değil.dişi küzey gibisin.:KK1: bende zamanında çok psikoloğa ve psikiyatra gittim.en az 10 kere gitmek gerekiyorsada git.bunu kendin için yapacaksın.intihardan bahsediyorsun.ayrıca 10 kereyi de almayacak.hem bak sevgilinde bir kızgınlıkla söylemiş sana o kötü lafalrı.artı saklıyacağı bir şey yok ki şifresinide değiştirmememiş.ayrıca o kızlada görüşmemiş.hadi diyelim sana göre olacak en kötüsü oldu.sevgilinle ayrıldınız ve o kıza gerçekten aşıkmış.sende oyuna alet olmuşsun.bu şekilde olsa bile geçiyor.kendi adıma neler yaşadım.insanlar neler yaşıyor.müge anlıyı ya da bu yeni başlayan seap ezginin programına bir bak istersen.bunu asla acını küçümsemek için söylemiyorum asla yapmam bu tarz bir saygısızlığı.yalnız dr una git.inan işe yarayacak ve sana çok yardımcı olacak.

tek yatakta yatmak dışında gayet masum.şimdi sadece arkadaş olsam batmaz ama sevgili olunca bu durum batar.

Keyfiyetten değildi vala beni yurttan atmışlardı bi keresinde :KK53:

Boş versene biz aşık olmayalım birbirimize..
Konserlere gidelim, maça gidip küfür edelim, uçurtma uçuralım, kumsalda uzanıp deli gibi içelim..
Gecede yıldızlara bakabiliriz..
Bisikletle gezerken yagmur yagsın, sırıl sıklam olalım..
Bisikletin zinciri atsın, sen yine ellerini kirlet yaparken ben sileyim..
Bana kek yap..
Balık tutalım, sonra tekrar denize atalım.
Boş ver aşık olmayalım biz bebeğim.
Aşk korkutucu, aşk yorucu, aşk zarar verir..
Beraber eğlenelim en iyisi, ama hep ve tek benimle uyu ..

Bu şiir size nasıl da uymuş, bu şiiri benim öfkemin sebebi olan kız face'inde paylaşmıştı.Aynı mantık işte, her türlü haltı yiceksiniz ama sevgili olmıcaksınız, çünkü sevgili olmanın sorumluluklarından uzaksınız.Sevgili olmak emek ister kahır çekmeyi gerektirir, bi de her kavgada iş ayrılığa gelir.Ama arkadaşsan sadece güler eğlenirsin, kızarsan küser barışırsın.Merak ediyorum siz insan değil misiniz hiç mi duygularınız yok.Herşeyi paylaşcaksınız ama adı sevgili olmak olmıcak.Adlara takılmak saçma, sen he sevgilisin he arkadaş durum ortada,ne yaşandığı ortada.Kendinizi de başkalarını da kandırmayın, kimse midesizleşmedi bukadar!!!

Ne seni kandırmak gibi bir amacım var ne de herhangi bir başkasını. Bir sevgilinin gerektirdiği hiçbirşey yaşanmadı aramızda, ama kardeşliğin gerektirdiği herşeyi yaşadık. Dediğim gibi kimseden de gizli saklımız olmadı ki, kendi midenle ilgili problemini başkalarına yansıtman hiç hoş olmamış.

X