sevgilimin kız arkadaşı canımı çok yakıyor...

Ha bir de birşey daha;
eğer kızla bu kadar tlf.da konuşmuşsa aynı evde kalmıyorlardır herhalde,
mutfaktan salona birbirleriyle tlf.da konuşmuyorlarsa tabi :KK1:
Ya haklısın bunu ben de düşündüm de sevgilim bu kıza mesaj attıktan beş dakka sonra beni aradı markete gidiyomuş evde yemek hazırlıcaklarmış da bişeyler alcakmış.Benim kurduğum senaryo şu:" o kıza atıyorum ekmek de lazım mı diye mesaj attı, beni de evden çıkmayı fırsat bilip aradı" :26: çok mu komik oluyom kızlar ya :KK53: aklım senaryolara çalışıyo ben napıyım:KK19:

Okadar güzel yorum yapmışsınız ki zamanınızı ayırıp yazdığınız için çok teşekkürederim hepinize ayrı ayrı.Biliyorum insanlar bişekilde kendilerinden bişeyler bulup konuyu okuyup ilgileniyolar, ben de bu sitede neler neler okudum sevincinizle sevindim üzüntünüzle üzüldüm.Sağolun tekrardan bana bi yön verdiniz.Ben bu tür aldatma meselelerinin içinde çok yer aldım ailemde de ve aldatan erkeğe tahammülüm yok evlenmem hayatta yalnız kalırım ama üstüme gül koklıcak erkekle yapmam yine de.Şüphelerimde çok haklıyım farkındayım ama ne yazıkki sevgilimi karşıma alıp konuşmak için elimde ispatlar yok, içten içe var bişeyler hissediyorum ama kendimi savunamıyorum.Ya bu kızın lafı bi çıksın ağzımdan hemen küsüyo cevap bile vermiyo bıktım artık diyo, öyle odun bi sevgilim var ki ne zaman ciddi bişey konuşmak istesem kendini geri çeker cevap verme zahmetine bile girmez.Ayrılıyım diyorum, sonra direk o kızla elele sarmaş dolaş hayalleri geliyo gözümün önüne vazgeçiyorum kesin değil beni aldattığı iyimser oluyum diyorum.Öyle işte kızlar.

Buarada kız dedi ki birbirlerine sevgililerinden hiç bahsetmezlermiş, senin sevgilin var mı dedim: yokmuş uğraşamazmış böyle şeylerle özgür olmayı seviyomuş.Sevgilim için de onunla arkadaş olmak çok güzel ama sevgili olmak berbat bişey olsa gerek dedi.Kendi içimdeki dengeleri,sevgilimin bana gerçekten nekadar değer verdiğini gözden geçirmem gerekcek.

Aslında bu meseleyi sonuçlandırmak için ne delile ihtiyacınız yok,uzun süredir berabersiniz ve bunu rahatça konuşabilmeniz hatta çıldırıp arızaya geçebilmeniz lazım :KK53:
Diyorum ya ben bu konuda kendimi yerinize dahi koymadım neredeyse,çünkü 1sn.liğine koydum tamam yetti,bu saate kadar uykusuz kalmanızı çok net açıklar,ama ben kızın yerine koydum kendimi ve zaten normal değil ki,sevgilinize daha ne kadar delil sunmanız gerek? :KK1:

Ok o zaman önce yazdığınız bir msj vardı,sevgilinize bir erkek arkadaşımlayım ya da onlara gideceğim gibi bir yalan söyleyip sonra düzeltmişsiniz,o zaman bozmayın tekrar devam edin bu yoldan,kızla ilgilenmesine,onu aramasına bile fırsat kalmaz ihtimalleri düşünmekten
hem 'aman ne yobazsın bıdı bıdı'' ''kaçıncı yüzyıldayız'' cümlelerini siz söyleme fırsatı bulursunuz bu sefer :KK76:

daha yeni senin yanında olmş olabilir. okullar yeni açıldı uydur bi bahane de vizeler başlamadan bende gelim die kalk git yanına canm valla ben bile şuan sinrden kudurdum yani allah yardımcın olsn. o kıza kıskandığını belli etmemen lazım aynı şekilde sevgilinede. sevgilin tutup senin kıskançlığını ona anlatabilir. aralarında nasıl bir arkadaşlık ilişkisi vardır oda tartışma meselesi ben çok paranoyak bir insanımdır aklıma neler neler geliyor şuan. yani fiziksel olarak belki bir aldatma olmayabilir ama ne bilim cilveleşmeler fln olabilir aralarında. o kızla ilgili daha kavga çıkarma bence çünkü bir sonuca varamicaksn kendini sinir ediceksin. valla kafamı patlattım bi çözümü yok:KK31:

Evet canım ya kıskandığımı belli etmemek için dokuz takla atıyorum zaten sorma gitsin yani.Benim ev arkadaşım da öyle diyo kalkıp gidelim yanına takip edelim diyo valla benim de aklıma yattı da bu kadarı altı üstü bi erkek için çok fazla değil mi niye kendimi küçülteyim ki diyorum.Bi de sevgilim maddi sıkıntılar içinde yanına geliyim mi diyorum ev çok soğuk kirli diyo,çamaşır makinemiz bile yok kıyafetlerim kirli diyo.En son benim yanıma geldiğinde kıyafetlerini kendi elinde yıkamış kurumamış da ıslak şeylerle gelmiş okadar yolu.Ona maddi olarak külfet olmaktan korktuğum için gitmiyorum zaten benim de param yok.O cilveleşmeler falan benim de aklıma geliyo, kız çok cekici bi kız zaten benim yanıma gelirken de en güzel haliyle gelmişti gözlerime inanamadım.En güzel hali diyorum çünkü normal hallerini fake hesap açıp gördüm facete.

Ya haklısın bunu ben de düşündüm de sevgilim bu kıza mesaj attıktan beş dakka sonra beni aradı markete gidiyomuş evde yemek hazırlıcaklarmış da bişeyler alcakmış.Benim kurduğum senaryo şu:" o kıza atıyorum ekmek de lazım mı diye mesaj attı, beni de evden çıkmayı fırsat bilip aradı" :26: çok mu komik oluyom kızlar ya :KK53: aklım senaryolara çalışıyo ben napıyım:KK19:

Hmmm evett olabilir!
Yok komik olmuyorsun,ben olsam ben de aynılarını düşündürdüm..
Peki sen onların olduğu şehire ani baskın yapamaz mısın?
Sürpriz edasında yaparsın,bu arada ''ben burayım'' mesajı da vermiş olursun kıza :nazar:

Aslında bu meseleyi sonuçlandırmak için ne delile ihtiyacınız yok,uzun süredir berabersiniz ve bunu rahatça konuşabilmeniz hatta çıldırıp arızaya geçebilmeniz lazım :KK53:
Diyorum ya ben bu konuda kendimi yerinize dahi koymadım neredeyse,çünkü 1sn.liğine koydum tamam yetti,bu saate kadar uykusuz kalmanızı çok net açıklar,ama ben kızın yerine koydum kendimi ve zaten normal değil ki,sevgilinize daha ne kadar delil sunmanız gerek? :KK1:

Ok o zaman önce yazdığınız bir msj vardı,sevgilinize bir erkek arkadaşımlayım ya da onlara gideceğim gibi bir yalan söyleyip sonra düzeltmişsiniz,o zaman bozmayın tekrar devam edin bu yoldan,kızla ilgilenmesine,onu aramasına bile fırsat kalmaz ihtimalleri düşünmekten
hem 'aman ne yobazsın bıdı bıdı'' ''kaçıncı yüzyıldayız'' cümlelerini siz söyleme fırsatı bulursunuz bu sefer :KK76:

İnanmazki böyle bişey yapsam çok yakın olduğum erkek arkadaşım yok çevremde biliyo kendisi.Zaten bu saatten sonra yapsam da yalan olduğu belli olcak ve komik duruma düşcem, tınlamaz yani.Pek çok taktik uygulamak geliyo aklıma aslında ama,kendimden taviz vermemeliyim diyorum beni olduğum gibi sevsin sevcekse ki, o beni bu halimle sevdi biliyorum.Hiç bi erkekle yakınlık kurmadım yakınlığı bırak arkadaş bile olmadım beni kıskansın diye yapamam böyle bişey, mazallah inada biner o kızın kollarına atıverir kendini.Bu yüzden kaybettim ya zaten bütün ipleri onun eline verdim bana okadar güveniyo ki kıskanmıyo bile beni,ona bi yanlış yapmıcağımı biliyo_Onu korkutmam lazım bişekilde.

Hmmm evett olabilir!
Yok komik olmuyorsun,ben olsam ben de aynılarını düşündürdüm..
Peki sen onların olduğu şehire ani baskın yapamaz mısın?
Sürpriz edasında yaparsın,bu arada ''ben burayım'' mesajı da vermiş olursun kıza :nazar:

Bu dediğin aklımdan geçiyo ama param yok, bu olayı nihayete erdirmek için de paramın olmasını beklemeye tahammülüm yok bugün yada yarın halletmeliyim bu işi.Gerçi biliyorum benim için iki şey olcak yine ya ayrılcam yada bu takıntı ve şüphe bianlık dinse de sonra yeniden başlıcak.Ayrılırsam da ağlaya ağlaya yine buraya konu başlığı açabilirim sevgilimden ayrıldım yardım diye teselli edersiniz artık beni.Çok çok sağolun ilgilendiğiniz için iyiki varsınız

İnanmazki böyle bişey yapsam çok yakın olduğum erkek arkadaşım yok çevremde biliyo kendisi.Zaten bu saatten sonra yapsam da yalan olduğu belli olcak ve komik duruma düşcem, tınlamaz yani.Pek çok taktik uygulamak geliyo aklıma aslında ama,kendimden taviz vermemeliyim diyorum beni olduğum gibi sevsin sevcekse ki, o beni bu halimle sevdi biliyorum.Hiç bi erkekle yakınlık kurmadım yakınlığı bırak arkadaş bile olmadım beni kıskansın diye yapamam böyle bişey, mazallah inada biner o kızın kollarına atıverir kendini.Bu yüzden kaybettim ya zaten bütün ipleri onun eline verdim bana okadar güveniyo ki kıskanmıyo bile beni,ona bi yanlış yapmıcağımı biliyo_Onu korkutmam lazım bişekilde.

Onu kıskandırmak için değil ilgisini dağıtmak az da olsa içine kaybetme korkusu sokmak için demiştim ama inanmaz diyorsun,sen tanıyorsun onu tabi.
Öncelikle kız güzeldi,çok şıktıyı falan bir tarafa bırak bence,sende ne kadar özgüven varsa çevren de o kadarını görür ve bu onu korkutur zaten.
Ayrıca senin bugüne kadar güvence vermiş olman birşey ifade etmez ,herkesin bir ''tamam''dediği nokta vardır,onu hissettirmelisin :44:

Onu kıskandırmak için değil ilgisini dağıtmak az da olsa içine kaybetme korkusu sokmak için demiştim ama inanmaz diyorsun,sen tanıyorsun onu tabi.
Öncelikle kız güzeldi,çok şıktıyı falan bir tarafa bırak bence,sende ne kadar özgüven varsa çevren de o kadarını görür ve bu onu korkutur zaten.
Ayrıca senin bugüne kadar güvence vermiş olman birşey ifade etmez ,herkesin bir ''tamam''dediği nokta vardır,onu hissettirmelisin :44:

Bir yıl öncesine kadar ben çok fenaydım arakoryacım ya okadar koşardım ki peşinden hiç kendime ait hayatım yoktu, onu hayatımın merkezi yapmıştım.Şimdi eve çıktım ister istemez sosyal hayatım oldu onu aramaz oldum herşey tersine dönmeye başladı.Biraz gözünü korkuttuğumu düşünüyorum,çok delilikler çılgınlıklar yaptım onun istediği de böyle biri olmamdı.Artık vakti geldi sanırım restimi çekmek zorundayım sevgilisi olarak kız arkadaşıyla arasına mesafe koymasını istemem gayet normal,kabul etmezse de kendi bilecek ayrılırsa beni özlicek biliyorum.Çok gaza geldim burda yazılanlardan sonra hala elim kolum bağlı oturduğum için kendime kızıyorum.Tavrımı ortaya koycam.

dediğin gibi hayat tarzlarınız görüşleriniz farklı
onlarr anlaşılan epey rahat genişler
sana tavsiyem erkek arkadaşınla ilişkini bitirmen kendine uygun görüşlerinizin uygun olduğu biriyle arkadaşlık edersen kafan rahat olurr
bu şekilde hep içinde şüpe olacak bu da seni rahatsız edecek

dediğin gibi hayat tarzlarınız görüşleriniz farklı
onlarr anlaşılan epey rahat genişler
sana tavsiyem erkek arkadaşınla ilişkini bitirmen kendine uygun görüşlerinizin uygun olduğu biriyle arkadaşlık edersen kafan rahat olurr
bu şekilde hep içinde şüpe olacak bu da seni rahatsız edecek

Malesef siz de haklısınız ama 6 yıl önce başladı bizim ilişkimiz ozaman siyasi görüşmüş şuymuş buymuş bilmezdik ikimizde çocuktuk çünkü.Sonra hayatlarımız belli yönlere kaydı ve bunlar aramızda problem olmaya başladı ve ne yazıkki böyle uzun soluklu ilişkiler he deyince bitirilemiyo arada bi bağ oluşuyo.Aramızda saygıyı yitirmedik hiç bugünlere bu şekilde geldik,siyasi vs. görüşlerimiz değil kendini bilmez bi kız sebebi olcak ayrılığımızın.

Erkeklerin mantığı bizden bayağı farklı çalışıyor. Bence sizi yobaz gibi görme nedeni; aslında bu kızla arasında hiçbir şey olamayacağının sinyali. Yani kıza karşı duygusal bakımdan bir şey hissetmediği için sizin tepkilerinizi yobazlık olarak tanımlıyor. Eğer aksi olsaydı başka bahaneler bulurdu gibime geliyor.

Ben de "ya o ya ben" seçimini erkek arkadaşınıza sunmamanız taraftarıyım. Çünkü yukarıda bahsettiğim sebeple bu büyük ihtimalle geri tepecek, o kız masum kalırken, siz kıskanç, her şeyi gereksiz yere büyüten biri olacaksınız erkek arkadaşınızın gözünde. Bir de düşünüyorum, bayağı yakın arkadaşlar diyorsunuz, bir süredir de aynı şehirde, aynı ortamlardalar. Evet, ateşle barut yanyana durmaz gerçekten, ama bir şeyler olsaydı çoktan olmaz mıydı? Bana göre erkek arkadaşınızın gözünde ikiniz o kadar farklı yerlerdesiniz ki, o yüzden sizin verdiğiniz tepkileri anlayamıyor, abartılı buluyor. Ama elbette siz de böyle düşünmekte sonuna kadar haklısınız, başta da dediğim gibi kadın ve erkeğin mantığı bambaşka şekilde çalışıyor.

Diğer kıza gelince; onun çok da masumca yaklaştığını düşünmüyorum duruma. Demek istediğim erkek arkadaşınıza mutlaka ilgi duyuyordur anlamında değil; sizinle buluşmaya geldiğinde en güzel haliyle gelmesi, özgüven patlamasıyla sarfettiği sözler, sizinle açıkça rekabet içinde olduğunu gösteriyor.

Bu durumda benim fikrim; erkek arkadaşınıza sürekli bu kızdan bahsedip onu önemsediğinizi düşündürtmeyin (önemsediğinizden değil, sadece onun öyleymiş gibi algılamasını sağlamayın) ama takibi asla kesmeyin. Kıza da asla hissetirmeyin bunları. Çünkü siz ne kadar bu olayın üzerine düşerseniz, karşı taraf o kadar değerli olacaktır.

Son düzenleme:
kesinlikle bi seçim yaptırmak zorunda bırakmayın sevgilinizi üzülen siz olursunuz.. yazdıklarınıza bakılırsa sevgiliniz gözü kapalı o kızı seçer gibi geliyor.. yazdıklarınız da kişisel düşünceleriniz çok baskın ki bana öyle geldi ki siz bu kıza sinir olduğunuz için her hareketi gözünüze batar olmuş gibi geliyor.. telefon görüşmeleri çok fazla demişsiniz ya herhalde aynı evde kalsalar bu kadar görüşmezlerdi gibi geliyor.. ama hem kızın arkadaşsız kalması hem de sevgilinizin arkadaşında kalmaya gitmesi de ilginç bi tesadüf.. görmezden gelip kendi ilişkinizi yaşamaya çalışın....

kesinlikle bi seçim yaptırmak zorunda bırakmayın sevgilinizi üzülen siz olursunuz.. yazdıklarınıza bakılırsa sevgiliniz gözü kapalı o kızı seçer gibi geliyor.. yazdıklarınız da kişisel düşünceleriniz çok baskın ki bana öyle geldi ki siz bu kıza sinir olduğunuz için her hareketi gözünüze batar olmuş gibi geliyor.. telefon görüşmeleri çok fazla demişsiniz ya herhalde aynı evde kalsalar bu kadar görüşmezlerdi gibi geliyor.. ama hem kızın arkadaşsız kalması hem de sevgilinizin arkadaşında kalmaya gitmesi de ilginç bi tesadüf.. görmezden gelip kendi ilişkinizi yaşamaya çalışın....

Zaten sevgilimi bi seçim yapmaya zorlamıcam,o kıza benden daha fazla değer verdiğinden değil ama inadından onu seçceğine eminim gelemez böyle kısıtlamalara.İnanın sadece kişisel düşüncelerim baskın değil yazdıklarımda kendimi objektif olmaya zorluyorum o kızı değerlendirirken ve anlattığım gibi bi hali var.Biliyorum sevgilim beni aldattıysa bişekilde ortaya çıkcak bu ve ozaman hepinize dicek bi lafım olcak:Asla erkeklere güvenmeyin ben bile aldatıldım dicem hepinize.(Gerçi eminim bunu aldatılan her kadın söylüyodur ne yazıkk)

Bence bir erkek ve bir bayan bu kadar yakınn arkadaş olamaz gibime geliyor en azından bi ömür.. "ateş ve barut yanyana durmazz .. ! ":44::44:

Okudukçaa kasım kasım kasılıdmm yemin ederim.. allah yardımcınız olsun, öyle zor bir süreçten geçiyorsunuz kii..

Aklıma ilk geleni söyleyeyim. Okuduğu yerde sevgiliniz haricinde sizin bir arkadaşınız var mı? Hani gözlem yapabilecek, "hee sevgilin şurda kalıyor evet" diyebilecek bir insan. Şahsen ben okurken sevgilim iki kez bulunduğum şehre geldi. Ve ben hani bana ulaşır ulaşamaz die en yakın bir kız bir erkek ark.ımın (sınıftan) numarasını vermiştim sevgilime.. Hatta bir iki kez bana ulaşamayınca onları aramıştı falan.. Yada sizin tanıdığınız biri. Yakın biri yani..

Bir de merak ettiğim şu: mesajlarını bilgisayardaki bir sistem üzerinde görebiliyormuşsun ya, içeriklerini mi görebiliyosun yoksa sadece numaralar üzerinden mi takip edebiliyosun?

Kızlar emin oldum sevgilim evinde kaldığını söylediği Ahmet denen arkadaşında kalmıyo!! Elim ayağım boşaldı kızlar o ahmet denen çocuğu saat 00:52 de, 00:55 te ve 05:55 te aramış.Aynı evde kalsa niye arasın diye buna derim ben hem de gece!! Ağlıcam yaa bana nasıl yalan söyler

......................................

İkinci baskı olmuş özürr...

Son düzenleme:
Kızlar emin oldum sevgilim evinde kaldığını söylediği Ahmet denen arkadaşında kalmıyo!! Elim ayağım boşaldı kızlar o ahmet denen çocuğu saat 00:52 de, 00:55 te ve 05:55 te aramış.Aynı evde kalsa niye arasın diye buna derim ben hem de gece!! Ağlıcam yaa bana nasıl yalan söyler

owww.. canımm sakin ol dur durr..

Belki bakkal muhabbetidir, hani bakkala çıkmıştır ne lazım die aramıştır falann... O saatlerde nerde olduğunu söyledi sana???????

Yeni farkettim ya.. 00:55 te ve 05:55 te aramış diosun bakkal çok alakasız oldu ya.. :26: :KK50:

Erkeklerin mantığı bizden bayağı farklı çalışıyor. Bence sizi yobaz gibi görme nedeni; aslında bu kızla arasında hiçbir şey olamayacağının sinyali. Yani kıza karşı duygusal bakımdan bir şey hissetmediği için sizin tepkilerinizi yobazlık olarak tanımlıyor. Eğer aksi olsaydı başka bahaneler bulurdu gibime geliyor.

Ben de "ya o ya ben" seçimini erkek arkadaşınıza sunmamanız taraftarıyım. Çünkü yukarıda bahsettiğim sebeple bu büyük ihtimalle geri tepecek, o kız masum kalırken, siz kıskanç, her şeyi gereksiz yere büyüten biri olacaksınız erkek arkadaşınızın gözünde. Bir de düşünüyorum, bayağı yakın arkadaşlar diyorsunuz, bir süredir de aynı şehirde, aynı ortamlardalar. Evet, ateşle barut yanyana durmaz gerçekten, ama bir şeyler olsaydı çoktan olmaz mıydı? Bana göre erkek arkadaşınızın gözünde ikiniz o kadar farklı yerlerdesiniz ki, o yüzden sizin verdiğiniz tepkileri anlayamıyor, abartılı buluyor. Ama elbette siz de böyle düşünmekte sonuna kadar haklısınız, başta da dediğim gibi kadın ve erkeğin mantığı bambaşka şekilde çalışıyor.

Diğer kıza gelince; onun çok da masumca yaklaştığını düşünmüyorum duruma. Demek istediğim erkek arkadaşınıza mutlaka ilgi duyuyordur anlamında değil; sizinle buluşmaya geldiğinde en güzel haliyle gelmesi, özgüven patlamasıyla sarfettiği sözler, sizinle açıkça rekabet içinde olduğunu gösteriyor.

Bu durumda benim fikrim; erkek arkadaşınıza sürekli bu kızdan bahsedip onu önemsediğinizi düşündürtmeyin (önemsediğinizden değil, sadece onun öyleymiş gibi algılamasını sağlamayın) ama takibi asla kesmeyin. Kıza da asla hissetirmeyin bunları. Çünkü siz ne kadar bu olayın üzerine düşerseniz, karşı taraf o kadar değerli olacaktır.

Ben de kesinlikle bu görüşteyim tatlım. Senin onu seçime zorlaman, kızla kendini eşit
kulvarda görmen demektir. Sakın özgüvenini yitirme. Bence erkek arkadaşın ona gerçekten
arkadaş gözü ile bakıyor ama kızın seninle rekabet eden tavrı çok rahatsız edici. Senin
yerinde kim olsa aynı şekilde düşünür. Yobazlık değil bu.

Benim de çok samimi erkek arkadaşım var üniversite yıllarından, hatta ilkokul yıllarından da var...
Hala da görüşürüm ama selamlaşmak dışında elini tutmam. Canımdır tamam ama arkadaşlık, dostluk
sırnaşmak demek değildir... Sonuçta her kişinin her hareketi, kişiliğinin kimliğidir.

Canım onların olduğu şehirde başka bir arkadaşın falan yok mu? Onları dışarıdan görecek bi
üçüncü göz falan??

X