sevgilimin kız arkadaşı canımı çok yakıyor...

O ben kadar kıskanç değil ama daha önceki mesajlarımdada yazdığım gibi bi iki gün önce durup dururken ben yakın bi arkadaşta yemekteyim gece burda kalabilirim dedim.Kim diye sorunca da erkek ismi söyledim.İnanamadı şok oldu, onu aldatmışım gibi davrandı ben de bana güvenmiyomusun sadece arkadaşım dedim, ne diyosun sen ya dedi telefonunu kapattı açınca da,"keşke gerçek olsaydı belki beni anlardın" dedim.Anlıyorum seni yapmam öyle bişey gereksiz olay çıkarıyosun dedi.:KK19:

Yalnız bu durumunuz tam kısasa kısas olmamış. Bir anda samimi olunan bir erkekle yıllardır samimi olunan bir erkek farklıdır. Kim olsa tepki gösterirdi buna bence :KK9:

Bence onu seçim yapmaya zorla... bu şekilde hem sen üzülüyorsun, hemde ilişkiniz yıpranıyor...
Seni seviyorsa, geleceğini seninle kurmayı planlıyorsa zaten seni seçecektir...
Onunla görüşmeye devam edip ''işine geliyorsa'' tavrını sürdürürse bağrına tas bas ayrıl derim..
Çünkü gerçekten anlattıkların hiç normal değil...

ayyynen katılıyorum ....

O ben kadar kıskanç değil ama daha önceki mesajlarımdada yazdığım gibi bi iki gün önce durup dururken ben yakın bi arkadaşta yemekteyim gece burda kalabilirim dedim.Kim diye sorunca da erkek ismi söyledim.İnanamadı şok oldu, onu aldatmışım gibi davrandı ben de bana güvenmiyomusun sadece arkadaşım dedim, ne diyosun sen ya dedi telefonunu kapattı açınca da,"keşke gerçek olsaydı belki beni anlardın" dedim.Anlıyorum seni yapmam öyle bişey gereksiz olay çıkarıyosun dedi.:KK19:

ama bu yaptığın olmamış ki güzelim..
sen direk evinde kalıcam dediysen haklı tabi çocuk öyle davranmakta..
yavaş yavaş geçecektin oralara...

allah alalh ılgınc madem o raht sen karısamıyorsn oda sana karısamzzz ben cok ınadımdırrr yanı hemen bır kanka edınırdım herldee sırff onaa neler hıssettgımı anlatabılmk ıcın ama dogru bır yolmudr cozum dogrumudr bılememm genelde fevrı oldugum için heheh cnm allah kolaylık versın ama cok zor yani basıma gelmıstı unıversıte donemı sevgılımn cok yakın kız arkadasıı kucana bıle oturmustu yanmda cok sacma ve komık gelmstıı olayı bıtrmıstımm hanıı oara sevdıgımıde sanıyrdm ama sevgıde bıryere kadar yuh derım...

İnanamıyorum siz tanıdık biri olabilir misiniz acaba bu fikirler bana çok tanıdık geldi, bu kız tam olarak bahsettiğiniz gibi sadece benim sevgilime değil daha bi dolu erkeğe yapıyo aynı şeyleri zaten erkek ağırlıklı bi okulda okuyolar.Ama bunlar kıskanmama engel olmuyo çünkü benim sevgilimle daha önceden bi arkadaşlığı var ve daha yakınlar.Ama tam da benim içimden geçenleri tercüme ettiniz..

canım herkesin bu tipte bir tanıdığı vardır etrafında. bunların derdi erkekler değil, kadınlar. erkeklerin ilgisini ister ama kadınlar kıskansın diye... sebebi aşağılık kompleksi. eskiden kendini çirkin hissedermiş, kadınlar kendi güzellikleriyle, sevgilileriyle ona hava atıyor zannediyordur o aklı sıra intikam alıyor. kimsenin de hava attığı falan yoktur kendi aşağılık kompleksi...

bu kızın kız arkadaşı olsun diyelim, normalde yüzüne bakmayacağı bir erkek o arkadaşıyla çıksın gider o erkeği ayartır.

bu tip kızları sallamayacaksın. kıskanırsan zevkten 4 köşe olur. özgüveninle ezeceksin onu.

ama bu yaptığın olmamış ki güzelim..
sen direk evinde kalıcam dediysen haklı tabi çocuk öyle davranmakta..
yavaş yavaş geçecektin oralara...

Doğru valla ama ben bianlık onun kıskanabildiğini gördüm ya o yetti bana.Zaten uzun sürecek bi taktik uygulayamam ben yalan söyleyemem uzun süre, bu tür yalanlar ortaya çıkarsa kendimi çok küçük düşürürüm bence yapamam yani

Kızlar emin oldum sevgilim evinde kaldığını söylediği Ahmet denen arkadaşında kalmıyo!! Elim ayağım boşaldı kızlar o ahmet denen çocuğu saat 00:52 de, 00:55 te ve 05:55 te aramış.Aynı evde kalsa niye arasın diye buna derim ben hem de gece!! Ağlıcam yaa bana nasıl yalan söyler

Dışarıya birşeyler almaya çıkmıştır, bu yüzden aramıştır ; bunun için üzülmeyin.

Biberon arkaşımızın yazdıklarına katılıyorum; bu konuyu çok üstelemeniz sizi daha çok ikinci plana atacaktır.

O kız arkadaşıyla herşeylerinin uyuşması, sizin fikirlerinizin çakışması ilişki için nedenler değildir.

Sizi seviyor ki ve kaybetmek istemiyor ki 6 yıldır o arkadaşına rağmen sizinle..

Yoksa çoktan arkasını döner ona yakın olan o arkadaşla arkadaşlık kurardı.

Bunları düşünmeniz, kıskanmanız çok doğal.Kim olsa sizin duygularınızı yaşardı; çünkü çok yakınlar.

Kızda biraz densiz davranmış buluştuğunuz zaman..
Belliki iyi niyetli değil (yoksa öyle konuşmazdı)ve sizi kızdırmaya tepkinizi ölçmeye çalışmış.

Belkide kıskanıldığından haberdar olduğu için öyle davrandı.

Bu konuyu defalarca çözmeye çalışmışsınız fakat olmamış.

Hayatlar şuan olduğu gibi kalmıyor; kız evlenecek, siz evleneceksiniz nasipse v.s v.s

Bu yoğunluğun kalmayacağını düşünüyorum.

.....

Evlerinde bilg. yok mu ? Kamerayla bağlanıp konuşsanız ?

eygns belki senin erkek arkadaşın çok saf ama maalesef bu cadaloz kız için aynı şeyi söyleymicem.
O kız seni aradan çıkarıp sevgilini elde etmeye çalışıyor bence.Ama erkek arkadaşın bunu anlamıyor ya da anlamazlıktan geliyor.
Aramıza kimse giremez lafı ile de seni aradan çıkarmak için psikolojik olarak baskı yapmaya çalışmış.
Nedense erkek arkadaşın ona haddinden fazla kıymet vermiş sanırım.
Yerinde olsam ne yaparım diye düşünüyorum da bi süre daha izlemeye devam ederim.Böyle devam etse ben devam edemem.
Bu kız siz evlenseniz gelip sizde mi kalıcak?Çok yüzsüz herşeyde yanınızda olacak.
Eve geç gelse onunla mı acaba diye düşüneceksin,o duruma getirmişler seni.
Bence kendine çok fazla zarar verme.Kız çok beter çok...

Okurken ben şiştim..
tek şey yapardım bu arkadaşlık bu kadar vıcık vıcık sürecekse,ya o ya ben derdim..
hayatımdaki erkeğin hayatında başka bir kadın bu derece yer alamaz !

o Kız sizin aranıza girmeye çalışıyor.Yoksa niye abuk subuk konuşsun.Madem çok rahatsız oluyorsun taviz verme bu kadar başta ya ben ya o deseydin keşke.Sevgilinin üzerine gitme artık arama sorma umursama aradığında geç cevap ver,erkekli kızlı guruplara girdiğini söyle biraz umursamaz konuş aradığında.O zaman o senin üzerine düşer sen onun kafasında soru işareti bırak bakalım ne oluyor.Benim aklıma başka çözüm gelmedi.Daha fazla üzerine gidersen totosu kalkacakta kalkacak.Nasıl olsa sevgilim kızsada,diğer kızla görüşmemizi istemesede benimle diyor rahat rahat takılıyor.Aynısını yap bence...

Hata etmişsin umursamıcaktın işte.Biz kızların hatası bu işte hemen açıklama yapmak zorunda hissediyoruz kendimizi yanlış anlaşılmamak adına.

yazdıklarını ve yazılanları okudukça üniversitedeki halimi hatırladım.:KK1: üniversitedeyken sevdiğim bir çocuk vardı.her şeyi paylaştık.onun dışında da cinsellik yaşadıklarım oldu.bu konularda bir çok insana göre daha rahat davranan biriğim.üniversitedeyken sevgilimiz olmayan erkek arkadaşlarımızında evinde kaldık ,birçok arkadaşım da sevgilisiyle kalıyordu.hatta bir arkadaşım sevgilisi ve buna ilaveten 4 erkek arkadaşıyla kalıyordu.:KK52: yalnız asla ve asla senin bu bahsettiğin kız gibi davranan olmadı.hiç bir zaman kimse kimsenin sınırını geçmedi.rahatlıksa çebremdeki insanlarda rahattı işte benim.bir çok kişiye göre bende kadın erkek arkadaşlığında rahattım ama asla böyle bir samimiyette izin vermem.sana diyorum işte rahattım ama bende kaç kere tartıştım sevgilimle bu kadar samimi olma diye başka kızlarla.artı şimdi dönüp bakıyorumda zaten samimide olmamıştı.düşün artık.bunuda geçtim bir mankenin hayranı idi.onu bile dert ettim kendime.yaboz falan değilsin.ne olursa olsun rahatsız olunuyor.bak kendide olmuş.aslında neden yaptığını söylemiyecektinde kudum kudum kuduracaktı.:KK47: bir erkek dergisinin hani şu sadece çıplak kadın fotoğraflarının yayınlandığı dergilerden birinin patronu olan bir adamın hayatının anlatıldığı bir film izlemiştim.filmde ne sahneler var şimdi anlatam.yalnız adamın karısı adamın koynuna başka kadını sokuyordu.düşün artık:KK1: buna rağmen kadın adama diyordu ki diğer kadınlardan farkım olsun istiyorum.bu kadar rahat bir kadın bile arada bir fark olmasını ister.yabozlık ya da rahatlıkla bunun ilgisi yok.ayrıca sevgilinin güvenilir olup olmamasıylada ilgisi yok.zaten bu kızı benimde gözüm tutmadı.egosu güçlüymüş ha.ah zavalım.çok basit karakterde bir kızmış.burada yazan bütün arkadaşlar canı gönülden katılıyorum.

zamanında bende olay çıkardım.o zaman ki sevgilimde beni anladı.yalnız olay çıkarma derimçünkü nasıl oluyor anlamıyorum ama suçlu oluveriyorsun.erkek arkadaşın o kızı sadece iyi niyhetli olarakda görüyor olabilir.o kız bana aşık bile olsa ben değilim.bunca zamandır da olmamışım.hala sevgilim bana ne diyor diye düşünüyorda olabilir.bence 2.si.

bazı kızlarda bir arkadaşın dediği gibi garip bir ego duygus8u var.birde başka türlüsü var.bazı kızlarda beni tercih etti.üstün ve güçlü kadın benim.o kızı saf dışı edip yakışıklığı ben kaptım düşüncesi.30 üsür yaşında olan bayanlarda da var bu.o kızı sallama bile.umarım küfür katagorisine girmez ama eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme diyede bir söz vardır.buna rağmen sevgilinle o kkızn arasında bir olay olmamış.yalnız olma ihtimali var gibi duruyor.sevgilinin kıza meyili olduğunu düşünmüyorum.bu yüzden demedim.yalnız bazı arkadaşlarında dediği gibi kız senin kendisini bir güç olduğunu düşündüğünü hissetmiş.bu ona göre (çok komik ve basitliğinin göstergesi bence) bir koz.habire seni sinirlendirip sevgilinle aranı bozacak ve Allah korusun neticede siz ayrılacaksınız.ona görede bu yeni bir zafer olacak.bir çok kız var arkadaş oyunu yapan.o kız seni anlamıyor vb deyip.erkekler bizim gibi düşünemiyor,göremiyor evet.

aptalı oyna gerekse.anlamazlığa vur.sevgilinle bu kız yüzünden tartışma.kendinide yıpratma.sevgilinizle aranızdaki bağın ne kadar güçlü olduğunu göster ama bunu yaparken çaktırmadan yap.

canım cidden cok sinir bozucu bi durum.bir kızla bir erkek tabii arkadaş olabilir ama bu derece yakınlık biraz abartı ben de altında başka şeyler ararım dogrusu.

ki o yellozun saçını başını yolmak gerek.ay bak ben burada hasta yatagımda sinirlendim seni düşünemiyorum.ama acıkcası benim sinirimi bozan şey kızın tavırlarından cok sevgilimin beni ikinci plana atması olurdu.:KK20:

eger cok cok cok aşık degilsen ilişkini gözden gecir derim güzelim.inan şu dünyada kimsenin derdini cekmemek gerek.biri gideeer biri gelir kısmetinde ne varsa o olur zaten.bu yaşta bu sıkıntıyla bu şüpheyle yaşanmaz.

he bir de sevgilinle o kızın arasındaki ilişki cidden cok garip benimde böyle bi kız arkadasım var etrafında hep erkekler olur kendi sevgilisi de var ama illa etrafında erkek olacak.erkeklerin ilgisinden cok hoşlanıyor böyle tipler ee tabi ego meselesi.

bu kızın sevgilisi yok sanıırım.bir de şöyle düşün bir erkekle bir kız dost ayagına yattıklarında birbirlerinden vazgecmeleri gerekmez.işin kolayına kaçmak icin birebir yani sevgili olmadıgın için ayrılma da olmaz oh mis...ve ben şunu bilir şunu söylerim hiç bir erkek bu kadar ilgiye boş duramaz.

sen asla kendini yıpratma süslen püslen ilgi cekmekten korkma.seni her aradıgında aktif ol şuraya gidicez buraya gidicez hazırlanıyorum işte şöyle bir kıyafetim var onu giydim valla cok yakıştı bi görsen felan de.bu küçük oyunlarla tekrar bagla kendine eger cok aşıksan.o kızın konusunu da pek açma.sen pek arama erkek arkadasını.şu dünyada değişmeyen tek kural :"KAÇAN KOVALANIR"

Sen o tatlı canını hiic sıkma hayatın tadını cıkaar.

İçimden geçeni söyleyeyim ki, erkek arkadaşına çok güvenme...
Bu kız kesinlikle onun peşinde ve dahası erkek arkadaşın da onun ilgisinin farkında...
İhanet kaçınılmaz gerçeğin olmadan o kızın ilişkinizden ve sevgilinin hayatından ebediyen çıkmasını sağlaman lazım...
Amma velakin, 'ya o ya ben' laflarıyla yaklaşman ancak sevgilini yalana ve o kıza biraz daha iter...

bir erkekle bir kadın cok samimi arkadas birbirlerine birsey hissetmeden olabilirler mi bilmiyorum,benim hic basima gelmedi..sadece arkadaslik gibi gorunsede daha sonra hep salca oldular..ama gercekten arkadas olanlar da yoktur diyemem.elbet vardır.ama kızın tavrı hic mi hic hosuma gitmedi..sevgiline kızın bu "kimse bizim aramıza giremez,cok ozel bir arkadaslıgımız var" tarzı nispetvari konusmalarını soylemissen ve soyledigin halde o kızla arkadaslıgını kesmiyorsa,secimini yapmis demektir..iyi niyetli ve gercekten cok "dost" bir bayan olsaydı,seni kıskandırmaya calısmak yerine,sevgilin seni cok seviyor hep senden bahsediyor vs der di oyle olmasa bile.bence ortada bir kotu niyet var.o kızın duygularının arkadasca olduguna inanasım gelmiyor ve sevgilinin de bu tavrı farkedip onlem almaması da kızın amacına ulastıgını gosteriyor.bana kalırsa suan senin "ya o ya ben" deme luksun bile yok..ya kendine hakim olup sinsice iclerine sızıp aralarını bozucaksın,yada cekilip gidiceksin..

pofff patladım resmen :KK43: bu ne ya..bu kadar samimiyet mi olur..liseden tanışıyormuş isterse bebeklik arkadaşı olsun bu kadar samimiyet fazla..ben olsam bende rahatsız olurdum hemde çok:KK37: canım bence yapacağın tek şey yanına habersiz gidip süpriz yapar gibi kontrol etmek nerde kaldığını...hem için rahat eder hemde kıza kendini hatırlatırsın..

çok iyi arkadaşlarmış aralarına kimse giremezmiş:KK3::KK3::KK3::KK3: hadsizzzzzz :)

aralarında senin de samimi olacağın kız ya da erkek arkadaşı yok mu sevgilinin? şu da var bazı arkadaşlarda yazmış gerçi ama kaçan kovalanır, gerçek bu. sen kıskançlık yaptıkça eminim sevgilinin de gururu okşanıyordur. o kızın sevgilisi yok mu acaba? ayy sinir olurum böyle hadsiz kişilere yaa, maalesef böyle çok kız var çevremizde. sık gırtlağını bitsin bu çile diyesi geliyor insanın :))) ona bir baskın yapmak gerek bence arkadaşım. hiç olmadı ben geldimmmm, diye ara cepten sesi nasıl olcak bakalım.

benimde basıma gelmisti boyle birsey erkek arkadasımın yakın bi kız arkadası vardı kızla ben netten gorustuk kızın bana dedigi suydu beni eskiden beri kıskanırdı x kimseyle paylasamazdı :KK53: aklı basında dogru duzgun kızlar bu sekilde davranmaz gercekten arkadası olarak goruyorsa gelipde sana suphe uyandıracak birsey soylemez boyle kızları alıp evire cevire dovesim geliyor :KK51: erkek arkadaslarda saf salak ayagına yatıyor sonra aaa haklıymıssın bana ilgisi varmıs oluyor ama o arkadaslara verilen deger bize verilmiyor onlar icin uzulen aglatılan biz oluyoruz o erkegede vurucan bi tekme gorsun:KK19: cok doluyum bu konularda..sende hic uzerine dusme kokusu cıkar yakında eger aynı evde yasıyolar ve bunu senden gizliyorsa cok buyuk bir yanlıs yapmıs olur

X