sevgiliyle beraber yaşarken ekonomik düzen nasıl olmalıdır?

Yani şimdi ne gerek var, zaten boşanmışsın ohh ne güzel bir hayatın var , ayaklarının üstünde duruyorsun.

Sevgiliniz tabii ki olacak, yeri gelecek sizde kalacak, güzel zaman geçireceksiniz ama o kadar. Neden tekrar bir erkeğin kirli çamaşırlarını yıkayıp , yemeğini yapma mecburiyetini hissettiniz. Bunu ona alıştırdınız? Kusura bakmayın ama sizin gibi birini bulsam ben de bırakmam , bulmuş sizin gibi iyi niyetli birini, tabii ki iyi anlaşacak , seviyorum diyecek. Ama seven insan onun yaptığı gibi yapmaz, neden benden istemedin demez, koyar ortaya parasını Canım yanlış anlama ama bu evde ben de yaşıyorum, yiyorum içiyrum ben de ödeme yapmak , sana ortak olmak istiyorum der. Erkek adam böyle yapar yani, sırtını bi kadına dayayıp da ortalıkta ben erkeğim diye gezen insanlara sinir oluyorum yaaa!!

Artık uygun bir dille ödemelerde zorlandığınızı ve yardımcı olmasını istediğinizi söyleyin, tepki gösterirse de zaten sizden faydalandığı anlamına gelir.

hee bi konu daha var ki ailesine kız arkadaşıyla kaldığnı değil de başka bir erkek arkadaşıyla kaldığını söylemesi. NEden sizi saklıyor anlamadım? Daha önce evlenip boşanmış bi kadınla, hiç evlenmemiş! oğullarını yakıştıramayacaklar çünkü. Ailesi onay vermeyecek çünkü.

inşallah hakkınızda hayırlısı olur, umarım bu asalak insandan da kurtulursunuz!

Kesinlille size destek olmalı hazır yiyicinderle bunun boylesine sonucta bi ev gecindiriyro ve beraber yasiyirsunuz ortak olmali

Aynı durumu eşiniz yapsa benmi beslicem der boşardınız sevgili olunca ne değişiyor sömürülüyorsunuz belkide evlenmek için para biriktiriyor ailesinin bulduğu bir kızla üzgünüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…