Sevilmiyorum, sanırım...

ama siz adama ben ıslanamıyorum demişsiniz

o da tamam sen ne zaman hazır olursan demiş

ilacın yan etkisi diye oturmuş beklemişsiniz

cidden şimdi burada açık açık yazamıyorum ama rüyanın sabahında adam yanınızdaydı değil mi

dün gece bunlar bunlar oldu diye başlayacaktınız

uzak durdukça uzaklık artar

rutin oldukça ilişki gelişir
Söylemedim mi söyledim... özledim de dedim... Yok, tık yok.

İşte o biraz yanaşsa çözmek istese böyle salıvermese ben her şeye varım ama o hep aynı pozisyon aynı mekan..

ama neden o farklı mekan farklı pozisyon arasın

siz başlatın farklı mekanda farklı pozisyonda isteyen siz iseniz

onun öyle bir isteği fikri yok sizin bu yönde bir beklentiniz olduğunu da bilmiyor

belki o da sizin öyle istediğinizi alternatife yanaşmadığınızı düşünüyor

ama neden o farklı mekan farklı pozisyon arasın

siz başlatın farklı mekanda farklı pozisyonda isteyen siz iseniz

onun öyle bir isteği fikri yok sizin bu yönde bir beklentiniz olduğunu da bilmiyor

belki o da sizin öyle istediğinizi alternatife yanaşmadığınızı düşünüyor
Biz boşanma aşamasına gelmeden önce çok konuştuk bunları. Farklılık istediğimi de söyledim. Yatak dışında hiç olmadı.

Ama biz evleneli 1,5 yıl oldu hiç her gün sevişmedik mesela
Herkes her gün sevişti bir siz eksik kaldınız sanıyorsunuz galiba... öyle bir dünya yok. Ha yaşayan vardır bilemem ama çoğunluk olmadıklarını düşünüyorum. Siz kendinizi tutmayın bastırmayın yeter.

Biz boşanma aşamasına gelmeden önce çok konuştuk bunları. Farklılık istediğimi de söyledim. Yatak dışında hiç olmadı.

Yani ben çok düz kadınım cinsellik üzerine tavsiye vermem saçma olur aslında:)

Yine de farklılık konusu erkek üzerine vazife olarak yapistirilmamali.

Tamam siz kanepede film izlerken birden üste geçin mesela.
Al sana farklı mekan.
Mesaj atıp banyoya çağrın.
Bir gelir mısın diye. Gelsin duş altına çekip girin mevzuya.

Deneyimleyince onun da hoşuna gidecek belki.
Olur mu olur yani..

Adam nikahlı eş olunca şartlar serbest..

Dur bakiyim ben de az değilmişim.
Niye kendim yapmıyorum ki bunları hahaha :)

Yani ben çok düz kadınım cinsellik üzerine tavsiye vermem saçma olur aslında:)

Yine de farklılık konusu erkek üzerine vazife olarak yapistirilmamali.

Tamam siz kanepede film izlerken birden üste geçin mesela.
Al sana farklı mekan.
Mesaj atıp banyoya çağrın.
Bir gelir mısın diye. Gelsin duş altına çekip girin mevzuya.

Deneyimleyince onun da hoşuna gidecek belki.
Olur mu olur yani..

Adam nikahlı eş olunca şartlar serbest..

Dur bakiyim ben de az değilmişim.
Niye kendim yapmıyorum ki bunları hahaha :)
Of işte onun isteksizliği cesaretimi kırıyor. Bir gün çektim dantelleri gittim öptüm çağırdım. Sertleşmedi bile. İstemiyormuş o gün bıraktık öylece. şimdi ben nasıl eyleme geçeyim...

Ne geniş ne mantıklı bakıyorsunuz...ben niye böyle bakamadım.. sadece şu an nasıl barışacağız nasıl çabalayacağız hep ben çözelim diye gidiyorum o hiç gelmiyor demek ki istemiyor çözmeyi
Hayır, aceleci davranıyorsunuz. Cinsellik evlilikte çok önemli bir husus. Ama hangi konuyu çok kurdalarsanız oradan hic beklenmedik bir maraz çıkar. Genç bir çift olduğunuzu tahmin ediyorum, bu konuyu çok ustelerseniz hakikaten eşinizde yetersizlik üzerine psikolojik bir kalıp gelişecek. Bunu yapmasanız iyi olabilir. Şöyle düşünün, sizde hic olmayan bir rahatsızlığı (örneğin yanaginizdaki benin malign bir hücre büyümesi sonucu oluştuğunu) tekrarlı vaziyette söylesem bir süre sonra siz de o husus rahatsızlık oluşturur. Ancak sizinki kolay olur, gider bir dermataloga fiziki unsuru gösterip içinizi rahatlatirsiniz. Isteksizlik, başka prblerden, perf kaygısından ve psikolojik baskıdan köken alabilir. Üstüne gitmeyin. Önce kendi tedavinizi tamamlayın. Sonra da sorununuz kalmadığını sözle değil fiilen hissettirin bence. Altını çizerek söylüyorum aceleci davranmayın. Bu konudan sebep ilişkinin kopma noktasına geldiğini çevrenin de bildigini düşündükçe iyice gerekiyordur karşı taraf.

Of işte onun isteksizliği cesaretimi kırıyor. Bir gün çektim dantelleri gittim öptüm çağırdım. Sertleşmedi bile. İstemiyormuş o gün bıraktık öylece. şimdi ben nasıl eyleme geçeyim...

Cinsel anlamda tanıdım tek erkek eşim bu acıdan kesin konuşamam ancak..
Her erkek bir öpmeye iki dantelli ciciye tav oluyor mudur ki?
Benim eşim olmaz mesela.
Çıplak gezinmişim.
Tayt giymişim.
Yok sarılmışım öpmüşüm öyle kolay etkilenmez.

Sertleşmesi için bayağı ön sevisme hareketi lazım.
Çabuk mu pes ediyorsunuz?

Hayır, aceleci davranıyorsunuz. Cinsellik evlilikte çok önemli bir husus. Ama hangi konuyu çok kurdalarsanız oradan hic beklenmedik bir maraz çıkar. Genç bir çift olduğunuzu tahmin ediyorum, bu konuyu çok ustelerseniz hakikaten eşinizde yetersizlik üzerine psikolojik bir kalıp gelişecek. Bunu yapmasanız iyi olabilir. Şöyle düşünün, sizde hic olmayan bir rahatsızlığı (örneğin yanaginizdaki benin malign bir hücre büyümesi sonucu oluştuğunu) tekrarlı vaziyette söylesem bir süre sonra siz de o husus rahatsızlık oluşturur. Ancak sizinki kolay olur, gider bir dermataloga fiziki unsuru gösterip içinizi rahatlatirsiniz. Isteksizlik, başka prblerden, perf kaygısından ve psikolojik baskıdan köken alabilir. Üstüne gitmeyin. Önce kendi tedavinizi tamamlayın. Sonra da sorununuz kalmadığını sözle değil fiilen hissettirin bence. Altını çizerek söylüyorum aceleci davranmayın. Bu konudan sebep ilişkinin kopma noktasına geldiğini çevrenin de bildigini düşündükçe iyice gerekiyordur karşı taraf.
kendi sorunumu nasıl aşabilirim peki? detay verdiğim için çok özür dilerim ama evlenmeden önce bakireyken öpüşünce bile ıslanırdım şimdi o tüylerin diken diken olması kalmadı bende :KK43:

Cinsel anlamda tanıdım tek erkek eşim bu acıdan kesin konuşamam ancak..
Her erkek bir öpmeye iki dantelli ciciye tav oluyor mudur ki?
Benim eşim olmaz mesela.
Çıplak gezinmişim.
Tayt giymişim.
Yok sarılmışım öpmüşüm öyle kolay etkilenmez.

Sertleşmesi için bayağı ön sevisme hareketi lazım.
Çabuk mu pes ediyorsunuz?
oha ciddi mi? ben de deneyimsizim eşim dışında ama sarkanlardan erkeklere meme desek geçmiş olsun diye biliyordum

valla ben bu zamana kadar kayganlaştırıcı olmadan hiç ilişkiye girmedim, niye çözümü kendiniz üretmiyorsunuz ?
antidepresanlar ekstra isteksizlik yapıyor kendimden biliyorum

kendi sorunumu nasıl aşabilirim peki? detay verdiğim için çok özür dilerim ama evlenmeden önce bakireyken öpüşünce bile ıslanırdım şimdi o tüylerin diken diken olması kalmadı bende :KK43:
Sizi ilk öptüğü andaki heyecanı hissediyor musunuz? Ilk bulustugunuzdaki gibi hazırlık yapıyor musunuz her sabah uyandığınızda? Bu mumkun degil. Her dönemin farklı güzellikleri olabilir. Yeter ki durumunuz patolojik olmasın. Ilaclariniz bitince duzelir bence.

X