Sezeryan sonrasi

Hayvansevgisi

Canım Evlatlarim
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2017
170
195
25
Sezeryan sonrası ne zaman adet oldunuz dikiş kontrollerine ne zaman gittiniz adet olmayıp da 6 ay 1 yıl sonra adet olan var mi benim sikintim 5 aydır adet olmuyodum büyüklerin dilinde sut koruyordu iki gün agir kaldırdım kanama başladı iki gündür sürüyor ne yapmama lazim bilemedim doktora randuvu alacam bilgisi olan var mi yada başından böyle birşey gecen ilk Doğumum da

Benim kırkımın içinde oldu. Ama bi arkadaşım 8 ay olmadı. Dikişlerime de kırkım çıkınca gittim kontrole

Benim kırkımın içinde oldu. Ama bi arkadaşım 8 ay olmadı. Dikişlerime de kırkım çıkınca gittim kontrole
Teşekkür ben son kontrole 15 günlükken gittim oda dikiş aldırmaya başka gitmedim simdi kanamam olunca açıkçası korkuyorum içerden bisey mi zarar gördü diye

Canım öncelikle süt korumaz ben emziriyorum ve hamileyim. Bebek istemiyorsan mutlaka korun derim. İkincisi de 6 ayda bir jinekolojik muayene olmak gerekir bu kanama adet de olabilir başka birşey de olabilir.

Canım öncelikle süt korumaz ben emziriyorum ve hamileyim. Bebek istemiyorsan mutlaka korun derim. İkincisi de 6 ayda bir jinekolojik muayene olmak gerekir bu kanama adet de olabilir başka birşey de olabilir.
O konuda korunuyorum sut koruyor dediğim adet görmüyorum anlamında 5 ay sonra agir kaldırdıktan sonra gelen bu kanama neyin nesi onu anlamadım

Sezeryan sonrası ne zaman adet oldunuz dikiş kontrollerine ne zaman gittiniz adet olmayıp da 6 ay 1 yıl sonra adet olan var mi benim sikintim 5 aydır adet olmuyodum büyüklerin dilinde sut koruyordu iki gün agir kaldırdım kanama başladı iki gündür sürüyor ne yapmama lazim bilemedim doktora randuvu alacam bilgisi olan var mi yada başından böyle birşey gecen ilk Doğumum da
Ben dikislerimi 10. Gün aldırdım kırktan sonra bi ay sonra hemen adet oldum ilk iki gün az geld8 sonra dan cogaldi

Başından hic boyle birşey gecen yada benzeri olan yok mu :110: istediğim cevap helen yok içimde biraz korku var ne yapmam lazim

Ben ilk kontrole 10. gun gitmistim.(yapıştırma yöntemi olmustu keside)
Kanama 40 gun ara ara bazen biter gb bazen yeni baslamis olup bitti.Sonrasinda 10.ayda ilk adetimi oldum.
Süt koruma muhabbeti emzirme araliklari ile alakali.2 saati gecmeyen sık emzirme oldukca beklenmez genelde gebelik ama yine de sansa birakilacak bisy degil dusunmeyen icin.

X