Sıfıra Yakın Kozmetikler, Parfümler ve Kıyafetler Bakmadan Geçmeyin!

merilyn

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mart 2012
1.893
215
Selam kızlar :KK3:
Bugün farkettim ki birsürü kullanmadığım kozmetik malzemem ve parfümüm var. Tabiki bir o kadar da giysilerim. Dedim ki bunları çok uygun fiyata satayım herkes yararlansın :KK1:
Buyrun inceleyin yavaş yavaş eklediklerim de olacaktır
:KK14:

1 numara-- $Kolajlar.jpg Doa Kozmetik tüy azaltıcı bakım kremi. Yarısından daha az kullandım. Lazere başladığım için artık kullanmıyorum. Düzenli kullanmadığım için etkisini bilmiyorum fakat tüylerin daha geç çıkmasını sağladığını söyleyebilirim. Fiyatı 5 TL

$image (12).jpg 2 numara-- Oriflame pudra. Rengi medium. Ben açık tenliyim tenime çok uygun bi rengi var. Elimde başka pudralar olduğu için satıyorum. Az kullanıldı resimde görüldüğü gibi. Fiyatı 5 TL

$image (10).jpg 3 Numara---Garnier BB krem yağlı ciltler için. Yaklaşık %20sini kullandım. Başka marka aldığım için satıyorum. Fiyatı 5 TL

$image (11).jpg 4 numara--- Garnier Karma ve Yağlı ciltler için yüz günlük bakım kremi. Bir iki kez kullandım. Fiyatı 10 TL

$image (9).jpg 5 numara---- Capilex tüy azaltıcı jel. Tüylerin incelmesini ve geç çıkmasını sağlıyor. yarısından az kullandım. Fiyatı 10 TL
$image (8).jpg 6 numara---- Burberry Brit 30 ml. Yarısı duruyor. Hafif ve hoş bir kokusu var. YKM den almıştım 50 liraya. Fiyatı 10 TL
$image (6).jpg 7 numara--- Oriflame Volare parfüm 50 ml. Resimde görüldüğü gibi çok az kullandım. Pudralı ve çiçeksi çokk güzel bir kokusu var. O kadar çok parfümüm var ki bunu kullanmaya sıra gelmedi :KK1: Fiyat 15 TL

$image (7).jpg 8 numara--- Avon Forever Today EDP 50 ml. Gördüğünüz gibi hiç kullanmadım sayılır. Buna da sıra gelmedi henüz. Kokusu yasemin ağırlıklı mis gibi çiçek kokusu. Fiyatı 20 TL

$image (5).jpg 9 numara--- Gratisten aldığım ananas kokulu el kremi. Sadece 1-2 kez kullandım. Olduğu gibi duruyor. Fiyatı 5 TL

$image (3).jpg 10 numara---- Calvin Klein Obsession Night EDP 50 ml. Yurtdışından almıştım. Yarısını kullandım. unisex e yakın bir kokusu var. üzerimde koklayan herkes çok beğendi. hafif ve hoş bir koku. Fiyatı 20 TL

$image (2).jpg 11 numara--- Kokucuklar- kavun kokusu. Tam yaz aylarına uygun mis gibi kokuyor. 2şer 2 şer almıştım birini satıyorum.Hiç kullanılmadı. Fiyatı 5 TL

$image (1).jpg

11 numara---- Kokucuk- Hanımeli kokusu. Buram buram çiçek kokusu :KK16: Kokucukları çok severek kullanıyorum.Hiç kullanılmadı. Bu da fazla diye satıyorum. Fiyatı 5 TL

yeni ürünler 2.sayfada kıyafetler kızlar onlara da bakabilirsiniz

Son düzenleme:
kokucukları almak istiyorum ama başka ürünlerin var mı eklemek için bakacağım :KK3:

kokucukları almak istiyorum ama başka ürünlerin var mı eklemek için bakacağım :KK3:
Tabi canım istersen sana ayırabilirim kokucukları :KK34:
Şu anlık iki tane de pantolonum var koyacağım resimlerde sorun var yükleyemiyorum.
Onun dışında şimdilik bu kadar :KK1:

Anlaştık tatlım:) bana özelden banka hesap bilgileri yollarsın yarın sabah hesabına geçerim.işyerime mng veya yurtiçine sana kargo bilgilerimi yazarım canım. parfüm de dopdoluysa çeyizime koyarım bende :))

Anlaştık tatlım:) bana özelden banka hesap bilgileri yollarsın yarın sabah hesabına geçerim.işyerime mng veya yurtiçine sana kargo bilgilerimi yazarım canım. parfüm de dopdoluysa çeyizime koyarım bende :))
Tamam canım özelden gönderiyorum bilgileri. Hayırlı olsun güle güle kullan :)

$image.jpg Mor renkli şifon elbise. Çok şık yazlık elbise. 34 beden 36ya da uygun. Boyu 100 cm. Sadece 1 kez giyildi. Fiyat 40 TL

Son düzenleme:
$image.jpg Yazlık elbise. Boyu 90 cm. Ince askılı çok şık 36 beden. Sadece 1 kez giyildi. Fiyat 30 lira

$image.jpg Koton marka bordo kazak. Arkası kurdeleli tamamen açılıyor çok şık bi detay :) sadece 4-5 kez giyildi. Beden xs fakat bol kesim olduğu için 36-38 bedene uygun. Fiyat 20 TL yeni gibi

$image.jpg Şifon çok şık bluz. Sadece 1-2 kez giydim. 34-36 bedene uygun. Bele oturuyor beli incecik gösteriyor. Fiyat 15 tl

$image.jpg Adilışık marka elbise/tunik. Mor lacivert renkli. S beden. Boyu 90 cm. Temizidir.fiyatı 15 TL

X