Sıfıra Yakın Kozmetikler, Parfümler ve Kıyafetler Bakmadan Geçmeyin!

$image.jpg Kısa kollu gömlek. Az giyildi yeni gibidir. Arkası düğme detaylı 36 beden. Fiyat 15 tl

$image.jpg LC Waikiki marka askılı elbise. 36 beden. Boyu 87 cm. Sadece 1-2 kez giydim kızlar tertemiz. Fiyat 15 TL

Hayırlı satışlar olsun :) Burberry brit satılmadıysa alabilirim :KK49:

aaaa :26: Ben o ayrıntıyı geçmişimmm .
30 ml çok az ama yaa :KK14:

Ozaman başka ürünlerden bakarım tatlım Teşekkürler uyardıgın için:KK31:

Selam kızlar :KK3:
Bugün farkettim ki birsürü kullanmadığım kozmetik malzemem ve parfümüm var. Tabiki bir o kadar da giysilerim. Dedim ki bunları çok uygun fiyata satayım herkes yararlansın :KK1:
Buyrun inceleyin yavaş yavaş eklediklerim de olacaktır
:KK14:

1 numara--Eki Görüntüle 929507 Doa Kozmetik tüy azaltıcı bakım kremi. Yarısından daha az kullandım. Lazere başladığım için artık kullanmıyorum. Düzenli kullanmadığım için etkisini bilmiyorum fakat tüylerin daha geç çıkmasını sağladığını söyleyebilirim. Fiyatı 5 TL

Eki Görüntüle 929510 2 numara-- Oriflame pudra. Rengi medium. Ben açık tenliyim tenime çok uygun bi rengi var. Elimde başka pudralar olduğu için satıyorum. Az kullanıldı resimde görüldüğü gibi. Fiyatı 5 TL

Eki Görüntüle 929511 3 Numara---Garnier BB krem yağlı ciltler için. Yaklaşık %20sini kullandım. Başka marka aldığım için satıyorum. Fiyatı 5 TL

Eki Görüntüle 929513 4 numara--- Garnier Karma ve Yağlı ciltler için yüz günlük bakım kremi. Bir iki kez kullandım. Fiyatı 10 TL

Eki Görüntüle 929524 5 numara---- Capilex tüy azaltıcı jel. Tüylerin incelmesini ve geç çıkmasını sağlıyor. yarısından az kullandım. Fiyatı 10 TL
Eki Görüntüle 929530 6 numara---- Burberry Brit 30 ml. Yarısı duruyor. Hafif ve hoş bir kokusu var. YKM den almıştım 50 liraya. Fiyatı 10 TL
Eki Görüntüle 929535 7 numara--- Oriflame Volare parfüm 50 ml. Resimde görüldüğü gibi çok az kullandım. Pudralı ve çiçeksi çokk güzel bir kokusu var. O kadar çok parfümüm var ki bunu kullanmaya sıra gelmedi :KK1: Fiyat 15 TL

Eki Görüntüle 929534 8 numara--- Avon Forever Today EDP 50 ml. Gördüğünüz gibi hiç kullanmadım sayılır. Buna da sıra gelmedi henüz. Kokusu yasemin ağırlıklı mis gibi çiçek kokusu. Fiyatı 20 TL

Eki Görüntüle 929547 9 numara--- Gratisten aldığım ananas kokulu el kremi. Sadece 1-2 kez kullandım. Olduğu gibi duruyor. Fiyatı 5 TL

Eki Görüntüle 929561 10 numara---- Calvin Klein Obsession Night EDP 50 ml. Yurtdışından almıştım. Yarısını kullandım. unisex e yakın bir kokusu var. üzerimde koklayan herkes çok beğendi. hafif ve hoş bir koku. Fiyatı 20 TL

Eki Görüntüle 929570 11 numara--- Kokucuklar- kavun kokusu. Tam yaz aylarına uygun mis gibi kokuyor. 2şer 2 şer almıştım birini satıyorum.Hiç kullanılmadı. Fiyatı 5 TL

Eki Görüntüle 929505

11 numara---- Kokucuk- Hanımeli kokusu. Buram buram çiçek kokusu :KK16: Kokucukları çok severek kullanıyorum.Hiç kullanılmadı. Bu da fazla diye satıyorum. Fiyatı 5 TL

yeni ürünler 2.sayfada kıyafetler kızlar onlara da bakabilirsiniz
parfumler duruyor mu

X