ŞİMDİ BU NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR ?

Burcunu,yükseleneni bilmem de adam niye cevapsız bırakmış seni onu anlamadım.
Bir de elele gezdiğinize göre artık sevgili olunmuş niye aramadın cevap vermeyince?
Ben mesela korkardım,düştü mü şaştı mı diye arardım.

adamın kımbılır sizin gbı gorsutugu kaç kişi var
üzgünüm
ne sizle bagını koparıyor , ne de tam sevgili gbi takılmıyor.
verin yolu gitsin hem de hiç sebep göstermeden.

Bir aslan burcu olarak bu burcun erkekleri kadının aksine böyle oluyor ilgi nerdeyse ego tatmini nerdeyse oraya yöneliyorlar.
Eğer elini tutmasına izin vermeseydin hala peşinde olurdu
Bundan sonra yapman gereken onu sosyal medyadan silmek. Bu egosunu incitir ve sana mesaj atar. Ondan vazgeçiyor olduğunu belirt ilgiye boğar.

Adam daha iyisini bulurum diye bakıyor. Muhtemelen başka biriyle yazışıyor şu an. Aramayın,sonuçta bir sorun yaşamamışsınız,sizi aramaması pat diye iletişimi kesmesi doğru değil. Adam olsun,nazik olsun,yürekli olsun desin bu iş olmaz diye. Böyle yaparak aklınca kapıyı aralık bırakıyor ki diğer tarafı yürutemezse dönebilsin. Bahanesi bile hazırdir eminim.

kız geldi işte adam baskasıyla evli hahaha yoksa ben nerden bileyim aslan burcu erkeğini...
yani bana seninle görüşmek istemiyrm demedi ama ortadan kayboluyodu sonra aradan 1 ay geçiyodu tekrar arıyodu bu boyle bir yıl sürdü bnmde en sonnda tepem attı baskasına sans verdm snra bu gene ortaya cıktı bana sana aşığım falan dedide hiç oralı olmadım.. bende bişey bitmişse bitmiştr bidaha şans vermem zaten bir yıl ben ona şans vermiştim o yzdn bosver özünde iyidir ama bu adam hep böyle yapablr güven olmaz.

Bu arada onu bırakıp şans verdm cockla hala beraberm 4 yıl oldu

face oyle bir özellik eklemiş size yakın olan kişileri gösteriyor muhtemelen komşunuzun kızıyla da görüşüyordur malum o da yakın o da fena değildir kafası karışmıştır bir de arkadas polis yaa elini sallasa ellisi olaylarıda vardır.vardır da vardır size geçmiş olsun hesabı inşaallah siz ödememişsinizdir bir dahaki sefere sen ödersin deyip

Olabilir :) ben şimdiden sizin gibi düşünüyorum aslında ama insan konu kendisi olunca daha cesaretli oluyor yani ben öyleyim en azından. Ayrıca güvenmiyordum ona, ona rağmen

aynen bende üşenmedim okudum hepsini..şimdi tanışma yerini anlarım falan iyi olmuşsun tanımışşın.ama sana göre olmadığınıda görmüşsün...ay düşünsene bu adamla evlendiğini veremm olurdun..o yüzden sen önündeki maçlara bak canım..adama bana çok pasif geldi.iki güldünüz diye kaptırma anlaştık sanma toteli al ele düşünürken senin kafanda acaip soru işaretleri kalmış....bunlar ilerde dağğ olur.engelle her yerden sen takma onu bişey yapmaz yazmaaaa

Ben değilim malesef ama bence benimde bayağı giderim var Evli olduğunu düşünmüyorum ama profesyonel bir yalancı da olabilir tabii yüzde yüz güvenim yok o konuda da

bıraktığı için ben de gurur yaptım yazmıyorum Yalnız şöyle bir iğrenç ayrıntı var bizim tanıştığım yer sosyal bir ağın mesajlaşma uygulaması, o gün akşamında benim aklıma konuştuğumuzdan beri ilk defa online mi diye bakmak geliyor ve bakıyorum. Online'dı kendisi denemek için arkadaşımın hesabından girip mesaj atıyorum ve 30 saniye geçmeden cevap yazıyor muhabbet kurmaya çalışıyor kendisi. Devamı gelmedı durum bu kızlar, çok uzun yazdım farkındayım kısa yazıp olay yanlış anlasılsın istemedim o yüzden gözlerinize kuvvet Son buluşmada elimi tutarak ve davranışlarıyla bir resmiyet kazandığımızı düşünmüştüm(sevgili) o yüzden bu yaptığına anlam veremiyorum kafamda kuruyorum kuruyorum. Belki konu size çok ergence gelebilir okudum da sanki 18 yaşında biri yazmış gibi (23'üm) o yüzden kusura bakmayın. Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdi ben ne yapayım a kızlar ? Bu arada aslan burcu soranlarınız olursa diye diyorum ben de balıkım

DİPNOT:İşyerindeyim valla ne zorluklarla yazdığımı bir bilseniz gülerdiniz halime ... O yüzden yazımda kopukluklar falan görürseniz yadırgamayın..[/QUOTE]
Sadece burayı yazsan bile yeterliymiş :)
Canım bayanların zaaf noktaları evliliktir.
Ne kadar hayır ben istemiyorum desek de hepimizin bi gelinlik hayali var.
Bu beyfendide seni zaaflarından vurup kafanı kurcalamış.
Bu işler kısmet işi ama kötü devirdeyiz bence internetten tanıştığın insana o güzel kalbini de aklınıda verme :)

Ben değilim malesef ama bence benimde bayağı giderim var Evli olduğunu düşünmüyorum ama profesyonel bir yalancı da olabilir tabii yüzde yüz güvenim yok o konuda da
Buarada baskası gıbı konusmayı surdurdunuz mu ? veya soyledınız mı ona?

Hm, sallantili bi durum.
Ben olsam o sahte hesapla yazma oyununa devam ederdim.
Neler yazdi orayi acmamissin? Hemen bulusmakmi istedi yani?
Şimdi bu mesajlaşma uygulamasında profilini gizleme seçeneği var onu gizledim sadece küçücük bir resim gördü yani merhaba tanışabilir miyiz dediğimde hemen atladı evet ama profilin kapalı dedi ben de o uygulamada yeni olduğumu öğrenmeye çalıştığımı şu an yabancı bir platformda olduğumdan dolayı çekindiğimi falan söyledim o zaman facen var mı diye sordu acelen nedir dediğimde kimle konuştuğumu görmüyorum küçücük fotoğraflamı konuşcam dedi ben de konuşma biraz daha ilerlerse kendimi tanıtacaktım dedim fakesin dedi daha yazmadı olay bu Profili gizleme sebebim arkadaşımda fotoğrafım ve benim beğenilerim olması vs. İlerletebilseydim eminim ki buluşmak isteyecekti.

Normalde bende o yapıda bir insanım ama o gün yüz kere online olunca üzerine akşamında mesajlaşma uygulamasında fink attığını görünce dellendim. Normal şartlarda akşamında arayacaktım onu bir sorun mu yaşadın vs. diye . İşte benim de sinir olduğum nokta bu , sevgili olmuşuz biz ama ardından 5 gündür tek bir mesaj dahi yazmıyor ne saçmalıksa..

eğlenecek kadın arıyor gibi geldi bana. sen çok hanım kalmışsın onun için.

Bana da araniyor gibi denk geldi. Ilk okurken isinden dolayi fazla yazamiyordur diye dusundum ama baska taraflarda online olmasi cok dusundurucu. Sinek de kucuk ama mide bulandirir hesabi.

Yok ben akşamı bekleyemezdim,1 saat sonra arardım tahminim.
Neyse...

Adam sende aradığını bulamamış belli.
Büyük ihtimalle daha rahat bir ilişki istiyordu,resmisin,çekiniyorum dediğine göre.
Normal sevgililik gidişatı sırasında pat diye iletişimin kopması da başına saksı ya da tuğla düşmediğine göre alternatifleri değerlendirdiğini gösterir.
Elini tuttuysam ne olmuş diye sorar,artık bir şey dersen.

Evet bende öyle düşündüm benden yana da açık kapı bırakmak istiyor resmen alternatif gözüyle bakıyor yani. Netlik seven bir insanım muallak birşey olunca hayatımda inan kafam sürekli meşgul oluyor şu an öyle, adam gibi olmaz dese eyvallah diyicem ama şu an pislik yapıyor. Bir tepki göstersem diyorum karşımdaki çok basit insan e tepki göstermeyince içim hep huzursuz kafam meşgul ne yapacağımı şaşırdım..

bence bu çapkın ınternetten bulup bulup bırakıyor.Hanı gecerken sızı almak ıstemıs ya evınızın ordan.bu bıle çok saygısızca.Baskasınla gorusuyor pndan sıze yazmıyor suan senın yapman gereken yazarsa çok gec cevap ver sonra cevap ver:) daha bır sey sorunca yazma.hiç yazma onun gıbı davran sonra da sıl gıtsınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…