ŞİMDİ BU NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR ?

Eminim der.. Yani ben susmuşken tam mı susayım diyosunuz ? Bu defteri kapatayım mı böyle ya da ne saçma davrandığını dile getirip öyle mi kapatayım ay valla içim sıkıntılı bunun yüzünden.

Bana da araniyor gibi denk geldi. Ilk okurken isinden dolayi fazla yazamiyordur diye dusundum ama baska taraflarda online olmasi cok dusundurucu. Sinek de kucuk ama mide bulandirir hesabi.
Aaayynen öyle. Bende ilk zamanlar işinden gücünden diye düşündüm hiç sorun etmedim o konuda ama o gün kızlara yazmaktan bana yetişemediğini farkettiğimde midemi bulandırdı.

İnşallah kendimi tutabilirim etik gelmediği halde arayıp saydırasım var biri dese böyle birşey yapayım mı diye saçmalama kaç yaşındasın sen derdim ama

Eminim der.. Yani ben susmuşken tam mı susayım diyosunuz ? Bu defteri kapatayım mı böyle ya da ne saçma davrandığını dile getirip öyle mi kapatayım ay valla içim sıkıntılı bunun yüzünden.
En son perşembe kopmuşunuz yanlış mı okudum?
1 hafta olacak nerdeyse...
Ohoooo...
Ben onun yerinde olsam hiç tanımam bile şu saatten sonra pardon deyip daha çok bozardım,üzülen sen olurdun.

En son perşembe kopmuşunuz yanlış mı okudum?
1 hafta olacak nerdeyse...
Ohoooo...
Ben onun yerinde olsam hiç tanımam bile şu saatten sonra pardon deyip daha çok bozardım,üzülen sen olurdun.
Cuma günü en son iletişimimiz, çok farketti biliyorum Öyle yapayım ben o zaman..

="Balonyanak, post: 48510091, member: 490317"]Artık inan anlam veremiyorum şu erkeklere biri hanım hanımcıklık ister öbürü tam aksini ister neye göre kime göre olcaz çözemedim..
eğer evlenmeye niyeti olsaydı seninle devam ederdi. o gününü gün etme peşinde.

İşte gününü gün ediyor,akli sıra seni cepte tutacak,başka kim var diye aranıyor,canım boşver konuştuğuna bile deymez,boyle insanlar için kıymetli zamanını harcama yazarsa da cevap verme kes at.....

Aslan burcu erkeği aman aman çocukluk arkimin uzatmali sevgilisi ayni böle kaybolup sonrada sensiz olamiyorum booohhhhhh diye ağlayarak ortaya cikip benim saf arkimi de kandiran bi tipti konuma gelecek olursak son ana kadar acaba sen mi abartiyosun adamin kotu niyeti yok gb geldi ki aramayi kesip sitede online gördüm muhabbet kurmaya calisiyodu yazini görünce benim ipler koptu aldatmaya cok elverişli bi yapi cok tehlikeli bi tip kaçarak uzaklasss

Bence kendi haline bırak. Tepki göstersen beni çok önemsiyor kafasına girecek,tabiri caizse dötü kalkacak.
Boşver arama sorma,o zaten seni arayacak emin ol. Çok yoğundum,şuydu buydu sıralayacak,o zaman eteğindeki taşları dökersin.

arama sorma takmada kurtulduğuna sevin erkenden.hemen şu an engelle gitsin inan değmez.keyfini kaçırma arayıpta ne değer veriyorsun yolu belliymiş zaten.

Senle evlilik düşündüğünü söylüyor. Seni her açıdan beğendiğini söylüyor. Kriterlerine uyduğunu söylüyor. Buluşmak görüşmek istiyor. Ama sonra birdenbire iletişimi kesip o uygulamada kız aramaya devam ediyor. Bi kere senin hakkında böyle düşünmeye başladığı an o uygulamayı kaldırmanız gerekirdi ikinizin de.

Belki de adamın evlilik falan düşündüğü yok. Belki de senden istediğini alamayınca başkalarına yöneldi. Ya da bi bakacak senden iyisini bulamazsa tekrar yazacak. Bilemedim ya birden ilgiyi kesmesi, seni arayıp sormaması ama başka kızlara yazması... Yok ya sal ipini sen bunun. Bi cacık olmaz bundan.

arayış içinde tutarsız istikrarsız biri gibi geldi bana... bence gurur yapın ve o bı daha mesaj atarsa sız hiç dönüp yazmayın

O ctesi amcası falan gelmemiştir netten birini bulmuştur çok anlam yükleme bekle aramazsa aramasın boşver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…