Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

Merhaba, hayirli olsun simdiden insallah saglikli bebislerinize tez zamanda hayirlisiyls kavusursunuz 🥰🥰🥰
Gorusme icin on randevunuz Semra Hoca size programinizin nasil ilerleyecegini belirtir. Muayene edileceksiniz ve yaninizda daha once yaptirdiginiz tum tahlilleri goturmenizi tavsiye ederim onlara gore degerlendirme yapilacak. Odemenizle ilgili detaylari da gidince konusursunuz , yapilacak ekstra islemler olursa ona gore odeme detaylarini paylasirlar. İlk kes Memorialda tup bebek yapiyorsaniz 12000 tl , embriyo toplama trasfer ve 1 yila kadar embriyo dondurma bu ucrete dahil. İlaclar ve pgt ekstra ucret 🌺
Meraba bende bu hastanede pgtli tup bebek yaptirmayi dusunuyorum. Pgt ucretiyle ilgili bilginiz var mi acaba?

Merhaba kızlar,
ben Salı günü Memoriale ilk muayeneye gittim. Nasipse önümüzde ki ay başlamayı düşünüyoruz. Benden bir sürü test istedi. Bir çoğunu sağlık ocağında yaptıracağım zaten ama bu LH testini nerede yaptırabilirim acaba? Sağlık ocağı onu yapmıyormuş.

Merhaba kızlar,
ben Salı günü Memoriale ilk muayeneye gittim. Nasipse önümüzde ki ay başlamayı düşünüyoruz. Benden bir sürü test istedi. Bir çoğunu sağlık ocağında yaptıracağım zaten ama bu LH testini nerede yaptırabilirim acaba? Sağlık ocağı onu yapmıyormuş.
Merhaba devlet hastanesi kadın doğumdan randevu alırsanız istenen tüm testleri yaparlar genelimiz öyle yapıyoruz.

Evet adetin 2.günü gel dedi bende bilemedim olmasa önümüzdeki ay direk gider başlarım uygunsa. öngörüşmesiz.
Yani öngörüşme denilen şey zaten sohbetvari geçiyor.. sadece tedaviye başlarken istenen testler hazır olmuş oluyor.. genetik testleri falan vardır zaten senin.. öngörüşme olmasa da olur gibi 😊

Evet adetin 2.günü gel dedi bende bilemedim olmasa önümüzdeki ay direk gider başlarım uygunsa. öngörüşmesiz.
Cnm bu merkezde zaten daha once denemem var yazmissin, dogru anladim herhalde. O yuzden bizim ilk gittigimiz gibi bilgi almak icin ongorusme yalmana gerek olmadigi dusunulmus, direkt baslamak icin adetlitken gel demistir Yucel bey. Bence tabiiki ☺️

Cnm bu merkezde zaten daha once denemem var yazmissin, dogru anladim herhalde. O yuzden bizim ilk gittigimiz gibi bilgi almak icin ongorusme yalmana gerek olmadigi dusunulmus, direkt baslamak icin adetlitken gel demistir Yucel bey. Bence tabiiki ☺️
Yok canm uygun Bi ay bulup başlayacaz dedi hmn başlasa test isterdi

X