Sizce aldatılmış mı oluyorum? (Ekran görüntülerini koydum)

sureklı küsüp barısıp küsüp barısıp ılıskıyı cocuk oyuncagı halıne getırdıgınızde ılıskı zaten tum cıddıyetını kaybetmıs oluyor e bız ayrıyken konustuk aldatmadım deme fırsatınıda bırbırınıze sunmus oluyorsunuz
habıre küsüp barısarak ılıskı yurutenlerı ben sevgılı olarak bıle gormuyorum arada sırada takılan ınsanlar olarak goruyorum cunku tam olarak oyle oluyor

benım buna bır aldatma dıyebılmem ıcın suregelen bır ılıskınız olması gerek. eger ılıskınız olsaydı evet aldatmıs derdım
her ayrıldıgınızda bu kez bıttı deyıp sonra gerı barısıyorsunuz ya ondan oluyor gercekten bıtırsenız bunları yasamazsınız.

konu sahibesi aldatılmışsınız.
ayrı olmanız birşey ifade etmez eğer ayrı kalmaya devam etmek isteseydi aldatma sayılmazdı. kendine başka bir yol çizmiş olurdu.
iki dolanmış size dönmüş.

bırde bunları gorup daha adama sorup cevabını dınlıyorsunuz ya ıste ona bayılıyorum
amac ne amac gozunuzle goruyorsunuz madem ıkna olacaksınız neden kurcalayıp soruyorsunuz
bırde odestık falan demıs
hay allahım ya

Aldatılmak mı bilemem de ayrılınca hemen arkasından başka kıza yanaşan, üstelik eski kız arkadaşı için böyle konuşan bir adama sümüklü mendilimi bile vermem.
Kendini de çok bir şey sanmasın.
Bu şarkıyı gönderir engeli basardım :KK70:

Cümlelerin sonundaki rasgele harfleri anlamayan sadece ben degilmisim.

Sizi bu kadar degersiz hissettiren, baska bir kıza sizin dedikodunuzu yapan bir adamın pesinden kosup karşi tarafın egosunu daha fazla oksamayin artik.

aynen çocuk konu sahibesine saygı duymuyor.
güya umurunda olmayan kızı tavlayabilmek için takıntılı demiş. iki dakkada harcamış.

X