Sizce aldatılmış mı oluyorum? (Ekran görüntülerini koydum)

Öncelikle şuan ayrıyız ve üzerinden aylar geçmesine rağmen hâlâ üzülüyorum ve kafama sürekli takılıyor o yüzden sormak istedim.
Biz sürekli ayrılıp barışan bi çifttik.Yani ayrılsak bile birbirimize geri döneceğimizi bilirdik ve ben hep ayrı olduğumuzda onu beklerdim ona sadık kalırdım.

Ahaha kusura bakmayın ama çok komik şu yazdığınız. Sürekli ayrılıp barışmayı, ayrılınca kesin birbirimize döneceğiz demeyi siz bir ilişki çeşidi mi sanıyosunuz? Çok ciddi soruyorum bu olayı cidden birbirinizi sevdiğiniz için yaşadığınızı mı düşünüyosunuz. Size kötü haberlerim var. Sizi sevmeyen bir adam, boşta kalmamak için nasıl olsa ona dönerim demek için tutuyor sizi. Panoda resim varmış bilmem ne geçiniz. Kendinizi kandırmayın. Bakın seven insan nasıl koşuyor kızın peşinden. Takıntılı demiş sizin için, çünkü kız onu kabul etse sevgili olsalar sizin yüzünüze bakmayacak, aramalarınızı da taciz gibi gösterecek. Siz ömürlük yedeksiniz, başka ilişkiniz bile olsa nasıl olsa bana döner diye düşünüyor. Bu kızı cidden istiyor, bu olmasa başkasını sevecek ama sizle olmayacak. Siz de kandırın kendinizi whatsapp durumunda sizden başka kimsenin bilmediği bir şey yazıyor diye

Ben böyle bir mesajlaşma görsem hiççç geri dönüşü olmadan silerim o kişiyi. Bana göre bekleme süresinde hemen başkasına koşan adam aldatma meyillidir hele ki ben onu bekliyorsam. Aldatıldıysan da aldatıldın şuan ayrısınız zaten kurtulduğuna sevin.

Öncelikle şuan ayrıyız ve üzerinden aylar geçmesine rağmen hâlâ üzülüyorum ve kafama sürekli takılıyor o yüzden sormak istedim.
Biz sürekli ayrılıp barışan bi çifttik.Yani ayrılsak bile birbirimize geri döneceğimizi bilirdik ve ben hep ayrı olduğumuzda onu beklerdim ona sadık kalırdım.
Fakat erkek arkadaşım bir kere ayrıldığımız zaman biriyle görüşmüştü. Ama biz tamamen bitirmemiştik onu belirtmek istiyorum.Wp durumunda ilişkimize dair bir kelime vardı ve hâlâ durumunda duruyordu başka biri ile görüşürken ve onun bir panosu var evinde orada hâlâ ilişkimize ait resimler,süprizler detaylar asılı işte.Bunlara rağmen biriyle görüştü.Dediğim gibi ayrı olsak bile geri barışan bir çifttik.
Ve telefonunda bu ekran görüntülerini gördüm.Kızla olan konuşmalarını ss almış( Yeşilli sohbet erkek arkadaşım) ve ben görüştüğünü bana söylediğinde öğrendim.Ayrıydık ama ben içine doğmuş gibi sormuştum görüştüğü biri olduğunu söylemişti ve daha sonra kız da öğrendi öğrendiğimi araları bozuldu ve bana engelledim demesine rağmen engellememiş ve biz sabah tartıştık ve engelledim diyor bana ama akşam 22 civarı konuşmaları çıktı ortaya ve bana yalan söylediğini öğrendim. Benim yüzümden ama kıza gidip benim hakkımda “ takıntılı “ demiş kızda takıntılı mutlu olamayız demiş.Ve ona rağmen kıza yalvarmış okuyunca anlarsınız.
Sonra ben affettim.
Ve buluşmamızda mesajlarını gördüm sildim diyip silmediği mesajlar .İşte kıza yalvarmış ben öğrendiğim zaman engelledim diyip engellem miş.Kıza demiş ki “seni beklerken bile mutlu oluyordum” demiş.
Ve ben kendimi aldatılmış gibi hissediyorum.Bana yalan söyledi engelledim diye ama aptal yerine kondum. Bu aldatmak mı oluyor? Şuan ayrıyız birlikte değiliz ama yine de kafama takılıyor
Sürekli ayrılıp barışan bi çift olsaydınız bu durum başınıza gelseydi ne düşünürdünüz aldatılmış gibi hisseder miydiniz? Kendimi çok kötü hissediyorum:KK43:
Şunuda eklemek istiyorum bana duygusal boşluğa düştüm dedi o ara çok kavga ediyorduk seninle boşluğuma geldi dedi şimdi olsa onun yüzüne bakmam dedi bir de ben ona karşı hatalar yapmıştım bu yüzden ödeştik dedi ama ben başkası ile görüşmedim etmedim.
Sevgilin de o kızda vizyonsuz geldi bana. Ve evet hak gibi ayrılmasın boynuzlarin la vedalaşma vakti geldi sanırım artık

Aslinda bu adam sizden ayrilmis. O zaman baskasiyla iliskiye baslamis ve hala akli kalbi onda. Aslinda biri aldatiliyor ama siz degil, o kizi sizle aldatiyor gibi duruyor. Onlar iliskiye basladiginda sizinle iliskisi surmuyormus, bitmis. Ama onunla iliskisi devam ederken sizle tekrar iliskiye baslamis

Aldatma eylemine takılmışsınız ama adamın hakkınızda kızla konuşması, takıntılı demesi, kızı ikna çabaları vs bunlar kabul edilesi şeyler mi?

En saçma bulduğum savunma “boşluktaydım”
E yersen. Karşında yemeye razı biri varsa.

Senin hataların oldu ben de böyle yaptım tamam ödeştik. Kokuşmuş bir zihniyet bunu söyleyen. Bırakın kokuşmuşluğunda kalsın.

Random gülmeler çok itici. Yaş 13-14 ise mazur görülebilir.

Çok merak ediyorum neden bunu kendinize yapıyorsunuz, herşey ortada değil mi zaten. Barışınca “biz o dönem ayrıydık” filan diye mi savunuyor. İnsan ömrü olmayacak ilişkilerin peşinde koşmak için çok kısa bence.

ya şu tarz bir flörtleşmeyi ben lisedeyken yaş 17 falanken biriyle msn üzerinden yapıyordum :KK70: aynen bu tarzdı o random gülüşler olurdu ama az olurdu tabii her halta gülmezdik en azından random olarak. msn'e girince online değil çevrimdışı görün ayarını seçerdi, sadece senin için girdim başkaları yazmasın diye çevrimdışı görün olarak takılıyorum derdi. o zamanlar bir emoji vardı iki tavşan dudak dudağa öpüşüyordu. ondan atardı bana :KK70: tabii o zamanlar instagram yok, haliyle story'den alev atma da yoktu. msn'den titretme vardı, sevimli emojiler vardı, ne dinlediğini göstererek kur yapma vardı. anlardım sevdiğini yani. beni anılarıma götürdü bu çocuksu yazışmalar :)

konuya gelince bu kişi altın çüklü olmadığı sürece sümüğümü bile atmazdım. neden altın çüklü diyorum malum altının fiyatları bayağı yükseldi. yani bu kadar rezil bi tipe anca onun için kısa bir süreliğine katlanırdım. eee kimseninki de altından olmadığına göre?

X