Bölgesel İncelme squat inceltirmi kalınlaştırımı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Şöyle diyimm arkadaslar dalga gecerdi yolda gorunce arkadan tanioz basenden diye simdi dal gibisin kilo al bacaklar kirilcak diyolar.gecen 26 beden pantolon bol geldi.163 boyum 55 ten 47 dustum..set halinde aralikli yapin fazla yuklenmeyin zamanla arttirin
ay bıde o var bı seferde 50 tane yapılmıyo ben 20 tane yapıp bı ara verıp sonra bı 20 daha yapıyorum oyle gıdıyorum ayyy heveslendım bırakmıycam:KK1::KK1:
benim zaten yeterince kalın bundan sonra kalınlaşma olmaz bende:KK1::KK1::KK1: yok cnm yap sen faydasını görcen..ben yarın başlıcam yanında bide yürüyüş tamamdır

ohhhhh hadı bakalım yaza ıncecık gırıyoruz o zaman:13::13:

buraya KOCİŞİMİ ALDATIYORUM diye konu acsaydım hepınız doluşurdunuz ama:KK19::KK19:

Cok hossun ya cok guldum buna 😂😂

Benim de basenlerim ic bacaklarim sorun ya popomda buyuk anam kas yaparken goz cikarmayalim harika konu olmus takipteyim 😊
Once kalinlastirip sonra inceltiyosa yaparim daha ne kadar kalin olcak ki zaten :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selam gençler:KK3:
ben 1.60 boyunda 48 kıloyum alt kısmım sadece toparlansın ıstiyorum ve bunun içinde bır haftadır squat yapıyorum ama toparlanmak yerıne dahada kalınlaştım sankı ya netten araştırdım ama kesın bısey bulamadım bılenler yazabılırmı acaba eger kaslanıp dahada kalınlaştırıyosa başka egzersize başlıycam:KK5:
evet cnm kalinlastirio :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cok hossun ya cok guldum buna 😂😂

Benim de basenlerim ic bacaklarim sorun ya popomda buyuk anam kas yaparken goz cikarmayalim harika konu olmus takipteyim 😊
Once kalinlastirip sonra inceltiyosa yaparim daha ne kadar kalin olcak ki zaten :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK1::KK1::KK1::KK1:evet bu konuyu kesinleştirmek lazım buyutuyomu kuculutomu ona göre başlamalıyız:13::13:

evet kanka benımkı cok buyuk ucundan kestirsemmi acaba:KK53::KK53::KK53:
:KK9: kestır tabi:KK53:
plates çok etkılıymıs dal gıbı yapıyormus. bir arkadasımdan bılıyorum:KK23: ama evde yapmayacaksın tabi
spor salonunda hocalar eşliğinde :KK53: hoş 48 kıloymussun
ne kadar kalın olabılır kı bacakların :KK53:

:KK9: kestır tabi:KK53:
plates çok etkılıymıs dal gıbı yapıyormus. bir arkadasımdan bılıyorum:KK23: ama evde yapmayacaksın tabi
spor salonunda hocalar eşliğinde :KK53: hoş 48 kıloymussun
ne kadar kalın olabılır kı bacakların :KK53:

yanı kalın değil ama bıngıl bıngıl dal gibi olsa fenamı olar:KK28::KK28::KK19:

yanı kalın değil ama bıngıl bıngıl dal gibi olsa fenamı olar:KK28::KK28::KK19:
herkes ister sıkı bir bacak :KK53: ay çok sıkıcı yaa spor yapmak :KK9: ancak yanında bır arkadasın olcak onunla gıtcen gelcen
yandaş lazım :KK53:
büyük bir hevesle aldım evde duruyor top :KK53:

Son düzenleme:
squats agirliksiz yapiosan sorun yok ama ziplamali squats yapiosan bacaklarin kalinlasir ama agirlikli yapiosan %100 kalinlasio kendimden biliorum

$Üst-bacak.jpg bunun birazda selülitli hali işte:KK43::KK43:
toparlio ama harika oluo bnce fotonuu koyun ihtiyacijizi soylicem tecrubelerimle :)

selam gençler:KK3:
ben 1.60 boyunda 48 kıloyum alt kısmım sadece toparlansın ıstiyorum ve bunun içinde bır haftadır squat yapıyorum ama toparlanmak yerıne dahada kalınlaştım sankı ya netten araştırdım ama kesın bısey bulamadım bılenler yazabılırmı acaba eger kaslanıp dahada kalınlaştırıyosa başka egzersize başlıycam:KK5:

daha bugün haberler de doktorlar uyarıyordu bilinçsiz spor yapmayın ilerde kalıcı rahatsızlıklara yol açar ya da incinmelere yol açar vs diye bence bir uzmana danış hatta direk salona falan git eskisi gibi pahalı bile değil

daha bugün haberler de doktorlar uyarıyordu bilinçsiz spor yapmayın ilerde kalıcı rahatsızlıklara yol açar ya da incinmelere yol açar vs diye bence bir uzmana danış hatta direk salona falan git eskisi gibi pahalı bile değil

pahalı olmasından degıl ama benım o kadar buyuk problemım yokkı sadec bacaklarım azcık sıkılaşsın bıngıl bıngıl olmasın ıstıyorum:44::44:

X