Bölgesel İncelme squat inceltirmi kalınlaştırımı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

nooooldduuu prenses zormu geldi heeeee

bak agirlikli squats sonucu

Eklentiler

• $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397952101.481570.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 206

öyle spor salonu harici düzgün ve sürekli yapılamayan; çökmekle ya da topla filan uğraşacağınıza bi kondisyon bisikleti alıp gün aşırı 45 dk pedal çevirsen toparlanma çısından çok daha iyi olmaz mı? Ben oldum olası ne kilo verebilir ne de alabilirdim. Yıllardır 171-59 takılırken ilk kez o bisikletle iki kilo verebildim.

Bi de o kalınlaşma, kaslanma gibi ufak değişiklikleri hiç fark edememişimdir. Nişanlım "kol çevrem 39 cm'den 40'a çıktı, protein tozu bla bla bla" diye bişiler der, " hee çok güzel olmuş cnm" diyip geçerim. Aynı gözüküyo çünkü.

ama bu harekette cok etkılı

yok benım kemiklerde ince
bacaklarımın yan tarafındaki kaslar bı anda kalınlastı korktum bende kalınlastırcak diye

once kalinlastiriyo gercekten
ama inan inceltiyo .. kemiklerde inceymis sutun gibi olursun.
ben hergun 20 yapiyorum programa.uyamadim.cok agir. ki bu.bile fayda etti.. ama haraketi dogru yapmakta onemli..
tek otur kalk degil. comelirken karnini hep icine cek ve popoyu ve bacaklari oldugu kadar kas.

evet hareketi doğru yapmakta onemlı mesela ayaklarını kaldırmıycaksın ayak tabanın hep yere degıcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…