Sürekli kaba davranan bir eş..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugün akşam otobüsle memlekete gidecektim çocuğumla . Sabah işe gittim beldim kaç gündür eşime canım balık çekti demiştim . Neyse , iftara diye gittik ama bir öf Pöf durumunda sürekli . En sonumda dedi ki senin kafan da nereden çektiyse şu balığı.. yani on yıldır ilk defa neredeyse bişey istedim . Normalde o kırmızı et sever ve hep onun istediği yere gidilir . Bu defa neden bilmem zoruma gitt sürekli öf pöf. İstemiyorum dedim balık . Tuttu kebapçı nın önünde durdu gel beraber yiyelim sensiz yiyemem falan dedi çok ısrar etti ama , ben gelmeyeceğim dedim . Arabayı Al eve git dedi kendisi yemeğe gitti . Bende kızımı alıp yan taraf balıkçıya gittim . Neyse biz oradayken mesaj atmış , bir daha eve geri donme diye , arabayı evin önüne park edip taksiyle otogara geçtim . şimdi otobüsteyim . Kızım kucağımda uyuyor . O kadar masum ki . Bazen onun için çok üzülüyorum. Aramadı sormadı bile , hep böyle kaba saba dengesiz hareketleri var ve suçlu Bile olsa gelme vs der. Benim orada bir işim evim ve çocuğumun eşyaları var , nasıl gelmeyebilirim ? Kendımi geçtim kızımı bile aramadı yolcu etmedi , çocuk ta babam merede diye soruyor , çok pişmanım ..
Son durum
Dün akşam 7 den ber ne aradı ne sordu bizi uzun yol herşet olabilir ama umrunda değiliz Şimdi mesaj yazdım
Senin gibi baba koca olmaz olsun
Kızım senin gibi bir babayı hak etmiyor zaten varken de yoksun
Tüm eşyanı al defol o evden
Geldiğimde çöpün kalmasın
Davayı da aç , açmazsan ben açacağım
Herkes kendı hayatına bakacak yazdım
Acaba abisini de arasam anlatsam bitsin
Kimseyi aramadım iki gün boyunca

Son durum
Eşim mesaj atmış
Boşanma davasını aç , çocuk kimden DNA testi yaptıracağım diye
Artk söyleyecek hiçbir şeyim kalmadı ..
cevap bile veremedim..

Son durum
miyorum
Eşya almaya gelmiş kavga ettik
Kızıma baba uzak işe gidiyor gelecek demiş
Kız bana söyledi bende dedim ki babam bir daha gelmeyecek bu eve
O sıra duymuş bana diyor ki sen bazı soruların cevaplarını vermeden diye konuşmaya başladı bende kesip ne sorusu ne cevabı bir daha benim adımı ağzına alma , bu çocuğun babası olabilirsin ama benim artık hiçbirşeyim değilsin bir daha adımı ağzına alma dedim ,
Emin değilim ondan da diyerek çocuğu Kasteddi bende hiç yıkılmadan o halde ikimizin de adını ağzına almayacaksın
Perşembe avukata gidiyorum bitti bu iş tüm eşyalarını Al defol git dedim ama bağırıyoruz artk . Neysebana dedi ki bi kere ben Şırnak tayken bu eve senin arkadaşın ve babası gelip kaldı 2015 te . Ben yokken elin adamı nasıl gelebilir dedi . Dediği adam 70 yaşında , öğretmen arkadaşımın babası . Kızıyla kaldılar bir gün misafir oldular , kızın tayini çıkmıştı taşınıyorlardı . Evi taşıdıkları için benim de yakın arkadaşım olduğu için , eşime de söyleyip bende kalmalarını istemiştim , ben öğretmen arkadaşımın babasını nasıl evime alırmışım o evde yokken başka erkek nasıl gelirmiş . Evet dedim gelebilir kalabilir bunda bişey yok hala aynı şeyi yaparım bugün olsa , ama bunu düşünen senin gibi ahlaksız serefsiz adama yazıklar olsun, boyun devrilsin inşallah bu çocuğun vebali de benim de günahımı aldın Allah ından bulasın dedim , madem seni aldattım ben ne diye sustun senelerce ne tıynette bir adammışsın sen dedim bana diyor ki çocuk büyüsün diye bekledim , içeri gittim neyse
Neyse sonra eşyasını almış gelmiş bana dedi ki “sana bir şey soracağım “ gibi bişey o kadar sinirliyim gerginim ki şu an tam hatırlamıyorum bile odadan çıkmak istedim kızım kucağımda , önüme durdu yek bişey söyleyeceğim mi soracağım mı ne dedi , eğer konuşmazsan bu yuva yıkılacak gibi bişey söyledi . bende “ben senden artık hiçbirşey duymayacağım sormayacaksın defol git bitti bu iş “ dedim çıktım , kafasında herhalde kesın aldattı diye iyice netleştirdi ben öyle yapınca . Sonra dedim ki sana inat kızımla dimdik duracağım dimdik yürüyeceğim , bana küfür ettin sustum evi basıma yıktın sustum ama benim çocuğuma dil uzatmayacaktın , anlaşmalı boşan yoksa çektiririm sana dedim , sen kimsin de bana çektirecekmişsin bilmem ne diyor . Neyse kızımı alıp içeri girdim odaya kapıyı da kilitledim sonra defolup gitmiş
Çilingir çağırıp kilidi değiştirdim
Perşembe günü de kesin gidiyorum avukata
Kızımın böyle babası olacağına olmasın daha iyi tek benim çocuğum mu ayrı ailede büyüyecek olan . Şimdiye kadar defalarca boşanmayı düşündüm ben ama ilk defa ağlamıyorum sızlamıyorum korkmuyorum mutlaka kötü günlerimiz de olacaktır kızımla ama sevgi güven huzur olacak evimizde . Bunun için geri dönmeyeceğim artık ne olacaksa olsun
Her şey bi yana DNA testi yptır nedir ya o çocugu azıcık düsünse bırak demeyi aklıma bile gelmez böyle bir düşünce.. karısına evladına sahip cıkamayandan ne koca olur ne baba.

Sevgili konu sahibi nasilsiniz ne durumdasiniz, sitede online ken en azindan cevap verseniz sizi merak edenlere konu basinda gayet aktif sohbet ediyodunuz şu an da ne degişti soylemler mi sizi rahatsiz etti
Evet olur olmadık saçma sapan mesajlar yazanlar oldu
Hem özelden hem de buradan
O yüzden soğudum kadın kadının düşmanı yanş bu raddeye geldim
Davam hala sürüyor , koluna takmışsındır diyenlere cevaben yazayım da
Psikoloji olarak kendımı toparlayamadom bir türlü .. sanki darbe yedim ayağa kalkamıyorum üstüne iş yerinde sıkıntılar yaşadım .. kısaca yoruldum çok yoruldum ..
bi yandan da bi boşvermişlik ne olacaksa olsun düşüncesi .. karman çorman oldu hayatım .. bazen kabuslar görüyorum , hastalandım şu üç gündür de öyle .. eskiden yaşamamın bir amacı vardı sanki şimdi amaçsız saçma sapan yaşıyorum işte ..

Bugün akşam otobüsle memlekete gidecektim çocuğumla . Sabah işe gittim beldim kaç gündür eşime canım balık çekti demiştim . Neyse , iftara diye gittik ama bir öf Pöf durumunda sürekli . En sonumda dedi ki senin kafan da nereden çektiyse şu balığı.. yani on yıldır ilk defa neredeyse bişey istedim . Normalde o kırmızı et sever ve hep onun istediği yere gidilir . Bu defa neden bilmem zoruma gitt sürekli öf pöf. İstemiyorum dedim balık . Tuttu kebapçı nın önünde durdu gel beraber yiyelim sensiz yiyemem falan dedi çok ısrar etti ama , ben gelmeyeceğim dedim . Arabayı Al eve git dedi kendisi yemeğe gitti . Bende kızımı alıp yan taraf balıkçıya gittim . Neyse biz oradayken mesaj atmış , bir daha eve geri donme diye , arabayı evin önüne park edip taksiyle otogara geçtim . şimdi otobüsteyim . Kızım kucağımda uyuyor . O kadar masum ki . Bazen onun için çok üzülüyorum. Aramadı sormadı bile , hep böyle kaba saba dengesiz hareketleri var ve suçlu Bile olsa gelme vs der. Benim orada bir işim evim ve çocuğumun eşyaları var , nasıl gelmeyebilirim ? Kendımi geçtim kızımı bile aramadı yolcu etmedi , çocuk ta babam merede diye soruyor , çok pişmanım ..
Son durum
Dün akşam 7 den ber ne aradı ne sordu bizi uzun yol herşet olabilir ama umrunda değiliz Şimdi mesaj yazdım
Senin gibi baba koca olmaz olsun
Kızım senin gibi bir babayı hak etmiyor zaten varken de yoksun
Tüm eşyanı al defol o evden
Geldiğimde çöpün kalmasın
Davayı da aç , açmazsan ben açacağım
Herkes kendı hayatına bakacak yazdım
Acaba abisini de arasam anlatsam bitsin
Kimseyi aramadım iki gün boyunca

Son durum
Eşim mesaj atmış
Boşanma davasını aç , çocuk kimden DNA testi yaptıracağım diye
Artk söyleyecek hiçbir şeyim kalmadı ..
cevap bile veremedim..

Son durum
miyorum
Eşya almaya gelmiş kavga ettik
Kızıma baba uzak işe gidiyor gelecek demiş
Kız bana söyledi bende dedim ki babam bir daha gelmeyecek bu eve
O sıra duymuş bana diyor ki sen bazı soruların cevaplarını vermeden diye konuşmaya başladı bende kesip ne sorusu ne cevabı bir daha benim adımı ağzına alma , bu çocuğun babası olabilirsin ama benim artık hiçbirşeyim değilsin bir daha adımı ağzına alma dedim ,
Emin değilim ondan da diyerek çocuğu Kasteddi bende hiç yıkılmadan o halde ikimizin de adını ağzına almayacaksın
Perşembe avukata gidiyorum bitti bu iş tüm eşyalarını Al defol git dedim ama bağırıyoruz artk . Neysebana dedi ki bi kere ben Şırnak tayken bu eve senin arkadaşın ve babası gelip kaldı 2015 te . Ben yokken elin adamı nasıl gelebilir dedi . Dediği adam 70 yaşında , öğretmen arkadaşımın babası . Kızıyla kaldılar bir gün misafir oldular , kızın tayini çıkmıştı taşınıyorlardı . Evi taşıdıkları için benim de yakın arkadaşım olduğu için , eşime de söyleyip bende kalmalarını istemiştim , ben öğretmen arkadaşımın babasını nasıl evime alırmışım o evde yokken başka erkek nasıl gelirmiş . Evet dedim gelebilir kalabilir bunda bişey yok hala aynı şeyi yaparım bugün olsa , ama bunu düşünen senin gibi ahlaksız serefsiz adama yazıklar olsun, boyun devrilsin inşallah bu çocuğun vebali de benim de günahımı aldın Allah ından bulasın dedim , madem seni aldattım ben ne diye sustun senelerce ne tıynette bir adammışsın sen dedim bana diyor ki çocuk büyüsün diye bekledim , içeri gittim neyse
Neyse sonra eşyasını almış gelmiş bana dedi ki “sana bir şey soracağım “ gibi bişey o kadar sinirliyim gerginim ki şu an tam hatırlamıyorum bile odadan çıkmak istedim kızım kucağımda , önüme durdu yek bişey söyleyeceğim mi soracağım mı ne dedi , eğer konuşmazsan bu yuva yıkılacak gibi bişey söyledi . bende “ben senden artık hiçbirşey duymayacağım sormayacaksın defol git bitti bu iş “ dedim çıktım , kafasında herhalde kesın aldattı diye iyice netleştirdi ben öyle yapınca . Sonra dedim ki sana inat kızımla dimdik duracağım dimdik yürüyeceğim , bana küfür ettin sustum evi basıma yıktın sustum ama benim çocuğuma dil uzatmayacaktın , anlaşmalı boşan yoksa çektiririm sana dedim , sen kimsin de bana çektirecekmişsin bilmem ne diyor . Neyse kızımı alıp içeri girdim odaya kapıyı da kilitledim sonra defolup gitmiş
Çilingir çağırıp kilidi değiştirdim
Perşembe günü de kesin gidiyorum avukata
Kızımın böyle babası olacağına olmasın daha iyi tek benim çocuğum mu ayrı ailede büyüyecek olan . Şimdiye kadar defalarca boşanmayı düşündüm ben ama ilk defa ağlamıyorum sızlamıyorum korkmuyorum mutlaka kötü günlerimiz de olacaktır kızımla ama sevgi güven huzur olacak evimizde . Bunun için geri dönmeyeceğim artık ne olacaksa olsun
Merhaba 3 Mayıs'ta yazmissiniz son olarak

Şuan durumunuz nedir tatlıya bagladiniz mi

Psikoloji olarak kendımı toparlayamadom bir türlü .. sanki darbe yedim ayağa kalkamıyorum üstüne iş yerinde sıkıntılar yaşadım .. kısaca yoruldum çok yoruldum ..
bi yandan da bi boşvermişlik ne olacaksa olsun düşüncesi .. karman çorman oldu hayatım .. bazen kabuslar görüyorum , hastalandım şu üç gündür de öyle .. eskiden yaşamamın bir amacı vardı sanki şimdi amaçsız saçma sapan yaşıyorum işte ..

Kiziniz nasil peki? Gorusuyorlar mi babasiyla?

Çocuğunuz vardı diye hatırlıyorum, önemli olan Çocuğunuzun sağlıklı bir ortamda büyümesi en önemlisi. Çocuğunuza sarılın ve hayatınıza devam edin . Ben inanıyorum o adamdan kurtulunca hayat size cennet gelecek.

Koluna takmışsın diyenler kendilerine baksınlar !!!
Boşan boşan boşan demek çoookkl kolay
Ama boşanmak gerçekten çok zor
Sen zor şeyler yaşadın haketmediğin şeyler duydun evet ama eşinmiş çokkkk pişman olursa , ciddi özürler dilerse
Seni ikna edebilirse daha doğrusu sen ikna olabilirsen vs vs gibi birçok etkenle tekrar barışmış da olabilirsiniz ne var bunda ey kadınlar !
Sen nasıl mutlu olacaksan onu yap , kıZın ve kendin için ne doğru geliyorsa onu yap
Boşanmak gerçekten çok zor
Şuan yorulmuş olman çok normal
Kadın kadını Düşmanı evet
Ne kadar kararlı da olsan boşanmak zor
Ama boşanmamak da bir seçim çzöğm yolu bulunursa
Rabbim yardımcın olsun işlerini kolaylaştırsın …

Memurum gitmeme şansım yok ki , işim orada evim orada .
Çok güzel ayaklarının üstünde durabilen kadınsın,garanti işin de var. Güçlü ol . Eşler arasında kavga olur ağzından canını acıtmak için laflar söylenebilir ama çocuğa ve namusuna laf atmak nedir? Bunu etrafıniz duysa ne der demekki bu kadın aldatmış şüpheleniyor derler .sizin namusunuza leke attığı gibi kendi çocuğunun anlinada leke sürüyor 😔Avukatiniza bunu söylemelisiniz bence

Koluna takmışsın diyenler kendilerine baksınlar !!!
Boşan boşan boşan demek çoookkl kolay
Ama boşanmak gerçekten çok zor
Sen zor şeyler yaşadın haketmediğin şeyler duydun evet ama eşinmiş çokkkk pişman olursa , ciddi özürler dilerse
Seni ikna edebilirse daha doğrusu sen ikna olabilirsen vs vs gibi birçok etkenle tekrar barışmış da olabilirsiniz ne var bunda ey kadınlar !
Sen nasıl mutlu olacaksan onu yap , kıZın ve kendin için ne doğru geliyorsa onu yap
Boşanmak gerçekten çok zor
Şuan yorulmuş olman çok normal
Kadın kadını Düşmanı evet
Ne kadar kararlı da olsan boşanmak zor
Ama boşanmamak da bir seçim çzöğm yolu bulunursa
Rabbim yardımcın olsun işlerini kolaylaştırsın …
Üyelerin bir şey yaptığı yok ya hu. Bi dünya yorum var baştan takip etmeyenler hepsini okumuyor haliyle Bi yerden giriyor konuya. Hemen kadın kadının düşmanı ne alaka. Burada her eğitim düzeyinden, karakterden, düşünceden farklı farklı insanlar var. Herkesin evliliğe de boşanmaya da bakış açıcı farklı. Kimi üstüne kuma gelmesine izin verir kimine kocası deli dese ayrılır gibi gibi. Farklı yorumlar yapılması, her yorumun hoşumuza gitmemesi normal. Konu sahibi burada kendisi dedi eğer yumuşarsam beni kendime getirin diye. İnsanlarda yumuşamasın diye kendilerince destek olmaya çalıştı. Ama artık yorumların faydalı olmadığı düşünülüyor rica edersin konuyu kapattırırsın, bunca sayfa yazıldı yine de hemen kadın kadının düşmanı lafı hoş olmadı.

Merhaba 3 Mayıs'ta yazmissiniz son olarak

Şuan durumunuz nedir tatlıya bagladiniz mi
Mesala şu mesajda terslenecek ne var. Belli ki konunun çok gerisinde kalmış. Barışmanızı ümit ediyor. Gayet sormuş yani ben hiç kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum.
Ya da babanız öğrendi mi diyenlere kızmanızı. Herkes bütün mesajları okumuyor okumak zorunda da değil. Üst üste soru soruldu diye patlama yaşıyorsun. Evet zor Bi dönemden geçiyorsun belki bazı şeyler istediğin gibi gitmiyor ama bunun suçlusu burdaki üyeler değil. Konuyu en baştan takip edip destek olan biri olarak uzun zamandır yazmıyordum ama tavır beni çok rahatsız etti. Bi ara Bi kaç gereksiz yorum oldu ama onun dışında herkes çok destekledi, gayet anlayışlı yaklaştı. Senin ruh halin okuduklarını farklı algılamana sebep oluyor. Çünkü baştaki hepsine beğenildi attığın yorumlarla sondakiler aynı.

Kotu hissetmeniz normal ama zamanla gececehini bilin. İyi olacaksınız. Savredin kendinize vakit ayirin bebeginizi alip kisa da olsa bir tatile gidin. Yolunuz açık olsun hayatta

Konfor alanı, bireylerin kendini iyi hissettiği ve kendi için oluşturduğu psikolojik alan olarak tanımlanmaktadır. Her birey kendine bir konfor alanı oluşturmuştur. Bu alan sürprizler içermeyen, tanıdık, sadece kendi kontrolünde olan bir alandır.

Judith Bardwick, konfor alanını modellemiştir. Bu model, korku alanı, öğrenme ve büyüme alanı olarak ele almıştır. Rahat hissedilen bu alandan ilk çıkıldığında korku alanı bunu takip etmektedir. Ancak korku alanından çıkmayı başarabilen bireyler ilerleyebilmek için öğrenme ve büyüme alanına geçiş yapabilmektedir. Konfor alanının dışında bireyler kendini güvensiz hissederler ve her an tetikte olurlar.

Birey korku alanının, belirsizliklerle dolu olduğunu düşünür ve benimsediği alanın dışına çıkmaya korkar. Yeni olan bu deneyime kapalıdır. Gelişmek ve ilerlemek için ancak korkuların üzerine gidildiğinde olur. Bu alan sağlıklı bir alan da olabilir sağlıksız bir alan da olabilir. Tüm tavır ve davranışlarımızın rahat olduğu bu alandan çıkmak korku duygusunu tetikleyebilir. Bu duygu zamanla bir yüke dönüşebilir. Yüke dönüşmeden önce psikolojik destek alınabilir.

Konfor Alanı Psikolojisi

İnsanların tanıdığı, bildiği bir ortamda, istedikleri her şeyi kontrol edebildiklerini düşündükleri konfor alanı psikolojik açıdan incelendiğinde üç temel aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamalar sırasıyla; konfor alanı, optimum performans alanı ve tehlikeli alandır.

İlk alan olan konforlu olduğumuz alanda, bireyler kendi oluşturdukları tehlikesiz ortamda en düşük seviyede kaygı yaşarlar, hatta çoğunlukla yaşamazlar. Bu alanın rahatlığına ve tehlikesizliğine alışan bireyler alanın dışına çıkmazlar ve direnç gösterebilirler. Bireylerin yetenekleri veya yetkinlikleri bu alanın dışına çıkmadıkça tetiklenmediği için gelişme göstermeyebilir. Kişinin sürekli gelişme ve sürekli öğrenebilme kabiliyetinin ilerleyebilmesi için bu alandan çıkması gereklidir.

İkinci alan, optimum performans alanıdır. Bu alan adından da anlaşılacağı üzere, en iyi, en büyük, en üst düzey anlamlarına gelen optimumda yaşanılan gelişmeyi ve öğrenmeyi destekleyen alandır. Bireyler kendilerini ve yeteneklerini keşfederek ilerlemeyi destekleyebilirler. Risk almaktan kaçınmaz. Yapılan ve ilgi duyulan her şey büyük bir heyecan ile yapılır ve amaç belirlenerek ona ulaşılmaya çalışılır. Konfor alanı dışında kalan üçüncü alan ise tehlikeli alandır. Bu alanda kaygı seviyesi çok yüksektir.

Alışkanlıklar ve Güvende Hissettiğimiz Alan

Alışkanlıklar, belirli bir düzenle gerçekleştirilen tavır ve davranışlardır. Aniden meydana gelen olaylar karşısında düşünmeden ortaya çıkan davranışlar olarak da tanımlanabilir. Bu alışkanlıklardan kaynaklanan ve ortaya çıkan rutinler zamanla kişinin konfor alanını oluşturmaktadır. Bu düzenin dışına çıkmamak da bir alışkanlık haline gelebilmektedir.

Güvende hissettiğimiz alan dışında kalan üçüncü alan olan tehlikeli alanda, alışkanlıklarından vazgeçmiş bireylerin sürekli kararsızlık, endişe ve kaygı duydukları bilinmektedir. Stres günün her anına etki etmektedir ve bu nedenle bireyler için tehlikeli hale gelmektedir.

Stresi sağlıklı bir hale getirmek ve bu alandan doğru aşamalarla çıkmak önemlidir. Bu nedenle bir psikologdan destek alınabilir.

linkten alıntı yaptım. muhtemelen yukarıda bahsedilenler içinde bulunduğunuz durum. bazen geri dönmek isteyebilirsiniz bile şiddetli bir biçimde. konfor alanı geçiş dönemlerinde sarsıntılar olur. ama hep kendinize hatırlatın bunları. bir sonraki level a daha hızlı atlarsınız böylece.

Cok gecmis olsun. Travma yasiyorsun. Ayrilik doneminde bu normal. Yasamin degisiyor. Kirginliklarin, kizginliklari da var. Hissettiklerin normal. Gececek. Inan gececek.

Hemen bağladık tatlıya nikah tazeledik
Hey Allahım ya
Valla malum hemcinslerimiz bosaniyorum deyip ertesi güne aşk dolu Instagram postalri paylaştığı için sizi de onlar gibi sanmak çok normal

Sizde biliyorsunuz çünkü karakterli kendine saygı duyan kadın çok zor artık, hep çocuğum var da ondan bosanamadim diye bir bahaneyle siginiyorlar üstüne

Mesala şu mesajda terslenecek ne var. Belli ki konunun çok gerisinde kalmış. Barışmanızı ümit ediyor. Gayet sormuş yani ben hiç kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum.
Ya da babanız öğrendi mi diyenlere kızmanızı. Herkes bütün mesajları okumuyor okumak zorunda da değil. Üst üste soru soruldu diye patlama yaşıyorsun. Evet zor Bi dönemden geçiyorsun belki bazı şeyler istediğin gibi gitmiyor ama bunun suçlusu burdaki üyeler değil. Konuyu en baştan takip edip destek olan biri olarak uzun zamandır yazmıyordum ama tavır beni çok rahatsız etti. Bi ara Bi kaç gereksiz yorum oldu ama onun dışında herkes çok destekledi, gayet anlayışlı yaklaştı. Senin ruh halin okuduklarını farklı algılamana sebep oluyor. Çünkü baştaki hepsine beğenildi attığın yorumlarla sondakiler aynı.
C cokmuzor

Babam konusuna hiç girmeyin daha da sinir oldum
Hayır öğrenmedi diyorum
Yok öğrendi
Hayır diyorum
Öğrendi sen bizden saklıyorsun tarzı mesajlar gına geldi ya

Bu kadar açık bir platforma yazınca elbet her türlü mesaj gelir. Anlayışlı , anlayışsız , had bilen ya da bilmeyen. Şaşırmamak gerek.

Bana da aileniz ogrenmis gibi geldi C cokmuzor
Bu mesajı diyorsan bence senin gerginliğinden dolayı bence ailen öğrenmiş gibi demiş üye, sana yalan söylüyorsun demek istememiş. Sadece öğrenmediler yazdığını okumadığı için tahminde bulunmuş. Yani kimse bir şey gizliyorsun yazmamış.
Onun dışındaki yorumlarda da direk sormuşlar öğrendi mi diye. Çünkü herkes bütün yorumları okumuyor. Son sayfaya gelip yorumunu yapıyor. Yani insanlar merak edip sordu diye bu kadar sinirlenecek bir şey yok. Haliyle sinirlerin bozuk ama bunun sebebiburdaki üyeler değil. Yine de artık bu konuda yorum almak canını sıkıyorsa, konunu kapattır istersen. Çünkü ısrarla yorumlarda artniyet arıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X