Sürekli kaba davranan bir eş..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
rızasıyla mı şahit yazdırmış acaba. Yoksa kendi kendine mi. Çünkü adam onun istediklerini söylerse yalancı şahitlik yapmış oluyor. Çok saçma niye tanımadığım insanların boşanma davasına karışayım.
Ne diyeyim ki.😒 adamın adını soyadını nerden bilecek ki. Demek ki adamla bizzat gidip konuştu. Adam da kabul etti.

Pislikler. Erkekler işi bitince ne kadar çirkinleşiyorlar. Bunun için mi onca fedakarlık emek. Allah yardımcın olsun. İnşallah hakim görür neyin ne olduğunu.
Amin. Benim arkadaşım bazı konulara hakim olmasına rağmen şahitliği kabul etmedi. Ben gözümle görmedim Şeyma dedi. Benim ailem şahit oldu. Aramızdaki fark bu...

Amin. Benim arkadaşım bazı konulara hakim olmasına rağmen şahitliği kabul etmedi. Ben gözümle görmedim Şeyma dedi. Benim ailem şahit oldu. Aramızdaki fark bu...
Benim eşimi yaralama olan Bi kavga için şahit göstermişler. O da gitti ben olayı görmedim dedi. Komşunun yapması gereken de en fazla gelip olduğu gibi anlatmak. Öteki türlü büyük vebal. Ortada Bi öfke Bi kavga yok ki kaza bu yani. Siz de bu şekilde anlatırsınız hakim anlar kesin kimin ne b. K olduğunu.

Benim eşimi yaralama olan Bi kavga için şahit göstermişler. O da gitti ben olayı görmedim dedi. Komşunun yapması gereken de en fazla gelip olduğu gibi anlatmak. Öteki türlü büyük vebal. Ortada Bi öfke Bi kavga yok ki kaza bu yani. Siz de bu şekilde anlatırsınız hakim anlar kesin kimin ne b. K olduğunu.
Bu vebali alan ayrı şahit tutan ayrı. Demek ki gözüyle gördüğüne değil inandığına şahit tutuyor. Evin içinde kendisi annesi de vardı. Her ikisi de bilerek zarar verdiğime inanmışlardır. Gördükleri önemli değil. Diyecek bir şey yok. Her şeyi asıl gören Bir'i var. Bakalım O'na nasıl hesap verecekler.

Siz de bu şekilde anlatırsınız hakim anlar kesin kimin ne b. K olduğunu.
Ben yaşadığım süreçle ilgili kendi sayfamda konu açtım. Orada yaşadıklarım detaylı var :))) Saçmadan seçmeler dizisi.. Okumak isterseniz buyrun. Zira benim bünyem de kafam da götürmüyor artık.

Bu vebali alan ayrı şahit tutan ayrı. Demek ki gözüyle gördüğüne değil inandığına şahit tutuyor. Evin içinde kendisi annesi de vardı. Her ikisi de bilerek zarar verdiğime inanmışlardır. Gördükleri önemli değil. Diyecek bir şey yok. Her şeyi asıl gören Bir'i var. Bakalım O'na nasıl hesap verecekler.
Allah yanlarına bırakmaz.

Şuan hissettiklerini yaşadıklarını çok iyi anlıyorum 😞 Allah yâr ve yardımcın olsun 🤲🏻

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X