Tanışma ertelendi

Aaa ama sonra burda yeni konu kiz kardesten: niiiiuuuşanlımın ailesi biz oturalim diye ev aldi da sonradan gecti kendileri oturdu. Beni zaten hic istemiyorlardi ama o ev benim HAKKIM. Sizce ne yapmaliyim 🙈🙈🙈
Valla öyle bir durum olsa gider otururum sıkıyorsa gelsin benim desin afhjkkl

Sen stajını kk’da yapmış bir görümce olacaksın. Korksunlar senden 😂
Daha öok var ya tek dileğim ergen triplerinde olmaz. Buraya geldi beni aramadı gezmeye gitti aramadı çağırmadı aramadı aramadı derse söverim. En sevmediğim şeydir. Bunun dışında ilgilenmeyi düşünmüyorum. Aileme saygızlık ve ya bu tarz hadsizlik olursa kollarından tutar kapı önüne koyarım kimsede niye yaptın demez. Ay inşallah ergen akıllı olmaz ya agjkl

Sonra salon kadını çizgimizi bozunca kötü oluyoruz bozdurtana bakmak gerek işte agjkk
Oğlum var benim bir de korkuyorum geleceğimden konuları okudukça 😆😆 Her konuda “titrerim mücrim gibi baktıkça istikbalime” diye diye ağlıyorum.
Umarım oğlum az akıllı olur da daha okul bitmeden ne evliliği kızım ya delirdin mi der. Okul biter bitmez 25 inde evlenmeyecek kadar akıllı olsa bana yeter🥲

Oğlum var benim bir de korkuyorum geleceğimden konuları okudukça 😆😆 Her konuda “titrerim mücrim gibi baktıkça istikbalime” diye diye ağlıyorum.
Umarım oğlum az akıllı olur da daha okul bitmeden ne evliliği kızım ya delirdin mi der. Okul biter bitmez 25 inde evlenmeyecek kadar akıllı olsa bana yeter🥲
İki pipili anasi olarak goruyor ve arttiriyorum 😂😂😂

kendi parasıyla evlenemiycek olan bir bireyse, anne babasının planına göre hareket etmek zorunda. bana evlenmek isteyen bir erkeğin anne baba lafına göre tarihi ayarlaması garip geliyor ki zaten bu gençler daha çok genç toylar yahu siz de neyin acelesindesiniz bir meslek edinsin kardeşiniz parasını koyabilsin köşeye evlilikten önce kendi parasını kazanamayan kişileri yangından mal kaçırır gibi evlendirmek istemenizi anlayamadım.

X