Tek hatasinda evladinizi silebilir miydiniz?

Neden istemiyordu ?
Uzun hikaye ama sonuçta uzun zamandır evliyim ve mutluyum babam ve annemin beklediği gibi olmadı çok şükür anne baba hatasız kusursuz diye bir şey yoktur evlatlar hata yapabilir ama anne baba her ne olursa olsun evladının yanında durmalı sahip çıkmalı benim düşüncem🤗

Ben 31 yasindayim. 4 yillik evliyim 2 oglum var. Benim ikinci evliligim. İlkini 24 yasimda kacarak yaptim ailem vermedi. 3 ay sonra ayrildik. Bosandiktan sonra ailem beni eve almadi. Tek basima 3 yil yasadim onlarla ayni sehirde surekli de karsilasirdik. Benden 3 ve 2 yas buyuk iki tane ablam var. Onlar da beni silmisti. Beb yeniden evlenince o zaman brnle baristilar. Esimin ilk evliligi bu arada. Annemlerin tokide evi var. Ama daha tapuyu almadilar. 42.000 ₺ borclari kalmis. Bayramda annem bana ablalarin para verelim evin borcunu kapatalim diyolar dedi agzimi aradi. Bende niye kendiniz her ay duzenli oduyosunuz dedim. Onlar odeyonce yafin obur gun biz bu evin yari borcunu odedik bizim diyecekler bana demi dedi.. sacmalama onlar senin hakkini yemez flan dedi. Gecen gun de annem babanla kavga ettik diye aradi. Babam buyuk ablama altin olarak ver demis annem de kizmis. Niye istiyosun kendin ode demis. Neyse bugun annemlere gittim. Annem daha yeni android kullaniyo. Telfnunda bi ayar yapacaktim aldim sonra galeride bisey gordum. Buyuk ablam 17.000 degerinde ceyrek altin bozdurmus dun ve resmini atmis. Kuyumcu kartin arkasina yazmis. Sonra annemler de ona tokinin borcunun kapandigina dair dekont yollamis. Sonra bisey demedim. Agzini aradim yok almicaz kimseden para az az kendimiz odicez dedi. Sonra bana telfndan bi resim gonderecekti hemen dekontun resmini sildi. Sonra anne niye yalan soyluyosun odemissiniz ya siz tokiyi dedim. Annem inkar etti guya sildi ya resmi bende actim whatsaptan ablama attigi resmi gosterdim yaa benim haberim olmadan babanla ikisi odemis valla flan dedi ki babam hayatta o telfnu kullanamaz tusluyu zor kullaniyo. Hala inkar ediyo. Bide ben agzini ararken ablam altin veriyosa alim kapatin tokiyi tapuyu du iki kizinin ustune yap sonucta onlar oduyo dedim. Yok oyle olmuyomus once baban tapuyu alip devredebiliyomus dedi. Ya inanamiyorum arkamdan niye boyle is ceviriyolar ki. Benim kimsenin malinda gozum yok ki. Zamaninda yaptigim tek hatada beni silmislerdi. O yuzden mi yapiyolar. Aileme de guvenemiceksem kkme guvenicem. Sizce bundan sonra ne yapmaliyim. Cok kirildim. Dusunun ben bugun oraya gitmesem bunlari ogrenmesem ilerde annem babam oldugunde ablalarim bana senin hic bi hakkin yok tapu bizim mi diyeceklerdi. Siz olsaniz napardiniz. Yemek hazirladi yemeden cocuklarin uykusu geldi daha yemek yapcam deyip geldim evime
Soyle bisey de var babamin maasi var sonucta her ay duzenli oduyolar guzel maasi da var. Ve bana hic sende katil odemeye demediler. Ama ben dedim ki anne benim durumum suan yok. Olsa ucumuz odeyelim ama bence bu ise girmeyin dedim. Annem de ben elin oglundan para almam kizim deyip te almasina cok sasirdim. Benim ailem istemeye gelmelerini bile kabul etmedi begenmedi onlari ezikledi. Eger tanimamiza firsat verseydiler belki de kacmadan direk bi yuzuk takip taniyip ayrilacaktik
Beni sildiler diyorsunuz ama asıl siz kaçarak tüm ailenizi silmişsiniz. Para mevzusu söz konusu olunca da bir değişik oluyor bu insanlar artık yorum yapamıyorum

X