Gebeliğe Hazırlık Temmuz 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle mi özelde mi devlett mi bakım.bi :)) hangi hastanede acaba buna bı gidim.de randevu aldım.artik inşallah hiç gerek de kalmaz doktorlara Rabbim.🥺🤲sen hamliesin bize dua et senin duaların kabul olur can 🥰🤲
Ankara Koru hastanesinde bence de mükemmel bir doktor Ankara da yaşasaydım ona gitmek isterdim çok şefkatli, güleryüzlü, tatlı dilli doktor gibi doktor valla:)

Ankara Koru hastanesinde bence de mükemmel bir doktor Ankara da yaşasaydım ona gitmek isterdim çok şefkatli, güleryüzlü, tatlı dilli doktor gibi doktor valla:)
Koru doktordan doktora ayri fiyatmi veriyor acaba bana 580 demisti 🤔🤔

Yorgunum kuzum ya ev taşımak zorladı sanırım. Sınavlarım var bu hafta onlarla da bogusuyorum e bi yandan da ev işi zaten hiç bitmiyor🤭
Sanırım fazla yoruldum bugün hasta gibiyim boğazım da şişmiş 😑

İnşallah Rabbim zorunu kolaya çevirsin kusum
Çookkça amin 💟💟🙏🏼🙏🏼
Ahh ne kadar iyi anlıyorum bittim dediği an insanın o an ama dünya meşgalesi bitmiyor ki asla bitmez yine de sağlık olsun her iş hal oluyor çook geçmiş olsun bizler küllerinden tekrar doğarız 😁çünkü güçlüyüz 👍 en yakın zamanda atman dileğiyle yorgunluğunu.. 💃💃

Evet bana da uygun geldi hadi bakalım inşallah hiç gerek kalmaz Rabbim en kısa zamanda hepimize versin canim 🤲 700 de bayağı varmış ya bide tahlil vs düşününce her gidis gelis bin liradyi geçer ya
Aynen kuzum ya bakalım hiç gerek kalmaz inşallah 😇

Valla bilemedim.ki demin aradım namaz dan önce işte yeni yani :) öyle dediler
Simdi babamla konustum babam saglik bakanliginda sehir hastanesinin bashekimin ayri ozel kisilere baktigi muayenehanesi varmis ordan randevu alcak hadi hayirlisi alabilirse iyi olur

Çookkça amin 💟💟🙏🏼🙏🏼
Ahh ne kadar iyi anlıyorum bittim dediği an insanın o an ama dünya meşgalesi bitmiyor ki asla bitmez yine de sağlık olsun her iş hal oluyor çook geçmiş olsun bizler küllerinden tekrar doğarız 😁çünkü güçlüyüz 👍 en yakın zamanda atman dileğiyle yorgunluğunu.. 💃💃
İnşallah canım benim amiiin

Kızlar bu muayneye ücretleri nedir böylee🤦🏻‍♀️ Şaştım kaldım medicana Hastaneler grubu doçent doktora muayne oluyorum 230 TL veriyorum muayne ücreti şaşırdım inanın🤦🏻‍♀️
Ben valla 3 küsür doğum artı tamamlayıcı sigorta yaptırdım bu fiyatlara baktıkça iyi ki diyorum 😂 5 kuruş ödemeden girip çıkıyorum prof fln fark etmeden parasını çoktaan çıkartmış garibim sigortam

Ben valla 3 küsür doğum artı tamamlayıcı sigorta yaptırdım bu fiyatlara baktıkça iyi ki diyorum 😂 5 kuruş ödemeden girip çıkıyorum prof fln fark etmeden parasını çoktaan çıkartmış garibim sigortam
Canıııım şaşırıyorum İnanki bende yaptırırım böyle giderse 😂 ama medicana grubuna çok işlemiyor onlar her türlü para alacak yer buluyor zjdjdj

Ayy nasi hangi firma hastane bize de soyle kızzz sartlari var mi 😁 devletten umudu kesersem buda kosede dursun 😅

X