Temmuz'da mucizesine kavuşmak isteyenler

nzmyhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
1.586
2
HEPıNıZE MERHABA KIZLAR............................yerimseniben
nisan ayı--- mayıs ayı---- haziran ayı----- başlıklarından sonra ee sıra temmuzda......................
kaç kişiyiz temmuzda hamile olmak isteyen yada tedavisine start verecek olan burdan paylaşalım,,,,birbirimizin halinden en iyi biz anladıgımız için buradan dualarımızı paylaştırıp çogaltalım.................
inşaallah bu başlıkla başlayan herkesin temmuzu ömrünün en güzel temmuzu olur.............
meleklerimize en hayırlı zamanda kavuşmak duasıyla..............bismillahirrahmanirrahim diyerek başlayalım.alkisalkisalkisalkisalkisalkis

hatim cüzler::::::KK43:(1.cüz=nzmyhn)) (( 2-3-4-5-6.cüzler=zümmin)) ((7.cüz=hituci)) ((8-9.cüzler=hiramo6)) ((10.cüz=gelincik)) ((11.cüz=bluessuu)) ((12.cüz=kayra)) ((13.cüz=welike)) ((14.cüz=hıram))
((14.cüzden itibaren dagıtılmak üzere duruyor hatmimiz arkadaşlar....hatme katılmak isteyenlere cüzlerini hemen verelim...........))
salat-ı tefriciye hatmi:::::KK43:(larem=1000)) ((gelincik=500)) ((delimavi=500)) ((denizmavisi=500)) ((hiram=500)) ((hiramo6=1000)) ((mihriban=100)) ((hiram06=344)) ((4444'ü tamamladık elhamdülillah....ben inşaallah bu hatmin duasını listemizdeki bütün arkadaşlarımızın ismine yapacagım...........)) !!!!!!!!!!!!!!!kızlar tekrar başlayalım hatme :::::::KK43:(nzmyhn=500))((kayra=500))
--------------------------------------------------------------------------------

-------------------evet listemiz şöyle---------------------

-------isim--------------- -------merkez----------------------------------- ----------sonuç--------------------- ----kaç.dnm-----
1- sevgidolu==============genart tüp bebek merkezi=======2.de inşaallah=========ilk
2- asi========o gönlümüzde ilk sıradaki hamiş adayımız.............
3- kardelen==============?????????????=============== ===temmuz==========2.
4- fusfulu================umut tüp bebek=================haber alamadık=========ilk
5- hicret================??????????????============== ===haber alamadık=======???????
6- kayra================memorıal tüp bebek===============mucizesine kavuştu======bi kızı var 2.
7- sabriya==============avrupa şafak hst.==================temmuz=====???????????
8- plum12=============memorial tüp bebek==================haber alamadık========2.
9- papatya=============amerikan tüp.======================temmuz======bi oglu var 2.
10- hopeless===========tedavisine ara verildi=================inşaallah agustosa geliyoooooo
11- nzmyhn============memorıal tüp bebek========================1 negatif 2.transfer olmadı. 3.de negatif
12- cilek7==============kararsız====================== ===haber alamadık=============4.
13- renkli1============umut tüp bebek========================10 gün sonra hamiş inş...==============5.
14- hiram06============anatolıa tüp bebek==================mucizesine kavuştu===========ilk
15- mavioje=============anatolia tüp bebek=================temmuz============2 negatif aşılama ilk tüp
16- edaamm===========??????????????=================== haber alamadık=============????????????
17- siber==============????????????=================== =haber alamadık==============2.
18- hituci==============anatolia tüp bebek=================ramazandan sonra inş.===============4.
19- denizmavisi==========????????????================= ===temmuz=============ilk
20- gelincik238===========memorıal tüp bebek===============temmuz==============2.
21- larem1982============memorıal tüp bebek===============agustosa inş..============1.negatif 2. dondurulmuşlarla
22- delimavi==============umut tüp bebk====================temmuz============ilk
23- lansor================((((eşi ve kendisi))))================temmuz=============dogal gelecek belkide mucizesi
24- zümmin==============yurtdışı=======================salıya hamiş inş...============?????????
25- mihriban==============dogal yoldan====================mucizesine kavuştu=============ilk.
26- bluesuu===============acıbadem=======================bi dahakine inş.=============3.
27- amerikalı===============yurtdışı========================agustos=============2.
28- nisan-nur===============anatolia tüp bebek===============haber alamadık==============ilk
29- özlem16==============bahçeci klinigi.===================temmuz============???????????
30- welike================konya eurofertil================3.cüde gelicek mucizesi=========2.
31- burge================????????????====================mucizesine kavuştu=============??????????
32- umeyraa==============????????????====================temmuz=============?????????
33- amanda29==============memorıal tüp bebk================çarşambaya hamiş inş.============ilk
34-momi=================bursaacıbadem==================2.cide gelicek mucizesi inş.===============ilk
35- suzidilara==============kayseri tıp fak.===================2.cide mucizesine kavuşacak===============ilk.
36- susamuru78============????????????===================haber alamadık===============?????????????
37- sesib=================h.ş. klinik=======================temmuz===============2.
38-xemrevin===============?????????======================mucizesine kavuştu
39- cemre18==============????????????====================temmuz==============???????
40- nusret1978=============????????????===================temmuz===============????????????
41- asude================anatolıa tup bebek===================3 gün sonra hamiş inş.======???????
42- sırma=================umut tüp bebek===================mucizesine kavuştu.========ilk
43- tanyeli80==============antalya tüp bebk===================mucizesine kavuştu.========ilk
44- hewler===============medicana anatolıa===================temmuz==================ilk
45- eminenisa============????????????????==================mucizesine kavuştu===============????????
46- ilayda255=============??????????======================5 gün sonra hamiş inş.=========????????
((((kızlar lütfen eksik bilgilerinizi yazın))))

kızlar listemizde şuan tam !!!!!!!!!!!!!!!!!46!!!!!!!!!!!!!!! aynı heyecanla çarpan kalp var.........hepimiz mucizelerimiz için duaya başlıyoruz bugünden itibaren ve bu 46kişinin isminede dahil dua inşaallah................
şimdi benim bi fikrim var....eger kabul edilirse tabiiki........
kuran okumayı bilenlerle temmuz bitene kadar hatim indirelim ve bu bir degil birkaç hatim olsun.........yani eger yeterli sayı bulabilirsek 2 haftada bir hatim duası yaparız.......(katılmak isteyenle)........bu arada kuran okumayı henüz ögrenmeyen kardeşlerimizlede ve tabii katılmak isteyen herkesle salavat hatmi yaparız.......(hem üç aylarda geliyor bu arada))
lütfen fikirlerinizi belirtin....... hemen başlasak o kadar çok kardayız......((((kızlar hatim ve salavat sırası listemizin üst tarafında))))

Son düzenleme:
:CüvCüv: listemiz
1===:CüvCüv:kayra :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
2===:CüvCüv:hiram :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
3===:CüvCüv:mihriban :emir_bebek:
4===:CüvCüv:sırma :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
5===:CüvCüv:asude :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
6===:CüvCüv:tanyeli80 :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
7===:CüvCüv:burge :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
8===:CüvCüv:eminenisa malesef degeri düştü........
9===:CüvCüv:xemrevin :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
10===:CüvCüv: amanda29 :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
11===:CüvCüv:zümmin :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
12===:CüvCüv:ilayda255 malesef degeri düştü........
13====:CüvCüv:eylül :emir_bebek::emir_bebek: :emir_bebek:
14====:CüvCüv:::devamı geliyo:teytey::teytey::teytey:

Son düzenleme:
canım slm büyük ihtiamalle eşimde sperm bulunursa benim temmuz bir gibi sonucum belli olcak hemde benim evlilik yıldönümüm inşallah eşime en büyük hediyeyi vercem allahım sen yardım et tüm bebek isteyenlere sağlıklı bebekler ver aminnnnnnnn

merhaba......ben haziran ayında düşünüyordum ama temmuz ayınada kalabilir diye düşünüyorum.....allah hepimizin yardımcısı olsun.........

canım slm büyük ihtiamalle eşimde sperm bulunursa benim temmuz bir gibi sonucum belli olcak hemde benim evlilik yıldönümüm inşallah eşime en büyük hediyeyi vercem allahım sen yardım et tüm bebek isteyenlere sağlıklı bebekler ver aminnnnnnnn

sevgim hoşgeldin topige canım..........................
inşaallah temmuzun başını sen hamile olarak başlat bizde arkandan gelelim.....................
ayagını sürümeyi unutma tamam mı??????????a.shihoyyyt

merhaba......ben haziran ayında düşünüyordum ama temmuz ayınada kalabilir diye düşünüyorum.....allah hepimizin yardımcısı olsun.........

canım en hayırlı zamanda olsun hepimiz için inşaallahda sonucuda Rabbimin izin vermesiyle pozitif olsun...duana amin diyorum canı gönülden kardeşim:Saruboceq:

hadi hayirlisi ins temmuzda yuzunuz guler kizlar allah yardimciniz olsun

kızlar slm bende varım ama hazıranmı temmuzmu ona dr karar vercek ılk denemem nısandaydı ıns hayırlısı olurda sonunda hepımız gulerız 3 aylara denk gelıyoruz allahın ıznıyle busefer olacak:emir_bebek::ecrin_bebek:

kızlar slm bende varım ama hazıranmı temmuzmu ona dr karar vercek ılk denemem nısandaydı ıns hayırlısı olurda sonunda hepımız gulerız 3 aylara denk gelıyoruz allahın ıznıyle busefer olacak:emir_bebek::ecrin_bebek:

canım sanada çok geçmiş olsun ..................
inşaallah bu kez yüzümüz hayırlısıyla güler...........sen nerde yaptırıyosun nasipse....

sevgim hoşgeldin topige canım..........................
inşaallah temmuzun başını sen hamile olarak başlat bizde arkandan gelelim.....................
ayagını sürümeyi unutma tamam mı??????????a.shihoyyyt
canım inşallah allahın izniyl hepimiz hamiş ayrılcaz burdan

merhaba kızlar benimde tedavim temmuzun başında, ikinci denemem, ilkinde tutmuştu ama kalbi atmadığı için aldırmıştım inşallah bu sefer bebeğim yine gelir ve hiç gitmez bana sıkı sıkı tutunur yanlız hastane konusunda kararsızım biraz yardım etseniz

inşallah temmuz hepinize uğur ve beraberinde bebişlerinizi getirir :Saruboceq:

merhaba kızlar benimde tedavim temmuzun başında, ikinci denemem, ilkinde tutmuştu ama kalbi atmadığı için aldırmıştım inşallah bu sefer bebeğim yine gelir ve hiç gitmez bana sıkı sıkı tutunur yanlız hastane konusunda kararsızım biraz yardım etseniz

inşallah bu denemende miniğinin kalbini duyar , hareketlerini hisseder ve kucağına alırsın hayırlısıyla ..
istanbula gelebilirim dersen bahçeci kliniği - umut tüp beek merkez ve amerikan hastanesini önerebilirim sana ...

ben haziranda lucrine başlıyorum. haziran 18 gibide hastanede başlarım sanırım. yumurta toplama transfer derken sanırım temmuzda biter inşallah. hayırlısıyla atlatırız inşallah. benim bir kızım var oda tüpbebek. 6 yaşında . şimdi ikinciye başlıyorum. tecrübe olunca başımdan geçecekleri az çok biliyorum. geçen sefer acemilikten sadece heyecan vardı. şimdi korkuda eklendi. tüpbebek süreci bayanlar için çook zor bir süeç. Allah hepimizin yardımcısı olsun inaşllah.

merhaba kızlar..............
yaaa misafir vardı nete de hiç giremedim..............neyse inşaallah sohbete devam edelim.....
''''''''sevgidolu'''''''''' '''''''''''''''''''''star dust'''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''''my flowers'''''''''canım kardeşlerim benim aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn binlerle aminnnnnnnnnnnnnnnnn diyorum dualarınıza...

X