Cilt Bakımı Ürünleri tombul yüz resimlerimizi paylaşalım

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
X

xyz89

Ziyaretçi
kızlar 55 kıloyum cok zayıf olmama ragmen yanaklarım tombul 1 kılo alsam bıle dırek yanaklarımdan alıyorum buda hosuma gıtmıyor yuzumun zayıflamasını ıstıyorum ama ımkansız gıbı

Eklentiler

• $sld (43).jpg
    $sld (43).jpg
    92 KB · Görüntüleme: 3.017
bence çok iyi bir avantaj.mesela bende 56 kiloyum boyum 1.67 ama ne yazıkki yüzüm zayıf dahada zayıflayınca göz altlarım çöküyor.

canım ya benim de derdim aynı benim yüzüm resimlerde duba gibi çıkuyor ya

bu arada bence senin yüzün çok güzel bir kusur yok

kızlar 55 kıloyum cok zayıf olmama ragmen yanaklarım tombul 1 kılo alsam bıle dırek yanaklarımdan alıyorum buda hosuma gıtmıyor yuzumun zayıflamasını ıstıyorum ama ımkansız gıbı

e iyi işte daha ne istiyorsun millet yanaklarına yağ enjekte ediyor dolgun olsun diye senin problemine bak
Yüzün gayet iyi yat kalk dua et

bence kendine sorun arıyorsun ve bulmuşsun, devam et.. yüzün zayıf olsaydı yaaa neden bölee dicektin. klasik ergenlik dönemi buhranları işte.. kendinle barışık olmayı öğrenmelisin tatlım.. ya tek gözün olmasaydı ??? :kızgın:

ah be güzelim maşalallah ne güzelsin .... benim yüzüm de çok zayıf , inan daha yaşlı duruyo hiç dert etme gayet normal

yüzün çok güzel maşallah çok tatlısın yanakların öle olmasıı daha güzel niye üzülüyosun kiii

bence de çok tatlı bi yüzün var.:)

böyle güzel yüzün varken neyi dert ediyon be güzelim çok güzelsin sen

ne kadar şekersin maşallah, dert edecek bir durumun yokki, bundan emin ol.. .)))

Ayyy ne güzell bende tombik yanak olmak istiyorum :KK43: hatta birazda kilo alabilsem süper olacakk

delirdin mi canım yaa. güzelsin işte daha ne istiyorsun

canım benim de tombul yüzüm var ben de memnun değilim pek ama ilerde bunun avantajını göreceğiz. nasıl mı? tombul yüzü olanlar daha genç gösterirler, yüzleri hemen çökmez...şimdi kadınlar botoks yaptırıp yüzlerini şişirtiyorlar ve hiç doğal durmuyor, bzim doğal halimiz böyle ve genç gösteriyoruz :nazar: annem de benim gibidir. ikimizi de olduğumuzdan daha genç sanıyorlar :KK8:

elmacık kemikleri belirgin tombiş yanaklı kızlar çok sempatik görünüyo bence hiç üzülmeyin

tombul yüz resmi demişken bu nasıl bebekler gıdık katlarımı sayabilen var mı :KK53: tabi bu 12 kiloyu vermeden önceki halim :63:

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 227656
tombul yüz resmi demişken bu nasıl bebekler gıdık katlarımı sayabilen var mı :KK53: tabi bu 12 kiloyu vermeden önceki halim :63:

Tatlış eğer gıdığını sorun ediyorsan her aklına geldiğinde burnunu diline deydirmeye çalış 2 dakika falan yap bunu faydası oluyormuş internette okumuştum:KK1: Biraz komik gelebilir ama cidden yapınca bile geriyo oraları :KK52:

X