Toplum içinde rencide

Konuşma niye bana normal geldi ya .. bizim ilişki hep laf sokmali herhalde ondan 🤣ablanizin söylediğini iyi niyetli anlayıp eşinize niye kizdiniz ki ? Aynı şeyi söylemişler . Alıp giyiyorum nolcak der gülerdim ben sanırım . Birde gerçekten çok harcama yapıyor musunuz mesela ben aşırı kıyafet alışverişini gerçekten şu dönemde lüzumsuz buluyorum o kadar pahalandi ki herşey s

Konuşma niye bana normal geldi ya .. bizim ilişki hep laf sokmali herhalde ondan 🤣ablanizin söylediğini iyi niyetli anlayıp eşinize niye kizdiniz ki ? Aynı şeyi söylemişler . Alıp giyiyorum nolcak der gülerdim ben sanırım . Birde gerçekten çok harcama yapıyor musunuz mesela ben aşırı kıyafet alışverişini gerçekten şu dönemde lüzumsuz buluyorum o kadar pahalandi ki herşey s

Iyi bari yalniz olmadigima sevindim cunku bana da normal geldi. Esim boyle bir sey soylese ben gulerim, ben soylesem esim guler biz ota cicege gulen saftriklerdenmiyiz diye dusunmustum bende 🤣

Iyi bari yalniz olmadigima sevindim cunku bana da normal geldi. Esim boyle bir sey soylese ben gulerim, ben soylesem esim guler biz ota cicege gulen saftriklerdenmiyiz diye dusunmustum bende 🤣
Milletin siniri çin malı galiba hemen bozuluyor :d
Şu konu falan o kadar basit ki. Ne bileyim ya kafama takıp sinir olmaya değmez. 😏

Kendi kazandığınız paranın hesabını eşinize mi vereceksinİz? Ben evlenince hesapların ortak olmasına karşıyım. Benim param benim paramdır. Çocukların, evin ihtiyaçları ortaklaşa karşılanabilir ama kendi kişisel harcamalarım için neden eşimden izin alayım?
Benim bankada birikmiş bir miktar param var. Çocuklarımın eğitimi için kullanmayı düşünüyorum. Ama velev ki yarın bir gün onu harcadım neden eşime bunun hesabını vereyim. O para bana ait. Ortak bir kazanç değil.

Merhabalar

Akşam ailemle oturuyoruz. Neyse o günde ödemeler vardı. Kredi kartı vs ( bu arada çalışıyorum)

Mesela fatura kredi vs eşim ödüyor. Ama evin mutfak gideri kendimle çocuğumun kıyafet ayakkabı vs ben alıyorum.

Akşamda ablm şey dedi sende çok seviyorsun kıyafet almayı giyinmeyi vs. Bi arkadaşımda aynı öyle falan dedi (Kötü niyetle demedi)

Eşim herkesin içinde ordan çıktı hemen maaş kadar kredi kartı ödedim 😳 kendi kredi kartındada eve bişeyler almıştık onun ödemelerini yapıyor. Annemde şey dedi berlingoes kendine bişey almıyor. Eşimde hemen bir dünya ütülenecek eşyası var ütülemiyor kendine her hafta üç parça kıyafet alıyor dedi insanların içinde sinir oldum. Annemde arkasını döndü al kızım al diyor. Ya insanlar benim hakkımda neden yorum yapar anlamıyorum kazanan benim harcayan benim.

( eşim iyi bir mevkide çalışıyor. Kendine bir tane kazak almaz. Ben alırım her şeyini yanımda rezil gibi dolaşmasın diye. Ayakkabına donuna kadar ben alırım.)
Eve geldiğimden beri konuşmuyorum. Ya insanların içinde niye rencide edersin ki yani evde söyle ne diyeceksen.

Yarında alcam kızımı çıkıcam ona bişey demeden.
Acıkcası ben boyle bır lafa alınmazdım hatta orda evet kendime aldıgım kadar sanada alıyorum derdim güleriz hatta diye de ekliyeyim :))

Valla biz birbirimize takilmayi severiz ve alinmayiz gayet guler egleniriz. Bundan sonra bende gocamla resmi olacagim benim neyim eksik :)
Evlilik ciddi bir müessesedir derken bunu kastettiklerini düşünmüyorum ya sonuçta karşımdaki eşim yani el ense şaplak g.te olmak çok normal geliyor bana da 🤷🏻‍♀️

Merhabalar

Akşam ailemle oturuyoruz. Neyse o günde ödemeler vardı. Kredi kartı vs ( bu arada çalışıyorum)

Mesela fatura kredi vs eşim ödüyor. Ama evin mutfak gideri kendimle çocuğumun kıyafet ayakkabı vs ben alıyorum.

Akşamda ablm şey dedi sende çok seviyorsun kıyafet almayı giyinmeyi vs. Bi arkadaşımda aynı öyle falan dedi (Kötü niyetle demedi)

Eşim herkesin içinde ordan çıktı hemen maaş kadar kredi kartı ödedim 😳 kendi kredi kartındada eve bişeyler almıştık onun ödemelerini yapıyor. Annemde şey dedi berlingoes kendine bişey almıyor. Eşimde hemen bir dünya ütülenecek eşyası var ütülemiyor kendine her hafta üç parça kıyafet alıyor dedi insanların içinde sinir oldum. Annemde arkasını döndü al kızım al diyor. Ya insanlar benim hakkımda neden yorum yapar anlamıyorum kazanan benim harcayan benim.

( eşim iyi bir mevkide çalışıyor. Kendine bir tane kazak almaz. Ben alırım her şeyini yanımda rezil gibi dolaşmasın diye. Ayakkabına donuna kadar ben alırım.)
Eve geldiğimden beri konuşmuyorum. Ya insanların içinde niye rencide edersin ki yani evde söyle ne diyeceksen.

Yarında alcam kızımı çıkıcam ona bişey demeden.
Kızınızı alıp çıkınca adama vahiy mi inecek? Haftasonu alacak kumandayı telefonu eline kafasını dinleyecek, siz ne elde etmiş olacaksınız?

Bize diyeceğinize ona deseydinizya çoğunlukla çocuğuma alıyorum keyfim isterse kendime de alıyorumi paşa gönlüm ne zaman isterse o zaman ütülüyorum. Kendim kazanıyorum nasıl harcayacağıma da ben karar veririm. Madem böyle konuşma hakkı buluyorsun kendine bundan sonra donsuz gezmek istemiyorsan kendin alacaksın ben de sana harcayacağım parayla kendime haftada üç şey değil beş şey alacam diye

Bi çorap fazladan al erkeklerin gözüne batar. Bunu kabullenirsen sokak ortasında rencide etsede farketmez

Çok büyük olay göremedim.
Kendi maaşınızla alıyorsanız dediklerinizi neden maaş kadar kredi kartını ödedim diyor orasını da anlamadım.

Biraz abartmıyor musunuz. Toplum deyince aile olacağını düşünmemiştim, ayrıca kızacaksanız ablanıza kızın

X