Tüp açıklık kontrolü Hystero Contrast Sonography (HyCosy)

Merhaba yorumda yazdığım gibi tek tarafta hafif bir tıkanıklık var ve açılmadı dediler. Ama eski bir tıkanıklıktır, yeni olsaydı açılırdı dediler. Yani işleme bağlı olduğunu düşünmediler.Doktorum hiç ciddiye almadı hatta.Tek taraflı tıkanıklık hamile kalmaya engel değilmiş zaten,bir de tam tıkalı değildi hafif tıkalıydı benim.Ben de kürtajlara bağlı olduğunu düşünmüyorum
Anladım çok teşekkür ederim kürtaj öncesi hsg hiç çekilmemiştiniz değil mi kürtaj sonrası çekildiniz

Anladım çok teşekkür ederim kürtaj öncesi hsg hiç çekilmemiştiniz değil mi kürtaj sonrası çekildiniz
Rica ederim🤗İnşallah en kısa sürede sağlıklı gebelik nasip eder Allah 🤲🏻 daha önce çektirmemiştim, 2 kürtaj sonrası kendi isteğimle çektirdim😓

Rica ederim🤗İnşallah en kısa sürede sağlıklı gebelik nasip eder Allah 🤲🏻 daha önce çektirmemiştim, 2 kürtaj sonrası kendi isteğimle çektirdim😓
Doktorumla konuştum az önce kesinlikle gerek yok dedi ama bilmiyorum hayırlısı yine femara verdi aynı şeyleri kullanıp duruyorum umarım sonuç alırım

Doktorumla konuştum az önce kesinlikle gerek yok dedi ama bilmiyorum hayırlısı yine femara verdi aynı şeyleri kullanıp duruyorum umarım sonuç alırım
Aslında gerek yok diyorlar evet, benim doktorum da öyle söylemişti. Ama içim rahat etmedi kafaya taktım ondan çektirdim yani kafam rahatlasın istedim, stres önemli malum😐

X