TÜP BEBEK 2021 KASIM ANNELERİ

Neler yapmadı canım sarstı çok ama bana mısın demedi bıdık😁 sadece gönlümüz olsun diye yüzüstü yatarken sırtüstü yatmaya başladı uyudu yine 🤣
bak sen uykucuya birdahakine tok git canım. doktor bana şey demişti uzun süre açlık olunca onlarında kan şekeri düşermiş uyurlarmış.

Bugun kontroljmuz vardi 12+3 dedi doktor cok sukur her sey yolunda ikili tarama icin kan verdim bebegin burun kemigine ve ense kalinligina bakti simdilik her sey yolunda gozukuyo burun kemigi var ense kalinligi da iyi dedi cinsiyeti sordum henuz belli degil dedi haftaya sonuclari gostercem bakalim artik ❤
İkili tarama sonuçlarının çıkması bir hafta mı sürüyormuş canım. Benim de bu hafta kontrolüm var, benden de isterse haftaya resmi tatil ya sonuç gösterme nasıl olacak diye merak ediyorum.

İkili tarama sonuçlarının çıkması bir hafta mı sürüyormuş canım. Benim de bu hafta kontrolüm var, benden de isterse haftaya resmi tatil ya sonuç gösterme nasıl olacak diye merak ediyorum.
Bana oyle dediler bugun verdim sali gunu cikar siz yine de arayin gelmeden dediler.haftaya ne var resmi tatil bi de belki hastaneden hastaneye farkedebilir canim cok iyi bilmiyirum ilk gebelik benim ilk kez yaptiriyorum sen de gidince sorarsin insallah sorunsuz atlatiriz 🌹🌹

Bana oyle dediler bugun verdim sali gunu cikar siz yine de arayin gelmeden dediler.haftaya ne var resmi tatil bi de belki hastaneden hastaneye farkedebilir canim cok iyi bilmiyirum ilk gebelik benim ilk kez yaptiriyorum sen de gidince sorarsin insallah sorunsuz atlatiriz 🌹🌹
Teşekkürler cevabınız için. Evet en güzel şekilde atlatır ve sağ salim yavrularımızı kucaklarımıza alırız 🤲🏻

Hayırlısı olsun canım 🙏 cinsiyetini söyledi mi peki ? 🥰
Yok maalesef cinsiyeti belli mi dedim yok henuz belli degil dedi 😊 ama bu sefer cok harejet etmiyodu ya cikolata da yedim oysa ki uyuyo muydu anlamadim ki 😁 kalbini dinledik ense kalinligina burun kemigine boyuna posuna bakti bitti haftaya sonuclarimi gostermeye gitcem gene bakalim tekrar bakcak mi baska zamana mi kalcak bizim minnos da gostercek mi kendini yoksa naza mi cekcek bekleyip gorcez 😊🌹🌹

Ayy benimde yarın 8+5 bende görürmüyüm ki hareket etmesini 🙈 çok heyecanlı 😍😍 bende vişne suyu içeyim bari sabah sabah tatlı yiyemem 😬
Walla ben oynayacağını bile düşünmemiştim meyve suyunu da hani sabah canım çekti die içmiştim 🤗. Aklımda yoktu yani inşallah sende görürsün canım. Kımıldaması çok güzel bir duyguymuş 🙏🥰

Günaydın kızlar 😍 bugün kontrolden geldim. Bebisimi gördüm. Durumu iyi çok şükür😘 cinsiyet için bir ay sonra kesin söyleyebiliriz dedi. Sağlıklı olsunlar da cinsiyeti hiç önemli değil. Rabbim hepimize sağlıkla hayırla kucağımiza almayı nasip etsin inşallah 😍😍

Kızlar günaydın kontrolden çıktım. 1. Bebeğimiz gayet sağlıklı çok şükür gördük kalbini dinledik tekrar. İkinci bebeğimiz maalesef küçük bir kese olarak kalmış büyümemiş. Nasibimiz tek bebekmiş ne diyelim 🤗 allahım ona uzun ömür versin 🙏
Amin canim Allah ona saglikli uzun omurler nasip etsin saglikla kucagina al insallah.peki digeri nasil olcak icerde durmasinin bi zarari var mi dusuk falan mi yaptircaklar merak ettim dr bisey dedi mi

X