Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası ümraniye şerifali civerı kaliteli bir anaokulu arıyorum..

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

ummunsal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2010
201
113
merhaba arkadaşlar..benim kızım eylülde tam 5 yaş olacak yani anaokuluna göndereceğim..şerifali civerında gerçekten kaliteli bir okul arıyorum.tavsiyenizi sabırsızlıkla bekliyorum..birde çok yeni bir anaokulu açıldı Akademi Çocuk diye.Kavacıkta da şubeleri varmış..bu kreş hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız memnun olurum .evime çok yakın çünkü. şimdiden teşekkür ederim.

merhaba arkadaşlar..benim kızım eylülde tam 5 yaş olacak yani anaokuluna göndereceğim..şerifali civerında gerçekten kaliteli bir okul arıyorum.tavsiyenizi sabırsızlıkla bekliyorum..birde çok yeni bir anaokulu açıldı Akademi Çocuk diye.Kavacıkta da şubeleri varmış..bu kreş hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız memnun olurum .evime çok yakın çünkü. şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar, Akademi cocuk anaokuluna bende 3.5 yasindaki kizimi kayit edecegim. Serifalide hemen hemen tum okullari gezdim ve bu okula karar verdim. Cok guzel bir okul olmus, kavacik subelerine cocuklarini gonderen arkadaslarim var onlarlada gorustum cok memnunlar. Cuma gunu aciliyor. Benim icim cok rahat kesinlikle dogru okulu buldugumu dusunuyorum. Cok guzel yeniliklerde yapacaklarmis ilerde havuz gibi vs...

Merhabalar, Akademi cocuk anaokuluna bende 3.5 yasindaki kizimi kayit edecegim. Serifalide hemen hemen tum okullari gezdim ve bu okula karar verdim. Cok guzel bir okul olmus, kavacik subelerine cocuklarini gonderen arkadaslarim var onlarlada gorustum cok memnunlar. Cuma gunu aciliyor. Benim icim cok rahat kesinlikle dogru okulu buldugumu dusunuyorum. Cok guzel yeniliklerde yapacaklarmis ilerde havuz gibi vs...

taşekkür ederim masalcım.ücret hakkında bilgi aldınmı peki..çok uçuk fiyatlar istemiyorlardır inşallah.artık anaokulu eğitimi alacağı için kaliteliden de ödün vermek istemiyorum.hayırlısı olsun.

taşekkür ederim masalcım.ücret hakkında bilgi aldınmı peki..çok uçuk fiyatlar istemiyorlardır inşallah.artık anaokulu eğitimi alacağı için kaliteliden de ödün vermek istemiyorum.hayırlısı olsun.

rica ederim nedemek :)))

Valla bana cok uygun geldi tam gun 850 dediler, yarim gun 600mu 550mi hatirlayamadim, tam 5 gun uzerindeki rakamdanda guzel bir indirim yaptilar cok mutluyum sizde gidin gorusun bence cok kaliteli bir okul bu fiyatlar sadece acilisa ozelmis bu donemden faydalanmak cok mantikli geldi bana.

rica ederim nedemek :)))

Valla bana cok uygun geldi tam gun 850 dediler, yarim gun 600mu 550mi hatirlayamadim, tam 5 gun uzerindeki rakamdanda guzel bir indirim yaptilar cok mutluyum sizde gidin gorusun bence cok kaliteli bir okul bu fiyatlar sadece acilisa ozelmis bu donemden faydalanmak cok mantikli geldi bana.

evet bana da beklediğimden çok daha uygun geldi..gidip görüşmek gerek o halde. kafamdaki tek soru işareti yeni bir kurum olması .inşallah acemi değillerdir.

evet bana da beklediğimden çok daha uygun geldi..gidip görüşmek gerek o halde. kafamdaki tek soru işareti yeni bir kurum olması .inşallah acemi değillerdir.

Yok yeni degil 12 senelik bir okul, 2 kurucusuda devamli okulda olucaklarmis mudurleriyle birlikte bence yeni sube oldugu icin buraya cok ozen gosteriyorlar.

Yok yeni degil 12 senelik bir okul, 2 kurucusuda devamli okulda olucaklarmis mudurleriyle birlikte bence yeni sube oldugu icin buraya cok ozen gosteriyorlar.

aslında kastettiğim öğretmenler canım..çalışacakları öğretmenler onlarla ilk kez çalışmış olacak.aslında bunun da artı tarafı var.kendilerini gösterebilmek için daha çok çaba harcayacaklardır.inşallah doğru karalar veririz..senin için şimdiden hayırlı olsun : )))

Bende oğluma kreş arıyorum. Geçen sene çekmeköy doğa anaokulunda idi pek memnun kalmadım eşimin işi ataşehirde şerifali ataşehir tarafı başka okul bakıyoruz şimdi

aslında kastettiğim öğretmenler canım..çalışacakları öğretmenler onlarla ilk kez çalışmış olacak.aslında bunun da artı tarafı var.kendilerini gösterebilmek için daha çok çaba harcayacaklardır.inşallah doğru karalar veririz..senin için şimdiden hayırlı olsun : )))
evet cok haklisin.. simdilik cok memnunum eylulde basliyoruz kizim okulu cok sevdi... siz okulu ziyaret edebildinizmi?

Bende cok fazla arastirdiktan sonra akademi cocuk anaokuluna karar verdim bence bolgenin en guzel okulu isinizi hafifletmis oldum tavsiye ederimmm

Bende bu okula vermeyi düşünüyordum oğlumu.ancak bana 800 olan fiyatı arkadaşıma 600 tl ye indirdi.tekrar görüştüğümde okulun kurucusu olan psikolog hanımın tavırları ve konusmalarından hiç haz etmedim.sabit bir fiyat politikası yok kime ne fiyat çekerse o. İngilizce öğretmenleride yoktu bence muhakkak diplomarını kontrol edin.tabi şuan ki durumunu bilmiyorum. Bu civardaki en iyi anaokulu mjs bence.yarın görüşmeye gideceğim umarım olur.olmazsa 2. Tercihim erenay eğitim kurumları

Merhaba oglum 28 aylik.Yuva arayisi icindeyim.Serifali bolgesinde Akademi ve Mjs arasinda kaldim.Bu okullar ile ilgili bilgisi olanlarin goruslerini rica ediyorum.

Benim oğlum da Akademi Çocuk Anaokuluna başladı. Çok sıcak ve profosyonel yaklaşımlarla oğlum daha ilk günden çok mutlu gidip geliyor. Tüm kadroyo tesekkürler...

Sanirim akademiye verecegiz.Cep telefonundan izleye biliyorsunuz okulu.O yuzden daha cazip suan icin.Bir de adiguzel okullarini onerdiler.orayada bakim kesin karari verecegiz

Hanımlar ben de oğlumu kreşe vereceğim.Ben de çok kararsız kaldım.Eğer gönderdiğiniz okulları ve tavsiye ettiklerinizi yazarsanız çok sevinirim.

Merhaba. Bizimde önümüzdeki dönem için anaokulu arayışlarımız başladı. Nasıl güvenilir bi yer buluruz diye düşünüyoruz. Her konuda eğitim ve çocuklara bakım konusunda. İlk defa ayrılacak çocuğumuz bizden. açıkcası biraz korkuyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de çocuklarımı kısa süre önce akademiye gönderdim.Oryantasyonda iken tesadüfen çocukları görmek istediğimi söyledim.Yemek salonuna indik hocalardan bir tanesi yemeğini yemeyen çocuğa öyle bağırıyordu ki benim için orası bitti.
Ayrıca yemek salonu tam bir kaostu,çocukları tıkmışlar yemek salonunun yarısına herkes tıkış tıkış.Hocalar ellerinde büyük kaselerde çocukların tepesinde gezip tabakları dolduruyor.Kim gönderecekse dikkat etsin lütfen.Ayrıca okul içi güvenlik sağlanmış değil.Bahçe kapısı kilitli ama ben birçok defa kilitsiz gördüm ve çocuklar girip çıkıyor.Orayı gören bilir bahçe kapısının hemen içeri girişinde alt kata inen merdivenler bulunuyor.
Lavabo bataryası o okulu ilk gezdiğimde (6-7 ay önce) de çıkmıştı.Hala yapılmamış.
İnternet var deniyor ama giremiyorsun ve sürekli halledeceklerini,velilerin yoğun kullanımı olduğunu söylüyorlar.İlk gittiğimizde müdüre hanımın pc sinden izleyebiliyorduk ama şimdi hep arıza var diyorlar.
Kesinlikle önermiyorum,lütfen dikkatli olun.

Ben bu sene akademiye verdim oğlumu babasının işyerine yakın diye ama bir acemiliktir gidiyor, ilk dönem haragürele geçti organizasyon sıfır yahu 23 nisan da gösteri yok okul kapandı yine gösteri yok 2.dönem başı öğretmen değişti sınıfları bölüştürdüler ingilizce öğrtemeni var doğayı beğenmiyordum ama burda çocuğumun bir şarkı bile söylediğini görmedim.seneye başka yer arıyorum bulan varsa yazsın lütfen...

X