üvey yetişkin çocuk..

kadermibu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
1.237
1.371
merhaba ,
ikinci evliliğimi yapacağım. Her ikimizin de ikinci evliliği.
nişanlımın iki çocuğu var ikisi de yetişkin küçük olan erkek 19 yaşında benimde 12 yaşında kızım var.
Evlilik kararı verdiğimiz dönemde bu yoktu ama şimdi nişanlım oğlunun da evlenince bizimle kalması yönünde
baskı yapıyor.
Ben ise istemiyorum ve maalesef bu konu beni çok üzüyor.
İstememe sebeplerime gelirsek öncelikle çocuğun kızımla aynı evde yaşamasını uygun bulmuyorum.Ben çalışan bir bayanım evde olsam olabilirdi belki.
ikincisi ise yaşı itibari ile belki ama çok zor bir çocuk çok agrasif ve incitici davranıyor.

ne yapacağımı bilmiyorum , fikirlerinize ihtiyacım var.

merhaba ,
ikinci evliliğimi yapacağım. Her ikimizin de ikinci evliliği.
nişanlımın iki çocuğu var ikisi de yetişkin küçük olan erkek 19 yaşında benimde 12 yaşında kızım var.
Evlilik kararı verdiğimiz dönemde bu yoktu ama şimdi nişanlım oğlunun da evlenince bizimle kalması yönünde
baskı yapıyor.
Ben ise istemiyorum ve maalesef bu konu beni çok üzüyor.
İstememe sebeplerime gelirsek öncelikle çocuğun kızımla aynı evde yaşamasını uygun bulmuyorum.Ben çalışan bir bayanım evde olsam olabilirdi belki.
ikincisi ise yaşı itibari ile belki ama çok zor bir çocuk çok agrasif ve incitici davranıyor.

ne yapacağımı bilmiyorum , fikirlerinize ihtiyacım var.

yaşı kaç olursa olsun evlatlarımızı kedi gibi sokağa atamayız kaldı ki kedileri bile sokağa atmıyoruz..
sizin kızınız kıymetli ise o beyin de oğlu kıymetlidir. bu mevzuda anlaşamıyorsanız evlenmek zorunda değilsiniz.

Sizin kızınız sizinle yaşayacaksa onun oglu neden onunla yaşamasın ?
Sizinki evlatta onunki patlıcan mı afedersin ?
Bence evlenmek için iyice düşünün.
Ben olsam evlenmezdim.
Öncelik evladım olurdu.

haklısınız belki de ama bu son dakika çıkınca çok sarsıldım uzun süredir görüşüyoruz ve nişanlandık 1 yıl evvel ..
şimdi tamda evlilik arifesinde böyle oldu..

X