Yamukprenses'in Butiği/SATIŞ DURDURULMUŞTUR..

15 Aralık 2009
9.221
14.629
Merhaba arkadaşlar butiğimin içinde tekstil,ayakkabı,makyaj malzemesi ve çanta hepsi bulunmaktadır.ürünlerin çoğu sadece bir iki kere giyilmiş tertemizdir,sorunlu olanları zaten belirtirim,ayrıca kırışıklıklar için özürdilerim,çoğu dolabın en nadide köşelerinden çıkıp geldi :KK48:ürünlerin çoğu diğer evimde,eğer alım yaparsanız ertesi günü kargolayamam,ama en geç 1 hafta içinde yollarım,aklınıza takılan soru olursa lütfen çekinmeden sorun arkadaşlar.

herkese hayırlı ve keyifli alışverişler dilerim:KK73:

M beden,tertemiz sorunsuz
e2 (5).jpg

kahverengi önü tüylü olan standart beden ama M bedenlere uygun,pembe önü tüylü olan Koton marka M beden,siyah gri payetli olan etiketsiz ama yine M-L beden arası,siyah ceket L beden
009.jpg

sırf indirimde,kendim giymesem bile birisine hediye ederim diye almıştım,bir kere giydim,maalesef göğüslerim küçük olduğu için özellikle üst tarafı bol durdu,ben 38-40 beden arasıyım ona göre düşünün.yandan fermuarlı.
e5 (3).jpg

karışık kozmetik ürünleri,içinde merak ettikleriniz varsa sorun arkadaşlar.
055.jpg

karışık renkli olan kazak defacto marka L beden,mavi arkası dantel detaylı bluz defacto marka L beden,siyah dantelli bluz lcw marka L beden.
019.jpg

L beden.
e9 (4).jpg

pantolon M beden,elbise L beden,elbisenin arka kısmı fermuarlı.
014.jpg

karışık bijuteri lotu
070.jpg

karışık kemer ve şapka lotu
010.jpg

zara marka S beden
bu10 (4).jpg

zara marka elbise,L beden,tam kalıptır arkadaşlar,önünden yada arkasından bağlamak için uzun kuşağı var.
e3 (1).jpg

L beden mor payetli bluz.
t1 (1).jpg

siyah olan bershka M beden,beyaz olan ise ezel marka L beden.
yelek (5).jpg

2 numara yani M beden,giyilince omuzlar açıkta askılı olarak kalıyor,uzun kollu ve üstte duruşu gerçekten çok şık ama askıların sadece bir tanesinin arkasın da ki taşı düşük belli bile değil,bilin istiyorum.
bu44 (1).jpg

pantolon storm marka,etiketin de 42 yazıyor ancak 40 bedenlere uygun,paçaları düğmeli,beyaz olan bluz ise s ve m beden arkadaşlara uygundur.
p2(47).jpg

miss poem marka,bir arkadaşıma hediye diye almıştım ancak görüpte vermek bir türlü nasip olmadı,tek omuz,sezon modası saçak ipli.L beden.
t5 (5).jpg

standart beden yün ceket,basen popo ne varsa kapatıyor:paynısın elimde siyah ve grisi de var.
ce88 (3).jpg

koton ole marka 34 beden ceket,üste fit oturuyor,ole genelde geniş kalıp çalışıyor,36 beden yani S beden arkadaşlara da uygun.
ce858 (3).jpg

mango marka L beden.
ce984 (2).jpg

peluş panço,standart beden.
şal55 (5).jpg

karışık lot,L beden
012.jpg

bluzdilvin marka standart beden,tayt L beden isteyenlere taytın açılmış daha farklı resimlerini atabilirim.taşlanmış pantolon şeklinde sol bacağında minik taşlar var.
ta11 (3).jpg

M beden tulum.

tu1 (1).jpg

ayaklarım 38,5 ve yani 39 numara giyiyorum,tüm ayakkabılarım 39 numaralara uygundur.
ayak1 (4).jpg

çantanın sağ tarafında üstte fazladan zımba var farketmeden almışım,sizin de dikkatinizi çekmediyse belirtmek isterim.
ça4 (3).jpg

ikiside orjinal değil,imitasyondur,bir ara gaza gelip almıştım ama sanırım marka çakmaları sevmiyorum.
017.jpg
ça3.jpg

krokodil şeklinde el çantası.
çanta1 (36).jpg

Lolita lempicka parfüm,içinde 30 ml kadar var.
001.jpg

Son düzenleme:
hayırlı satıslar .. cok zevklısın yaa cantan ne kadar canım , o sıyah kombınledıgın canta ? o ılk elbıseye bayıldım benım bedenıme olmaz sanırım o_O o ne kadardı cnm

canım o hırka elinde kahvereng gri ve siyah rengi var demişsin takas düşünürmüsün acaba

ya çok güzel ürünlerin canım bol satışlar olsun .. hamiş olduğum için cesaret edemedim almaya ama beyaz elbıseye ve renklı olana bayıldımm :KK43: çok tatlı ürünlerin ..

ya çok güzel ürünlerin canım bol satışlar olsun .. hamiş olduğum için cesaret edemedim almaya ama beyaz elbıseye ve renklı olana bayıldımm :KK43: çok tatlı ürünlerin ..
çok teşekkürederim canım,elimde daha çok ürün var aslında ama 30 mesaj sınırlaması var,satıldıkça yenileri ekleyeceğim,ayrıca kimse fiyatlara takılmasın,yeter ki sizlerin içine sinsin,beğenin gerisi kolay,ben işin parasından ziyade hem alan memnun olsun istiyorum hem ben az da olsa kazanıp dolabım açılsın,iki tarafta mutlu olsun istiyorum:KK66:

Cantalarin guzelmis cnm siyah cantanin tam modelini goremedim ön tarafta mıknatislimi ,ikisinin de kol askisi var mi

X