Yanlis anlasilma olur mu?

İş ortamından bahsetmiyor musunuz siz? Eşi nasıl yanınızda olacak orasını anlamadım.

Ben gayet normal ve neden rahatsız olduğunuz yorumların geldiğini açıklayan bir yorum yapmıştim hâlbuki.

Cümlenin sonuna ünlem koyunca daha çok etkili olmuyor bende. Neyse size iyi forumlar.

Bence sizi yokluyor. Yüz vermeyin istemediğiniz laflar çıkmasın hiç birini tanımıyorsunuz daha

Bencede mesafenizi koruyun belli ki adam yaklaşmaya çalışıyor size esiylede sorunları felan da varmış ya o yüzden siz yakın olmayın millet laf çıkarır

Cevap veremedim değil vermek istemedim. Çünkü polemik yasak ve ben 15 gün banlanıyorum. Sizin iş arkadaşlarınızla kurduğunuz ilişkiler (bunu da yanlış anlarsınız şimdi, insan ilişkilerinden bahsediyorum) yüzünden banlanmak istemiyorum.

Burada arkadaşlar ne der başlığı altında aranızdaki hoşlanmayı anlatmışsınız. Eşiyle aralarında sorun olduğunu niye belirtme ihtiyacı duydunuz? Bunu demeniz size ayrı ilgi gösterip iltifat etmesini masumlaştırmak için.

Sizinde buna kayıtsız kalmayıp karşılık vermeniz sonra da elalem ne der demeniz ilginç. Elalem için değil evli barklı adamın kurlarını engellemek ve yanlış olduğu için mesafe koymalı aynı şekilde karşılık vermek yerine buna ket koymalıydınız.

Adamın eşiyle sorunlarını ondan duyduydasınız ortamda bunu ilan eden adamın niyeti belli..madem başkasına kur yapan eşten ayrılırsınız kur yapan evli adamdan da empati yapıp kopun..

iltifatlar bana onlardan ayrı davranıyor demeler, niyetini açıkça belli ederken niye mesafe yerine sizde iltifat ediyorsunuz işyerinde elin adamına niye bile bile lades diyorsunuz??

Son düzenleme:
Ben ilgiden hoşlandınız mı hoşlanmadınız mı bilemem, o kadar kafam basmıyor ama kendinizi açıklamanıza imkan sağlayan bir platformda bile yanlış anlaşılıyorsanız iş yerinde de gayet tabii yanlış anlaşılabilirsiniz. Bence bundan sonra pek muhattap olmayın o kişiyle

Evli barkli adamla flort durumuna gelmissiniz resmen herkesin gozu onunde ve yeni basladiginiz bir is yerinde...
Adam evli sorunlari var ya da yok bu bence kimseyi ilgilendirmez bir de evlilik sorunlarini da is yerine tasiyan biri de ne bileyim....
Ben 12 yıldir ayni kurumda ayni masamda calisiyorum size tek tavsiyem herkesle mesafeli olun kimseyle icli disli olmayin kimseye ozelinizi anlatmayin..
Soyle bir bakın etrafiniza once gozlemleyin kim nasil davraniyor sonra yavas yavas arkadas edinin arkadas oldugunuz kisilerle bile mesafe birakin..

siz işe yeni girmişsiniz, adam da eşiyle olan problemlerini iş yerine taşıyıp belli eden biriyse zaten amacı eşiyle aralarının bozuk olduğunu duyurmaktır. düşüncenizin sadece insanlar ne der, dedikodu çıkarır olması bana tuhaf geldi. çünkü en başta etik olarak iltifatlar vs edilince evli birine karşı mesafemi koyardım ben. bunu da insanlar için değil, kendime aykırı olduğu için yapardım. bu yüzden bence arkadaşlarınızdan önce düşünceniz eğer size ilgi gösteriyorsa fazlaca mesafe koymak olmalı. kendinizi kötü bir durumda bulmamak için.

Eşi olan biri bana iltifat edemez lafını ağzında patlatırım. Şimdi kendim de evliyim artık evli bekar kimse iltifat edemez. İki hoş söz duymak için neden böyle şeye izin veriyorsunuz ki?

Is yerindeki bu mesafesiz iliskileri ben sevmiyorum. Vıcık vıcık...Karsilikli iltifatlar falan. O iltifat etmis, sobra siz de iltifat etmissiniz.... elbet yanlis anlasilma olur. Hatta iki kisi birbirine karsilikli iltifat ediyorsa bunun neresi yanlis anlasilma... basbayagi herkes ayni seyi dusunur. Flortoz tavirlarin neresi yanlis anlasilsin ki...

O kadar gereksiz ki... Konuya ve anlatis tarziniza bakinca iki adim otesini gormek de inanin cok kolay. Kadinlar ve erkekler elbet arkadas olabilirler, herkesin bir sosyal cevresi hepimizin arkadaslari var da yani simdi kimin hangi lafi ne niyetle soyledigini de anlayacak yastayiz bence. Evli bir insandan gelen bir soz sizde ufacik bir suphe bile uyandirdiysa uzaklasmaniz gerekirdi diye dusunuyorum. Baska arkadaslariniz olsun, o kisiyle ayni ortamda olmak sizi rahatsiz etmedi mi anladiktan sonra? Boyle bir durum olusabilme ihtimali arkadaslarinizdan ayri durmaktan daha mi iyi? Karsilik vermeniz cok gereksiz ki bunu siz de kabul ediyorsunuz bu durumda dedikodu cikmasi sonra siz dislanan iki genc insanin beraber sohbetlere baslamalari, aksam kahveleri, dertlesmeler, birbirinizi cok iyi anlamaniz falan derken isler berbat bir yola girebilir mi sizce?

Anladiktab sonra demissiniz defalarca soyledim o kisinin boyle bi niyeti yok bundan eminim. oyle biseyden suphelenmiyorum ve yazdimda baska kisilere de bu sekilde iltifat eden biri disa dönük. Öyle bi yola girme ihtimali de olamaz ki. Tabi burdan bilmeden gormeden yorum yapiyosunuz ona yoruyorum bu yorumlarinizi ben insanlara gereksiz dedikodu malzemesi vermek istemiyorum yoksa onun oyle bi amaci yok.

Eşi olan biri bana iltifat edemez lafını ağzında patlatırım. Şimdi kendim de evliyim artık evli bekar kimse iltifat edemez. İki hoş söz duymak için neden böyle şeye izin veriyorsunuz ki?

Ne tepki verecegimi bilemedim benim hatam tepkisizlik. Hos soz duymaj icin yaptigimi nerden biliyosunuz ki buraya rahatsiz oldugumla ilgili konu acmazdim heralde az biraz mantik!!

Gruptaki arkadaslara takilir cok hatta biriyle cok samimi surekli mesajlasirlar haberlesirler filan. Onlara takilirken bana iltifat eder surekli. Ama bu iltifat mesela is yerinde baska birine de yapar grup disinda bi calisan gecerken gordu diyelim ona da eder. Yani adamin yapisi bu. Sessiz sakin olup sadece bana yapan biri degil. Ama ben yine de tepkimi koyucam belki direk konusurum bile. Ben de tesekkur ettim soylediklerine direk tepki gostersem de demez mi yanlis anladin diye? Ki gecen yine birine iltifatlar etti baya gruptakiler de guldu ben boyleyim biliyosunuz dedi yani boyle biri. Ben ne olur ne olmaz uzak durmam gerek ama farkindayim

15 gundur neden banlandiginizi anlamak zor degil. Keske cumlelerinize dikkat etseniz. Ban yemeden de cevap verebilirsiniz ne tarz iliskiler yasamisim ? Hasta olab arkadasimi arayinca ne oldu mesela ?

Bu platformdaki konulari takip ediyorsaniz bilmeniz gerek kk hatunlari boyle. Benim eski konularimi yarim yamalak okuyup sacma sapan karistiran bi platform bu platform derken ? Ve internet ortami netice de buraya cok anlam yuklemeyib kac kisi yapmadigim bi seyi yapmisim gibi yazip sonra ozur dileyen oldu yorumlari okursaniz gorursunuz. Ha arada cok iyi yorum yapanlarda var onlar meclisten disari

Diğerlerini daha eski tanıdığından belki sizle baska düşünüyor olabilir tavırları ondandir ama siz çekimser herkesle olduğunuz gibi olun onunla ilerde başınız agirmasin

Hanımefendi burada insanları aptal yerine koymayın isterseniz herkes konuda yazdıklarınıza istinaden yorum yapıyor.

Konunuzda, herkesle şakalaşıyor ama bana ayrı davranıyor daha yakın demişsiniz sadece bana daha özel iltifat ediyor demişsiniz sizde karşılık vermişsiniz.Madem adamın yapısı bu herkese öyle konuşuyor niye yanlış anlaşılır mı diye endişe ettiniz?

Hoşuma gitse rahatsız olduğumu söylemezdim diyorsunuz da adamın hareketlerinden rahatsız olmamışsınız ki karşılık bile vermişsiniz aynı şekilde..tek derdiniz adamın laubali davranması değil elalemin laf demesi ama ondan önce evli adam bana niye böyle davranıyor ne hakla demeniz lazım ama maşallah sizde boş durmamışsınız.

Peki niye karısıyla arası iyi değil olayını araya soktunuz? Tepki almamak davranışlarını burada bize masum göstermek için..

Sizin tepkiniz inanin hic umurumda degil herkes istedigi gibi dusunebilir
Defalarca yazdim niye araya soktunuz diyosunuz keske esiyle iyi olsa da o da yanimizda olsa yani konunun basligina bakarsaniz yanlis anlasilma olur mu demisim esiyle sorunu olmasa zateb neden yanlis anlasilsin oyle degil mi az bi mantik.
Evet arkadas olarak sevdigim biri olamaz mi yani neden hemen art niyet? Yanlis anlasilmak istememem de normal degilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…