Yanlis anlasilma olur mu?

Hoşlandığınız biri vardı, ben ilaç götürdüğünüz kişi ile karıştırdım afedersiniz. O olmadı mı?

Yani ilac konusu apayri bir konu tum konulari birlestirip bu kadar kisa surede bu tarz seyler yasiyorsunuz tabi duyulur tarzi konustunuz ne tarz seyler yasadim cok ayip degil mi bu konusma tarziniz? Telefobla hastayken bir kez arayinca is arkadasimi ne tarz bisey yasamis oluyorum? O kisiyle de hicbisey olmadi onla da hicbisey yasamadim gorunce arkadasca konusuyoruz o kadar. Yani o tarz (sizin tabirinizle) biseyler yasamadim kimseyle bence.

Üşenmedim baktım konuya konu başlığı Garip kaçar mı? Bence de aynı kişi. Sinirlendiğine göre konu sahibi

Ayni kisi degil asla yani yalan mi soyleyecegim hatta keske o kisi olsaydi diyorum:)
Kk hatunlari haksiz yukleniyorsunuz sinirlenmem ilac goturmedigim halde goturdun demeniz arkadasim olan kisiden hoslaniyormus muamelesi yapmaniz konulari yarim yarim okuyup karistirdiniz. Bi tekrar okuyun bari de oyle yuklenin yahu:)

Bunları ben demedim ki?

Umarım değildir doktor hanım, çünkü evli adamlarla flörtleşen genç kızlara acayip kıl olurum. Eğer sui zan ettiysem istemeden özür dilerim.

Umarım değildir doktor hanım, çünkü evli adamlarla flörtleşen genç kızlara acayip kıl olurum. Eğer sui zan ettiysem istemeden özür dilerim.

Degil tabiki o konuya bakarsaniz o kisinin bana ilgisi yok zaten ayni kisi olmadigi apacik ortada, aynen bende kizarim ne isim olur bende sinir olurum hatta kizdimda diyorumya kendime tamamen arkadas olarak gordugum biri ama yanlis anlasilmasindan oturu korktum mesafe koyucam kesinlikle belki net bi tavir alirim yani belirgin bi sekilde konusurum
Tesekkur ederim ozrunuz icin

Boyle yazinca gercekler degisiyor mu..aslinda ben istemedim ama o ilgilendi..hiii yedik bizde..uzak durun uzak su evli adamlardan...ciszzzz

Boyle yazinca gercekler degisiyor mu..aslinda ben istemedim ama o ilgilendi..hiii yedik bizde..uzak durun uzak su evli adamlardan...ciszzzz

Yoo bende de hata var demisim zaten dikkat ederseniz kesinlikle uzak durucam

Konudan azcık bağımsız olarak, bu dışarda feldir feldir gözleri dönen, eşi ile sorun yaşayan ama ne hikmetse bir türlü boşanmayan adamlardan gına geldi. Bunları boşamayan kadınlardan da gına geldi. Beraber yaşayamıyorsanız boşanın arkadaş. Birbirinize değilse de hukuka saygınız olsun, boşanmadan iş karıştırmayın.

Kesinlikle haklisiniz

Aynen sorunlarını ulu orta anlatan ilan eden kadin yada erkeklere Yaklaşanlar onlara ne.demek gerek onuda bilemiyorum fırsattan istifa ederek mutsuzlugun içinde mutlu olucagïnï sananların kimseye saygısı yok özellikle kendierine

Set koy

Hem yeni işe girdim. Hem arkadaslar cok iyi cok sevdim diyorsunuz.
Daha yeni tanıdığınız kişileri ne sevmesi...

Kesinlikle katiliyorum

Valla bal gibi hoşunuza gidiyor baya meyletmişsiniz bu insana ki sizde karşılık vermeye başlamışsınız. Anlamıyorum yani ortamda karısıyla sorunları mı anlatıyor ya da size aman eşiyle arası kötü diye özellikle kim söyledi?

Böyle bir söylentiyle direkt adam zaten mutsuz deyip nasıl yakınlaşabiliyorsunuz adam evli ya farkında mısınız..

sorunu olup olmaması sizi ilgilendirmez. İyii o zaman her eşimle sorunluyuz diyene aaa öyleymiş evli sayılmaz deyip flörtöz takılsınlar adam açılsa atlayacaksınız ya pes.. eşi var adamın evde aynı şeyi siz yaşasanız öğrenseniz eşinizin başkasına kur yaptığını..biraz empati ya..

daha neler diyorum yorumunuza atlayacakmisim pes yani kendinize gelin ve uslubunuzu duzeltin bence önce siz!
Esimin baskasina kur yaptigini ogrensem ayrilirdim, kur yaptigini da dusunmuyorum yolda gordugu bi tanidiga da ayak ustu iltifat eden biri disa dönük yazmisim, ben yanlis anlasilmasindan korktum sadece milletin agzi torba degilki buzesin sekil a da oldugu gibi !

daha neler diyorum yorumunuza atlayacakmisim pes yani kendinize gelin ve uslubunuzu duzeltin bence önce sizin bu uslubunuza verecek cevabim yok!
Direkt böyledir demiyorum ama neden eşiyle sorunları olduğunu yazdin mesela konuya?
Senin için eşiyle sorunun olup olmaması önemli olmamalı.
Önemli olan tek şey iş arkadaşının evli olması.

Bugün bir iki defa bende güzel şeyler söyledim de deyince alacağın yorumlar böyle olur.

Konunun basligina bakarsaniz anlarsiniz korkum ne yanlis anlasilmak o yuzden yazdim neden yazmis olabilirin? Keske sorunlari olmasa da esi de yanimizda olsa yani konuyu acma sebebim bu esi yanimizda olsa zaten yanlis anlasilacak bisey olmaz degil mi o yuzden yazdim haliyle konumun kilit noktasi olabilir mi az biraz dusununce
Neden hep art niyet gercekten anlamayamiyorum biri eski konularimi yarim yamalak okur kisileri karistirir yapmadigimi yapmis gibi gosterir. Digeri yok bu tarz seyler yasarsaniz der ne yasamisim deyince cevap veremez ama konuyu takipten de cikamaz. Yani ayip gercekten tamam internet ortami ama biraz uslup olmali yine de kk hatunlarina yakismiyor !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…