El Sanatları Yaptıklarım.. (Takı)

ben hiç bu kadar güzel imitasyonlar görmedim.takılar hep kıymetli taşlar ve metaller üzerinedir.ama bunlara hayran olmadım dersem yalan söylerim.özellikle o yapraklı modele bayıldım.inanılmaz güzel.ellerine sağlık

:1rolleyes: Teşekkür ediyorum hepinize yorumlarınız bir harika,takı yapasım geliyor vallahi delikafadulden

mh1254951290.jpeg

canım bende takı hastasıyım. aynı zamanda yapıyorum da. bu modelin yapımını çok merak ediyordum. seninki bir harika olmuş. şeması var mı sende. eğer mahsuru yoksa açıklar mısın.:uhm:

cnm süper ötesi yaaaaaaaaaaaaaaaaa valla gözlerim pörtledi yerinden bakarken...kesinlikle bu yetenegini degerlendirmelisin.....

canım bende takı hastasıyım. aynı zamanda yapıyorum da. bu modelin yapımını çok merak ediyordum. seninki bir harika olmuş. şeması var mı sende. eğer mahsuru yoksa açıklar mısın.:uhm:
Teşekkürler canım.Tabii ki mahsuru yok.Kolay gelsin canım..İşte şeması;
92133826.jpg

nem .!.:
cnm süper ötesi yaaaaaaaaaaaaaaaaa valla gözlerim pörtledi yerinden bakarken...kesinlikle bu yetenegini degerlendirmelisin.....
Teşekkürler canım,nasıl değerlendirebilirim bilemiyorum,sadece çevremdekilere satış yapıyorum o kadar.. :)

canım bu modeller bi harika olağan üstü yeteneklisin maaşaallahh:nazar:kesinlikle zor ve sabır isteyen modeller....nerden biliyorum çünkü bende takı kursuna gittim ve ordan biliyorum...ben fazla sıkıntıya gelemediğim için bıraktım...sende kursuna gittinmi...gerçi bu içten gelen bişi severek yapıosan becerebilirsin...seni kutluyorum canım..teşekkür ediyorum bu güzellikleri bizlerle paylaştığın için....a.s.

Ne güzel sözler bunlar,çok teşekkür ediyorum canım.. Verilen emeğin değerini bilmeniz çok güzel birşey.. Çok sevindim..
Biz arkadaşımla birlikte 4 yıl önce halk eğitim kursuna gittik ama çok sürmedi yanlış hatırlamıyorsam 1 ay kadar gittik daha sonra kursu bıraktık çünkü hocanın bize öğrettiği sadece çaprazlama tekniği ve bunun üzerine bir kaç model idi -ki biz zaten biliyorduk bunları yeni birşey öğreniriz umuduyla bekledik ama boşa çıktı ayrıldık :) E tabi ismek bünyesinde verilen eğitim gibi değildir...
O günden sonra internet üzerinden bir çok modell bulup tekniği geliştirdim,tabi yukarıdaki örnek şemalarda yardımcı olmadı değil.. Öyle böyle derken artık elim alıştı ama İsmek kursuna gitmeyi düşünüyorum bezeme ve başka teknikler için..
Dediğiniz gibi severek yapınca gerçekten sıkılmıyorsunuz,ben de hiç sıkılmıyorum takı yaparken..
Ben teşekkür ediyorum zamanınızı ayırıp takılarıma baktığınız için... opuyorumnanaktan

canım ellerine sağlık inanılmaz güzel modeller.bende ismekliyim ve çok memnunum.bir çok modeli bizde çalıştık.ne kadar göz nuru var biliyorum.tebrikler.herkes bu kadar zorunu yapmıyor.

Amin canım,çok teşekkürler.. Çok mutlu oluyorum emeğimin değerini birileri anlayınca,çok teşekkür ediyorum arkadaşlar sağolun. opuyorumnanaktana.s.

massallah ne güzel yapmisin:nazar:
bu sene geleyim iki canta bocuk alicam pehh.
az önce bakti´m, burda 8 boncuga 2.82 euro yazmis insafsizlar,
astari yüzünden pahali:mymeka:

Teşekkürler canım..
Evet yurt dışında oldukça pahalı oluyor boncuklar,alınacak gibi değil..

Teşekkürler canım.Tabii ki mahsuru yok.Kolay gelsin canım..İşte şeması;
92133826.jpg

Teşekkürler canım,nasıl değerlendirebilirim bilemiyorum,sadece çevremdekilere satış yapıyorum o kadar.. :)

canım çok teşekkür ederim. bana çok yardımcı oldun.opuyorumnanaktan
emeklerine sağlık. yaptıklarını büyük ilgi ile izliyorum, süpersin.:hooray:

hepsı cok guzel ve ozenılmıs seyler ellerıne saglık..
Teşekkür ederim canım..opuyorumnanaktan

FirstLady .!.:
canım çok teşekkür ederim. bana çok yardımcı oldun.opuyorumnanaktan
emeklerine sağlık. yaptıklarını büyük ilgi ile izliyorum, süpersin.:hooray:
Teşekkürler.. Ne demek yardımcı olabildiysem mutlu olurum.. Oldukça büyük bir arşivim var istediğin birşey olursa her zaman söyleyebilirsin canım.. a.s.

oyy maşallah ya sana sen ne becerikli hatunmuşsun böyle
tütüttü nazar değmesin canım
arkadaşımın dükkanında 2sene şu takı olayına baya bi sarmştım
ama o kadar zevkli o kadar kafa dağıtıyo ki helede yaptıkların başkaları tarafından beğenilip alınınca dahada bi mutlu oluyosun

X