El Sanatları Yaptıklarım.. (Takı)

opuyorumnanaktanharika takilar yapmisin bu cok hocuma gitti rica etsem nasil yapildigini anlatirmisin misinaya taktigin boncuklari nasil sabitledinde kaymiyofisfisfis
Tabii ki anlatırım canım,ben bir yere yazmıştım o kağıdımı bulayım bulunca yazarım inş..
Misina dediğin ne anlayamadım.. Deri ip o siyah olan.. Zaten kalın ince tipsiz bir ip )) geçirince kaymıyor

çok güzellerr... emeğine sağlık.ince ve sabır isteyen iş alkisalkisalkisalkisalkisalkis
Teşekkür ederim canım,ben zor takılar yapmayı seviyorum,yaptığım takı kanırtacak beni tabir-i caiz ise:lepi:

Teşekkür ederim canım..opuyorumnanaktan

Teşekkürler.. Ne demek yardımcı olabildiysem mutlu olurum.. Oldukça büyük bir arşivim var istediğin birşey olursa her zaman söyleyebilirsin canım.. a.s.

canım sağol, gerektikçe sorarım. bende arşivimi hobilere ekledim. takı ve şemaları bölümünde benim arşivim. tabii tamamını ekleyemedim. :1hug:

85442365.jpg

51761958.jpg

todisch ellerine sağlık, bunları cok cok beğendm , zaten takıya cok hevesim vardı, bu sene ismek başşvurularını bekliyodumm, ama bunları görünce daha da sabırsızlandım, hemen öğrenmek istiyorumm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
ya aslında hani mağazaların takı reyonları oluyo ya, collezion, koton veya marka olmayan giyim mağazalarında, hatta eşarp dükkanlarında da bazen oluyo takı reyonları, oralarla iletişime gecsen, satış da yaparsın canım sositososito

resimlerin çogğu görünmüyor

ama görünenler çok güzeller gerçekten

maşallah diyelim nazar değmesin çok marifetlisin
:nazar:

Aaa evet ya fotoların yarısından çoğu görünmüyor nerdeyse :S Ne oldu ki acaba,yeniden yüklemem gerek poff
Teşekkür ederim arkadaşlar hepinize..

X