YARdım eder misiniz bana lütfen :(

:KK43::2::2:
adi diyemicem ama anlamayada çalışıyorum onu çünkü bana barışıp kavga ettikten sonra sana benim için yaptıklarından dolayı minnet duyuyorum kendimi suçlu hissediyorum dedi ben ona aşık değilsen git dedim oda değilim dedi hatta bana evlenmeyi düşünüyorum dedi sırf minnet duyduğu için bende aşık değilsen nasıl geçicek bi ömür dedim son ayrılık konuşmaları yaptığında bu evlilik fikri falanda boştu gitme dediğimde yarım öbürgün başka birine aşık olup seni aldatsam daha iyimi olucak dedi :KK43::KK43:

o zaman senle cinselliği düşünürken yada yaparken uckurunu düşünmeyip
ben bu kıza aşıkmıyımı sorgulasaydı bi zahmet:KK57::KK57:
cinselliği yapınca. birlikte olunca... aşkım bitti. sevgim yok... aşık degilim
gecsin bu bahaneleri o zaman
ay cok kızdım yaaaa :KK47::KK47:
sende o sümsük için zırlayıp ölücem ölücem diyip durma...
ne tür bi adamla 2 yıl olmuşun kendine acı.gör.

Olumlu yanı; bundan sonra kimseye güvenmezsiniz, teslim olmazsınız evlilik vaadlerine, özellikle bu devirde!

Çok madurumuz var :KK43: canm.evlenip kiz evlad dogurmaktan çekinir oldum....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK19::KK19: Allah korkusu olan insan yapmaz canımm :KK34::KK34:
hem bizde bir laf vardır,attan dönmüş var diye ...:KK20::KK20:
düğün konvoyunda öldü cocuk gelin kaldı öylecee .. :26:
:KK25:

neden acele ettin ki birlikte olmakta :KK19:
onsuz hayat yok diye birsey yokkkk
:KK20:
o acaleci oldu bişeylerde ben hep ağırdan almak isteyen taraftım ama işte :KK43:
Bence artık onunla tamamen bağlantını kesmelisin.
Beraber olduysan ne yapalım,ölüm yok ya sonunda.
Seni sevmiyorum diyen adamdan ne hayır gelir ki?
biliyorum gelmez o yüzden sadece birazdaha kalsın yanımda diye deneyelim dedim haazır değilim gitmesine
Rabbimiz evlilik disi cinsel birleşmeyi haram kiliyor neden? Sonunda bizim için iyi sonuçlar doğurmaycagindan emin(ki yaradan yani) ahh cnmmm ahh .inan çok uzuldm :KK43:(( cokmu kucuksun yasin kac
lise son sınıftaydım o zamanlar 18 yaşında şimdi 19 um :KK43: üni sınavlarına hazırlanıyorum pişmanım ama bi faydası yok artık bana :KK43:

sakın yalvarma döneceği varsada dönmez kızma ama tam bi hıyarmış bu okadar şeyden sonramı sevmediğini anlıyo hödük:KK47:
:2::2:

Çok madurumuz var :KK43: canm.evlenip kiz evlad dogurmaktan çekinir oldum....

bebeklikte başlıo cinsel obje olmaları...
ama işte bizlere büyük iş düşüyo. iyi bilincli bir ebeveyn olmak düşüyor..
rabbim şaşırtmasın... kızın boşlugundan yararlanan ac gözlü uckur düşkünlerinide prostat etsin:KK47::KK47::KK20:En Büyük KK

Rabbimiz evlilik disi cinsel birleşmeyi haram kiliyor neden? Sonunda bizim için iyi sonuçlar doğurmaycagindan emin(ki yaradan yani) ahh cnmmm ahh .inan çok uzuldm :KK43:(( cokmu kucuksun yasin kac

lise son sınıftaydım o zamanlar 18 yaşında şimdi 19 um :KK43: üni sınavlarına hazırlanıyorum pişmanım ama bi faydası yok artık bana :KK43:

o acaleci oldu bişeylerde ben hep ağırdan almak isteyen taraftım ama işte :KK43:

biliyorum gelmez o yüzden sadece birazdaha kalsın yanımda diye deneyelim dedim haazır değilim gitmesine

:2::2:

herseyi zamanına bırakın derken yanlıs anlasılıorum ..:KK19:
hevesiini almıs evlenmek istemiyor,peki simdi napacaksın :KK31:

Ahhh prenses.tahmin ettim:KK43:

canım senin adına çok üzüldüm
büyük bi, hata yapmışsın
sevdgin çocuk hem askerden falan gelmiş fikirleri değişmiş
birde artk seni elde etmişş
hevesi geçmiş
daha fazla üstüne düşme bırak bi seni özlesinn
sen ısrar ettikçe senden soğuyorrr
hem sende biraz sakinleşirsinnn
daha farklı mantıklıu düşünürsün
hayatın sonu değil karşına daha iyileri çıkARRR

yapamıyorum ki şu 15 nisanda gelicek ya gelmesse diye korkyorum son kez görmek istiyorum onu :KK43:
yüz yüze konuşmak istiyorum hem çıksa ne olucak ki kim ister böyle birini :KK43:

bebeklikte başlıo cinsel obje olmaları...
ama işte bizlere büyük iş düşüyo. iyi bilincli bir ebeveyn olmak düşüyor..
rabbim şaşırtmasın... kızın boşlugundan yararlanan ac gözlü uckur düşkünlerinide prostat etsin:KK47::KK47::KK20:En Büyük KK

:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:tebrik ederim tam benlik bir yorum oldu :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

istemiyor seni anla artık canımmm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Acı ama gerçek

Son düzenleme:
herseyi zamanına bırakın derken yanlıs anlasılıorum ..:KK19:
hevesiini almıs evlenmek istemiyor,peki simdi napacaksın :KK31:

sırf ben istiyorum diye evlenmesini istemiyorum ki bana ilerde evliyken başkasına aşık olup seni aldatsam dedikten sonra :KK43:
eski hallerimizi hatırladıkça :KK43:

o zaman senle cinselliği düşünürken yada yaparken uckurunu düşünmeyip
ben bu kıza aşıkmıyımı sorgulasaydı bi zahmet:KK57::KK57:
cinselliği yapınca. birlikte olunca... aşkım bitti. sevgim yok... aşık degilim
gecsin bu bahaneleri o zaman
ay cok kızdım yaaaa :KK47::KK47:
sende o sümsük için zırlayıp ölücem ölücem diyip durma...
ne tür bi adamla 2 yıl olmuşun kendine acı.gör.

:KK43: dedim zamanında evlenicez ki bırakmıcam seni zaten ileride bunları yaşıcaz diyodu ki ailemlede tanıştı evlenicez dedi okulunu bekliyorum dedi aileme :KK43:

sırf ben istiyorum diye evlenmesini istemiyorum ki bana ilerde evliyken başkasına aşık olup seni aldatsam dedikten sonra :KK43:
eski hallerimizi hatırladıkça :KK43:

hevesini almış olmasına bağlıyorum:KK14: yoksa neden evlenmesin seninle ..:KK15:
ha ben erkek olsam,benimle birlikte olan kızla evlenirmiydim bi daha düşüneyim :KK19:

yapamıyorum ki şu 15 nisanda gelicek ya gelmesse diye korkyorum son kez görmek istiyorum onu :KK43:
yüz yüze konuşmak istiyorum hem çıksa ne olucak ki kim ister böyle birini :KK43:

[/sıze]bence artık onu görme kötü birşeyde deme:KK45::KK45::KK45:
Zaten seni istemiyorr:KK50::KK50::KK50:
Anladğım kadarıyla yaşın küçük
çalış iyi bi meslek sahibi güzel bi hayat kur kendine
karşına seni böyle kabul eden biride çıkacaktr seni gerçekten sevenn

Son düzenleme:
istemiyor seni anla artık canımmm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Acı ama gerçek

biliyorum hatta dönüşü olmıcanıda söylemişti ama ben deneyelim dedim gelsin konuşalım bi kere daha belki değişir hisleri diye umut ediyorum :KK43:
hoş bi yanım hayal kırıklına uğrıcamı biliyor:KK43:

konu sahibi arkadaş görüşmemelisin diyoruz ama seviyorum diyorsunuz
zamana bırakmalısın diyoruz sonra sevmiyorum seni evlenince aldatır beni diyorsun

eee ne yapalım şimdi yani sizin için çözüm ne olabilir çözüme kavuşturamıyoruz.

sevgili (!) adayınız herşeyi açık açık söylemiş baskıyla bile olsa sizinle evlenmek istiyor mu?
sonucunda sağlıklı bir evlilik olacağına inanıyormusunuz
evlendikten 3 ay sonra yine buraya gelip
kızlar 2 aylık hamileyim karnımda bebeğim ile boşanıyorum demeyin lütfen

X