YARdım eder misiniz bana lütfen :(

sırf ben istiyorum diye evlenmesini istemiyorum ki bana ilerde evliyken başkasına aşık olup seni aldatsam dedikten sonra :KK43:
eski hallerimizi hatırladıkça :KK43:

öyle şeyleri sen isteme diye diyorrr
çok uyanık biri çokkk

Bence senin kadar ailen de suçlu.
18 yaşında sevgili ile tanışmakta ne ?
Sana 'okuman lazım bu yaşta sevgili olmaz sadece arkadaş olur 'diyen birileri olmadı mı ?
Evlilik hayalleri kuruluyor aile ile tanıştırılıp olay olağanlaştırılıyor.

hevesini almış olmasına bağlıyorum:KK14: yoksa neden evlenmesin seninle ..:KK15:
ha ben erkek olsam,benimle birlikte olan kızla evlenirmiydim bi daha düşüneyim :KK19:
:KK43: onada sormuştum eğer birlikte olmasaydık peşimden gelirmiydin yani bu kadar çabuk aşkın bitermiyid dedim oda bilemiyorum dedi sana ulaşmaya çalışırdım falan dedi ama sanki o hiç acele ettirmemiş gibi :KK43:

[/sıze]bence artık onu görme kötü birşeyde deme:KK45::KK45::KK45:
Zaten seni istemiyorr:KK50::KK50::KK50:
Anladğım kadarıyla yaşın küçük
çalış iyi bi meslek sahibi güzel bi hayat kur kendine
karşına seni böyle kabul eden biride çıkacaktr seni gerçekten sevenn

istemiyorum bu saatten sonra kimseyi sadece bir an önce toparlanmam gerektini biliyorum 2 ayım kaldı :KK43: ama veremiyorum kendimi hiç bişeye :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

:KK43: onada sormuştum eğer birlikte olmasaydık peşimden gelirmiydin yani bu kadar çabuk aşkın bitermiyid dedim oda bilemiyorum dedi sana ulaşmaya çalışırdım falan dedi ama sanki o hiç acele ettirmemiş gibi :KK43:

istemiyorum bu saatten sonra kimseyi sadece bir an önce toparlanmam gerektini biliyorum 2 ayım kaldı :KK43: ama veremiyorum kendimi hiç bişeye :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

Al iste..yuregim sizladi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ama daha yasın cok kücük,hayatında garanti olmadıgını ögren ablacım .. :KK34:

ama daha yasın cok kücük,hayatında garanti olmadıgını ögren ablacım .. :KK34:

biliyorum okuyup kendimi kurtarmam gerektini zorluyorum kendimi derslere çalışmak için ama aklım hep ne olucak nasıl devam edicem acabalar var hep aklımda :KK43:

Nerden ve nasıl başlıcamı bilmiyorum derdimi kimseylede paylaşamıyorum arkadaşlar çok utanıyorum yaptığım hatanın bu kadar büyük bi bedeli olucanı bilmiyordum zamanında düşünemedim boşluktaydım ...
Neyse anlatayım 2 yıl süren bi ilişkim oldu sevgilim ailemle tanıştı konuştu neyse ona güvendim ve sevdim evlilik hayalleri kuruyoduk birlikte olduk onunla 1 yıl öncesine kadar askerdeyken bekledim geldi aradan 1 buçuk yıl geçtikten sonra yıpratıcı şeyler yaşadık her ikimizde yıpranma noktasıa geldik olabidiğince özet geçiyorum kızlar lütfen ağır yorumlar yapmayın neyse son 5 ayda çatırdamalar oldu hoş ben pek farkına varmadım ya neyse ayrılıp barıştık tabi 2-3 gün sürdü bu ayrılıp barışmalar ama son olan ayrılık konuşmamız beni bitirdi çöktüm beni sevmediğini artık bişey hissetmedini söyledi aşık değilmiş artık bana :KK43:
çok ağır geldi bana güvendim birlikte oldum evlilik hayalleri hepsi hayal kırıklına dönüştü :KK43:
bende son kez seni görmek istiyorum dedim ona bu ayın 15 inde gelicek umutlanma dedi bana :KK43: bende sen gelene kadar bi kere daha deneyelim dedim sevgili olmayı tamam dedi şimdi gelene kadar sevgiliymişiz gibi bişey olmamış gibi davranıyoruz ama ben biliyorum artık bana aşık olmadını sırf beni kırmamak daha fazla üzmemek için kabul etti:KK43:
onu çok seviyorum halen :KK5::KK5:
artık ne yapıcam nasıl devam edicem kızlar bilmiyorum benim yaşadığım şeyi yaşayanınız ailemede söyleyemiyorum birlikte olduğumuzu nasıl devam edicem hayatıma kendimden nefret ediyorum ....
canım şöyle bişey olamzmı korkutuyo bence seni baksana ayın 15. inde gelicem demiş sevmeyen insan bırakır bidaha msj dahi atmaz bence şaka falan yada korkutuyo bi birliktelik yaşamışsınız bence bu kadar basit deil..

canım şöyle bişey olamzmı korkutuyo bence seni baksana ayın 15. inde gelicem demiş sevmeyen insan bırakır bidaha msj dahi atmaz bence şaka falan yada korkutuyo bi birliktelik yaşamışsınız bence bu kadar basit deil..

Ben boyle dusunmuom banada filan falan tarihinde gelecem son bi kez göreyim demişti.ama barismadik zaten bulusmayida kabul etmedimde :d saka filan değil deneme filan değil sevmiyorum un sakasini yapmaya insanin dili varmiyor... Ben nisan 1 de sevgilime saka yapamadim yaa içim almadi elim gitmedi düşün yani.seven insan hissetmediği bisiyi soyleyemes

Son düzenleme:
biliyorum okuyup kendimi kurtarmam gerektini zorluyorum kendimi derslere çalışmak için ama aklım hep ne olucak nasıl devam edicem acabalar var hep aklımda :KK43:

seni istemeyen için üzülme,okuluna bakkk :KK34: hoscakalll :KK3::KK3::KK3::KK3:

Ben boyle dusunmuom banada filan falan tarihinde gelecem son bi kez göreyim demişti.ama barismadik zaten bulusmayida kabul etmedimde :d

bence biraz zama tanı aklı başında davranmıyo bi kızla birliktelik yaşıyo ve yarı yolda bırakıyo açıkcası yaptığı ayıp sen ona güvenip herşeyini emanet ediyosun geleceğe dair herşeyini veriyosun yaptığına bak

Ben boyle dusunmuom banada filan falan tarihinde gelecem son bi kez göreyim demişti.ama barismadik zaten bulusmayida kabul etmedimde :d

:KK57: erkedeşin konusuna sızıntı etme
kendi konunu ac saaa da yardım edek şekerim:KK52::KK52:

minnet duyduğundan geliyor yanıma çünkü bana epeyden beri kendime kızıyorum neden sana eskisi gibi aşık değilim diye kendime kızıyorum zorluyorum ama olmuyor dedi .... kavga etmeseydik ben sen hatalrımızı düzeltsek dedim severmiydin aşık olurmuydun dedim denemeden bilemeyiz dedi şimdi gelene kadar bişey olmamış gibi davranıyoruz canımlı aşkımlı hatta dün üniden açıldı konu of bilmiyorum ama sevmediği aşık olmadğı belli gelsin tamam dicem kabullendim zorlamıcam daha

Nerden ve nasıl başlıcamı bilmiyorum derdimi kimseylede paylaşamıyorum arkadaşlar çok utanıyorum yaptığım hatanın bu kadar büyük bi bedeli olucanı bilmiyordum zamanında düşünemedim boşluktaydım ...
Neyse anlatayım 2 yıl süren bi ilişkim oldu sevgilim ailemle tanıştı konuştu neyse ona güvendim ve sevdim evlilik hayalleri kuruyoduk birlikte olduk onunla 1 yıl öncesine kadar askerdeyken bekledim geldi aradan 1 buçuk yıl geçtikten sonra yıpratıcı şeyler yaşadık her ikimizde yıpranma noktasıa geldik olabidiğince özet geçiyorum kızlar lütfen ağır yorumlar yapmayın neyse son 5 ayda çatırdamalar oldu hoş ben pek farkına varmadım ya neyse ayrılıp barıştık tabi 2-3 gün sürdü bu ayrılıp barışmalar ama son olan ayrılık konuşmamız beni bitirdi çöktüm beni sevmediğini artık bişey hissetmedini söyledi aşık değilmiş artık bana :KK43:
çok ağır geldi bana güvendim birlikte oldum evlilik hayalleri hepsi hayal kırıklına dönüştü :KK43:
bende son kez seni görmek istiyorum dedim ona bu ayın 15 inde gelicek umutlanma dedi bana :KK43: bende sen gelene kadar bi kere daha deneyelim dedim sevgili olmayı tamam dedi şimdi gelene kadar sevgiliymişiz gibi bişey olmamış gibi davranıyoruz ama ben biliyorum artık bana aşık olmadını sırf beni kırmamak daha fazla üzmemek için kabul etti:KK43:
onu çok seviyorum halen :KK5::KK5:
artık ne yapıcam nasıl devam edicem kızlar bilmiyorum benim yaşadığım şeyi yaşayanınız ailemede söyleyemiyorum birlikte olduğumuzu nasıl devam edicem hayatıma kendimden nefret ediyorum ....

olmuşla ölmüşe çare yok arkadaşım
gerçekten seviyor musun yoksa mecbur mu hissediyorsun önce bir onu netleştir.. Herkes hata yapar (ki ben bir kadının sevdiği adamla olmasını gayet normal buluyorum) kendinden nefret etmeni gerektirecek bir şey yok hayatına bakmaya çalış.. bazen şer gibi görünen şeyler hayrımıza olabiliyor bunu unutma

minnet duyduğundan geliyor yanıma çünkü bana epeyden beri kendime kızıyorum neden sana eskisi gibi aşık değilim diye kendime kızıyorum zorluyorum ama olmuyor dedi .... kavga etmeseydik ben sen hatalrımızı düzeltsek dedim severmiydin aşık olurmuydun dedim denemeden bilemeyiz dedi şimdi gelene kadar bişey olmamış gibi davranıyoruz canımlı aşkımlı hatta dün üniden açıldı konu of bilmiyorum ama sevmediği aşık olmadğı belli gelsin tamam dicem kabullendim zorlamıcam daha

canım kendine yeniden aşık etmeyi hiç düşündünmü?

bence biraz zama tanı aklı başında davranmıyo bi kızla birliktelik yaşıyo ve yarı yolda bırakıyo açıkcası yaptığı ayıp sen ona güvenip herşeyini emanet ediyosun geleceğe dair herşeyini veriyosun yaptığına bak

bencede kendini tamamen işine vermiş durumda ne beni düşünüyor ne aşkımızı ama insan aşık olduğu kadına yaparmı bunu ne yapar eder zaman ayırır ki askerlikte bile daha ilgiliydi :KK43: ama şimdi daha dün aradım onu bekliyordum bana oyun oynıcanı söyledi sonra kapattı tekrar aradım bağırdı sonra yine aradım niye böyle yapıyosun diye oda biz bugün konuşmadık mı daha ne senle sürekli konuşup ilgilenemem ki ddedi ya insan sevdiğinin ağlamasına nasıl kayıtsız kalır ki

:KK57: erkedeşin konusuna sızıntı etme
kendi konunu ac saaa da yardım edek şekerim:KK52::KK52:

Sizintimi ediyorum ben herkes burada bak banada aynisi böle oldu diye nasil anlatiosa ben banada böle olduydu diorum ders cikar diorm.kendinden ders cikarmioaan benden ders cikar diyorum.ayrıca sözlüyum ben yardima ihtiyacim.yok . Benim bu bahseddigim olay bambaşka.sizinti dio ya la.herkes bi cins

X