YARdım eder misiniz bana lütfen :(

mrv700

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2014
50
1
Nerden ve nasıl başlıcamı bilmiyorum derdimi kimseylede paylaşamıyorum arkadaşlar çok utanıyorum yaptığım hatanın bu kadar büyük bi bedeli olucanı bilmiyordum zamanında düşünemedim boşluktaydım ...
Neyse anlatayım 2 yıl süren bi ilişkim oldu sevgilim ailemle tanıştı konuştu neyse ona güvendim ve sevdim evlilik hayalleri kuruyoduk birlikte olduk onunla 1 yıl öncesine kadar askerdeyken bekledim geldi aradan 1 buçuk yıl geçtikten sonra yıpratıcı şeyler yaşadık her ikimizde yıpranma noktasıa geldik olabidiğince özet geçiyorum kızlar lütfen ağır yorumlar yapmayın neyse son 5 ayda çatırdamalar oldu hoş ben pek farkına varmadım ya neyse ayrılıp barıştık tabi 2-3 gün sürdü bu ayrılıp barışmalar ama son olan ayrılık konuşmamız beni bitirdi çöktüm beni sevmediğini artık bişey hissetmedini söyledi aşık değilmiş artık bana :KK43:
çok ağır geldi bana güvendim birlikte oldum evlilik hayalleri hepsi hayal kırıklına dönüştü :KK43:
bende son kez seni görmek istiyorum dedim ona bu ayın 15 inde gelicek umutlanma dedi bana :KK43: bende sen gelene kadar bi kere daha deneyelim dedim sevgili olmayı tamam dedi şimdi gelene kadar sevgiliymişiz gibi bişey olmamış gibi davranıyoruz ama ben biliyorum artık bana aşık olmadını sırf beni kırmamak daha fazla üzmemek için kabul etti:KK43:
onu çok seviyorum halen :KK5::KK5:
artık ne yapıcam nasıl devam edicem kızlar bilmiyorum benim yaşadığım şeyi yaşayanınız ailemede söyleyemiyorum birlikte olduğumuzu nasıl devam edicem hayatıma kendimden nefret ediyorum ....

aşık oluyorsun seviyorsun bırakmıcam seni hiç diyor güveniyorsun bağlanıyorsun ailene kadar tanıştırıyorsun hayaller kuruyorsun ve ne olduğunu anlamadan sana aşık değilim diyor insan nasıl bu kadar çok çabuk aşkından soğur ki varsa yosa şuan tek uğraşı çalıştığı işi anıları hatırladıkça dah kötü oluyorum off offf bile isteğe acı çektiyorum :KK43:

hiçte acı çekme , yolun başında kendini belli etmiş şanslısın ..:KK51:
böyleleri için üzülmeye değmez,unut gitsin tatlımmmmmmm .. :KK14:

adına cok üzüldüm. coküzücü bi durum
sevmişin yapmışın. keşke yapmasaydın ama. eminimki zamanı geri getirmek istesen o ana dönsen yapmazdın.

Nerden ve nasıl başlıcamı bilmiyorum derdimi kimseylede paylaşamıyorum arkadaşlar çok utanıyorum yaptığım hatanın bu kadar büyük bi bedeli olucanı bilmiyordum zamanında düşünemedim boşluktaydım ...
Neyse anlatayım 2 yıl süren bi ilişkim oldu sevgilim ailemle tanıştı konuştu neyse ona güvendim ve sevdim evlilik hayalleri kuruyoduk birlikte olduk onunla 1 yıl öncesine kadar askerdeyken bekledim geldi aradan 1 buçuk yıl geçtikten sonra yıpratıcı şeyler yaşadık her ikimizde yıpranma noktasıa geldik olabidiğince özet geçiyorum kızlar lütfen ağır yorumlar yapmayın neyse son 5 ayda çatırdamalar oldu hoş ben pek farkına varmadım ya neyse ayrılıp barıştık tabi 2-3 gün sürdü bu ayrılıp barışmalar ama son olan ayrılık konuşmamız beni bitirdi çöktüm beni sevmediğini artık bişey hissetmedini söyledi aşık değilmiş artık bana :KK43:
çok ağır geldi bana güvendim birlikte oldum evlilik hayalleri hepsi hayal kırıklına dönüştü :KK43:
bende son kez seni görmek istiyorum dedim ona bu ayın 15 inde gelicek umutlanma dedi bana :KK43: bende sen gelene kadar bi kere daha deneyelim dedim sevgili olmayı tamam dedi şimdi gelene kadar sevgiliymişiz gibi bişey olmamış gibi davranıyoruz ama ben biliyorum artık bana aşık olmadını sırf beni kırmamak daha fazla üzmemek için kabul etti:KK43:
artık ne yapıcam nasıl devam edicem kızlar bilmiyorum benim yaşadığım şeyi yaşayanınız ailemede söyleyemiyorum birlikte olduğumuzu nasıl devam edicem hayatıma kendimden nefret ediyorum ....

canım kendini yıpratma anlıorum birlikte olmuşsun düşüncesizce davranmışsın fakat o adamda adiymiş çünkü seninle cinsel bi birliktelik yaşayıp artık seni sevmiyorum ne demek yazıklar olsun başkada bişi demiyorum ama senin için dünyanın sonu değil bana kalırsa onu bırak allahından bulsun kendinede yüklenme herşeyin bi çağresi var gerekirse kızlık zarını diktirirsin eğer buna önem veren biriyle evlenirsen olan olmuş allah kimsenin başına vermesin ne ben nede başkası seni yargılamaya hakkı yok kimin başına ne geleceği belli deil allah nasip ederse bizimde evladımız olcak allah şeytana uydurmasın gerekirse bi terapi al ama herşeyi geride bırak kendini daha fazla yıpratma allah yardımcın olsun

ne için güveniyorsunuz erkeklere hala anlamış değilim
sende isteyerek birlikte olmuşsun şimdi beni bırakmak istiyor ühüüü ayrılıyoruz ühüüü denenin ne mantığı var
adam istediğini almış siz de müsaade etmişsiniz
Bence daha fazla kendinizi onun gözünde düşürmeyin koştukça kendini bi b.k sanacaktır.

hiçte acı çekme , yolun başında kendini belli etmiş şanslısın ..:KK51:
böyleleri için üzülmeye değmez,unut gitsin tatlımmmmmmm .. :KK14:

nasıl unutabilirim ki ilkimdi o benim ilk ve gerçek aşkım o ise şimde sevmedini söylüyor hem nasıl devam edebilirim ki ....
onunla ilişkiye girdim benim için herşey bitti artık o hayatına bi güzel devam edicek ama ben :KK43: :2::2::2::KK43:

ne için güveniyorsunuz erkeklere hala anlamış değilim
sende isteyerek birlikte olmuşsun şimdi beni bırakmak istiyor ühüüü ayrılıyoruz ühüüü denenin ne mantığı var
adam istediğini almış siz de müsaade etmişsiniz
Bence daha fazla kendinizi onun gözünde düşürmeyin koştukça kendini bi b.k sanacaktır.

nerden bilebilirdim ki sağlıklı düşünemiyordum ozamanlar ailem boşanma noktasına gelmişti yaşım ozaman 18 bile değildi düşünemiyordum hiç bişeyi tek destekçim sevgilimdi herşey iyiydi ama son 5 ayda herşey altüst oldu anlayamıyorum biliyorum küçük düşürüyorum kendimi ama o giderse ne yapıcamı bilemiyorum sığınabilicem kimsem yok hem onu çok seviyorum atamıyorum içimden :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

nasıl unutabilirim ki ilkimdi o benim ilk ve gerçek aşkım o ise şimde sevmedini söylüyor hem nasıl devam edebilirim ki ....
onunla ilişkiye girdim benim için herşey bitti artık o hayatına bi güzel devam edicek ama ben :KK43: :2::2::2::KK43:

neden acele ettin ki birlikte olmakta :KK19:
onsuz hayat yok diye birsey yokkkk
:KK20:

Bence artık onunla tamamen bağlantını kesmelisin.
Beraber olduysan ne yapalım,ölüm yok ya sonunda.
Seni sevmiyorum diyen adamdan ne hayır gelir ki?

Rabbimiz evlilik disi cinsel birleşmeyi haram kiliyor neden? Sonunda bizim için iyi sonuçlar doğurmaycagindan emin(ki yaradan yani) ahh cnmmm ahh .inan çok uzuldm :KK43:(( cokmu kucuksun yasin kac

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
canım kendini yıpratma anlıorum birlikte olmuşsun düşüncesizce davranmışsın fakat o adamda adiymiş çünkü seninle cinsel bi birliktelik yaşayıp artık seni sevmiyorum ne demek yazıklar olsun başkada bişi demiyorum ama senin için dünyanın sonu değil bana kalırsa onu bırak allahından bulsun kendinede yüklenme herşeyin bi çağresi var gerekirse kızlık zarını diktirirsin eğer buna önem veren biriyle evlenirsen olan olmuş allah kimsenin başına vermesin ne ben nede başkası seni yargılamaya hakkı yok kimin başına ne geleceği belli deil allah nasip ederse bizimde evladımız olcak allah şeytana uydurmasın gerekirse bi terapi al ama herşeyi geride bırak kendini daha fazla yıpratma allah yardımcın olsun

:KK43::2::2:
adi diyemicem ama anlamayada çalışıyorum onu çünkü bana barışıp kavga ettikten sonra sana benim için yaptıklarından dolayı minnet duyuyorum kendimi suçlu hissediyorum dedi ben ona aşık değilsen git dedim oda değilim dedi hatta bana evlenmeyi düşünüyorum dedi sırf minnet duyduğu için bende aşık değilsen nasıl geçicek bi ömür dedim son ayrılık konuşmaları yaptığında bu evlilik fikri falanda boştu gitme dediğimde yarım öbürgün başka birine aşık olup seni aldatsam daha iyimi olucak dedi :KK43::KK43:

Rabbimiz evlilik disi cinsel birleşmeyi haram kiliyor neden? Sonunda bizim için iyi sonuçlar doğurmaycagindan emin(ki yaradan yani) ahh cnmmm ahh .inan çok uzuldm :KK43:(( cokmu kucuksun yasin kac

sakın yalvarma döneceği varsada dönmez kızma ama tam bi hıyarmış bu okadar şeyden sonramı sevmediğini anlıyo hödük:KK47:

canım senin adına çok üzüldüm
büyük bi, hata yapmışsın
sevdgin çocuk hem askerden falan gelmiş fikirleri değişmiş
birde artk seni elde etmişş
hevesi geçmiş
daha fazla üstüne düşme bırak bi seni özlesinn
sen ısrar ettikçe senden soğuyorrr
hem sende biraz sakinleşirsinnn
daha farklı mantıklıu düşünürsün
hayatın sonu değil karşına daha iyileri çıkARRR

X