Yardımınıza ihtiyacım var, kör kütük aşık oldum resmen ölüyorum

Adam zaten durumun farkinda bence.. Sosyal aglardan iletisime grcmryi deneseniz . Facesi falan yok mu. Ekleyin. Naber nasilsindan girin muhabbete.

Adam zaten durumun farkinda bence.. Sosyal aglardan iletisime grcmryi deneseniz . Facesi falan yok mu. Ekleyin. Naber nasilsindan girin muhabbete.
adamın soyadı bile yok ki o şekilde bulsam zaten direkt konuşmaya başlarım. sadece adını biliyodum 2. ismini de söyledi geçenlerde o kadar. onu bulsam işim kolay olucak

konuşmak istiyorum ama korkuyorum da ikilemler delirticek beni. çok sağolun çok teşşekür ederim sana da
Ben sana üzülmemen için dedim onları şu an o kişiyi o kadar hassas bir yere koymuşsun ki ne yapsa kırılırsın,üzülürsün anlam çıkarırsın,keşke bişeyler netleşmeden bu kadar bağlanmasaydın ama olan olmuş artık..inşallah karşılığı vardır duygularının konuş bence bi an önce face den filan ekle

Ay gencligime dondum. Yas da 26 yanlis olmasin. :) universitede bir cocugu ilk gorusumde vurulmustum. Yanindan gecerken kalbim yaniyordu. Gercekten yaniyordu, saka gibi.
1,5 yil platonik takildim. Ama oluyordum ya. Cok fenaydi. Sonra 1,5 yil sonra benden hoslandigini soyledi ama bende bitmisti. :)
Imkansiz degil sizin durumunuz bence. Birak ilgisi var ise o acilir. Sen soylemezsen hickimse bir sey duymaz, korkma.

adamın soyadı bile yok ki o şekilde bulsam zaten direkt konuşmaya başlarım. sadece adını biliyodum 2. ismini de söyledi geçenlerde o kadar. onu bulsam işim kolay olucak
Ögretmeninizin soyismini bilmiyormusunuz o_O Gerci türkiyede isimle itap ediliyordu dimi soyisimle degil:KK64:

Olma ihtimali var ama ne bileyim odasına gitsen çok sıradan bir giriş olur eminim çok kız vardır onunla tanışmaya çalışıp yanına giden daha geçerli nedenlerle iletişim kurarsanız nasip derler ya bi şekilde kontak kurarsanız daha olası olur

Ben sana üzülmemen için dedim onları şu an o kişiyi o kadar hassas bir yere koymuşsun ki ne yapsa kırılırsın,üzülürsün anlam çıkarırsın,keşke bişeyler netleşmeden bu kadar bağlanmasaydın ama olan olmuş artık..inşallah karşılığı vardır duygularının konuş bence bi an önce face den filan ekle
koymamak için nasıl mücadele ettim bir bilsen.. adamın soyismini bile bilmiyoruz ki sadece adı yazıyodu onun dışında yok öyle olsa bir şekilde iletişime geçerdim şimdiye çok yol almıştım.

Nasil yani derse giren hocanin soyadini bilmiyor musunuz. Bilenler hic mi yok. Ne bileyim sinav kagitlarinda vs adi soyadi onlarda mi yok

Olma ihtimali var ama ne bileyim odasına gitsen çok sıradan bir giriş olur eminim çok kız vardır onunla tanışmaya çalışıp yanına giden daha geçerli nedenlerle iletişim kurarsanız nasip derler ya bi şekilde kontak kurarsanız daha olası olur
evet ama elime soy ismi face twitter herhangi bir şeyi geçse yeticek aslında ama yok yani

Öyle kötüyüm ki en son 14 yaşımda bu kadar şiddetli duygular hissetmiştim, ilkti benim için. O zamandan sonra da çok hoşlandığım, beğendiğim, sevdiğim kişiler oldu. Flörtlerim, ilişkilerim oldu lise, üniversite dönemleri malum.. Şimdi üniversitedeyim ve ingilizce hocama aşık oldum. Aslında hoca diyorum ama o 27 yaşında bense 20 yaşındayım. Başlarda anlamadım sadece çok güzel bir elektrik sandım. Onun dersine ilk gün 1 2 dakika geç kalmıştım bir arkadaşımla sınıftan içeri girdim döndü bana baktı sonra bir daha baktı sonra tekrar döndü. İşte onu gördüğüm ilk andan itibaren başladı. Zamanla onu daha çok düşünmeye başladığımı hissettim, onunla ilgili şeyleri öğrenmeye her geçen gün hevesimin arttığını. Derste bir şeyler anlatırken bana dönüp gözlerimin içine baktığında başımı çevirmek istiyorum o sırada ancak bir vinç falan gelse beni öyle kaldırır heralde ordan öyle zor ki.. ve bakıyo, bakıyo, bakıyo içimden saydım en son 28 saniye gözüme bakarak ders anlattı ve ilk başını çeviren yine ben oldum. Ders dinleyemiyorum ve onun dersine çalışamıyorum. İştahım kaçtı 2 haftadır yemek yiyemiyorum 3 kilo verdim. Uyuyamıyorum sabaha kadar uyanığım. Arkadaşlarlayken aniden kriz geliyo bana o kadar da çok gülünmeyecek bir şeyde kahkahayı basıyorum, aniden saçma sapan bir şeyden gözlerim doluyo mesela ve hıçkırarak ağlamak istiyorum. Onlara söyleyemedim. Çünkü kendime bile söyleyemedim ki bunu. Kızım sen salak mısın, kendi kendine diyorum hayalleniyosun hem adam mı kalmadı aşık oluncak etrafına bak,önüne bak.. Yatıyotum uyumaya çalışıyorum sabah kalkınca diyorum ki bugün her şey başka olucak ben yenebilirim bunu ,bitti bu iş.. Kalkıp gidiyorum bugün günlerden yine onun dersinin olduğu gün ve o derse girmeden son yarım saat resmen titreme alıyo beni stres yapıyorum kalbim zaten bütün bedenimi sarsıcak şekilde atıyo sadece onun sesini duyuyorum.. O geliyo gözüme bakıyo işte o an yine her şey bitiyo resmen işkence yaşıyorum. Okulda benimle ilgilenen 4 5 kişi var dışardan da öyle keşke onlardan birine olsam diyorum acaba konuşsam çivi çiviyi söker mi bana başka biri bunları unutturabilir mi? Çünkü çok zor biliyorum. O zor bir hayattan gelmiş orada hoca olabilmek için çok mücadele etmiş okurken ailesinden uzakta okumuş yoksulluk yaşamış. Hakkında sadece bunları biliyorum. Genel olarak davranışarı sanki bir öğretmen gibi değil yani kendiyle ilgili konuşur bizlerle konuşur iyi biri yardım etmeye çalışıyo çoğu zaman. Ama insan hissetmezmi? Bana bakışlarının arkasında bir şey var ve özellikle yapıyo ben gözlerimi kaçırdıkça kitaba sağa sola baksam da illa ki denk geliyo. Ben çok kötüyüm ve uzun zamandan beri ilk defa bu kadar kötü oldum. Bu kadar uzun yazdım bunu okuyanlara, yazanlara sizlere o kadar çok teşekkür ederim ki. Bunu ilk size anlatıyorum kendimle birlikte ilk size. Ben ne yapayım şimdi bana yardım edin..

canım eşim de üniversitede hoca..
hiç kusura bakma ama eşimin senin gibi öğrencilerine karşı müthiş bi antipatim var..
yani hocalarını yiyecekmiş gibi davranan tiplere kıl oluyorum..
hatta ailelerine haber verip kızınız buraya okumaya değil koca bulmaya gelmiş demek istiyorum..
inşallah o hocanızın da bi sevgilisi ya da nişanlısı yoktur olsaydı daha fazla sayardım sana..
şimdilik bukadar...

Okulun internet sitesi filan yok mu orda yazıyodur,bir arkadaşından başka bir hocandan veya odasının kapısından filan öğrenebilirsin,gizemli biri değil ya canım okulda hoca neden soyadı öğrenilmesin

Nasil yani derse giren hocanin soyadini bilmiyor musunuz. Bilenler hic mi yok. Ne bileyim sinav kagitlarinda vs adi soyadi onlarda mi yok
ben hazırlıktayım şu an o yüzden farklı kampüsteyiz üst dönem yok. alman lisesi mezunuyum ve bu sene tekrar sınava girdim okul değiştirdim öyle yani. sorucağım hiç kimse yok çok çaresizim

Okulun internet sitesi filan yok mu orda yazıyodur,bir arkadaşından başka bir hocandan veya odasının kapısından filan öğrenebilirsin,gizemli biri değil ya canım okulda hoca neden soyadı öğrenilmesin
sitede yazmıyo, okulda yazmıyo, arkadaşlara belli etmek istemiyorum ama bir şekide öğrenmem lazım çok sağolun cidden beynim durmuştu resmen

canım eşim de üniversitede hoca..
hiç kusura bakma ama eşimin senin gibi öğrencilerine karşı müthiş bi antipatim var..
yani hocalarını yiyecekmiş gibi davranan tiplere kıl oluyorum..
hatta ailelerine haber verip kızınız buraya okumaya değil koca bulmaya gelmiş demek istiyorum..
inşallah o hocanızın da bi sevgilisi ya da nişanlısı yoktur olsaydı daha fazla sayardım sana..
şimdilik bukadar...
benim hoca diye bahsettiğim adam 27 yaşında bense 20 adam yalnız olduğunu söyledi derste ingilizce konuşuyoruz devamlı. ayrıca ben aşktan bahsediyorum bu öfkenizin nedenini çözemedim ?

benim hoca diye bahsettiğim adam 27 yaşında bense 20 adam yalnız olduğunu söyledi derste ingilizce konuşuyoruz devamlı. ayrıca ben aşktan bahsediyorum bu öfkenizin nedenini çözemedim ?

benim eşim de 27 yaşında...
bu yaşta zaten bekardır diye düşünüp, ağzının suyu akan öğrencilerinden daral geldi..
belki de onlara olan kinimi size yansıttım..
anlatmaya çalıştığım şey: ilişkisi olup olmadığından emin değilseniz kur yapmayın..
eşimle sevgiliyken öğrencilerinin yılışmasına sinir oluyodum,şayet hocanızın da bi sevgilisi varsa sinir oluyodur..
uyarayım dedim sadece...

X