Yardımınıza ihtiyacım var, kör kütük aşık oldum resmen ölüyorum

canım eşim de üniversitede hoca..
hiç kusura bakma ama eşimin senin gibi öğrencilerine karşı müthiş bi antipatim var..
yani hocalarını yiyecekmiş gibi davranan tiplere kıl oluyorum..
hatta ailelerine haber verip kızınız buraya okumaya değil koca bulmaya gelmiş demek istiyorum..
inşallah o hocanızın da bi sevgilisi ya da nişanlısı yoktur olsaydı daha fazla sayardım sana..
şimdilik bukadar...
Bende üniversite okudum.essek kadar evli erkeklerin ogrencilerini taciz ettiigine sahit oldum.bence tek tarafli asla degil.hocalarda citir pesinde oluyor bazen..

benim eşim de 27 yaşında...
bu yaşta zaten bekardır diye düşünüp, ağzının suyu akan öğrencilerinden daral geldi..
belki de onlara olan kinimi size yansıttım..
anlatmaya çalıştığım şey: ilişkisi olup olmadığından emin değilseniz kur yapmayın..
eşimle sevgiliyken öğrencilerinin yılışmasına sinir oluyodum,şayet hocanızın da bi sevgilisi varsa sinir oluyodur..
uyarayım dedim sadece...
olmadığını söyledi zaten bunu söylemese burda bunları bile yazmazdım öyle bir kız değilim. Bana yakın davrandı bakışlarından çok etkilendim ve farkında olmadan aşık oldum. Benim bu yaşıma kadar bir çok ilişkim oldu neyin ne olduğunu anlayabilicek yaştayım. Eşinizi çok seviyosunuz ve kıskanıyosunuz haliyle ben de sizi anlıyorum ama durumlar çok farklı.

Bende üniversite okudum.essek kadar evli erkeklerin ogrencilerini taciz ettiigine sahit oldum.bence tek tarafli asla degil.hocalarda citir pesinde oluyor bazen..
bir de ben ünide hazırlık okuyorum ve geçen sene sınava girip bölüm değiştirdim sınıfımda 17 yaşında öğrenciler bile var ve çoğu daha çocuk gibi. ben tam 19 20 gösteriyorum davranışlarımız arasında bile farklar var.

bir de ben ünide hazırlık okuyorum ve geçen sene sınava girip bölüm değiştirdim sınıfımda 17 yaşında öğrenciler bile var ve çoğu daha çocuk gibi. ben tam 19 20 gösteriyorum davranışlarımız arasında bile farklar var.
Ya asik olabilirsin ne var bunda .sadece cok abartiyorsun dedim..kime asik olucaginin hesabini mi vericen.kimse kimseyle zorla olmuyor ya.

adam bir de balık burcuymuş ben de yengeç aşk kadınıyım zaten o da balık olunca iyice çekildim demek zaten anlamıştım..

Ayyy ne guzell asik olmakk ne var bunda keyfini cikar uzulucegine. Benimde dershane hocam bana asik olmustu tabi bende ona. Ben 19 yasindaydim o da o zaman 27. Ben hic adim atmadim bakistikta bakistikk onun adim atmasini bekledim 4 ay felan sonra yavastan acilmaya basladi 2 sene ciktik ben uniye baslamistim o zaman sonra bolumumu sevmedim biraktim bu defa baska dershaneye yazildim ailesiyle bile tanismistik ama maymun gozunu acyi herhalde bilmiyorum uniye gittikten sonra sogumaya basladimm belkide dershanede populerdi diye asik olmustum. Yani sizinde oyle olabilir iyice olcun duygularinizi okul bitince hevesiniz kacmasin. Benim ark unide hocasiyla cikti simdi evliler. Ama sakin ilk adimi siz atmayin

Ayyy ne guzell asik olmakk ne var bunda keyfini cikar uzulucegine. Benimde dershane hocam bana asik olmustu tabi bende ona. Ben 19 yasindaydim o da o zaman 27. Ben hic adim atmadim bakistikta bakistikk onun adim atmasini bekledim 4 ay felan sonra yavastan acilmaya basladi 2 sene ciktik ben uniye baslamistim o zaman sonra bolumumu sevmedim biraktim bu defa baska dershaneye yazildim ailesiyle bile tanismistik ama maymun gozunu acyi herhalde bilmiyorum uniye gittikten sonra sogumaya basladimm belkide dershanede populerdi diye asik olmustum. Yani sizinde oyle olabilir iyice olcun duygularinizi okul bitince hevesiniz kacmasin. Benim ark unide hocasiyla cikti simdi evliler. Ama sakin ilk adimi siz atmayin
ahh ne yapayım peki böyle kaldıkça ben mahvoluyorum :KK43:

canım eşim de üniversitede hoca..
hiç kusura bakma ama eşimin senin gibi öğrencilerine karşı müthiş bi antipatim var..
yani hocalarını yiyecekmiş gibi davranan tiplere kıl oluyorum..
hatta ailelerine haber verip kızınız buraya okumaya değil koca bulmaya gelmiş demek istiyorum..
inşallah o hocanızın da bi sevgilisi ya da nişanlısı yoktur olsaydı daha fazla sayardım sana..
şimdilik bukadar...

Nedir bu öfkenin sebebi böyle ?
İki insan birbirini seviyorsa öğretmen öğrenci ilişkisi neyi değiştirir ki öğretmeniyle evlenen bir çok örnek var gayet de mutlular.
Hatta geçenlerde bir arkadaşım okulumuzun müdürüyle evlendi.

Canım hocanın da sana karşı bir şey hissettiğini düşünüyorsan biraz daha uzun tut bakışmalarınızı zamanla çözülecektir zaten

Nedir bu öfkenin sebebi böyle ?
İki insan birbirini seviyorsa öğretmen öğrenci ilişkisi neyi değiştirir ki öğretmeniyle evlenen bir çok örnek var gayet de mutlular.
Hatta geçenlerde bir arkadaşım okulumuzun müdürüyle evlendi.

Canım hocanın da sana karşı bir şey hissettiğini düşünüyorsan biraz daha uzun tut bakışmalarınızı zamanla çözülecektir zaten
çok ama çok teşekkür ederim. bakışları genel olarak herkes söyledi bana bunu yapmaya çalışıcam çok sağolun

X