Yarı yolda bırakılmak :(

Ben yapamadım sevdiğim için devam ettim hep o yaptı ama sonunda.

Öyle mi diyorsunuz hep kendimi suçladım
Oyle tabi
Borc kısmı hariç bizzat aynı ılıskıden gecmıs bırı olarak soyluyorum ve benzer ılıskıden gecenlere yakinen sahit olup gozlemleyen, hepte haklı cıkan biri olarak soyluyorum

Fakat sıze bir sır vereceğim
Bu hayal satmak umut vaadetmek degıl
Cok gercek bir sır vereceğim birgün gercekten aşık olacaksınız akıllara zarar hissedeceksinz ve o aşksa bu ne
bu aşksa o neydı dıye şaşırıp kalacaksınız

Ben buna kalıbımı basıyorum

Son düzenleme:
Kafanı bu ne istediğini bilmeyen dengesiz için yorduğuna değmez. Maalesef bu ülkede az ya da çok kadınlar erkeklere uyum sağlamaya çalışıyor. Genler çevre ve kültürel etki var bunda. Bu nedenle dengesiz ve tutarsız bir erkekle yola çıkılmaz. Sonunda dengesiz diye seni suçlar sen kendinden şüphe edersin

İşte demiyorlar, bu kadar heriftin de senin arabanın parasını niye ben ödüyom. Sevince b.kunu çıkarmayacaksın, erkek milleti sevmiyor öylesini.
Ailesinden istemiyor ama sevgilisinin parasını alıyor, ayrilma kararından önce de göndermiyor üstelik. Madem ayrılacaksın ilk önce kadının parasını gönder. Ben hayatındaki kadının gözündeki değerini düşünen erkeğin böyle bir para alışverişine gireceğini sanmıyorum açıkçası. Hele ki bu konuda geçen profildeki bir erkeğin. Kadınların da buna uyanmasi lazım artık.

siz tedavi olun çok acil lazım size boyle dolaşmayın ortalıkta

O yüzden de diyorum yemeği de tatlıyı da kahveyi de erkek ısmarlayacak.

Hediyenin büyüğünü de erkek alacak.

Maalesef erkek değer verdiği kadına para harcıyor.

İstisnalar kaideyi bozmaz.

evlilik korkutmuştur erkekleri genelde böyle oluyor 5 yıllık benzer bi süreçten bende geçtim gelecekten bildiriyorum sana geçiyor kardeşim o acıda geçiyo sen biraz uyuşuyorsun ama zamanla kayboluyor o tükenmez dediğin acı mutlu oluyorsun iyiki diyorsun

Keşke böyle deseydi en azından daha az canım acırdı suçu birde bana atıyor. Hiç geçmeyecek gibi bu acı umarım geçer dediğiniz gibi

Bana soruyorsanız 'kendinize hakim olabilecek, duruşunuzu bozmayacak yenilmeyeceksenız' yazıp paranızı isteyin

Oyuna gelıp barısmanızdan yana degılım
Asla barışmam. Yazdım hemen aramaya başladı 4 kez aradı ama sesini bile duymayı içim kaldırmıyor para için sadece konuşacağız dedim ne zaman göndereceksin dedim şu an elimde o kadar yok ama vereceğim dedi bende sana güvenmiyorum korkak ve güvenilmez adamın tekisin dedim tekrar tekrar arası saçma sapan konuşma vereceğim tabi ki paranı dedi daha cevap vermedim

istedim vereceğim dedi sonra aramaya başladı sesini duymak istemiyorum dedim paramı ver sadece dedim bu hafta şu an o kadar yok ama vereceğim dedi
Ekran görüntüsü alın mesajları hemen, sonra bir ayda ödeme yapmazsan icraya veririm deyin. Asker adam göze alamaz onu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…